Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sliders

• Válasz írásához lépj be
178 hozzászólás érkezett eddig

breaknet

breaknet

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.24, 17:11

Sziasztok,

A Budapest Film 2008-ban kiadta az első 3 évadot DVD-n, de sajnos már nem foglalkozik ilyesmivel, így ha nem veszi a kezébe egy másik kiadó az ügyet, akkor sose lesz kiadva az utolsó 2 évad. Most indult egy petíció a Sliders 4. és 5. évadjának kiadásáért és minél több aláírásra lenne szükség. Írjátok alá és terjesszétek! http://www.peticiok.com/sliders45

Sliderek egyesüljetek!

_ISN (NPC/NJK)

_ISN (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.20, 19:01

Hali!

Valaki feltudna világosítani azzal kapcsolatban, h mennyi része van a sliders-nek? Mert én 5 évadról vagyis 80valahány részről tudok... De egy barátom azt mondta h ez hülyeség, mert van 6-dik évad is. De neki nem hiszek, hivatalos oldalakon meg mind azt írják h 5 évadja van.... :D
Légyszi aki okos ebben a tmában az írjon....
Köszi!

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.01.17, 20:05

Inkább Shakespeare-i. Mindenki meghal, kivéve a 4. apród és a 6. ajtónállót :)
Technikailag azért elég rendesen összerakták, bár lehet, hogy csak az jelentett akkora megnyugvást, hogy többé nem sírhat senki Wade után. (én már azt is útáltam, hogy kiírták/kilépett a sorozatból, mert ő volt A nő, csak nyilván semmit nem tudtak kitalálni azon kívül, hogy 100-adszor is Quinn után csorgatja a nyálát, meg anya akar lenni)

Eventyr

Eventyr

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.17, 12:41

ok.
viszont akkor ez szvsz egy nagyon idióta befejezés...

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.01.17, 11:58

Nem szivatlak. :)

Eventyr

Eventyr

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.14, 20:12

Van vége a sorozatnak. De nem, nem juthatnak haza, hisz
a) a Földet lerohanták a majmok
b) Quinnék ugyebár a "Prime Worldön" születtek, de azt már megtalálták, sz'al minek mennének vissza megint (ott nulla probléma)
A vége pedig:

Spoiler

újabb buta kérdés: ez most komoly, vagy szívatsz? (mert nagyon úgy tűnik... :D )

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.01.14, 01:11

Van vége a sorozatnak. De nem, nem juthatnak haza, hisz
a) a Földet lerohanták a majmok
b) Quinnék ugyebár a "Prime Worldön" születtek, de azt már megtalálták, sz'al minek mennének vissza megint (ott nulla probléma)
A vége pedig:
Spoiler

Eventyr

Eventyr

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 902 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.12, 00:28

még egy buta kérdés: van vége a sorozatnak? :normaalis:

(OFF)azt hittem, örökké menni fog... :rohog: (/OFF)

Módosította Eventyr: 2007.01.12, 00:29

Steelrat

Steelrat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.10, 17:35

Egy buta kérdés, ami erősen spoiler: mi lett a vége a sorozatnak? Hazajutottak? :vitatkozik:

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.04, 16:05

Na emberek ez a topic is szégyen szemre meghalt? hogy lehet ez? Hiszen arra sem lehet fogni , hogy megálltvolna a sorozat. Aki nem tudná minden hétköznap 15.00-kor az AXN-en a legelejéről. Talán ez malyd beindít mindenkit! :titok:

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.18, 14:20

Csak egy ötlet: valamelyikőtök tegyen ki hirdetést az aláírásába, hogy sliders rajongó lány kerestetik amatőr film forgatásához. :rohog:

Ez nem is olyan rossz ötlet! Köszike a tippet! :lol: :titok:

frozenstein

frozenstein

a Kúszó Káosz papja

• Fórumita
  • 665 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.18, 12:07

Csak egy ötlet: valamelyikőtök tegyen ki hirdetést az aláírásába, hogy sliders rajongó lány kerestetik amatőr film forgatásához. :titok:

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.18, 09:02

Na igen, de gondolom ha azt kérdezem valakitöl hogy lány-e csak megmondja ha az vagy ha nem az.Bár ma már nem lehet tudni.

Persze - persze , eddig rendben is van a dolog. De , hogy kezdenéd el? Szépen végigkérdeznéd mind a 40 akárhányezer regisztráltat , hogy lány-e , van-e fogalma arról , hogy mi is az a sliders , és akar-e játszani?? :titok:

_Bufy (NPC/NJK)

_Bufy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.16, 21:38

Na igen, de gondolom ha azt kérdezem valakitöl hogy lány-e csak megmondja ha az vagy ha nem az.Bár ma már nem lehet tudni.

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.16, 10:27

Már csak az a probléma , hogy hogyan tudhatnánk meg , hogy ki tagja az ellentétes nemnek... :)

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.15, 13:59

A keresést rögtön el is kezdhetjük itt az RPG-n! :)

_Bufy (NPC/NJK)

_Bufy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.15, 11:37

:) Hát igen az jó lenne de ezt nem tudom garantálni sajnos, kéne találni egy sliders őrült lányt!

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.10, 14:03

Persze én is ugy gondoltam hogy nem ilyen gyerekes hülyülés hanem rendesen meg kéne csinálni részeket.A külsöt megoldom valahogy.

És lennének benne Meggi féle csajok is , mert ha igen , akkor feltétlenül vállalom! :pirul:

_Bufy (NPC/NJK)

_Bufy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.09, 21:12

Persze én is ugy gondoltam hogy nem ilyen gyerekes hülyülés hanem rendesen meg kéne csinálni részeket.A külsöt megoldom valahogy.

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.07, 07:28

:dead: Beszéltünk már arról hogy folytatni kéne a sliderst és az a helyzet hogy az időzítőt már megcsináltam, legalábbis a belseje, a technikai rész megvan, a kijelző is működik kajak jól, és még élethü is mert ha nullához ér csipog, és magától uj véletlenszerű idöt dob ki ami még vissza van, már csak valami normális külsőt kéne szerezni hozzá és már folytathatnánk is a film forgatást.(Vagyis elkezdhetnénk!)

Jee , én benne lennék , persze ha nem valami gagyesz házi hülyülés lenne , hanem komolyabb munka. ja , és a külsőjéhez tom honnan szerezz alkatrészeket. GSM-bazárba , valami Old mobil előlapját.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]