Ugrás tartalomhoz

Fotó

Sliders

• Válasz írásához lépj be
178 hozzászólás érkezett eddig

_Bufy (NPC/NJK)

_Bufy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.06, 23:53

:dead: Beszéltünk már arról hogy folytatni kéne a sliderst és az a helyzet hogy az időzítőt már megcsináltam, legalábbis a belseje, a technikai rész megvan, a kijelző is működik kajak jól, és még élethü is mert ha nullához ér csipog, és magától uj véletlenszerű idöt dob ki ami még vissza van, már csak valami normális külsőt kéne szerezni hozzá és már folytathatnánk is a film forgatást.(Vagyis elkezdhetnénk!)

fefceman

fefceman

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 639 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.06, 03:16

(OFF)Akkor hogy stilszerü legyek,majd egy másik dimenzióba kell átcsuszni,ahol lehet ilyet,és az ottani rpg.hu forumon nem zárnak be ezért egy topickot :aaaaa: :sir:

Viva la Home made slidermachine :nono: (/OFF)

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.05, 17:32

Slidershez térjünk vissza , nehogy véletlen Pontifexnek legyen igaza... :)

Módosította Q10: 2006.07.05, 17:33

_yed (NPC/NJK)

_yed (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.05, 12:50

Sajna néha én is így vagyok vele. Húúú , megkérdezhetném , hogy honnan szerzed őket?

Hát, én nem töltögetek le, én nem értek hozzá, de van egy dc++ os jó ismerősöm, (nevezetesen a mesélőm..) és valószinüleg t fogom vele zaklatni... :)

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.05, 12:29

Csak nehogy warezoljatok itt nekem, mert zárolják az egész topicot... :)

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.04, 20:45

Sajna néha én is így vagyok vele. Húúú , megkérdezhetném , hogy honnan szerzed őket?
Spoiler

_yed (NPC/NJK)

_yed (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.03, 19:05

Az a bajom a Rejtélyek városa val és a Lost -tal, hogy mivel ritkán vagyok péntek-szombat este TV előtt, elég lehetetlen hogy nézzem, pedig érdekelne. Sebaj, megszerzem DVD-n. :para:

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 10:18

(OFF)még szvsz ami jó sorozat(volt)az a true calling.
A rejtélyek városa szerintem is megérne tán egy külön topickot,tegnap a guta kerülgetett amikor a hosszabbitás miatt elmaradt :para: (/OFF)

Elmaradt?
Szerencsére! Mármint nekem , mert én sajnos egyébként sem tudtam volna megnézni , de így legalább nem maradtam le semmiről , mert úgy tudom most elég kemény rész következik.

fefceman

fefceman

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 639 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 03:01

(OFF)még szvsz ami jó sorozat(volt)az a true calling.
A rejtélyek városa szerintem is megérne tán egy külön topickot,tegnap a guta kerülgetett amikor a hosszabbitás miatt elmaradt :para: (/OFF)

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.02, 21:36

Hahó sliders fanok! Nagyon ki vagyunk halva! Valahogy meg kéne szerezni a 6. évadot mert ahogy elolvastam a tartalmát érdekes fordulatok lesznek benne.Persze megint uj szereplők, ami nem tetszik, mert épp hogy megszokok valakit uj jön helyette!Na mindegy!!!

Sajnos ez minden jó sorozattal így van. Bár én mos egy másik sorozatnak lettem a rabja , kár hogy nem lehet topicot nyitni neki , pedig véleményem szerint van 2-3 olyan sorozat amiknek lehetne nyitni simán , mert elég aktív lenne , mint pl.: Lost , Relytejek Szigete , Smallvile...

_Bufy (NPC/NJK)

_Bufy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.30, 16:37

Hahó sliders fanok! Nagyon ki vagyunk halva! Valahogy meg kéne szerezni a 6. évadot mert ahogy elolvastam a tartalmát érdekes fordulatok lesznek benne.Persze megint uj szereplők, ami nem tetszik, mert épp hogy megszokok valakit uj jön helyette!Na mindegy!!!

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.27, 15:26

Szerintem igen , leadják. Az RTL Klub is leadta mind , a TV2 is régebben , szóval szinte 100% , hogy leadják mind...

_Sidious (NPC/NJK)

_Sidious (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.27, 12:07

Szerintetek a TV2-n leadják az összes részt, mer pár ep noncs meg és fel kéne vennem??? :nuke:

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.26, 22:16

Télleg sok jó rész van, kössz a felvilágosítást az elejéről, sztem az 1.2. rész a BEST

Spoiler

Nos , én evvel csak egyet tudok érteni. Főleg az az átjáró tetszik , amit Quinn rajzolgat , a Professzor óráján...

_Sidious (NPC/NJK)

_Sidious (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.25, 16:02

Télleg sok jó rész van, kössz a felvilágosítást az elejéről, sztem az 1.2. rész a BEST

fefceman

fefceman

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 639 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.25, 14:14

nekem az első 2 évad jött be nagyon, a 3 már-már em annyira a többi meg :normaalis: de azért megnéztem.... :rohog:

_Bufy (NPC/NJK)

_Bufy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.25, 08:42

Ugy indult, de csak azért mert általában igy szoktak, pl a csillagkapu is ugy indult mint egy film, és sorozatba ment át.Kedvenc részeim: Az első kettö rész,A 18.CSúszás okozta tünetek,44. A köd birodalma. Sztem nagyon komoly mikor elmondja Quinn hogy miért változott meg a csúszásokban, és végülis az jön ki hogy mivel ö egyedül csúszott és nem voltak barátai akik segítettek. És az igazság hogy nagyon sok rész tetszik ugyhogy csak ennyit írok le sztem.

fefceman

fefceman

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 639 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.25, 03:40

szvsz igen,de nem tudom.
A Knight Rider is ugy indul hogy egy film.
Én anno azt láttam 80'as években videón,utána kb 3 év mulva volt a tv ben a sorozat...meg is lepödtem

_Sidious (NPC/NJK)

_Sidious (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.24, 17:18

Kérdésem lenne, hogy a sliders az nem filmnek indult??
Mert az 1. rész ugy kezdődik, mint egy Tv film, és a vége is olyan!!!!
(Universal logo, semmi intro, végén készítők stb...)
Ja és kinek melyikek a kedvenc részei???

_Sidious (NPC/NJK)

_Sidious (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.23, 11:10

Jah, az gáz, volt egy másik oldal de az sajna már nincs!!!
Vagyis sliderst nemm lehet letölteni!!! :leborul:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]