Ugrás tartalomhoz

Fotó

Elfeledett Birodalmak

• Zárt téma Téma lezárva
180 hozzászólás érkezett eddig

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.14, 20:24

üdv!

Aramil: Az önfeláldozás módosítva lett de ezt majd elmondom játékon! A többiekkel ezt átfutotttuk! Viszont ha télleg elfel akarsz jönni akkor egy kisebb npc karaktert felvállalnál, mint kísérő zsoldos? Jah anúgy Lajossal mennél!
Várom a válaszod.

Tisztelettel Vándor!

Aramil_Asolas

Aramil_Asolas

Első Őrző

• Archívum
  • 106 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.13, 17:01

...buszal (megyünk)... :buszke:

Ha marad az önfeláldozás akkor valami bohóccal
Ha nem akkor elf harcossal

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.13, 16:10

Üdv!

Megpróbáltam úgy szerkeszteni a szab.rendszert, hogy a kasztok ne legyen kirívó erőfölényben a másikkal. Pl.: a varázsló több varázslattal rendelkezik, mint a harcos a maga skil-jeivel. Várlak benneteket és egy kérdés! Milyen karival jössz? Csabiét és Hudiét már tudom, de mivel szeretnél jönni?

Tisztelettel Vándor!

Aramil_Asolas

Aramil_Asolas

Első Őrző

• Archívum
  • 106 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.13, 14:20

Üdv

Nagyon úgy tűnik, hogy szombaton ott leszünk.

Azért, godold át azt az "önfeláldozást".
Habár ha marad akkor is jó, legalább nem kell fegyvert cipelni a buszon.

"Hiszen nem kockáztatom a halálomat azzal, hogy bármilyen harcban megöljek valakit, elvégre ha nekem lehet iyen képességem bárki másnak is lehet. És akkor ígyis-úgyis meghalok." úgyebár egy karakter szemszögéből. (főleg úgye, ő a varázslókat is legalább olyan, de méginkább jobb képességünek tekinti, mint az átlag kalandozót)

Aramil

Módosította Aramil A'solas: 2006.11.13, 14:22

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.06, 16:08

Sziasztok!

Ne sajnáljatok semmit, mivel a rossz időjárás és Dave-kel tartott megbeszélés során csúsztatnom kell a játékot! A jövő héten Lszt lesz ezért sokan oda mennek, így két hét múlva az az november 18. szombat. A játék időt is módosítottm és 12:00 kor lesz a kezdés és este10 tart, de ez is a játéktól fog függeni!

Mégegyszer bocsánat azoknak akik eljöttek, gondolok itt Bagirára és Hudira! Ígérem így több időm lessz kiforrasztani a játékmenetet és jobbak lesznek a helyszínek is!

Tisztelettel Vándor!

Lusian

Lusian

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 158 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.05, 16:09

Sziasztok!

Na erröl is lecsusztam! :)

Remélem jól sikerült ajáték!!!!????

Vándor: Nem csak arra járnak a hideg szelek! Nálunk már üti a -6,7 fokot! :)

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Archívum
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.05, 10:17

Hi!

Sajnálom, hogy nem lehettem ott, de nagyon remélem, hogy jól sikerült. :) Kérhetnék egy összesítést a játékról? Nagyon érdekelne milyen volt.

Előre is köszi.

Bye!

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.03, 14:57

Örülök hogy netre tudtam csatlakozni! Elnézést hogy megszűntem létezni! Szal a helyszín a Tamás hegy keleti ldala. Bővebben a szakiskola tornatermével szemben van egy kis utca azon kell fel menni egészen a hegyig és ott már az ösvény visz fel a játéktérig!

Aramil, a játék nem pénteken hanem csak szombaton lesz ! Egynaposra csináltam,mert mostanság már a játék nevét is át lehetne keresztelni Jeges Szelek Völgyére! Szal Szombat 5 órakor indul a játék, lehetőleg a gyülekező az félórával előtte legyen.

Nevezési díj nincsen! És kérek mindenkit aki jön, hogy jól öltözködjön majd fel, mert elég vicces tud lenni az időjárás odafent!

Tisztelettel Vándor!

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.03, 10:57

Tisztelt "Niarden"!

Ha a fennsíkra érkezel, akkor várlak a tavernába. Mivel indulásomig nem sok idő maradt, így egy kissebb, de annál inkább megfizetett munkát ajánlok fel, az, hogy élsz-e a lehetőséggel, rajtad áll..... ahogy az lenni szokott....jó pénzű, könnyű, és tisztességtelen munka...

Üdv
Tyarell

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Archívum
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.01, 20:33

Hi!

Én is ott leszek. Persze a rajtam kívül álló okok miatt ezt nem mondom 100%-ra, de legalább 99-re. Kiváncsi vagyok, hogy mit sikerült összehozni.

Bye!

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.30, 09:04

Rám számíthatsz, és jó lenne látni, hogy kik jönnének biztosan, kik azokk, akiet a zord idő sem tántorít el egy jó kis kalandtól Faerun.ben.

A fogadóm egy kissé megkopott már, de a megfáradt utazóknak menedéket és jó italt kínálok.

_Bagira1 (NPC/NJK)

_Bagira1 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.28, 16:52

Üdvözletem!

Afelől szeretnék érdeklődni, hogy a játék helyszíne hol lesz?

Tisztelettel Bagira!

Aramil_Asolas

Aramil_Asolas

Első Őrző

• Archívum
  • 106 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.24, 20:04

Üdv

Sajna akkor nem fogok tudni menni. A péntekemet teljessen befedi a suli meg a hazaút Pestről.

Aramil

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.09, 11:38

Üdv!

Végleges időpont az Elfeledett Birodalmak live-ra November 3. d.u. 5 órai kezdés és November 4. hajnaláig tartana.

Tisztelettel Vándor!

Módosította Vándor18: 2006.10.09, 11:40

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.23, 14:24

Köszönöm az ötletet Morak, megfontolom! :aboci:

Tisztelettel Vándor!

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.20, 21:56

Én csak észrevételezném, hogy az önfeláldozás durván durván durván táp. Nem kellene, vagy korlátozni, mert ez elég szenya. Lehet nem olvastam figyelmesen a szabályzatot, de nem is ez a lényeg, de ha az összes fegyverforgató ilyennel rohangál ki éli túl a csatákat? :sor: Sztem sokkal zsírabb lenne, ha nem halna meg instant az akire kimondták az önfeláldozást, hanem mint a barbárok berserk erejénél, a "halott" kapjon egy ideiglenes ÉP-t, amivel még harcolhat, vagy vegyük szó szerint a dolgot, és értsük a képességet a neve szerint, önfeláldozás=aki kimondja elveszíti az összes ÉP-jét, de ha sikeres találatot visz be, pár másodpercen belül ellenfele meghal függetlenül aktuális ÉP-inek a számától. Vélemény?

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.20, 12:14

Már most is kihagytam valamit.

Papi varázslat:

- Feltámasztás: Egy tekercs elhasználása után a halott lelket a testbe lehet ismét zárni és feltámasztani azt ismét élővé!

Tisztelettel Vándor!

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.20, 12:12

Álatlános szabályok és kellékek:

Vértezetek:
Bőr és szőrmevért: +1 Vp( Védőpont, nem Ép!)
Láncing: +2 Vp
Teljes vért. (min. 8 különböző db-ből kell állnia!) : +3Vp

Fegyverek:
Bármely fegyvert valamely puhító réteggel kell lefedni a balesetek elkerülése végett. A pajzsokat is.

A varázslatok és a harci képzettségek medalionokkal lesznek jelölve. Az élet, védő, varázslat pontok cetlivel lesznek megoldhatók. A mana az folyadék lesz, meginni nem kötelező de az üvegcséből mindenképpen el kell távolítani a folyadékot a varázslat létrejöttéhez.

A halál a játékban úgy zajlik hogy aki elveszítette az utolsó Ép-jét is annak nem kell a helyszínen maradnia míg nem talál egy papot, de kobór lélekként felkereshet egy papot vagy alkimistát aki fel tudja éleszteni a tesét de csak ott ahol a teste még fekszik. A halott lelkeknek sárga ruhát kell az alkarjukra kötni.

Ha netalántán valamit kihagytam volna ordítsatok rám
nyugodtan! :sor:

Tisztelettel Vándor!

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.20, 12:00

Varázslatok:

Mágus varázslatok:

- Mágiatörés: Egy célpontvarázslatot semmivé foszlat. 1 manát követel.

- Varázsburok: Ahány manát rááldoz annyi plusz Ép-t kap az adott helyszínen.

- Varázsnyíl: Elhajítván a komponensekből összeállított nyilat egy Ép-t sebez.

- Pestis: A bizonyos port valakire rászórván egy Ép-t veszít és kap egy medált a nyakába amiután ha valakivel érintkezik szintén veszít egy Ép-t de az nem lesz fertőzött. Az érintkezés tényleges pl.: hozzáér a kezéhez stb. Ez addig tart míg meg nem tisztítják. 1 mana

- Tüzes kezek: A varázsló egy bizonyos komponeneset kezére öntve az lángolni kezd és akit sebez az 2 Ép-t veszít.

- Befolyásolás: A varázsló veszít egy Ép-t és 1 manát is feláldoz azért hogy valaki felett átvegye az uralmat, de csak az adott helyszínen hat és ha az illető aki befolyásolás alatt van egy Ép veszítése után magához tér és a varázslatnak vége szakad.

Papi varázslatok:

- Gyógyítás: Egy tekercs elhasználása után 2 Ép-t gyógyíthat.

- Isteni áldás: A pap kap plusz 1 Ép-t a tekercs elhasználása után.

- Sokk: egy tekercs elhasználása után valakit leblokkolhat és az az ember nem mozdulhat, mig nem veszít egy Ép-t vagy a pap nem hagyja ott a helyszínt.

- Tisztítás: A pestist képes szertefoszlatni egy tekercs ellenében.

Minden varázslat egy helyszínen csak egyszer használható egy adott varázsló ill pap által!

Tisztelettel Vándor!

Vandor18

Vandor18

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.20, 11:45

Üdv.

Morak! Lehet hogy hülyén fogalmaztam meg. Szóval ha tegyük fel, hogy leszúrnak és elvesztetted az utolsó Ép-det is és meghalsz, de utolsó lehelleteddel kiejtheted az önfeláldozás szót akkor az ellenfelét aki megsebezte utoljára, az is meghal.

M_Sanyi:
Igazad van elfelejtettem kikötni hogy csakis kizárólag zúzófegyverrel lehet fegyvert törni, meg persze a skillel!

Tisztelettel Vándor!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]