Ugrás tartalomhoz

Fotó

Anime #2

• Válasz írásához lépj be
1672 hozzászólás érkezett eddig

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.09, 19:03

Sailor Moon RULZ!
Jó is, hogy szóba került, meg is próbálom valahogy az eredeti, minden cenzúrától mentes sorozatot beszerezni.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.06, 20:01

Múltkor én is visszatértem a gyökereimhez.
(Kislánykoromban mindig lenyűgözött, ahogy a szalagok körülfonják a testét és ruhává változnak.)

Módosította original_trixi: 2012.11.06, 20:03

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.06, 18:43

Csak mert
1. vissza a gyökerekhez,
2. rég volt poszt,
3. zseniális.

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.24, 10:13

Szerintem tudtok segíteni - Witch Hunter Robinhoz hasonló sorozatokat tudtok ajánlani?

Fattyu

Fattyu

Iszapszemű fórumozó

• Fórumita
  • 6707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.06.23, 20:38

Off

Megválnék pár magyar Inuyasha DVD-től (kb 10 a sorozatból +4 film), Ruroniu Kenshin (első 5) és Hellsing mangától (első 2), illetve angol Full Metal Panic! (első 2) mangától.

APotter

APotter

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.01, 02:30

Gyermekkorom egyik kedvenc animéje volt számomra bár a címét nem tudom... egy hegyvidéki faluban, talán az Alpokban???? játszódó kis sorozat, bár lehet hogy sok része volt azt tudom sokáig néztem, és a német adókon, rtl2 és egy időben valamelyik hajnali reggeli meseblokkban is volt magyaron... Egy kiscsaj és egy kiscsávó voltak a főszereplői és ilyen hegyvidéki falusi életet elregélő mese volt... Nem tudja valaki, hogy mi volt a címe? Lehet nem anime, bár rajzolásilag nagyon arra hajazott... értsük gyermekkoromat a '90-es évek elejére közepére...

Alps Stories: My Annette
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2980

Nekem is rémlik a sorozat, és a képek alapján én erre emlékszem.

Igen ez AZ!!! Köszönöm szépen... Már csak a másik sorozatot kéne megfejteni... :-D De már ez is nagy siker!!! Köszönöm!!!

Aedalas

Aedalas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 175 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.04.30, 13:24

Gyermekkorom egyik kedvenc animéje volt számomra bár a címét nem tudom... egy hegyvidéki faluban, talán az Alpokban???? játszódó kis sorozat, bár lehet hogy sok része volt azt tudom sokáig néztem, és a német adókon, rtl2 és egy időben valamelyik hajnali reggeli meseblokkban is volt magyaron... Egy kiscsaj és egy kiscsávó voltak a főszereplői és ilyen hegyvidéki falusi életet elregélő mese volt... Nem tudja valaki, hogy mi volt a címe? Lehet nem anime, bár rajzolásilag nagyon arra hajazott... értsük gyermekkoromat a '90-es évek elejére közepére...

Alps Stories: My Annette
http://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2980

Nekem is rémlik a sorozat, és a képek alapján én erre emlékszem.

APotter

APotter

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.04.30, 11:50

És ugyanezen az időben ment két talán kínai gyerekről szóló film, ikerpár voltak fiú és lány, ugyanolyan gombaszerűre vágott hajuk volt és menekültek valakik elől. Nem harcolós hanem szimpla menekülős sztori volt.... Ennek is kéne a címe... Bár tudom elég kevesek az infók...

Arcana

Arcana

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1327 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.19, 12:14

A Memories asszem az első anime volt, amit láttam. Jó régen volt már az, nem is sokra emlékszem belőle, de a Magnetic Rose rész az nagyon tetszett.

Krezga

Krezga

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1201 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.18, 09:21

Emlékek (Memorizu,1995)

A film három történetet tartalmaz, két komolyabbat, és egy olyan vígjáték félét. Érdekesek, elgondolkodtatóak.

Paprika (Papurika, 2006)

Ez kegyetlen jó volt! A valóság és az álom között húzódó vonalat átlépjük, egyszer itt, egyszer ott vagyunk. Az egész nagyon össze-visszának tűnik, az ember mégis könnyen követni tudja. (ezt azért élőszereplős (nem gagyi) filmben is megnézném :)

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.04.14, 08:10

Kosz.

frozenstein

frozenstein

a Kúszó Káosz papja

• Fórumita
  • 665 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.22, 18:18

Most lusta vagyok, úgyhogy ezek között keresgélj:

Setting: Other Planet
Humanoid Alien

frozenstein

frozenstein

a Kúszó Káosz papja

• Fórumita
  • 665 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.21, 21:01

Most lusta vagyok, úgyhogy ezek között keresgélj:
anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=lexicon&vtype=cat&relid=128

anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=lexicon&vtype=cat&relid=185

off: nemtom kezelni ezt az új linkelős rendszert. úgyhogy copy&paste címsorba.

Módosította frozenstein: 2012.03.21, 21:05

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.21, 20:03

Van anime amiben foldonkivuli civilizaciok is szerepelnek az outlaw Staron kivul?

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.23, 12:09

Sokan túlpörgik ezt a cosplay témát:

http://poorlydressed.failblog.org/2011/11/11/these-superheroes-arent-here-to-save-the-day/gundam-with-his-gun/

Fonky_Family

Fonky_Family

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2030 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.02, 00:43

Tekken Vérbosszú: Jó a grafika. Ennyi pozitívumot lehet elmondani a filmről. :) Sztori iszonyat gagyi, párbeszédek még a legjobban utált amerikai sablont sem érik el. A harcok javíthatnának ezen, de azok se lettek valami ütősek. 5/10

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.28, 17:24

Bár erről lemaradtam, remélem, kiadják DVD-n.

Arcana

Arcana

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1327 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.11.24, 09:43

Csak most volt szerencsém az Afro Samurai-hoz, és azt kell, hogy mondjam, nagyon tetszett. Mindössze 5 rész (kb 5*25 perc játékidő), szóval egyhuzamban is simán lenyomható.
A története ugyan pofonegyszerű és rengeteg benne a gyilkolászás, a vér, de mindehhez rendkívül szép grafika és rendkívül jól megkomponált jelenetek társulnak, plusz némi niga szövegelés, na és hip-hop. :) Az anime nem nagyon rendelkezik filozofikus töltettel, lényegében mindössze egyetlen, de nem könnyű, morális döntést kellett meghoznia a főhősnek, az is a múltban történt már. Itt a inkább a harc a lényeg, és az Afro Samurai fel is vonultat nem kis arzenált: tradícionális szamurájok, western revolverhős, harci robotok, rakéták, gránátok, stb. Ez a miliő kicsit a Samurai Jack-re emlékeztetett. Szóval az egészet 2 mondatban jellemezve: "Nothing personal. Just revenge."

Egy idézet a végére:
"Hey! Is that one f*ckin' RPG? You got a motherf*ckin' RPG? An RPG in a motherf*ckin' backpack? Wait, wait, wait! Why don't we talk about this?"

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.27, 17:58

Óje: Kari-gurashi no Arietti Trailer (No. 2)

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4107 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.23, 19:59

Köszönöm az ajánlásokat Urak!

Black Lagoon-ból azóta jött ki egy 5 részes OVA.

Ezt mindenképp megnézem, bár elgondolkodtató, hogy a címe 'Roberta's blood trail', és ami azt illeti a Black Lagoon-nak egyetlen sztoriját nem élveztem, és az pont a Robertás volt.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]