Ugrás tartalomhoz

Fotó

Felejthetetlen karakterek

• Válasz írásához lépj be
139 hozzászólás érkezett eddig

Morsat

Morsat

Kapitány

• Fórumita
  • 1017 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.29, 22:28

Ez jó!
Elképzelem amint közeledik az orkcsapat mondjuk, és a kari feltartott újjal próbálja kimondnani a varázsszavakat, de az csak nem jön ki a szájából.... :leborul:

Scorage

Scorage

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 41 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.29, 11:04

Guttartag!

Nemrég indítottam egy karaktert, aki valószínüleg felejthetetlen lesz számomra...

Dióhéjban: egy dadogós, hadaró, magas, vállas, izmos, toroni, renegát tűzvarázsló, zsoldosnak álcázva... :sor: :nono: :nono:

Scor

Módosította Scorage: 2006.04.29, 11:08

lordmiky

lordmiky

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 266 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.24, 09:24

Csapatösszetétel:

Tápos fejvadász 15 fegyverrel
Toroni ezüstkard bajnok
Valami gladiátor
Shadoni Bajvívó (én)

Egy hajón utaztunk (5-6 szint). Egyszer csak feltűnik valami pap+testőre...
Iszonyat hent, a három harci-maci nekiesik a támadóinknak... Én, mint leggyengébb harcos, hátramaradok, védeni a hölgyeket (egyébként sem fértem volna össze).
3. kör: Összeesik a toroni
5.kör: összeesik a testőr
6.kör: összeesik a gladiátor
10. kör: összeesik a fejvadász

A papon a sebhelyek látványos sebességgel gyógyulnak. A karim vett egy nagy levegőt (halálra készülve), üdvözölte az ellenfelet, eldobta a hárítótőrét (Alighieri stílus :D), majd roham-pszi roham (bejelentett fejreszúrás). Dobás: 00 (erre közöltem a KM-el, hogy akkor átszúrom a szemét :lol: ) Sebzés dobása:6 (utánna a hajón a hölgyek.... Hmm, :D )

Másik:

Pyarr varázsló
Nemtommégmicsoda
Tooma pap (én)

Ibarában menekülünk Galradzsa papjai elől. Persze utólérnek (égi szekér, miegymás), nagy hent kezdődik. Rajtam ketten, harcosok, az egyiket nagy nehezen levágtam, rajtam is súlyos sebek (5 ÉP, Fp:4).
Varázsló körbenéz: Ki harcol még?
KM: A Törpe.
Varázsló: 2-es tűzkitörés az ellenfele alá.
KM: Akkor ellenfél sebződik (dob, dobás: 3)
KM: A Törpe pedig (dob, eredmény: 11).

A Pyarr varázsló csöppet elhamvasztott.

Másik:

Malkavita
Lasombra
Brujah anti

megszerezték egy terület irányítását, a védelem érdekében cirkálnak az utcán, kis hatalmi űr alakult ki, aki ismeri a rendszert, annak nem kell magyarázni miért.
Lasombra:(két óra eseménytelen autózás után) azt mondják, a Malkávoknak vannak megérzései, neked nincsenek?
Malkáv: Hogyne lennének, simán....
Lasombra: Akkor vezess...
Malkáv: Azt érzem, h Wc-re kell mennem....
L: ez hülye. (további egy-1,5 óra győzködés után)
M: akkor dobok, van 4 kockám, mi a célszám?
Én.:dobj, mondd a számokat, aztán mondom az eredményt.
Malkáv dob: 9-9-0-0
Én:Mi a kérdés?
Malkáv: Keresek olyan embereket, akik meg akarnak minket ölni.
Én: reggelig autóztok, de nem találsz senkit.....

Csapat: miért?
Titeket emberek (ghoulok) keresnek, hogy feladjanak azoknak a vértestvéreknek, akik meg akarnak titeket ölni. De olyan ember(ghoul) nincs, aki gyilkos szándékkal viseltetik irántatok.

Azóta, ha a partiban megjelenik egy Malkáv, mindíg jól szórakozunk ezen a sztorin :D

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.21, 15:21

Hógolyózó Darton-paplovag. Újjujj...remélem ez már larienre-térés után történt :)

Nos, az én egyik felejthetetlen karakterem egy NJK-volt, magam meséltem, de a többiek is alátámasztották a figura hatásosságát. A fickó egy toroni rabszolgavadász tanácsadója volt, egy Khalessyl nevű aszisz boszorkánymester, a parti tagjai (Ork-gladiátor, Dzsenn-gladiátor, Tharr-pap...ne is kérdezzétek :P) sejtették, hogy valamiféle ilyen varázshasználó a figura, és tartottak tőle eléggé rendesen, még jobban, mint a rabszolgavadásztól. A kaland vége felé összetűzésbe keveredtek Khalessyllel, és a fickó bal kezének mutatóujját a dzsenn gladiátorra emelte...
"Nah most megdöglessz!!! Ez a Khalessyl simán kicsinál!" - jött offban a többi játékos megyjegyzése, hogy a gladiátor most kemény fába vágta a dzsambiáját.
...hangos csattanás, ózon-illat, villámvarázslat...betalált...
"Na figyeld csak mennyit fog sebezni, ezer-k10-et...stb."
...Egyetlen kockával dobtam sebzést...
"Biztos csak tartalékolja az erejét a fickó...stb."
...Khalessyl az övén lógó kis üvegcséért nyúlt, hogy feltölthesse manapontjait...
Hatalmas vigyorgások ésatöbbi. Egy 1. TSz-ű boszorkánymesterrel hozta őket össze a rosszsors, de még így is megfelelően sakkban lehetett vele tartani a 4-5. tsz-ű játékosokat, féltek tőle, mint a tűztől, de persze ezek után könnyedén legyűrték. :)

Módosította Nesta_Torrine: 2006.04.21, 15:23

moonlord

moonlord

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.21, 14:39

Mágusban volt egyszer(már nem emlékszem rendesen), káosz jellemű szamuráj voltam, társam egy tűzmágus. Hát a jellememet tökéletesen kijátszottam, mivel igyekeztem minél kiszámíthatatlanabbul viselkedni. Nyomoztunk egyszer valaki után, nem volt nyom, és én kiszámithatatlanságomban kimentem az utcára, és kérdezgettem mindenkitől, hogy nem e láttak egy gyilkost. Egyszer szembjött egy paplovag, megkérdeztem, azt mondta hogy nem. Ekkor ráurottam, leütöttem(nem kinyírtam) és magammalvittem mindenhova(félőrült szinten játszottam ki a jellemet :) ). A kaland végén kiderült, hogy ő a gyilkos.

Korábban bementünk egy házba, alatta labirintusrendszer. Egy tárgyat kerestünk. Egyszer látunk egy nagy vastag acélos ajtót. A mesélőnek az volt a terve, hogy megkeresteti a kulcsot. De mi leültünk elé, és apró darabonként szétkaptuk. A végén maradtak az acélrudak, ezen nem jutottunk át. A kolléga tűzvarázsló lévén felizzította, és egy szar karddal kifeszítettük. :)

_Wasaliar (NPC/NJK)

_Wasaliar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.21, 11:37

Hali...

számomra legkedvesebb karakter és kaland egy M* partiból van. összetétele: végy egy dartonita paplovagot (személy szerényem) és szép lassan téritsd át larien hitére,majd tedd meg ynev földi helytartójáva... adj hozzá egy elf íjászt,hagyd,h rájöjjön kráni származására és ismertesd meg vele maliort (kis jellemtorzulás előfordulhat) és véss a homlokára egy bilincsbe vert lángoló szivet... fűszerezd meg egy ork boszmesterrel,ki a harcot részesíti előnyben a varázslás helyett és láncolj hozzá egy kíndémont 300 hívővel... végül helyezd el az egészet tongoria havas hegyei közt,ahol a 12.szintű csapat paplovagja unalomból 00-val leküldi az elfet a szekérről egy hógolyóval... és megindult a nagy csata.

a csapat már 15.szintnél tart,de a km elég gyakran emlékeztet minket (rendszerint sikerrel) ,h azért nem vagyunk mi olyan jók...
sajnos a csapat szétszóródott a világban és az elmult 5 évben 1,5év/játék sebességével haladtunk...

:) -t mindenkinek...

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.17, 00:42

Shadowrun:
ork zsoldos (én),meg egy törpe volt céglegény éjjelnappali boltból akartunk egy kis zsebpénzt szermányolni :D
Lefoglalom,sakkban tartom a (asszem) mexikói tulajt,ki is rámoljuk,minden oké,a törp közben válogat a polcokon.
Jelzem,hogy mehetünk a francba,asszem állon is vágtam erősen a boltost,hogy maradjon nyugton.Ki is sietek a boltból,várom a törpét... :D
A törpének bent közben "eszébe"( :) ) jutott,hogy megkóstolja a legfrissebb kalácsokat.
A boltos közben vadászpuskát kap elő a pult alól,a törpe má' fordul,de későn.
A hapi széjjellőtte a kis törpénk férfiasságát erősen :pipe:
Veszett sokat röhögtünk,de komolyan,mikor elképzeltük/eljátszottuk lassított felvételben a dolgot,ahogy a halott törpe feje koppan a földön,arca előtt koppan a kalács,a lábainál meg más dolgok érnek földet :pipe: :sor:
Fél órás szünet következett legalább,bár érdemes megjegyezni,hogy a küldi végén tünde utcai szamuráj haverom is eképpen járt.
Menekült a rosszfiúk elől a kikötőben,má' éppen elérte a tengert,ugrott nagyot a mólóról,és hopp...reptében lőtték szét a micsodáját :(
Sokat röhögtünk akkor,bár a küldit csak én éltem túl :sor:

Byez!

Draquar

Draquar

A Bunkó

• Fórumita
  • 724 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.16, 23:17

Akkor én is mesélnék egy történetet:
Shadowrun, harmadik kiadás. Van egy srác, aki nem szereti, ezért neki összedobtunk egy troll mesterlövészt, mondván, hogy neki akkor csak figyelnie kell.
Megneszeltük, hogy rajtunk akarnak ütni a rosszfiúk, ezért szépen tervet csináltunk. A piromán dekásunk kitalálta, hogy kazettás magnóra felvesszük, amint épp ügyködünk bent a bunkerünkben, a magnó körül szétterítünk némi távirányítóval indítható plasztikot és megvárjuk, amíg behatolnak. A túlélőket a mesterlövész kifelé jövet leszedi a szomszéd ház tetejéről.

Jön az ellen kb. két kisbusszal meg három helikopterrel. A gyalogos egységek fele bevette a magnós trükköt, rájuk is omlott a ház. A mesterlövész ezalatt kitalálja, hogy kiszedi a páncélüvegen keresztül az egyik helikopterpilótát. Természetesen nem egy neki, a kopter simán Testtel hárítja a dolgot.
Erre jön az isteni szikra: kilövi a helikopter forgó rotorjának a tengelyét! :)
Rendben, dobj (d6 rendszerben) 16-os célszámra. Két sikert dobott... :sor:

Helikopter füstölni kezd, kényszerleszáll. A másik kettő a mesterlövész felé fordul. Ebből az egyiket hasonló módszerrel megint leszedte, a másikat pedig a csapat utcai szamurája kapta le a rohamágyújával.
Érdekes egy játék volt, azóta is emlegetjük a "hős gépmadár-vadászt"...

Morsat

Morsat

Kapitány

• Fórumita
  • 1017 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.16, 22:26

Hát nem érdekes hogy mindenkinek a 00 jut eszébe? :sor: :)
Erről jut eszembe, amikor drága jó kalózóm nem is olyan régen a Manifesztációs háború előestéjén többed magával ment a sivatag mélyébe egy amundszentélybe, de az út során a sivatagban egy váratlan pillanatbna homoki elfek pattantak ki a homok alól (honnan máshonnan? :( ), viszoint a csapat nem készült harca, és a fegyverek ugyebár elrakva...
(Tudni kell hogy acsapat 10. szint felett volt, igazi héroszok, a kalózom meg még felettük (94-es kari), de sose volt pszije sose tápoltam, sose találkozott még homoki elffel.)
Szóval felmagasodik előttem egy ilyen támadó szándékkal, nekem jobb híjáűn csak az öklöm volt kéznél. Lekezdeményezem (arra gyúrtam mindig), és az első csapással (asszem nem 00, de közeli volt)ájultra ütöttem életem első homoki elfét, akiről azt se tudtam, hogy létezik egyáltalán...felállt majd azonal padlót fogott :D
Aztán jött a következő akit a kardom mérgével intéztem el egy csapás után (jó is az a Kobramarás :D )!
Aztán jött a harmadik, akit első csapásra 00-val küldtem haza...
A következőt pedig (már a társknak esegítve) félig vágtam le, majd hagytam eltűnni...
Elraktam két tőrt tőlük emlékbe (szokásom), majd idővel folytattuk utunkat... :sor: mint aki jól végezte dolgát...

Nos tudom hogy a karakterem erős, de ez így akkor is viccesen jött ki. Azért a homoki elf mégiscsak homoki elf. A többi játékos (akikkel akkor játszottam előszőr, mert ez egy itt az rpgről szervezett játék volt, és a karimra is épült a kaland) csak nézett nagyokat hogy ki ez az isten....?! :pipe:
Ott meg is alapoztam a hírnevemet közöttük...

Módosította Morsat: 2006.04.16, 22:31

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.16, 20:16

Magus-t meséltem három cimborámnak,méghozzá a "Jó széllel toroni partra"-című modult.Van az a rész,mikor két elég erős IKERHARCOS kráni fejvadász teleportálódik a hajó fedélzetére.A kis csapat törpe tolvaja meghallotta őket,hanyattvágta magát,célra kapta könnyű nyílpuskáját,és hoppá,egy 00-val azonnal gerincen lőtte az egyiket :sor:
Ikerharc ugrott :)
Igaz,a maradék fejvadász,ahogy eszmélt,egy dobótőrrel ájulásba küldte a törpét,de a csapat Darton-lovagja kibelezte végülis,úgyhogy happy volt mindenki :sor:

Byez!

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.16, 20:06

Noakkor én is mesélek :pipe:

Volt egy (AD&D szekondedísön, saját világ, sok fajjal) kender -Dragonlance világában surranó- karakterem, aranyos kavarógép, bár ezt a többiek nem így látták. :sor:
A neve Böszme Naftalin volt, de mindenki csak "hé, surranó" névvel illette. Bazi ereje volt (17), a népe között hatalmas erejű volt, dehát csak 140 cm magas volt. Tolvaj volt, de szeretett harcolni is, meg, az erejét fitogtatni, és rettentő kíváncsi volt.
Nos, pár dolog után elkeveredtünk egy amolyan "halállabirintusba" (nagy díjazás, sok veszély, és valamiféle korongokat kellett gyűjteni) és hát ezt ugye fele kell fedezni. :P
Eljutott a karakterem egy szobába, ahol egy Síva-szobor állt, hat karral, mindben fegyver, az egyikben egy rács. De nem mozdult, a rács érdekesnek tűnt, hát lasszós-kampós megoldással megszereztem. Erre elkezd világítani egy felirat a szobron (persze egy surranó mér tudna olvasni) és elkezdett jönni felém a monszta :para: Elvittem a partiig (lassú volt, de a nyomomban végig a dög) majd ők legyakják. Megállok, megáll a monszta, a parti döbbenten állt, és mondtak ilyeneket (látva a kezemben a rácsot): "Ilyen nincs, ez nem igaz! :D" Kérdeztem, mi van a gólemre írva, aszonták: "A gólem a szabadítóé". Majnem megnyúztak, de volt egy gólemem. :) Aztán mikor egy szakadékon kellett átkelni egy függőhídon, akkor mondtam neki (miután átkeltünk) hogy jöjjön, jött. Persze nagy szemeket meresztettem az utánunk jövő csuromvizes törpékre (a következő csapat) akik hiányolták a függőhidat és a baltájukat markolászták. :(

Na, próbákat itt a híd után megcsináltuk, indultunk kifelé. Látszott két járat, és én a varázslóval mentem, mondván, vele biztonságos. Nah, láttunk két járatot, bementünk az egyikbe (biztos ez jó, fény van a végén, napfény -a másikak is az volt) és megfagyott bennünk a szar is, mikor egy dühös minotaurusszal találtuk magunkat szemben. Nagynehezen legyűrtük és ott volt a "korong" is, kb Kinizsi malomkövénél kétszer nagyobb. Mi legyen? Varázsló megnöveszett engem 220 cm körülire, kell a korong, görgetem kifelé szorgosan. Áldott napfény, kijárat, rulz -mindez egy domb tetején, velünk szemben a völgyben pódium, rajta a város elöljárói várták a túlélőket/győzteseket. Nah, "véletelenül" elszabadult a malomkő, egyenen a herceg trónjával szemben :D Mindenki riadtan menekült, de csak az emelvény bánta :sor: Aztán végül megnyertük a viadalt. Ezzel e "bónusz" kővel ráadásul :D

Később aztán meghalt a karakterem, de reinkarnálták és rozsomák formájában visszatért, beszélni a többiek szerint szerencsére :ejj: nem tudott, de megoldódott ez is. Aztán visszaváltozott és 14. szintű surranóként kavart a világban, csak a parti ment szét azóta.

ps. a parti kb 4-5-6. szint környékén mozgott az adott eseményekkor.

:pipe:

Scorage

Scorage

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 41 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.16, 19:07

Guttarabend!

Nekem is született egy felejthetetlen karakterem: Yassed fia Yavep, az Abasziszi "Nyelvtanár".
Ő volt az első életút karakterem, és mitagadás igencsak a szívemhez nőtt, de sajnos a tegnapelőtti játékalkalmunkkor Sogron magához szólította... a dolog az úgy esett meg hogy valamely agyszívó fertelmet vadásztunk (pontosabban ő vadászott ránk... :sor: ) és épp amikor sarokba szorítottuk (vagyis ő minket... :sor: ) rámvetette magát. Hál' Istennek magas volt a Vé-m, így nem szívta ki az észt a fejemből, de mitagadás a 3 mázsájával szépen összelapított (alig maradt Fp-m)...a monszta amúgy is túl erős volt, négyen is alig tudtuk legyakni, a tűzvarink a végén sárkányfiók lehelletével óhajtotta rendezni a dolgot...sajnos a két tűzköpés amit produkált leolvasztotta rólam a bőrt is, lévén én még a dög alatt, később már mellette voltam...így hát tolvaj karakteremben a láng tűz által hunyt ki...Kell ennél szebb halál egy Sogron hivőnek?
De hogy ne csak a haláláról emlékezzünk meg, regélek még egy keveset róla. 6-ik szintig vitte és már nem hiányzott sok a 7-ik ig...
Hogy miért is ragadt rá a "Nyelvtanár" megszólítás? Nos ez magáért beszél, ugyanis a külvilágnak egy abasziszi vándor nyelvészprofesszor arcát mutatta, és a Yavep név helyett a De'Lacrois( :) ) nevet használta (tudom kicsit unkreatív, de a legelső kalandban hírtelen nem tudtam jobbat kitalálni, így ez lett a bevett álnév)
Egy másik emlékezetes villanása volt az, amikor egy nagy gyíkbestia rontott a csapatra. Szegény tolvajomat kapásból arcul köpte, így a csata nagy részéből kimaradtam. Ezalatt a dög leamortizálta a csapat lovagját, és a számszeríjászát. A tűzvarink egy cseles eszköz miatt már egy ideje vak volt, így nem lehetett túl sok esélye, én maradtam csupán, egy egyszerű hárítótőrös páncélnélküli a köpéstől belassult tolvaj. Erre nem kidobtam a 00-t? A gyilkos bestiát, aki kibelezte az íjászt, és aki összezúzta a páncélos lovag fejét, egyetlen tőrszúrással leterítettem... :(
Egyenlőre csak ennyi jut eszembe...

Scor

Hagar

Hagar

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 279 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.12, 08:28

Üdv!

Most hirtelen nekem is egy törpe harcosom ugrik be. Kipróbáltuk a Gyürük Urát. A karakter jelmondata: "A nevem Dvalin, a barátaimnak csak Kübli, DE TI HÍVJATOK DVALINNAK". :)
Sajna már az elsö játékülésen összefutottunk a fögonosz egyik nagyobb seregével, akik ránkvetették magukat és el akartak fogni. Természetesen a halálig küzdök és nem ejtek fogjokat hátrány volt az elsö, amit felírtam a mogorva törpnek... :felvon:

_Kilhalm (NPC/NJK)

_Kilhalm (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.04, 18:21

Legélvezetesebb karakterem Kilhalm (jól van na :aaaaa: ) volt egy M*-os törpe, harcos kasztú. Ő volt az első karakterem, elég keményre sikerült kidobni... Főképpen pusztakézzel osztotta az igét, akkoriban még minden szörny és hely újdonságnak számított nekem.... Gyakran emlegette az aszisz szamarakat és kitanulta a sörfőzést is. Egésszen 5-ös szintig elevickéltem vele. Legfőbb hőstettét egy TV-vel hajtotta végre, megöltek vmi szarvas, patás dögöt (nem démont)
Csak szegényem nem tudott pszit tanulni (nem is akartam, hogy tudjon) és összerugta a port egy varival...

StB

StB

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.04, 17:01

Két nagyon emlékezetes és egyedi "örök túlélő" karakterem volt - volt persze több is, na de válogassunk ;) :

Az egyik a Cthulhu hívásában Samuel, a tolókocsis könyvtáros. A Sebezhetetlen című filmből vettem a figuráját (S.L.Jackson), tehát fekete volt (1920-as értelmiségiként, jhaj), "kissé" bogaras, valamint "törékeny" - karakteralkotásnál veszettül kevés Fizikumot dobtam ki neki, így jött az ötlet, hogy a filmből ellesett születési rendellenességgel súlytsam :rohog: . A legkülönösebb az volt, hogy a négyfős csapatból talán ő húzta ki a legtovább élve, s míg játékostársaim már a harmadik új karaktert dobálták össze, Samuel épp szanatóriumban csücsült és ápolta ideiglenesen elborult elméjét. Persze még időben nyugdíjaztattam az unokaöccse javára (javára??? ), aki már átlagosabb nyomozóvá vált. Furcsa módon Samet imádta a dobókocka, főleg olyan helyzetekben, amikor súlyos veszélyben forgott fizikai épsége. Egyetlen lőtt sebet sem kapott például - ellenben amikor egy zongorát rágurítottak és a falhoz paszírozták, öröm volt részletezni és kijátszani, hogy csontszerkezetének egyharmada összetörött, holott nem is veszített túl sok életpontot.... :) Emlékezetes kari volt, na.

A másik a Káosz szerepjátékban szerepelt, bár eredetileg Ad&D-hez alkottam anno, csak az befulladt. Egy manó harcosról van szó, a neve Szög - a nevét (Samtől eltérően ;) ) hihetetlen fizikai ellenállásáról kapta, mérgek és betegségek nem árthattak neki, meg hát a modora is keményen, reszelősen rozsdás volt ;) . Volt még a csapatban gilf orgyilkos és ork gladiátor is, Szögnek mégsem kellett szégyenkeznie harci tudása és a csapatba való szükségessége okán. Egyszer hirtelen felindulásból beleugrott(am vele :( ) egy lávapocsolyába, mert a mesélő úgy írta le, hogy joggal hihettem: valami mérgező löttyről van szó, az utunk pedig rajta keresztül vezetett volna. Szegény manóm teljesen összeégett és önbecsülése is csorbult egy csöppet, tiszta szerencse, hogy túlélte a dolgot. Persze nem sokkal - egy kalanddal később máglyán elégette egy furcsa tartománnyal rendelkező önkényúr, mert nem halt bele a neki szánt mérgezett italba, így "boszorkánysággal" vádolták meg.... a felmentőcsapat pedig elkésett :aaaaa: . Ez van. ;)

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.04, 14:08

Darton-paplovag aktívan harcol túlerőben lévő Orwellánus-lovagok ellen :rohog:
Segítőtársa,a kis törpe tolvaj besegít neki dobótőrökkel.Hiába a figyelmeztetés,hogy nagy az esély rá,hogy a dartonitát találja el,ő akkor is segíteni akar :(
Hopp,má' tarkón is dobta rögtön,a paplovagnak má' csak ez hiányzott.A dartonita nagynehezen letudja a harcot,folytatják útjukat az elátkozott vidék felé,közben a lovag husángot gyűjt be,a tolvaj nem is tud róla...
Talán nem is kell írnom,hogy a lovag nagyjából annyi fp-t vert le a törpéről,amennyit ő is vesztett.Így nem nagy szám,de akkor rohadt sokat röhögtünk rajta:két kalandozó,akik egymást verik az elátkozott vidék szélén... :)
Nagy show volt!Egyenlőre ennyi,ha nem ilyenekre vagytok kíváncsiak,akkor bocs :aaaaa:

Byez!

Módosította Karl Odemayer: 2006.04.04, 14:09

Greywood

Greywood

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 487 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.29, 09:32

Én még emlékszem kezdő kiscsikó koromból egy balszerencsés fejvadászra...
NA az mindenkiben nyomott hagyott... :)

oil_ali

oil_ali

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.29, 08:36

Nos. Ha megengedítek én - mesélőként - egy NJK-ról írnék. Shadowrun 2. kiadás. Seattle elhagyott metróállomásán, egy acélbunkerbe is beillő gépházban él (illetőleg már lehet, hogy elhagyta azt) egy "Spártai" nevű infodealer. Egykori tünde dekás, aki egy áramütés következtében testének 80 százalékában béna (tolókocsiba kényszerült a korszerű orvostudomány ellenére is).
Az egykori gépházat most nagy kapacítású gépek tucatjai lepik el, amiken speciális keresőprogramok futnak és minden apró információmorzsát felcsippentenek a mátrixról. Aki pedig egyszer járt már ott, az bizony nyomot is hagy...
Spártai nem egy egyszerű alak. Az érkezőket lent a sínek között bolyongva már kamerák figyelik. Ha úgy dönt, hogy fogadja őket, akkor is elösszőr egy harci robottal találkoznak a karik (az vezeti őket a rejtekhely bejáratához egy nagy fémajtóhoz. Aki engedélynélkül be akar jutni, és feszegetni kezd az ajtó, azt jól megrázza az áram.

Hát így él ő, kicsit paranoiásan. Az infokért sok pénzt kér, nagyon nagyon sokat, de ha a csapat elakad, akkor nála mindíg megtalálják a hiányzó láncszemet. Amolyam mesélői/játékosi Jolly Joker ő...

Morsat

Morsat

Kapitány

• Fórumita
  • 1017 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.27, 13:56

Tudod ez így nem egyszerű kérdés. Szvsz mindenki kedvenc karaktere ilyen kari, és mély nyomott hagyott.
Nálunk mindenki kedvenc és kb második-harmadik megalkotott karaktere ilyen (ezek mardtak életben :dilis: ), és mivel kb 94-től nyomjuk velük minimum, ezért az tuti hogy mély nyomott hagyott bennünk... :nemertem:

Bár lehet hogy te arra gondolsz,m hogy valamelyik kari anynira eredetire sikeredett vagy eredeti dolgot tett a játékban...

skyboat

skyboat

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 473 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.27, 12:47

Olyan kulonleges karakterekrol irjatok, akik "elete" nyomot hagyott a parti eleteben es mindig emlekezni fogtok ra.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]