Ugrás tartalomhoz

Fotó

Pakliötletek, kombók

• Válasz írásához lépj be
1543 hozzászólás érkezett eddig

netherspirit

netherspirit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.06, 12:38

Igen, már kiköszörültem a csorbát! Köszi a tippet!

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.06, 07:51

Szia Vincu, és mindenki!

Végül is így alakult a deck;
Shadow;
1 Varys
1 Syrio Forel
1 Ser Jorah Mormont
3 King's Landing Assassin
3 Warlock of Qarth
3 Dragon Skull
1 Ser Arys Oakheart
1 Ser Meryn Trant
1 Ser Boros Blount
2 Ser Preston Greenfield
3 Ser Jamie Lannister

3 Aegon Targaryen
3 Shadow Parasite
3 Dragon Knight
3 Shadow Seer
2 Magister Illyrio
2 Daenerys Targaryen

3 Bay of Ice
3 Kingdom of Shadow
3 Twillight Market
2 Meereen Tourney Grounds
1 Meraxes
1 Harrenhal
3 Shivering Sea
1 Khal Drogo's Tent
2 Temple of Graces
3 Summer Sea

3 Incinerate
2 Forever Burning

Sajon a verseny óta csak 3 partit játszottam vele, az is online game volt. Az egyik valami f***olós kombó volt ami 5ház lapjaival játszott, lannister zászló alatt, de minek... Amit lerakott az elhullott. A másik az pedig greyjoy black sails, 12. Ploton sikerült megverni. Az utolsó pedig egy stark winter, ami csúnyán szétcuccolta az ánuszrózsámat.
Összegezve, a versenyen ha Najdzsel az én deckemmel játszik, én meg az övével, akkor is ő nyert volna. Nem a decket verte meg hanem engem. A deck adta magát, rengeteget hibáztam, és nem hidegfejjel toltam. Nico elleni játékról annyit, hogy ő végig boardhátránnyal játszott, mégis nyert. Ott ugyan úgy elfeljejtettem response triggereket, és rosz döntéseket hoztam, pedig egészen a játék végéig ott volt a kezemben a győzelem lehetősége. Nyert mert jobb játékos.
Aztán ellened, és az utolsó fordulós ellenfelem ellen pedig azt mondta a deck; adok egy olyan kezet....
"Nesze bazdmeg! Ezt nem tudod elbaszni"
Szóval f***a....van benne potenciál, és stabilnak tűnik. Megnézzük mit tud a következő versenyen.

a 3 shivering sea sztem ertelmetlen. Norvos kell v mi ami allyt olcsobbit, másik kettő helyett meg kb bármi más amire az van írva h - str

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.27, 19:26

Black sails, teles high grounddal és wintertime marauderrel.

Esetleg mesteres, de szintén high ground, dragon horn, ygritte. Remélem érted h miért :) + gecizos attachmentmek cowed. Azt nem rossz porgetni. És akkor to be kraken stb

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.27, 13:57

Segítsetek már csinálni egy olyan dekket amiben benne van a Victarion's Reavers lap. ööö... és nem arra gondolok, hogy egy Martell viperás, és egy darab benne, hanem egy olyan amiben használhatóan benne van. Mindig akarok vele játszani, de a vége, hogy marad a mappában. Pedig ősgrafikája van, és szerintem a képessége sem rossz. az elején beszalad 1x-2x és utána már nyerőben vagy

czoborb

czoborb

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 77 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.01.21, 23:03

Na jó lelkesedek akkor én is egy kicsit. Kijött az új CP whooo !! 

1) Erről a képről eszembe jut néhány felnőttfilm. 

warden36.jpg

2) Mi ez a fos rajz ? De komolyan viszonylag sokáig kellett néznem hogy rájöjjek hogy ezen mi meg hogy van , kinek a kardja hol meg honnan meg hová mutat. 

warden39.jpg

3) 4-6-2 es plot ? azzal ki nem fog játszani, meg úgy általában ezzel az előzővel ? Ezeknek még az a hátrányuk sincs meg, hogy csak ugy mukodokepesek, ha 4-5 kastély plottal jatszol .

Ráadásul nem is nagyon lehet megfogni őket, mert nem "when revealed" az effekt, nem lesz jó ellenük sem az új holló, sem az outwit. 

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.21, 22:46

Na jó lelkesedek akkor én is egy kicsit. Kijött az új CP whooo !! 

1) Erről a képről eszembe jut néhány felnőttfilm. 

warden36.jpg

2) Mi ez a fos rajz ? De komolyan viszonylag sokáig kellett néznem hogy rájöjjek hogy ezen mi meg hogy van , kinek a kardja hol meg honnan meg hová mutat. 

warden39.jpg

3) 4-6-2 es plot ? azzal ki nem fog játszani, meg úgy általában ezzel az előzővel ? Ezeknek még az a hátrányuk sincs meg, hogy csak ugy mukodokepesek, ha 4-5 kastély plottal jatszol .

netherspirit

netherspirit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.21, 18:57

Köszönöm a véleményeket, tippeket, hasznosításra fognak kerülni. :)))

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.21, 14:01

Hehhe. Ez majdnem olyan mint az én Dragon pit-es paklim volt, csak én street waif-et játszottam restrict-ként, és volt benne még recruitment is. Azzal gyakorlatilag végtelenné lehetett tenni a dekket, persze az egész egy lassú kínszenvedés volt. Ellene is meg vele is játszani borzasztó odafigyelős, lassú.

Mondjuk én a plotokat végig city-vel toltam, és a to be a dragonok miatt volt benne kings landing kúp is.

Amit érdemes lenne kipbróbálnod az az ambush from the plains. Ha ilyen nagy kezdeményekkel játszol, akkor simán bárkit visszaveszel a dobottakból is, és egy csomó olyan lapod van ami comes into play-es azaz bárhogy jön, szopat. Ha meg aegon-t véletlen mégis eldobják, vagy ő eldobja magát a threat from the north körben, már hozod is vissza utána rögtön.

A sorrowful man meg őslap. Persze kell a befolyás, de a great pyramid ad kettőt, a fiefdomok adnak egyet. Szerintem a twilight marketből egyet nyugodtan kivehetsz, és talán a temple of graces sem olyan fontos hogy kettő legyen, és a bay of ice is egy blank lap ha már egyet valaha is behúztál, szerintem abból is elég a kettő.

Ha meg már Illyrio, akkor az ugrabugra karakterekből a Dragon thief, az alapdobozos Khal Drogo, no meg a Titán fattya zseniális szinergia :)

netherspirit

netherspirit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 23:11

sorrowfull man mint opció nálam is felmerült, azert nem raktam bele mert HA éppen nem tudok két tekercset teppelni akkor baszhatom, HA tudnék, de a játékostársam éppen hagy egy nyomorult aranyat akkor is baszhatom. HA el is forgatom a két tekercset, és megölök egy karaktert, akkor csak úgy tudok incinerate elni, HA van egy 3.tekercs.
Ez túl sok HA. Olyan cuccosokat akartam beletenni ami mindig jó, mindig használható, aktiválható, nem kell hozzá 2-3 feltétel.
Hollow hill mellé tuti tolnám, zsírpatent lenne.

Módosította netherspirit: 2015.01.20, 23:13

netherspirit

netherspirit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 22:58

Alta;
City of Lies(nem hiszem, hogy magyarázatra szorul:))
City of Spiders(jó másolni az ölést, és az árnyakba pakolást, továbbá 2es követelés)
City of Soldiers(célzott ölés, 2es követelés)
Threat from the North(fuck jeah!!!)
Retaliation! (Sok arany, 2es követelé)
On my Oath (alap)
The Aftermath(ehez a deckhez jobb mint egy valar, 3arany, sok initiativ, van követelés, nem lehet menteni, challenge phase ben pedig ugy is hozok az árnyakból és több karakterem lesz)

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 22:49

Szerintem kellene belem még egy kis influence , és a nagy kedvencem, sorrowfull man, bizonyám! 

Pár éve játszottam én is hasonló paklival , és imádtam azt amikor mesteres ellen játszottam, setupban vagy city of shadow-al beraktam a sorowful-t, az ellen kikereste a mestert , én meg ok akkor 2 influence, ez kijön, adj egy aranyat vagy öld meg ... +ally ami incinerate -re nagyon jó . 

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 22:21

Netherspirit, sokat kell gyakorolni, tesztelni és akkor már rutinból is kevesebbet fogsz hibázni. OCTGN erre ideális.

Kis észrevétel : Ha Preston a restricted, "megérdemelné", ha 3-at használnál belőle. Jaime mellett ő a másik kulcskarakter a laphúzás miatt, ezért muszáj hamar kijönnie. Meryn Trantot viszont nem játszanám, nem érzem benne az erőt. Egyszerre 3 kingsguardod úgyis ritkán lesz, meg Preston ki-be ugrálása mellett nincs is szükséged a 3 kingsguardra.

Milyen plotokkal játszol?

netherspirit

netherspirit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 22:19

Ja az előbbi persze House of Dreams - Dragon Pit háttérrel

netherspirit

netherspirit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 20:45

Szia Vincu, és mindenki!

Végül is így alakult a deck;
Shadow;
1 Varys
1 Syrio Forel
1 Ser Jorah Mormont
3 King's Landing Assassin
3 Warlock of Qarth
3 Dragon Skull
1 Ser Arys Oakheart
1 Ser Meryn Trant
1 Ser Boros Blount
2 Ser Preston Greenfield
3 Ser Jamie Lannister

3 Aegon Targaryen
3 Shadow Parasite
3 Dragon Knight
3 Shadow Seer
2 Magister Illyrio
2 Daenerys Targaryen

3 Bay of Ice
3 Kingdom of Shadow
3 Twillight Market
2 Meereen Tourney Grounds
1 Meraxes
1 Harrenhal
3 Shivering Sea
1 Khal Drogo's Tent
2 Temple of Graces
3 Summer Sea

3 Incinerate
2 Forever Burning

Sajon a verseny óta csak 3 partit játszottam vele, az is online game volt. Az egyik valami f***olós kombó volt ami 5ház lapjaival játszott, lannister zászló alatt, de minek... Amit lerakott az elhullott. A másik az pedig greyjoy black sails, 12. Ploton sikerült megverni. Az utolsó pedig egy stark winter, ami csúnyán szétcuccolta az ánuszrózsámat.
Összegezve, a versenyen ha Najdzsel az én deckemmel játszik, én meg az övével, akkor is ő nyert volna. Nem a decket verte meg hanem engem. A deck adta magát, rengeteget hibáztam, és nem hidegfejjel toltam. Nico elleni játékról annyit, hogy ő végig boardhátránnyal játszott, mégis nyert. Ott ugyan úgy elfeljejtettem response triggereket, és rosz döntéseket hoztam, pedig egészen a játék végéig ott volt a kezemben a győzelem lehetősége. Nyert mert jobb játékos.
Aztán ellened, és az utolsó fordulós ellenfelem ellen pedig azt mondta a deck; adok egy olyan kezet....
"Nesze bazdmeg! Ezt nem tudod elbaszni"
Szóval f***a....van benne potenciál, és stabilnak tűnik. Megnézzük mit tud a következő versenyen.

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 12:54

Netherspirit!

Kipróbáltad már a módosított dekked? Érdekelne mit tud és mit nem tud

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.19, 00:04

Az új sky cell & bowl of brown
Kéremkapcsojjaki

Ennél jobb kombó nem kell

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.15, 14:17

Greg Atkinson (ő találta fel a karakter-nélküli paklit) új agymenése. Érdemes lesz erre odafigyelni Stahleckben:

http://www.agotcards.org/deck/v/64572

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.15, 00:14

az még lényeges, hogy mennyit írsz be "muligan strategy"nek, illetve a százalékok, de ez elég jónak tűnik:) 

Más: a stahlecki melee paklim elég jó lett joustban, Márk 2szer elvert vele 3 kör alatt. Csak 6 restricted lap van benne :) 

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 17:10

A shadowba tehető lapokat 2 aranynak írtam be és ez jött ki:

Average flopped cards with mulligan(s): 4.33 cards

Average used gold with mulligan(s): 4.23 gold

First mulligan happened ( out of the total setups ): 2.67% of times