Ugrás tartalomhoz

Fotó

Pakliötletek, kombók

• Válasz írásához lépj be
1543 hozzászólás érkezett eddig

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 15:11

kiv lennék a paklitok mit hoz össze setup anal-izátorral ? 

http://jsbin.com/welcome/40301

Nekem a mesteres jelenleg: 

RESULTS: Average flopped cards with mulligan(s): 4.12 cards Average used gold with mulligan(s): 4.24 gold First mulligan happened 
(out of the total setups): 41.03 % of times Average flopped cards first setup try: 3.74 cards Average used gold first setup try: 4.15 gold

Módosította najdzsel: 2014.11.14, 15:13

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.05, 16:11

Vincu, igen, a Melee koncepcióm ugyanaz mint tavaly, osztogatom a csatoltakat azt ülök a trónon és várom a hatalompontokat. Most kicsit alakítottam rajta, divatos marketing dumával "letisztult formatervezés"-t végeztem rajta. 1-2 lapon még gondolkodom, ha változás lesz megírom privátban Neked a kölcsön lapok miatt.

Gondolom Alchemist Guild Hall + Black Cells kettősre gondoltál. Tényleg jó, de ha Barában csinálod meg akkor jöhet még hozzá egy kis Mel Favor, de Martell is erős (plotpörgető Arianne). Ha első körben Telet csinálsz akkor pedig el lehet gondolkodni ezeken is : Arya, Catelyn, Hidden Chambers. 

Küldjed a pakli listád!

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.05, 13:04

Alta!

A tavalyi attachment osztogatós cuccod nagyon kemény volt. Ha ez az, márpedig szerintem az, akkor szerintem ne keress tovább. :)

Én vagy egy Stark siege-et vagy egy Greyjoy mindekitől dobatóst viszek. De még nem tudtam kipróbálni egyiket sem... :(

Más. Sima joust pakli

Van most egy új Martell mániám, amit City of Shadows agendával játszom, a Black cells és a Guildmaster hall miatt. Ha kijön pölö egy venomous blade 0-ért akkor ez a két csoda 2 karaktert kiszed egy körre. Ha jól használom akkor a frissítésben még egyet.

Eddig elég vegyes a mérleg. Najdzsel mesteres dekkjét meg tudtam szorongatni, míg másokat általában megvertem vele. Erre még nem mondanám, hogy annyira jó. Ha időm engedi egy laplistát tolnék, majd némi véleményezést kérnék

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.23, 20:06

DWDW Melee

House:Targaryen
Agenda: Dark Wings, Dark Words
Plot: Shores of Ny Sar,Crossing the Ruby Ford,Crossing the Mummer's Ford,At the Palace of Sorrows,Under the Bridge of the Dream, The Aftermath, Valar Morghulis
Character: 2 Ser Barristan Selmy, 2 Ser Raymun Darry, 2 Ser jorah Mormont (shadow), 3 Refugees of the Plain, 3 Vale Refugee, Brown Ben Plum, Strong Belwas, Khal Drogo (core), Viserys Targaryen (prized), 3 Herald of the East, Ygritte, Zollo, 2 Thoros of Myr, 3 Khaleesi's Faithful, Daenerys Targaryen (core), 3 Street Waif
Attachment 3 In the Name of the King, 3 True Queen's Loyalist, Aegon's Blade
Event True Power, Muster, Loyal to the Last, Dissension, Nightmares, Fire and Blood, Condemned by the Council, Questioned Claim, Dragon Support, Support of the Kingdom, Retreat, Retreat and Regroup, Parting Blow, The Only Game That Matters, Paper Shield, Royal Decree, The Hand's Judgement, Secret Alliance, Flood Waters
Location Street of Silk, 2 Port at Slaver's Bay, 3 Summer Sea, 3 Temple of the Graces, Street of Steel, Street of Sisters, Flea Bottom, 3 Meraxes, 3 Harrenhal

Sok lap a kézben biztosított, sok-sok olcsó karakter akik ideális töltelékek a Harrenhalhoz. Harrenhal a restrictem, egyrészt tárgyalási alap lehet a cancel (mellette 3 eventem is érvénytelenít), másrészt vele meg lehet fogni a várhatóan sok-sok Make an Examplet. Kis kombó a 6 refugeehez a Retreat and Regroup.

Módosította Alta: 2014.10.23, 20:08

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.23, 19:50

Felteszek két Stahleck-esélyes Melee paklit, minden építő kritikát, tanácsot szívesen fogadok!

Dothraki Melee

House:Targaryen
Agenda: Heir to the Iron Throne
Plot: Shores of Ny Sar,Crossing the Ruby Ford,Crossing the Mummer's Ford,At the Palace of Sorrows,Under the Bridge of the Dream, The Aftermath, Valar Morghulis
Character: 2 Orphaned Recruit, 3 Khaleesi's Faithful, 2 Aggo, 3 Jhogo, 3  Refugee of the Plains, 3 Dothraki Outrider, 3 Dothraki Vanguard, 3 True Queen Harbringer, 2 Ser Raymun Darry, Khal Drogo(Core)
Attachment 3 In the Name of the King, 3 Blood Debt, 3 True Queen's Loyalist, 2 Blood Magic Ritual
Event 3 By Sword or by Guile, 3 Secret Alliance, 3 True Power
Location 2 Vaes Dothrak, 2 Port at Slaver's Bay, 3 Summer Sea, 3 Temple of the Graces, Street of Steel, Street of Sisters, Flea Bottom, Castle Darry, Griffin Roost

Laphúzásnak Jhogo, plusz powernek a 3x3 csatolt lap, 3 By sword, Griffin Roost, 2 Orphaned, 3 Khaleesi's Faithful. 18 lap ad plusz powert a 60 lapos pakliban. Meraxesen gondolkodom, betegyem-e ide, mert csak Jhogoból tudok húzni.

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 12:38

Meelee ötletek, folyt: 

kr76.jpg

Ezek az eventek azt nem mondják, hogy téged kell, hogy támadjanak .... Ergo az asztalon keresztbe kijátszva, mennyire szimpatikus húzás már :) 

dragon37.jpg

Vagy ez , ha pl kinn van az uj Aegon... 

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 12:01

Heirs agendaval 15 :) is lehwt

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 11:30

szerintem ez szar. Ez csak 13 pont. Honnan szerzek másik kettőt??????? :)

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 10:14

Na megvan a stahleck meelee paklim első verziója, lassan elkezdhetnénk meeleezni is. 

Vincu : 

1) még mindig tetszik a sárkányos pakli? 

2) Meelee Dothraki : tegnap eszembe sem jutott ez :

champions32.jpg

Szóval egy sima dothraki pakli, a hiányzó szem ikon a navalos army, bitter crone, es égetéssel kompenzálva. Nem is beszélve arról, hogy meeleeben át is lehet irányítani. 
+ a Dany's horde ami sajnos nem dothraki, de meeleeben az army plot nem restrict. 

Eventek : incinerate, by sword ... , make an example , fire and blood. 

Egy álom esetben megeshet az hogy a horda renown lesz a 2es claim körben, 2 unopp + 2 renown + 2 claim +3 make an example +3 by sword +1 ha olyat támadsz akit gyűlölsz. 

Ugyan ez heirs agendával , +1 power challenge nél : 4 unopposed 4 renown 3 kék claim 3 make an example +1 ha ellenséged támadod , 15 by sword nélkül. egy karakterrel. 

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 12:31

Baszki nagyon tetszett Torozon paklija a versenyen! Igazából nem is kell hozzá sok minden.

3*3 sárkány

0 aranyas karakterek setup-ra, amiből a Targa-nak van 4 féle is.

sárkányos épületek, mind 1 arany, zseniális setup lapok

egy pici Dany, egy pici jung Griff a térdeltetés ellen.... ééééés kész a pakli :)

A plotra akár a city-s, akár a riveres vonal, de oda kell begyömöszölni a restricted lapot az tuti, mert máshova nem kell. Mondjuk kings landing kúp, és akkor megvan a to be a dragonhoz is az indító plot.

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.26, 14:55

megadotrakikkal is :) 

Tudod amikor a metroszexuális Viseris megmentette a napot ... 

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.26, 13:26

Tegnap csak a mesteressel verted meg ha jól emlékszem.

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.26, 10:40

Jó az a Bara -Lani pakli. Jó ötlet. 

Már csak az a kérdés hogy ez, vagy Frerin paklija? Szerintem Frerinével kellene jönnöd :D 

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.25, 11:41

Ashemark lovag + Brightwater keep az nem olyan rossz kombó. Egyet dobsz, hogy húzz egyet, majd azt visszaveszed :) Tudom, nem egy játéknyerő mechanika, de azért nem olyan vészes.

Baratheon paklival meg a lapdobás nem egy akkora gáz sztori, plotból minden karaktert visszapakolsz.

a lannister új bannerman hírneves ha van baratheon karaktered. Az sem rossz 2 aranyért, fejsze-hatalom ikonnal. Ha valahogy be tudod prasnyálkodni az új stark bannermant, akkor mind a három 3-as erejű, és abból kettő hírneves, egy meg lopakodó

Az enslaved-del át tudod venni az új egyikonos kis szarházikat, és ha szerencséd van, akkor pont a baltázósat. Ha neked kint van a szemes és a hatalmis, az Robert Baratheon-nal + Melisandre-val 11 pont ha volt az ellenfél házkártyáján 1 pont. Ha nem volt akkor csak 10 :) ha hozod mellé az uralmat akkor 12-13 ponton állsz, Köv körben Red wedding és csá.

Nico ellen volt egy köröm, ahol két befolyásért átállt Pyat Pree, Melisandre favor-rel a laphúzó Jhogo, Enslaved-del egy dragon thief, és hatalmi harcból a plot miatt egy nyümi kis sárkány.Gyakorlatilag mindenki akit lehozott abban a körben.

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.25, 10:20

Baratheon!

Majd írd már meg kérlek, hogy te hogy képzelted a Bara-Lanni conquest-es dekket. Összeraktam pár napja, és szerintem elég jól működik, 10 meccsből Nico verte meg egyszer egy Targa égetéssel, de a többin második körös győzelmek voltak.

Prized Robert meg az egyikonos szemezős lanni csávó, hatalmizós bara lovag, illetve ellenállás nélküli melisandre, meg egy rakat hírnév természetesen, illetve a két csatolt lapos karakterlopkodás. De mi kell még bele? :)

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.08, 09:21

Ha megyek, én is Anal Charger paklival megyek! 

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.07, 20:20

Nekem úgy néz ki magvan a dekkem, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, mert most kábé ezek a népszerű paklik

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.07, 20:08

Dothraki horda vs. superDany? Hacsak nem restrictelik Danyt, bár akkor is ha mégis.

Greyjoy balck sails vs. House of Dreams-es új Iron Victory? Frerin paklija jobb. A felsoroltak közül még John Bruno paklija van olyan jó, de a többinél erősebb.

Lanni hyperkneel vs. Lanni power behind the throne? 2-es követelésekkel hamar eldobatni az ellenfél kezét. A kneel ellen túl sok jó lap van, pl Oakheart, Young Griff, Fighting Pit, ambush karakterek

Baratheon karakterlopkodó vs. Bara rush Mindkettő ellen elég sokat játszottam, a rush szinte sosem tudott megfogni, ellenben a lopkodós igen.

Stark siege vs. Stark John Bruno-féle Meera Reed móka? A Meerás nagyon durva, szerintem jelenleg az egyik legjobb.

Martell Quentyn vs. Martell karakterlight? Bár itt az utóbbi nem tudom pontosan milyen, de a Quentyn csóka szerintem már nem dívik. Daario eldobatja azt annyi.

Szóval Vincu már csak kettő maradt : Frerin Greyjoy - John Bruno Stark. Mivel az utóbbit jól ismerik és készülnek is ellene, ezért a Frerin féle paklira szavazok, azzal menj.

Ha minden igaz 3 cp, de kettő biztosan kijön még Stahleckig, meg valószínűleg egy FAQ is, melyben eséllyel restrictelik Danyt, Harrenhalt.

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.07, 15:11

Melyiket érzitek erősebbnek:

Dothraki horda vs. superDany?

Greyjoy balck sails vs. House of Dreams-es új Iron Victory?

Lanni hyperkneel vs. Lanni power behind the throne?

Baratheon karakterlopkodó vs. Bara rush

Stark siege vs. Stark John Bruno-féle Meera Reed móka?

Martell Quentyn vs. Martell karakterlight?

Lassan nyakunkon Stahleck, szerencsés lenne ha már mindenki az oda szánt pakliját csiszolgatná

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.15, 11:36

A Black Sails is egy response, miért ne bántaná? ugyanúgy hat rá

Mert nyersz egy challenge-et > elforgatod ha áll > keresel. Mindig :) 

Quentinel meg .... vesztesz > ellenfér felállítja >baszhatod. 

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]