Ugrás tartalomhoz

Flame Light

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1395 hozzászólás érkezett eddig

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4418 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.09, 18:54

No problemo! :rohog:

Alfdam

Alfdam

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 909 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.09, 16:04

Aleister: Hoppá, valóban! :rohog:
Elnézést, és itt helyben meg is követem az SZB-t! ;)

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4418 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.09, 14:46

Köszi az észrevételt, és végre valaki, aki nem az acsd-t offolja szét! :rohog:
Valóban 6 volt, de ha megnézed -tán- alister majdnemnévrokon átszavazott.

Alfdam

Alfdam

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 909 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.09, 14:24

ACSD-ről:
Minden tiszteletem a szavazatszámláló bizottságé, de bizony szerény személyem úgy véli, hogy Lumir nem 5 azaz öt, hanem 6 azaz hat szavazatot kapott.

Alfdam

Módosította Alfdam: 2007.05.09, 14:25

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.31, 08:21

evil abrosz:

ps: Felvetésedre -mi szerint én az átlagosan másfél havonként egy darab hozzászólásommal attention whore lennék-, engedelmeddel nem reagálok, válaszom alighanem szétfeszítené e topik könnyű kereteit.

Asszem igazságod vagyon. Tanulság for me: Simára gyalult aggyal, null toleranciával ne fórumozzon az egyszeri user. Még akkor se, ha nem az ő hibája ezen agyhalott állapot.

Csókoltatok mindenkit, béke és boldogság! :)

U.I.: Részemről spongyát rá, evil abrosz, értem és megértem most már a szavazatod okát! :)

evil_abrosz

evil_abrosz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 98 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.30, 21:50

Hmm, kicsit több kell azért egy szál ellenpéldánál ahhoz, hogy az EAS Olvasottság és Helyesírás Valószinűleg Mutat Némi Korrelációt zátonyra fusson :)

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.30, 21:05

evil abrosz: nekem korrekt válasz. :)

Mondjuk a pps-be ne menjünk bele, azzal csúnyán zátonyra futnál, volt ismerősöm aki életében 10 könyvet ha elolvasott, abból négy a kötelezők röviden sorozatból, a többi meg tankönyv, de a helyesírása ennek ellenére kifogástalan volt. Ahogy a matekot sem azért tudja valaki, mert piacozni járt a nagyszülőkkel, vagy tahográfot elemzett a fater IFÁjában.

De ezt talán tényleg hagyjuk, bannoltakról jót vagy semmit.

evil_abrosz

evil_abrosz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 98 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.30, 20:20

Ha egy hülye troll bemegy a csőbe, ámokot fut (...) széttapossa a közösség és elüldözi a náthásba, az teljesen természetes és megszokott. Business as usual. A sapka tulajdonképpen nem neki szól, hanem a szent fórumtisztító aktus megkoronázására és feljegyzésére szolgál. "A fórumozók értelmesebbje" -pl. egy bejáratott és elismert nick- számára "nem negatív megkülönböztetés, inkább figyelmeztetés", hogy ő is csak emberből van, lehetnek hiányosságai és talán kurtítania kellene valamicskét az arcvitorlán.

Hogy kalandvadásznak is válaszoljak ("ACsD topikban ne offolj."); engem a belinkelt poszt szórakoztatott legjobban. Megfelel a szabályzat első pontjának, mert én úgy érzem, és a szavazatomhoz éppen elég ennyi. Ha meg más nem érzi úgy, akkor ő majd nem így szavaz. Indokoltam(2.), bolddal írtam(3.), az időtartamban benne voltam(4.), figyelmeztetésnek szántam(7.). A definícióba pedig nem ütközik, mert az kizárólag a díjazott szükséges jellemzőit határozza meg, a jelöltekét nem :p

Nem az a bajom, Hellguard, hogy nem vetted észre az iróniát. Bárkivel megeshet. De miután Woody_Sheriff a klasszik flame stílusában felvilágosított, nem az ilyenkor alkalmas "Akkor ezt benéztem, bocs." választ adtad, és nem is hallgattál szégyenedben, hanem kikérted magadnak! Jelezze a gúnyt, az iróniát szmájlik felhalmozásával (mert különben te nem érted)! Segítségükkel könnyebben átadható (értsd annak is feltűnik, akinek nélkülük nem) a gúnyos mellékzönge (mellékzönge... az egész az)! Mutasson rá, honnan lehet leszűrni a gúnyos hangnemet (mert te nem tudod felismerni)! Az egyetlen mosolyból? - kérdezed. Nos igen, az egyetlen mosolyból, ha már az emotikonok előtti hosszú és sokak számára biztosan frusztráló értetlenséggel telített időszak megszokott módszerével képtelen vagy...

Holmi ötszázadk devnull-szökevénytől ez bagatell lenne, de tőled?

e_a

ps: Felvetésedre -mi szerint én az átlagosan másfél havonként egy darab hozzászólásommal attention whore lennék-, engedelmeddel nem reagálok, válaszom alighanem szétfeszítené e topik könnyű kereteit.

pps: Az senkinek nem tűnt fel, hogy az életében 246 könyvet elolvasott, és ettől magát a témában tapasztaltnak "gondoló" egyed helyesírása az előbbiekből valószinűsíthetőnél messze jobb? Btw...

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.29, 13:27

Phobos:

Meglehet. De azért ezt szeretném tőle hallani. Mittomén, akinek baja van velem, az mondja el, mert a gondolatolvasás nem megy. :)

Na mindegy...

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.29, 13:14

Mi a nyavalya bajod van? Kifejtenéd részletesebben, hogy mi az oka annak, hogy belekötsz Woody_Sheriffnek írt válaszomba??? :)

Lehetséges, hogy feltűnt neki milyen szánalmasan nevetséges a smiley-teóriád?

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.29, 08:27

evil abrosz:

Mi a nyavalya bajod van? Kifejtenéd részletesebben, hogy mi az oka annak, hogy belekötsz Woody_Sheriffnek írt válaszomba??? :D

Mert ez így egy kicsit sovány. De persze, ha csak a levegőbe durrogtatsz, hátha figyelnek rád... :)

Csonty

Csonty

Aranysárkány

• Fórumita
  • 815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 11:41

Csak én csaptam magam homlokon, amikor elolvastam, hogy miről is megy itt a szöveg az elmúlt pár postban? ;)

Uborkaszezon :)

Thalion

Thalion

a Véreskezű

• Fórumita
  • 914 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 11:28

Csak én csaptam magam homlokon, amikor elolvastam, hogy miről is megy itt a szöveg az elmúlt pár postban? :)

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 15:44

S.M: Aha, így már értem. Legközelebb talán azt írd, amit mondani akarsz, és elkerüljük az ilyesmit. :) ;)

Lac: hmm?

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 15:34

hú de szánalmas

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 15:26

kalandvadász:...tehát az volt a felvetés,hogy mikor bukkan már elő valaki Krauséhoz hasonló elmés felvetéssel...a célom nem a bottal piszkálás volt (de sajnos úgy érzem lassan sikerül ezt elérni lehet,hogy ez a megfogalmazás homályosságából fakadt,de szerintem érthető volt) hanem az,hogy az offolás és a felesleges benyögések ne legyenek annyira erőltetve...

Módosította Sertorius Messalla: 2006.08.14, 15:27

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 15:22

Most már csak arra világíts rá kérlek, mi a rákért szólt akkor Kraushoz, ha másvalaki és kerecsen a baj, és miért beszélt arról, hogy

már várom,hogy mikor robbant ki valaki [...] flémet

ha az off a probléma.

Szóval vagy te nem értesz itt valamit, kedves Aapep, vagy S.M. a rendkívül következetlen, de én erősen az előbbit sejtem itten... :)

vadász

Kerecsen

Kerecsen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 15:22

baj?

Aapep

Aapep

Ancient Bone

• Fórumita
  • 834 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 14:55

kerecsen #1105758
másvalaki #1105892

l'art pour l'art lelkendezés és jópofizás.

comprehende amigo? :)

Módosította Aapep: 2006.08.14, 14:56

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 14:28

Aapep: fejtsd ki, kérlek, a "cheerleader szindróma" mibenlétét számomra, és világíts rá, hol látod "szárnyra kapni", mert nem szeretnék tudatlan maradni.

köszönettel,
vadász

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]