Ugrás tartalomhoz

Flame Light

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1395 hozzászólás érkezett eddig

Albrecht

Albrecht

ironikushumorforrás

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.01, 09:15

Szintén nem szeretnék ACSD-be offolni, de valaki világosítson fel Raffy4 életművéről, amiért többen is életműdíjra jelölnék? Most már hajt a kíváncsiság.

Ceriak

Ceriak

Hatalmas

• Fórumita
  • 404 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.31, 12:30

Hogy ne az ACSD-be offoljak:

Pater, Csonty: Olvassátok át, mik a sapka-jelölés követelményei, mert szvsz most nagyon mellényúltatok. Függetlenül attól, etikus volt-e Mapett bejegyzése.

Kerecsen

Kerecsen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 475 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 22:49

Vérpistike, Vérpéstike, most nagyon "nomen est omen" üzemmódba váltottál...Pedig volt egy csomó értelmes hozzászólásod is...

Higgadtság, nyugalom, mert most nem neked van igazad. Ha igazad lenne, nem kéne túlpörögnöd. Ha nincs igazad, nem engedheted meg magadnak a túlpörgést.

Por_es_Hamu

Por_es_Hamu

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 553 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 18:25

Verpistike

Érdekes, hogy másnak leesik mire utalt Scorba, csak neked nem.
Raffy kritikára való reagálása egy dolog, és egy másik, mikor elkezdjük idehányni a témától tök független, konkrétan a személyét érintő dolgokat, megfűszerezve egy kis távkiértékeléssel. Ennyi erővel egy rakat politikust is ideidézhetnénk, jelölhetnénk, mert olyanok amilyenek. :D
De ha nem esik le, akkor további kellemes mélyrepülést... azért mielőtt vered a billentyűt, gondolkozni is kéne.

_Phobos_

Adalék: A személyes kérdéskört először Raffy kezdte feszengetni. Persze a hiba lehet az én készülékemben is, de a "csak azért utáltok, mert ismertek" köröket ő kezdte.

Tehát akkor az feljogosít minket arra, hogy ugyanarra a szintre süllyedjünk, és büszkék legyünk ra? :D

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 18:03

Verpistike (alias Attention Whore):

A Gonosz Pszichológus.

hahaha
"pszichológus", persze. Asszed most májer voltál, vagy bármi lényegesre rátapintottál? Te a pszichológiától, mint Makó Jeruzsálemtől. Azt hiszed ezzel bizonyítottad, hogy ó mennyire okos vagy és mennyire ismered az emberi lelket? Lóf***t.

Lac, szvsz ezt a kört már egyszer lefutottuk, akkor égetted magad szénné BeeBeeBeet védve. Meg akarod ismételni?

Arról, hogy ki égette magát szénné én a helyedben nem pofáznék az egy-kétszeri visszavonulások után, mondjuk legutóbb csúfosan a J&Vről. Mással próbálkozz.

És ha én paraszt vagyok azzal, hogy másokat kritizálok, most épp személyiségükben, akkor ti kik vagytok? Az Erény Lovagjai?

Nem, csak egy minimális érzékkel rendelkezünk ahhoz, hogy milyen dolgokat illik leírni, miket nem. És ez most nem a bazmegról szól.

Az alábbi hsz-ed nem más, mint klisék permutációja.

Ezt pont te mondod? Akinek az összes hozzászólása kb ennyi?

Amúgy magyarázhatod még sokáig meg futhatsz köröket a következetességgel, okoskodhatsz a kritikáról, stb, de a lényeg a lényeg: a Raffyt illető "kritikád" sima taplóság volt mind a távkiértékeléssel, mind a blog beidézésével. Rólad lévén szó egyrészt fingod sincs ki az a Raffy, másrészt a kibaszottjó kritikád egy blog-idézés ("A tárgytól eltérően egy máshonnan származó idézetet a vitapartnerről bevágni érvek helyett szimplán emberileg taplóság, ha amúgy szabályzatot nem is sért." Scorba) és egy távkiértékelés. Ha Mantis és Brutalis kritikája ennyi lett volna, akkor jogos lett volna a felháborodás. Úgyhogy a következetességről ennyit. A továbbiakban is nyugodtan kritizálj másokat, ahogyan jólesik, mi is ezt tettük veled.

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 16:45

Ez az a rész, amit egyesek bizonyítvány magyarázásnak tartanak, de inkább nevezzük úgy, hogy "gyengébbek kedvéért"...

én igazából Vérpistike postjából az okot hiányolom...
mit akar bizonyítani ezzel az idézettel? Raffy személyiségbeli hibáit? És hogy jön az ide? A vita a blogregényről szólt, nem az írója jellemvonásairól. ACSDre meg az itteni produkciója alapján kellene jelölni, nem a blogja alapján.

Adalék: A személyes kérdéskört először Raffy kezdte feszengetni. Persze a hiba lehet az én készülékemben is, de a "csak azért utáltok, mert ismertek" köröket ő kezdte.
Mellékesen megkérnélek(!), hogy olvasd el a fórumszabályzat módosításait, vagy magánvéleményednek, mint nem-moderátor adj hangot. Kössze.

Nem sok értelmét látom valaki spontán megalázásának, még akkor se, ha az a valaki szánt szándékkal teszi fel a netre az őt kínosan kompromittáló párbeszédeket.
A tárgytól eltérően egy máshonnan származó idézetet a vitapartnerről bevágni érvek helyett szimplán emberileg taplóság, ha amúgy szabályzatot nem is sért.

Scorba, bocsáss meg, muszáj neked flame topicot olvasni? :D

Módosította _Phobos_: 2006.07.21, 16:45

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 16:10

Vérpistike, a világon semmi bajom veled, tényleg. Csak amiket flame címen elkövetsz, attól bizony néha forgatom a szemem. Hidd el, mindenkinek az a legjobb, ha ezeket megpróbáljuk elfelejteni.

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 16:00

Vérpistike, rád a szakkifejezés az "attention whore".
Ahhoz képest, hogy lelkesen ugrálsz bele más vitákba a "ne etessétek a trollokat" jelszóval, most hirtelen megjött az étvágyad, miután előmásztál a híd alól?
Összefüggést nélkülöző gyermeteg pörgéseddel nem lehet érdemben foglalkozni, ezt volt már alkalmunk megtanulni.
Ha nem érted, mi a probléma a hozzáállásoddal, igazán sajnálom, de nem leszek az illemtanárod.

Ha igazuk volt, gyerünk, törölni és moderálni. Ha nem, akkor irány a mea culpa.

Engedelmeddel egy harmadik lehetőséggel élnék, mégpedig a pörgésed ignorálásával. De azért remélem, nem esik komoly bántódása az egódnak, amiért figyelmen kívül hagyom a parancsaidat.

A sértődött művész. Remek:)
Ha akarnál, sem tudnál mással válaszolni, mint közhelyekkel és "jaj, nézd, bunkó!" klisékkel. :D
Lac sokkal ügyesebb nálad.
Továbbá nem parancsolgattam, nem utasítgattam, egy dolgot követeltem, és az a következetesség. Pl ha csak annyit írok neked, hogy "egyes, leülhet", akkor offolással vádolsz, meg tovább taplózol és trollozol, esetleg szimplán kimoderálsz. Az alábbi hsz-ed nem más, mint klisék permutációja. Most mondom, hogy egyes, leülhetsz.
Más:
Ha már a sértegetés megy, talán nyíltan is bevállalhatnád, hogy utálsz. Sokkal egyszerűbb lenne minden, hidd el. Megkönnyebbülnél. Rájönnél végre, hogy nem vagy különb másoknál, sőt, ezzel a stílussal nálam sem vagy küönb. Isten hozott a szarban. Koma.
:lesajnálja:
Ez a magas lóról szövegelés, meg a sértődött kivonulás elég gáz ám.

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 15:41

Vérpistike, rád a szakkifejezés az "attention whore".
Ahhoz képest, hogy lelkesen ugrálsz bele más vitákba a "ne etessétek a trollokat" jelszóval, most hirtelen megjött az étvágyad, miután előmásztál a híd alól?
Összefüggést nélkülöző gyermeteg pörgéseddel nem lehet érdemben foglalkozni, ezt volt már alkalmunk megtanulni.
Ha nem érted, mi a probléma a hozzáállásoddal, igazán sajnálom, de nem leszek az illemtanárod.

Engedelmeddel egy harmadik lehetőséggel élnék, mégpedig a pörgésed ignorálásával. De azért remélem, nem esik komoly bántódása az egódnak, amiért figyelmen kívül hagyom a parancsaidat.

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 15:08

mit akar bizonyítani ezzel az idézettel? Raffy személyiségbeli hibáit? És hogy jön az ide? A vita a blogregényről szólt, nem az írója jellemvonásairól. ACSDre meg az itteni produkciója alapján kellene jelölni, nem a blogja alapján.
Nem sok értelmét látom valaki spontán megalázásának, még akkor se, ha az a valaki szánt szándékkal teszi fel a netre az őt kínosan kompromittáló párbeszédeket.
A tárgytól eltérően egy máshonnan származó idézetet a vitapartnerről bevágni érvek helyett szimplán emberileg taplóság, ha amúgy szabályzatot nem is sért.

Mi történt a következetességgel?
Kérdezek párat.
Másokat nem szabad kritizálni?
Mert pl részedről, ha jól látom, a bunkózás az kritika volt. Megállapítottál személyemről valamit (bunkó).
Ez szerinted sértő, vagy sem?
És az szerinted sértő megállapítás másokkal szemben, ha azt írja valaki a kéziratukról, hogy fos?
Ezek után megkérdezem tőled:
A kritika az ojjektív avagy sem?
És mi köze a második kérdésnek az elsőhöz?
Ezek után, ha most azon szörnyülködsz, hogy "jaj, nézd, mit írt ez a tulok", akkor megkérdezem, szerinted igaza volt azoknak, akik Mantis és Bruti kritikája alatt háborogtak a "sértő stílus" miatt, vagy sem?

Üdvözlettel.
A Gonosz Pszichológus.

ui:
Az itteni idézet az GUIDE blogját jellemezte, az ACSD-topicban leírtak pedig Raffy itteni életműdíjra jelölését hivatottak pár gondolattal kiegészíteni. Tessék gondolkodni, mielőtt valakit megpróbálunk bekenni szarral. Nem biztos, hogy sikerül.
ui2:
Lac, szvsz ezt a kört már egyszer lefutottuk, akkor égetted magad szénné BeeBeeBeet védve. Meg akarod ismételni? :D
ui3:
Igen, bunkó vagyok. Meg taplóparaszt. És? Te, meg Lac leírtátok, ahogy én is azt, szerintem milyen Raffy meg akik itt égtek érte/miatta.
És ha én paraszt vagyok azzal, hogy másokat kritizálok, most épp személyiségükben, akkor ti kik vagytok? Az Erény Lovagjai?
ui4:
Nagyon várom válaszodat. Kíváncsi vagyok a kifogásokra, belemagyarázásokra, egyebek. Segítek is, ha kell, olyan közhelyekkel, mint: "Most magát minősítette(vessző) jaj" vagy "Ah(vessző) ez túl sok nekem(vessző) hogy lehet valaki ennyire bunkó(pont)", stbstb.
Már bánom is, hogy szóltam. :nincslábvíz:

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 12:49

Egyébként sajnos ez is igaz.
Az a "távkiértékelés" viccnek is rossz volt.
A leflémelt emberek meg aztán az ilyen postokból általánosítanak az egész díjra... igazán kár nekik ilyen kapaszkodókat adni.

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 12:27

Verpistike nem csak ezzel a postjával, hanem a jelöléssel is elég bunkó paraszt volt.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6324 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 09:20

Igen, igaz. Nagyjából kikezdhetetlen érvek.
Számomra :rohog:

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 09:18

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6324 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 09:09

Igen, Vérpistike jól demonstrálja a blogból idézés azon változatát, ami már bunkóság.

"Az interneten fellelhető blogok belinkelésére vonatkozó szabályok:
Egy blog csak akkor nem nyilvános, ha jelszavazva van.
Ha nyilvános, akkor meg vállald fel a felelősséget azért amit oda írsz.
"

Ez alapján is? :rohog:

Az igaz, a bunkóságra nem vonatkoznak írott szabályok (vagy nem tudok róla) csakhát fura... mondjuk VP néha trollkodik, meg csírliderkedik, de hát mindenki másképp csinálja...

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 09:03

Igen, Vérpistike jól demonstrálja a blogból idézés azon változatát, ami már bunkóság.

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 05:10

Hát igen. Vér és sperma.

írta Beau de Noir

Raffy4 üzenete:
"Szóval hazajöttél?" "Jah." "Hol voltál?" "Okinaván." "Hoztál szuvenírt?" "Ja. egy ablakmosót."
Raffy4 üzenete:
JÓL akarok látni
Raffy4 üzenete:
"Jaj, Iason, úgy zavarba hozol... nem gondoltam volna, hogy ilyen házias vagy..."
Raffy4 üzenete:
"Van kis korpátlanító gumihengered is, BAZD MEG?" - Jeremi nagyon dühös volt. De ez látszott is rajta.
Raffy4 üzenete:
"A tükörre hoztam" - mondta Iason.
Raffy4 üzenete:
"Milyen tükörre?" - kérdezte Jeremi.
Raffy4 üzenete:
"A tükörre, amiben nézni fogom magam, miközben téged duglak hátulról."
Raffy4 üzenete:
"Iason, ezek szerint nem csak házias vagy, de perverz is."
Raffy4 üzenete:
"nem az én hibám, hanem raffyé" "Ki az a raffy?" "Raffy? Aki miatt te egy kis köcsög buzi vagy."

Raffy4 üzenete: (jól vagy? :D )

Mea culpa az idézetért, de... hogy is mondjam, így, hogy kezdem megismerni az "írókat"... ez a szmájli jutott eszembe:
:GMLC:

Többet nem fogok onnan én idézni :rohog:
Azonban mindenkinek ajánlom figyelmébe Raffy4 vámpírdarwinista értekezését.
:rotfl:

Módosította Verpistike: 2006.07.21, 05:13

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.21, 01:00

Kibaszottul elborított az IRL meló, szóval csak félszemmel tudom követni a követnivalókat, de adalékként ez se rossz:

http://guide.freeblog.hu/

Ez volt az egyik indokom a jelölésnél... :D Nem rossz, nem rossz... :rohog:

turin

turin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3234 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.20, 18:19

Attila: hát igen, szánalomhegyek...

Végezetül csak annyit fűznék hozzá, hogy a legnagyobb, és legjobb írók kapják a kritikusoktól a legnagyobb pofonokat.

Hiszen hallottuk már: 

„ a kritikus olyan, mint az eunuh, tudja, hogyan kell, de mégsem csinálja”

höhöhö...

Módosította turin: 2006.07.20, 18:21

Attila

Attila

Banned

• Fórumita
  • 4235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.20, 16:01

Kibaszottul elborított az IRL meló, szóval csak félszemmel tudom követni a követnivalókat, de adalékként ez se rossz:

http://guide.freeblog.hu/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]