Ugrás tartalomhoz

Fotó

RPG találkozók és versenyek

• Válasz írásához lépj be
333 hozzászólás érkezett eddig

_Sámántestvér (NPC/NJK)

_Sámántestvér (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.14, 17:48

hümmm

teccik, nagyon teccik, ott leszek ha az ég a földdel összeér is...

esetleg lehetne müvészeti vetülete a dolognak? versek, rajzok, esetleg szobrok kiállítása?
mellesleg délegyháza baromi szép tud lenni nyáron....

ilfir

ilfir

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 9 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.14, 12:05

Hmmmh... nos ahogy Kalandvadász felvezette, attól tesszük függővé a merendezését, hogy elégséges számban érdeklődnek egy efféle "ifjúsági találkozó" ( :lol: ) iránt!
(ezért sincs pontos dátum, de júliusban szerveznénk, és előre láthatóan 2-3 naposra lett tervezve)

Mi ott leszünk! Mindenki hozzon magával még egy embert :lol: :)

_Caracalla (NPC/NJK)

_Caracalla (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.14, 09:16

Szerintem király lenne, mielőbbi pontos dátum esetén monjuk jönnénk öten?

Mohaman

Mohaman

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 614 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.13, 22:30

Nos kedves kalandvadász, nem lenne rossz ötlet, engem max a magusos része érdekelne, de az itt a gond, hogy nem sok garancia van az értelmes JK-k jelenlétére. Illetve ennek max akkor lenne értelme ha tényleg sokan jelentkeznének...
Mondjuk ha sok jelentkező lenne, lehet végiggondolnám a helyzetet...

Módosította Mohaman: 2004.03.13, 22:31

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.13, 00:17

Helló, fiúk-lányok!

Érdeklődnék, hogy mekkora érdeklődés lenne egy nagy nyári szerepjátékos tábor iránt Júliusban, valamelyik hétvégén??
Helyszín: Délegyháza, cirk. 20 km-re a fővárostól, használaton kívüli, sötét üzelmekkel megszerzett üdülő, meglepően jó állapotban, tíz férőhelyes faházakban, marha nagy parkkal. Pár vén róka haverommal szerveznénk, mind mesélők vagyunk, és az általunk ismert rendszerek száma szinte végtelen. Pl. Magus, WoD, Star Wars, Ctulhu, Shadowrun, 7Tenger, Requiem, Ad&D, és ami a csövön kifér. Több, mint öt éve foglalkozunk szerepjátékkal, (külön-külön, persze :cool: ), úgyhogy van tapasztalat bőven. Asztali és Live egyaránt szóba jöhet, ha van érdeklődés.
A Részvétel persze

:lol: TELJESEN INGYENES!!!! :lol:

Nem vicc, komolyan gondoljuk!!!!
Már most szólok, az ingyenesség nem megy a színvonal rovására, ezt garantáljuk!! Nem kell mocskos raktárakban a földön aludnotok, lesz fürdési, kajálási, alvási és persze játéklehetőség, mindez kultúrált körülmények között! :)
Azért vetődött fel az ötlet, mert az üdülő már pár éve kihasználatlanul áll, csak néha rendeznek benne egy-két napos öregdiák-találkozókat a polgármester-bácsi régi iskolatársai… Innen csókoltatom a drága embert és teljes háza népét! :)
Szóval, ha érdekel titeket, nem kell mást tennetek, csak jeleznetek ezt felénk, akár itt, a fórumon, akár emilben az alábbi címek valamelyikén:
ilfir@pr.hu
kalmes@freestart.hu

Benbe

Benbe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.11, 16:05

Tisztelt fórumozók!

Ugyan nem Veszprémben, de Pilisszántón lesz egy hivatalos m.a.g.u.s. verseny 2004. július 24-én.
Részletek a Kalandmágus Szerepjáték Bajnokság honlapján.
Takács Bence
kalandmagus@x3.hu

_therealshaman (NPC/NJK)

_therealshaman (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.03, 10:47

Adjisten!
jó lenne tudni, hogy várható-e tavasszal találkozó veszprémben???
elsősorban természetesen a LIVE érdekel, de minden másra is kíváncsi vagyok.

Flekk

én úgy tudom, hogy igen várható, bár még semmi sem biztos.. én szivesen segítek megszervezni, mint eddig is! ha lesz valami info, nézztéek majd meg a sarkanytuz.uw.hu-n lévő fórumon ott biztos fenn lesz minden info!

Flekk

Flekk

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1555 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.02, 19:09

Adjisten!
jó lenne tudni, hogy várható-e tavasszal találkozó veszprémben???
elsősorban természetesen a LIVE érdekel, de minden másra is kíváncsi vagyok.

Flekk

_therealshaman (NPC/NJK)

_therealshaman (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.10, 12:53

Emberek! nézzétek meg, a VEszprémi sárkánjytűz bolt honlapja megújul. az új verziót flash-ben fogom készíteni. ez kb 2 hét múőlva lesz elérhető. de addig is menjetek föl, és nézzétek meg, a fórum már elérhető, és nagyon jó;) hasonlít ahhoz a rendszerhez, ami itt van.
ja, és az oldal címe is megváltozott. az új cím: http://sarkanytuz.uw.hu
üdv: Shaman

Módosította therealshaman: 2004.02.10, 12:55

Jaki_mester

Jaki_mester

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 32 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.02.05, 02:02

Csak annyit, hogy a novemberi modul egyszerűen KIRÁLY volt!!!!! Köszönet érte!

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.12.18, 14:49

Megkérem Mazsinót, hogy fejezze be a nem VESZPRÉMI találkozókkal kapcsolatos másfélsoros beírogatásait! Köszönöm!

_Mazsinó (NPC/NJK)

_Mazsinó (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.11, 20:12

Itt aztán van nyüzsi rendesen. :))) Senkit se érdekel egy téli tábor?

Mazsinó

_Mazsinó (NPC/NJK)

_Mazsinó (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.27, 14:17

Én azt mondom, ha itt nem találják meg akkor sehol. Amint látom nem szeretnek az emberek táborba járni és új játékosokkat megismerni. :)

Ettől függetlenül ide is kikerül a modul bevezető novellája, mihelyt kész.

Mazsinó

_Mazsinó (NPC/NJK)

_Mazsinó (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.21, 16:41

Az ötlet nem rossz, de inkább magam nyitottam volna neki topicot. Nem veszem el senkinek az idejét feleslegesen.

Mazsinó

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2065 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.20, 18:22

Talán nem a Veszprémi fórumra kellene beírni, hanem küldeni kellett volna BePének egy mailt, hogy tegye ki a főoldalra a hírek közé. :rohog:

_Mazsinó (NPC/NJK)

_Mazsinó (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.20, 17:25

Milyen kár, hogy halott ez a fórum. :rohog:

Nem tudjátok miről maradtok le.

Mazsinó

_Mazsinó (NPC/NJK)

_Mazsinó (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.10, 12:05

Kedves Téli táborban résztvevo játékosok!

Áljon itt egy bovebb tájékoztató a versenymodulban résztvevo játékos karakterek kidolgozásának segédleteként. Mint már említettük az elöbbiekben összesen 2000 tp-t lehet elosztani minden játékosnak. A képességek értékét nem kidobjuk (a verseny egyenloség végett), hanem megalkotjuk. Elso lépésben a kiválasztott karakter dobás értékeinek megfelelo számokat adnánk meg.

3k6= 11
3k6x2= 12
2k6+6= 13
k10+8= 14
k10+10= 16
k10+8(2x)= 15
k6+12= 16
k6+14= 18

Ezen értékek beirása után mindenki átrendezheti értékeit egy az egyben elv alapján (az össz érték nem változik), plusz mindenki eloszthat még 8 pont értéket. Figyelem! Csak 10 pontig vihetjük le az értékeket az ez alatt lévo pontok elvesznek. Az észlelést is tessék kidolgozni az UT szerint.

(A többi tájékoztató a www.kalandozok.hu oldalon olvasható)

_Mazsinó (NPC/NJK)

_Mazsinó (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.10, 12:04

Téli Szerepjáték Találkozó

Kedves Kalandozók!

Még idén az év végén megrendezésre kerüll a téli MAGUS tábor. A jövő nyári táborra készülvén szándékozunk egy rövid versenymodult lemesélni.

A modul mesélésre kétszer 6 órát szánunk. Kérünk mindenkit elöre dolgozza ki karakterét és előtörténetét, hogy a helyszinen már csak játszani keljen. Mindenki 2000 tp-t oszthat el a karaktere megalkotásakor, az alkotás szabályai a lektorált részben olvashatóak. A karakterek képességeinekértékeit alább a kiegészítésben olvashatjátok.

Kérünk minden jelentkezőt, hogy jövőhét péntek délig (2003.14.10.) küldjön egy e-mail a szerkesztőségbe a jelentkezés megerősítéséhez ( kalandozok@kalandozok.hu ), majd 2003.11.21.-ig egy rózsaszín postautalványon adja postára a következő címre:

**

Kérjük a csekken tüntesse fel a feladó nevét és címét!!!
A tábor részvételi díjja, amely tartalmazza a szállást, reggeli-ebéd-vacsorát, ágyneműt: 6500 Ft

Kitűzött időpont: December 27-30
Helyszín: Vértes Vendéglő, Gánt 8082, Hegyalja út 59. Tel: 22 / 354-013

Illetve a pénzt be is hozhatja a Nagymező u. 66. 1em./1-be hétköznap 9-18 óráig (ha az időpont nem jó akkor hívják a 06-20 9 715-357-es számot).

A következőket kell hozni: váltó meleg ruházat, nasi, játékhoz való kellékek (bestiáriumot otthon hagyni).

Köszönettel: a Szerkesztőség

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.16, 14:11

"Hát sajna fogalmam sincs. A belinkelt oldal tök régen lett frissitve.
Kedves szervezők! Jó reggelt! Írjatok már valamit!"

Ezt írtam eredetileg, de aztán mégiscsak felnéztem ismét és láss csodát ... azért nem árulok el semmit, tessék csak mindenkinek fellépni! ;) :D :lol:

Módosította Aleister: 2003.10.16, 14:14

bokorn

bokorn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.11, 13:01

A versenyről hol lehet konkrétumokat megtudni? Itt? :D Érdekelne pl. hogy a DnD versenyre milyen karakterrel lehet menni (tehát pl. hány XP-ből rakhatom össze, ha úgy lesz mint a múltkor).

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]