Ugrás tartalomhoz

Fotó

RPG találkozók és versenyek

• Válasz írásához lépj be
344 hozzászólás érkezett eddig

_kalandvadász (NPC/NJK) (NPC/NJK)

_kalandvadász (NPC/NJK) (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.16, 11:46

Kedves Aleister, ez a híres mondás nem Terry Pratchett valamelyik nagybecs? korongvilág regényében hangzott el? Csók az üknagyanyádnak a m?veltségéért!

Ilfir bátyó meg éppen Délegyházán bement a Polgármesteri... hivatalba... a Jen?höz... szocpolitilag, hogy nektek kiharcolja a zengedélyt. Meg ilyenek. Közben további két hasonlóan színvonalas üdül?falu jelentette be, hogy szívesen látna minket, Kalandvadász bácsi (Én) pedig május tizedikén kezdi a jogsi-hadm?veletet, úhhogy nyárra én leszek a szállítmányozási ügyintéz? (értsd: sof?r)

Na csókoltatok mindenkit.

Vadász

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4413 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.15, 20:57

Dear Kalandvadász!

Nincs nekem semmi bajom az élőáldozattal. Már a vicca-s üknagymamám is megmondta: csak arra kell figyelni, hogy az emberfia az áldozótőr jó oldalán álljon. :(

Emlékeim szerint u2u nem, email viszont ment.

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.15, 10:08

Szép jó napot mindenkinek!

Aki szeretne a nyár közepén egy élvezetes szerepjátékos hetet eltölteni az nézze meg az Élő játék/harci játékban a Monostor 2004 - A Viadal fórumot! :gyagya: :cool: :dilis:
MInd live, mind pedig minőségi szerepjáték versenyek és sok más érdekes program vár benneteket!

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.14, 09:20

Hali!

Jaj, drága jó Aleister, csak U2U-t ne, attól írtózom! Marad inkább az emil, ok?

Mi a probléma az él?áldozattal? Együnk meg inkább titeket holtan??
Ilfir úgyis rég evett fínom, ssszaftos emberhusssit...

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4413 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.04.13, 14:10

Kalandvadász & Ilfir:

Ez valóban dícséretes kezdeményezés. 3-4 emberre általam is számíthattok ... természetesen csak ha nem rejlik a dolog mögött valami kollektív élőáldozat bemutatás. :gonosz:
Azért írok nektek u2u-t is, csakhogy nehogy kimardjak.

Siku:
Ott leszek. Megkaptad az ÁrnyékVeszprémet?

_siku (NPC/NJK)

_siku (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.04.08, 10:11

Hali!

2004. május 15-én szombaton Live-t rendezünk Veszprémben. Az évek óta megrendezésre kerülő játék a "középkori" helyszíneken a vár környékén lesz. Várunk mindenkit szeretettel.
15órától párbajokra kerül sor, egyéni versenyzők jelentkezését várjuk. Értékes ajándékokkal. 19órától hajnalig a live modul fog menni.

Érdeklődni lehet: talalkozo@freemail.hu cimen, vagy 06-70 278-65-78-as telefon számon.(Atis)
Persze nemsokára jönnek a plakátok és felhívások is.

siku

_Guest (NPC/NJK)

_Guest (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.19, 14:57

Figyelem, röviden a reményekről:

Az alábbiak szinte már biztosak:

MAGUS VERSENY, a modulok készülőben, ígérem, beleadunk apait-anyait! Értékes ajándékokat nem ígérhetek, esetleg a győztes csapatot meghívom egy pohár :) re... :ugri:

SHADOWRUN MAGYARORSZÁG VERSENY, a modul mindjárt megszületik, érzem... A kiegészítőt felejtsétek el, annál sokkal jobbak vagyunk!!
A fentebb említett sörös dolog itt is áll!

WEREWOLF: WILD WEST játék: ha van kedvetek a vadnyugaton harcolni a gonosz Féreg ellen, halandóval vagy garou-val! Két játékos már jelentkezett erre, modul megírás alatt!

Eddig ennyi, de jelezzétek, kit mi érdekelne, éss meglássuk...

Miko... Harmincezer, vagy mittu-domain....
Kérem kaccsolja ki! :five:

Üdv: Vadász

ilfir

ilfir

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 9 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.19, 13:23

Ha elégésges és egészséges az érdeklődés, bármiben benne vagyunk ( mi már csak ilyen rugalmas alakok vagyunk) :ugri:

esetleges felmerülő ötletekről a már említett két ímél címre lehet közölni: ilfir@pr.hu és kalmes@freestart.hu

_Ripityom (NPC/NJK)

_Ripityom (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.18, 15:31

esetleg lehetne müvészeti vetülete a dolognak? versek, rajzok, esetleg szobrok kiállítása?

Heló-beló Kalandvadász!!!
Nyugodtan behúzhatsz még 2-3 rovátkát. :)
Egyébként mindenki leköteleződött általad! :)

_Carnificator (NPC/NJK)

_Carnificator (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.17, 13:55

Ave M.A.G.U.S. fanatikusok!

Azért pötyögök, hogy megkérdezzem, lenne-e vkinek kedve lejönni Gyulára egy MAGUS találkozóra?
Július elején lenne, max 3 napos. Gimnáziumi kollégiumban lenne az ellátás és úgy számoltunk, hogy max 6-6,5 rugóból kijönne a 3 nap - szállás, útiköltség, táp, (szesz), nevezési díj.
Ha vkit érdekelne, akkor írjon a skillzonwheels@yahoo.com címre vagy valami.

Igazi színvonalas játékot ígérünk, tapasztalt KM-ekkel és komoly díjazással.
Az időpont még nem fix, mert még egyeztetünk egy pár emberrel (gyulai művház, szállás, meg minden ilyesmi).

3-5 fős csapatokat várunk. A karakterek terén csak egy kritérium van: ne legyen túltáp. A játék I. TK alapján menne.

A fenti emil címen várjuk KMek jelentkezését is, ha vki mesélni szeretne.

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.17, 06:15

Hello evribodri!

Mohaman: nem értlek. A JK-k szűrésére a régi módszer a legjobb: előtörténetet kérünk, jó korán, oszt ha nem tetszik, visszaadjuk átdolgozni, vagy köszönjük szépen a részvételt!
Egyébként én optimista vagyok, szerintem bőven akad kis hazánkban jó magus játékos!
És hogy hányan leszünk?? Ez csak rajtatok múlik!

Vadász

_Sámántestvér (NPC/NJK)

_Sámántestvér (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.14, 17:48

hümmm

teccik, nagyon teccik, ott leszek ha az ég a földdel összeér is...

esetleg lehetne müvészeti vetülete a dolognak? versek, rajzok, esetleg szobrok kiállítása?
mellesleg délegyháza baromi szép tud lenni nyáron....

ilfir

ilfir

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 9 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.14, 12:05

Hmmmh... nos ahogy Kalandvadász felvezette, attól tesszük függővé a merendezését, hogy elégséges számban érdeklődnek egy efféle "ifjúsági találkozó" ( :lol: ) iránt!
(ezért sincs pontos dátum, de júliusban szerveznénk, és előre láthatóan 2-3 naposra lett tervezve)

Mi ott leszünk! Mindenki hozzon magával még egy embert :lol: :)

_Caracalla (NPC/NJK)

_Caracalla (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.14, 09:16

Szerintem király lenne, mielőbbi pontos dátum esetén monjuk jönnénk öten?

Mohaman

Mohaman

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 614 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.13, 22:30

Nos kedves kalandvadász, nem lenne rossz ötlet, engem max a magusos része érdekelne, de az itt a gond, hogy nem sok garancia van az értelmes JK-k jelenlétére. Illetve ennek max akkor lenne értelme ha tényleg sokan jelentkeznének...
Mondjuk ha sok jelentkező lenne, lehet végiggondolnám a helyzetet...

Módosította Mohaman: 2004.03.13, 22:31

kalandvadasz

kalandvadasz

jómunkásember

• Fórumita
  • 1433 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.13, 00:17

Helló, fiúk-lányok!

Érdeklődnék, hogy mekkora érdeklődés lenne egy nagy nyári szerepjátékos tábor iránt Júliusban, valamelyik hétvégén??
Helyszín: Délegyháza, cirk. 20 km-re a fővárostól, használaton kívüli, sötét üzelmekkel megszerzett üdülő, meglepően jó állapotban, tíz férőhelyes faházakban, marha nagy parkkal. Pár vén róka haverommal szerveznénk, mind mesélők vagyunk, és az általunk ismert rendszerek száma szinte végtelen. Pl. Magus, WoD, Star Wars, Ctulhu, Shadowrun, 7Tenger, Requiem, Ad&D, és ami a csövön kifér. Több, mint öt éve foglalkozunk szerepjátékkal, (külön-külön, persze :cool: ), úgyhogy van tapasztalat bőven. Asztali és Live egyaránt szóba jöhet, ha van érdeklődés.
A Részvétel persze

:lol: TELJESEN INGYENES!!!! :lol:

Nem vicc, komolyan gondoljuk!!!!
Már most szólok, az ingyenesség nem megy a színvonal rovására, ezt garantáljuk!! Nem kell mocskos raktárakban a földön aludnotok, lesz fürdési, kajálási, alvási és persze játéklehetőség, mindez kultúrált körülmények között! :)
Azért vetődött fel az ötlet, mert az üdülő már pár éve kihasználatlanul áll, csak néha rendeznek benne egy-két napos öregdiák-találkozókat a polgármester-bácsi régi iskolatársai… Innen csókoltatom a drága embert és teljes háza népét! :)
Szóval, ha érdekel titeket, nem kell mást tennetek, csak jeleznetek ezt felénk, akár itt, a fórumon, akár emilben az alábbi címek valamelyikén:
ilfir@pr.hu
kalmes@freestart.hu

Benbe

Benbe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.03.11, 16:05

Tisztelt fórumozók!

Ugyan nem Veszprémben, de Pilisszántón lesz egy hivatalos m.a.g.u.s. verseny 2004. július 24-én.
Részletek a Kalandmágus Szerepjáték Bajnokság honlapján.
Takács Bence
kalandmagus@x3.hu

_therealshaman (NPC/NJK)

_therealshaman (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.03, 10:47

Adjisten!
jó lenne tudni, hogy várható-e tavasszal találkozó veszprémben???
elsősorban természetesen a LIVE érdekel, de minden másra is kíváncsi vagyok.

Flekk

én úgy tudom, hogy igen várható, bár még semmi sem biztos.. én szivesen segítek megszervezni, mint eddig is! ha lesz valami info, nézztéek majd meg a sarkanytuz.uw.hu-n lévő fórumon ott biztos fenn lesz minden info!

Flekk

Flekk

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1555 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.02, 19:09

Adjisten!
jó lenne tudni, hogy várható-e tavasszal találkozó veszprémben???
elsősorban természetesen a LIVE érdekel, de minden másra is kíváncsi vagyok.

Flekk

_therealshaman (NPC/NJK)

_therealshaman (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.02.10, 12:53

Emberek! nézzétek meg, a VEszprémi sárkánjytűz bolt honlapja megújul. az új verziót flash-ben fogom készíteni. ez kb 2 hét múőlva lesz elérhető. de addig is menjetek föl, és nézzétek meg, a fórum már elérhető, és nagyon jó;) hasonlít ahhoz a rendszerhez, ami itt van.
ja, és az oldal címe is megváltozott. az új cím: http://sarkanytuz.uw.hu
üdv: Shaman

Módosította therealshaman: 2004.02.10, 12:55

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]