Ugrás tartalomhoz

Fotó

RPG találkozók és versenyek

• Válasz írásához lépj be
333 hozzászólás érkezett eddig

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.06, 14:00

Jahhh ... ;)
Úgy emlékszem a KM is nyert valami díjjat ... ööö ... LBKM? :) :ugri: :sor:

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.30, 09:53

"amire tavaly mindössze 1 ... EGY ... parti jeletkezett"

De az meg is nyerte.. :D

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.25, 13:08

Vampire modul??? :D
Most nem arról volt szó, hogy csak live lesz? Ha viszont az időpontot nézem, november 22 nem hideg egy kissé ehhez?

Vampire modulról annyi, hogy szvsz először a klasszikus modulversenyre (AD&D, M*, esetleg SRUN) kéne mesélőket keresni, aztán csak a végén arra, amire tavaly mindössze 1 ... EGY ... parti jeletkezett. ;)

_Lord Geree (NPC/NJK)

_Lord Geree (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.25, 10:53

A veszprémi találkozóra szeretném felmérni hogy mennyien akarnak Vampire versenymodult játszani. Tudom hogy a 2vel ezelőtti nem aratott osztatlan sikert, csak nehogy az legyen hogy megérkezik nyolc parti, aztán lehet beölelni még mesélőnek valót.

_therealshaman (NPC/NJK)

_therealshaman (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.08, 20:08

FIGYELEM!!! :nono:

November 22.-én SZEREPJÁTÉK TALÁLKOZÓ!!! :aboci:

Bővebb infó: Sárkánytűz (sarkanytuz.fw.hu) :D
Vagy kérdezzetek engem, ill. Atist!!! :nono:

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.30, 14:44

okay

fejmosás törölve :(

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.30, 14:24

Sax:
Én meg holnap megyek Dunaújvárosba, csakhát a program még nem kiforrott, így nem igérek semmit.
Ráadásul nem is szegény Süsüt kell nyüstölni, mert asszem utoljára ő írt. :(

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.30, 12:58

Aleister lehet hogy hamarosan megyek veszprémbe talán mesélek is, akkor akár össze is futhatnánk, Süsünek korlátozott a nethozzáférése, ezért nem ír

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.30, 07:41

Aleister: Én inkább izmosékat félteném, ha érdekelnének. :(
Meg mennek ők még apádhoz..  :nono:

:-/ :-/ :(

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.29, 20:56

Tényleg nagyon sokára lesz még. És ha belegondolok, hogy októberben voltam utoljára, akkor az így már két év kihagyásra jön ki. :-/ Persze magamra vethetek. Ill. még magamra sem.

Aleister: Én inkább izmosékat félteném, ha érdekelnének. :(
Meg mennek ők még apádhoz.. :nono:

De hát akkor hagyjuk abba az offolást..Még a végén helyre leszünk téve..Meg amúgy sem illik (és a többi, és a többi).

Üdv: Ákos

Ui: Gondolom, akkor most másfél évre ez a fórum is befagy. Bár annyira nem kár érte.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.29, 10:37

Másfél év!!!???
Vazze, az nem holnap lesz!

Siku:
Kösz a megértést! :punny: Egyébként ha időd engedi néz be a SRun fórumra. Van ott valami Commandos topic, lehet hogy érdekel.

Akosh:
khmmm ... afféle ... de pssszt! :sor:
Egyébként már én is alig várom mikor vernek izmosék agyon ott a sarkon - tekintve, hogy hajnal 1kor mindig a Sax felé megyek haza.

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.28, 11:09

Akkor másfél év múlva... :ize:

_siku (NPC/NJK)

_siku (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.05.28, 10:28

Aleister: Remélem tetszik az uj avatárom.?? :ize:
Csak a te kedvedért.

_siku (NPC/NJK)

_siku (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.05.28, 10:23

Hali!

Akosh:"Igaz, hogy októberben csak live fantasy lesz, nagy találkozó pedig csak 1 év múlva? "

Pontosabban másfél év mulva. Live pedig csak meghívott szerepes csapatoknak.(Vérpistike mentes live lesz.)
Már készülünk vele, hihetetlen történet, hihetetlen környezet stb. Tehát nagyon jó lesz. :ize:

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.28, 07:27

Most már tudom... :ize:
Bocs a nevem véálasztásának semmi köze a sztirohoz.
Utólag is bocsánat érte

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.27, 19:11

Aleister: Persze, hogy onnan. Ott "szokott rá" a barátnőm a sörre. Azóta már szívószállal issza. :)
Ráadásul ez egy jazz bár lenne, mi meg mindig a tuci-tuci-bumm-bumm-ra érünk oda.

Igen, mint lejjebb olvashatod, én is elismerem Attila munkáját. Ferit ismerve pedig biztosan jó lesz (végre!) a következő versenymodul.

"Minden bizonnyal ha több ideje és szellemi kapacitása lett volna"

Oó! Ez olyan "nem baj kisfiam, dehogy vagy nagy fejed, a legközelebb majd belefér a sapkába" típusú támogtás? :ize:

Sikut kérdezem: Igaz, hogy októberben csak live fantasy lesz, nagy találkozó pedig csak 1 év múlva?

Sax: Hát nem érdekel? De kár.. :D

Módosította Akosh: 2003.05.27, 19:12

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.23, 17:34

Akosh:
Off tudom: ez a Sax dolog a vp-i Sax-bár/fagyizóból ered?

Siku:
Az isten szerelmére vállasz már magadnak plíz egy férfi (vagy legalább valami semleges nemű) képet! :ugri:

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.23, 17:30

Akosh:
Tökre megértem amit írtál, tényleg felelötlenség volt ilyen modult engedélyezni. Mi is jókat mókáztunk előtte/utána a sztorin.
Az-az érdekes, hogy mi a partimmal jól éreztük magunkat. Ez nem tudom kinek az érdeme - tán amolyan kölcsönös egymásratalálás. :ugri: Hozzá tartozik a dologhoz, hogy már ismertem öket korábbról is, de ez persze csak abban segített, hogy amúgy emberileg meglegyen a biztosabb kontaktus. A mese során mindvégig szerepjátszottak, ez abban is megmutatkozott, hogy nagyon komoly partin belüli konfliktusok voltak. Ezek mindig megmaradtak ar ármány és cselszövevény berkein belül, tehát kifelé egységes csapatnak mutatkoztak. Szerintem megérdemelték azt a helyezést amit kaptak, hisz képesek voltak a legprolibb dungeonban is beleélni magukat a karakter szerepébe.
Épp ezért a modul milyenségének ellnére nem tartottam fontosnak a modulverseny kommentálását. Más az ábra a szervezők személyét illetően - s gondolok itt főleg Kis "Siku" Attilára. Amit én láttam az-az volt, hogy Atis egyedül összehozott egy 3 napos rendezvényt. Egy három napos nívós rendezvényt, s ezért megérdemel némi biztatást. Minden bizonnyal ha több ideje és szellemi kapacitása lett volna, a figyelme kiterjedt volna a modul hiányosságaira is.
Bocs a kívülállóktól, hogy csak így nevekkel dobálódzok, egyetlen mentségem a "Veszprém" szó a topic címben ... szóval ... úgy tudom, hogy legközelebb a Feri fog írni egy modult. A mesét mi már játszottuk (eredetileg a Zita keze munkáját dícséri), s elmondhatom, hogy odabaszós lesz. A Zita ötletei, és a Feri korrektsége, hozzáértése szvsz nagyon pozitív vísszhangra fog találni.

Legyen jó napod!
A.

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.23, 16:11

Aleister: Igazad kell adnom Neked. Egyszerűen ba*zta a csőrömet, mert nem akartam elhinni, hogy valakinek (hát még a résztvevők háromnegyedének!) tetszett a modul. Indulatból jött, utána meg nem láttam, hogy mit csesztem el. Mea culpa.

OFF
Sax:

"Mindazonáltal köszönöm, hogy megemlítette, nem kedvel, kár, hogy nem nekem írta..."
"sosem értettem,hogyan lehet valakit pusztán a fórum alapján megutálni"

Na válasszuk szépen el a nicket a személytől, jó? Nem utálom azt az embert, aki Sax néven írogat. Sax, a nick viszont mocskosul unszimpatikus. Ha érdekel, hogy miért, elmondom máshol, u2u-ban, flame-n, bárhol, ahol csak akarod. De nem ebben a topikban.

ON

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.22, 10:30

Semmi baj, legközelebb, majd ő csinálja gondolom...
Mindazonáltal köszönöm, hogy megemlítette, nem kedvel, kár, hogy nem nekem írta...
bár gondolom nem sokat kell erre várnom

sosem értettem,hogyan lehet valakit pusztán a fórum alapján megutálni
hú de ez nagyon off

szal mennyire biztos az októberi folytatás?
valamint nemtom hogy én emléxem e rosszúl, de mintha a deltavitsön sajtótájékoztató elmaradt volna vasárnap

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]