Ugrás tartalomhoz

Fotó

RPG találkozók és versenyek

• Válasz írásához lépj be
333 hozzászólás érkezett eddig

Ander

Ander

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 261 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.06, 19:38

Kicsit, ha tovább szűkítenéd a kört Aleister. Melyik tolvaj/bárd, a fehér inges vagy a fekete ruhás.

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.06, 14:00

Hali
Aleister, a szervezők meghívtak minket októberre is, remélem akkor te is kipróbálod...
Ha írsz, simán befértél volna a csapatomba...

Üdv

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.05, 23:50

Ander:

Khmm ... a Benedek hegy lábánál áldogálló bárd/tolvaj voltam én. Sajna a gitárzenét szolgáltató srác elég rendesen felöntött a garatra, így néha kiesett a szerepéből. :virag: Hozzá kell ugyan tenni, hogy nekünk abszolute semmi szerepünk nem volt, csak mint uccsó pillanatban kitalált hangulati elem.

Padre Aldo:

A modul tekintetében teljesen igazad van. Én ezt úgy védtem ki, hogy egy-két negatív élmény után (f@sz km, gagyi modul) már csak mesélek. No persze nálam helyiként ez müködik, ti meg gondolom szórakozni jötettek ide. Azt elmondhatom, hogy a tavalyi kaland -bár lényegében dungeon hent volt az is- emészthetöbb volt. Sőt, biztos forrásból tudom, hogy a legközelebbi versenyre egy rpgs szempontból kvalifikált haverom átdolgoz egy már lejátszott sztorit, és az már szürkeállomány tréningeztető hatású lesz. Hidd el páraknak meg pont az nem fog tetszeni! :ejj:

_Padre Aldo (NPC/NJK)

_Padre Aldo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.05.05, 22:09

Hi.

A rendezők kedvesek voltak, meg azt hallottam a cimbiktől, hogy a kvíz is jól sikerült.
Én csak a M* versenyen vettem részt, és nemigazán tetszett. Illetve: igazán nem tetszett.
Először is ilyen modult magára valamit adó szervezőnek nem kellene bevállalnia. Tök alap egyszerű hent modul, ami még talán megbocsátható, de akkor legalább a szerencsétlen enemy-k lettek volna jól kitalálva. De nem.
S habár a KM-ünk jó fej srác volt, megminden, azért találkoztam már nála felkészültebb (urambocsá', jobb) mesélővel.
Két napom ment el: 1 nap a karakterkidolgozás-felkészülés, 1 a verseny.
Azt hiszem, sokkal értelmesebb, kellemesebb módját is választhattam volna az időtöltésnek.

:szerencsetlen:

Padre Aldo

[Javítva: 2003.05.05 írta: Padre Aldo]

Ander

Ander

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 261 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.05, 19:50

Én csupán a live-on vettem részt, hozzá kell tennem ez az első live, amin részt vettem. Nem mondhatnám, hogy minden tökéletes volt, de azt ugyse hinné el senki. Voltak kisebb-nagyobb bakik, de ettől függetlenül tetszett a dolog és én is jól éreztem magam.
Aleister: melyik Njk-t tisztelhetem benned?

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.05, 17:53

Irgum-burgum ... pedig volt elég lemészárlásra váró M* csapat!

Azokról a rendezvényekről, amiken részt vettem csak jó mondhatok. A liveon voltak kisebb-nagyobb csúszások/bakik, de mint NJK-k mi nagyon jól éreztük magunkat. A továbbiakban csatlakoznék Saxhoz: köszönöm a szervezőknek a találkozót!

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.05, 15:49

Na milyen volt? Én sajnos nem voltam, úgyhogy érdekelnek a vélemények.

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.05, 09:58

Szeretném megköszönni ezen fórumon is a szervezőknek a munkát.
Bár én csak a 3. napon vettem részt, mindent jónak találtam, mindenben segítségemre voltak. Ha lesz a későbbiekben is részt veszünk.

Üdv.

_siku (NPC/NJK)

_siku (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.23, 12:11

Sarkanytuz.fw.hu -n bővebb anyagot találtok a találkozóval kapcsolatban.

_Malkavian Anus (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2003.04.17, 20:02

Május 4. vasárnap
09.30 HKK kártyaverseny :)
09.30 Magus kártyaverseny :D
09.30 Magic kártyaverseny :)
09.30 Vampire kártyaverseny :Ordog:
09.30 Mechwarrior, Mage Knight verseny :)
09.30 Gladiátor viadal valamint új szerepjáték bemutatók :D
12.00 Író-olvasó találkozó (Delta Vision) Kiadói terveket hallhatunk Vampire, DnD, MK, Mechwarrior jövőjéről.
13.00 Tombola sorsolása...
13.30 Eredményhírdetés Sok-sok ajándék, jutalom kiosztása. Legügyesebb csapat, legjobb szerepjátékos csapat, legjobb mesélő, legjobb novella stb-stb...
14.00 !!!Sárkánytűz bolthálózat sorsolása!!! 150.000 Ft. értékű nyeremény kerül kiosztásra.

[Javítva: 2003.04.17 írta: Malkavian]

• Látogató

Kelt 2003.04.17, 19:45

Május 3. szombat:
09.00 Nevezés (Magus, Vampire, DnD 3e rendszerek közül). Novella-, rajzpályázatok leadása.
09.30 Szerepjáték verseny (Minden induló csapat kap ajándékot.)
10.30 Figurás játékbemutató (Warhammer, Chainmail, Mage Knight, Mechwarrior)
13.00 Író-olvasó találkozó (Tiberius, a Magus új fejlesztője.) A Magus jövőjéről, elképzelésekről fogunk hallani.
20.00 Kvíz Talán a legérdekesebb része a találkozónak. Táblás kvíz, mely során sok-sok ajándékot sorsolunk ki. Helyszín: Cimbora kocsma. Könnyen megtalálható a belvárosban. Legnagyobb érdeklődés valószínűleg itt lesz! :D :D :D :) :) :) :halott:

• Látogató

Kelt 2003.04.17, 19:34

Május 2. péntek:
12.00 Gyülekező, megnyitó (a szerelem szigeten) Sarkánytűz szerepjátékbolttól (Veszprém, Ady u. 3) mindenkit útbaigazítunk.
12.30 Párbajok ugyanott Fantasy Live szabályai szerinti viadalok. Egyén és csapatok jelentkezését várjuk. Szünetekben író-plvasó találkozó
18.00 Live Fantasy Izgalmas és egyben nehéz küzdelem vár a bátor lovagokra, tolvajokra, varázslókra...

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.17, 11:38

Hali,
akit érdekel, a találkozón két csapat részére tartunk egy bemutatójátékot saját rehdszerünkkel, kellő érdeklődő esetén, majd utána elvileg előadás is lesz.
kb 9:00 körül kezdenénk, ám ha valakit komolyan érdekel írjon ide vagy a sax1@freemail.hu címre.

Várok mindenkit

• Látogató

Kelt 2003.04.12, 01:35

Hétfőn kiírom a szupertutibiztos atombrutálmetál végkifejletmegszégyenítő napirendet, tokkal vonóva'. :)

(csak mert addigra lesz tutira lefikszálva minden)

[Javítva: 2003.04.12 írta: Malkavian]

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.11, 14:52

Llandra írtam u2u-t

_Llandra (NPC/NJK)

_Llandra (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.11, 14:39

Hali!

Lehetne a taliról egy kicsit pontosabb infót kapni?
Mi mikor és hol, beugró stb.
Nem versenyzőként is lehet menni?

Kb. ennyi, amire szeretném tudni a választ.

Előre is kösz.

Llandra

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.03, 09:18

Akosh köszönöm a dícséretet ezért ezentúl mindent kisbetűvel írok majd :asit:
Nem tudom mivel érvelhetnék...
ezek a dolgok elég szubjektívek szvsz, de grafikailag szerintem sem a m* sem a dnd nem rossz, nekem max rajzai kifejezetten tetszenek, és egyben a m* védjegyei is ha úgy tetszik, bár sok az osmétlés engem ez nem zavar, de az hogy a dnd képei gyermetegek...
egy kép talán, most hogy utánagondolok, amikor az ork csávó a beholderre rúgja az ajtót, de amúgy nagyon korrekt, én örülnék a legjobban ha ilyen szar grafikust találnék
de nézzük a dizájnt, abban a dnd nek nemigen van párja szvsz látszik a lé mögöttük, és szerintem sokan ezért utálják, hozzáteszem sosem játszottam a 3ed vel és nem is tervezem, mielőtt nekem esnétek
meg nagy hátrány sokaknál hogy a dnd "amcsi szar" mig a m* a "legnagyobb magyar siker", engem pl ez sem érdekel, szerintem kicsit nosztalgikusan kezelik az öreg m* sosok a kérdést mert annak idején tényleg nagyon klassz volt a m* és azzal én is játszottam, csak nem jött be, amúgy rendszert tekintve is egyszerűbb a dnd, de ennél eccerűbb vamp-ír csak annak meg a műdarksága nem jön be NEKEM ami nem azt jelenti hogy szar
mivel érveljek még?
ez annyiraa szubjektív itt csak a véleményünket szajkózhatjuk, mint ezeregyszer leírtam egyik játék sem kötelező, még a rusnya borítójára sem kell ránézni a boltban... legalábbis mifelénk :-/

• Látogató

Kelt 2003.04.01, 00:20

Persze kihagytam,hogy az egyik meghívott Tiberius lesz, aki az az illető, aki átvette a Magus fejlesztését, jogait, vagy valami ilyesmi...
Persze ez újabb löketet ad a Magusnak, miegymás, de mivel én egy totál Magus analfabéta vagyok, nem tudom megítélni a dolog igazi értékét....
Ja, és gyertek le minél többen...

• Látogató

Kelt 2003.04.01, 00:15

Küszöbön van az találkozó...
Újabb kilátások... pl.: lesz egy ilyen esemény, hogy "Párbaj dalvesztésig", ami egy nagyon nagy ötlet szerintem, mindenesetre érdemes megnézni, ajánlom mindenkinek...

[Javítva: 2003.04.01 írta: Malkavian]

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.27, 14:19

Igazad van Selmo, de ez a fórum nem arról szól, hogy megbeszéljük miért a M*-nak, Vampire-nek, D@D-nek van a legnagyobb játékostábora. :sor:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]