Ugrás tartalomhoz

Fotó

RPG találkozók és versenyek

• Válasz írásához lépj be
333 hozzászólás érkezett eddig

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.27, 14:16

Malkavian: Érvekkel alá is támasztanád nekem? Mer' én nem látom annyira teljesen tisztán, hogy miben is vonzóbb elsőre a D@D?
Te amikor "normális" szerepjátékról írsz, akkor normális rendszerre gondolsz? Nagyon-nagyon sok embert sérthet a M* ilyetén lefikázása, barátom. Úgyhogy csak óvatosan ezzel. Apropó, Te mivel kezdtél?

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2051 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.27, 10:06

Arról nem is beszélve, hogy itt kezdődnek a gondok, egy bolt polcán DnD, Vampire, M*, esetleg Srun. Na ezért nehéz választani a szerencsétlennek, merthogy választék az aztán nicsen. :halott:

_Malkavian Anus (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2003.03.24, 21:39

Nem létezik olyan ember szerintem, aki megengedheti magának a DnD-t is, és ha elé rakják mindkét könyvet akkor a Mágust választja. (persze egy tök amatőr, hozzá nem értő valakiről beszélünk)
Meg aztán a mai kezdő szerepjátékosokat az "öregek" megpróbálják "normális" szerepjátékkal bevezetni.

p.s:Ebből talán kiderültm hogy nem vagyok egy M* fan. :lol:

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.24, 19:12

az aki mmost ismerkedik az egésszel és bemegy egy könyvesboltba oszt magyar rpg-t keres odateszik elé a vamírt, a m*-t és a dnd-t szerinted melyiket választja?  
Már ha van pénze dögivel?

Nem tudom. Az attól függ, hogy ki az illető, mi vonzza inkább, a fantasy vagy a horror. Ha a fantasy, és belelapoz a néhol elég (szvsz) gyemeteg grafikájú D@D-be, és neki nem jön be, akkor a M*.Ha meg bejön...De ezt már te is kitalálod. Még mindig nem értelek. Azt mondod, hogy a kezdők mind D&D-t részesítik előnyben a M*-sal szemben. Én ezt megkérdőjelezem, erre visszakérdezel egy találósat. Érvelj légyszíves tisztábban, úgy hogy én is megértsem.
Egyébként kezdesz javulni, már csak egyszer hagytad el a mondatkezdő nagybetűt.

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.21, 08:58

Hát most megpróbálhatom kipofázni magam... :cool:
Mindenesetre megint nem pontosan fogalmaztam, az aki mmost ismerkedik az egésszel és bemegy egy könyvesboltba oszt magyar rpg-t keres odateszik elé a vamírt, a m*-t és a dnd-t szerinted melyiket választja?
Már ha van pénze dögivel?

de felteszem te nem egy m* próféta vagy?

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.20, 17:28

Sax: Azt ugye tudod, hogy mekkora hülyeséget mondtál? :cool:
Én ismerek kb. 80-90 rpg-s embert, ebből úgy 40 M*-t játszik. Az átlagéletkor 18 lehet. Akkor ők az öreg sznobok, vagy a kezdők???

Selmo: Majd próbálkozz 10 év múlva ezzel. :D

(Apropó: nem is tudtam, hogy a hibátlan melléknevet fokozzuk is. Hibátlan=nincs hibája. Hibátlanabb=a nincsnél is kevesebb hibája van?)

Sax

Sax

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.20, 09:33

Selmo szerinted erre mekkora esély van? :D
A mai kezdők már dnd-n nőnek fel a m*-t meg csak az öreg sznobok fogják nyomni...

Ja nem akartam provokálni senkit :P :cool:

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2051 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.19, 12:24

Lassan áttérhetnénk a M.A.G.U.S.-ról egy hibátlanabb rendszerre is. Tudom, hogy sokaknak még mindig ez az ász, de ideje lenne nekik is új távlatokat nyitni...

[Javítva: 2003.03.19 írta: Selmo]

• Látogató

Kelt 2003.03.13, 22:19

Az én véleményem is az, hogy nem egyleülős játék a Vampire, de hát van akit kifejezetten ez érdekel. A modul is biztos jobb lesz, remélem a mesélő is :-/
Azért lesz ilyen lehetőség is maximum a kutya se fog játszani.

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.13, 11:35

Mint a legutóbbi veszprémi szerepjátéktalálkozó Vampire modulversenyének győztes csapatának oszlopos tagja (:büszke: bár csak egyetlen csapat volt:) ajánlanám, hogy ne legyen Vampire modul. Azt hiszem, mindenki 1etért velem, aki részt vett az utóbbiban, hogy a Vampire-t abszolút nem lehet versenyeztetni. Szerintem jó mesélővel sem, hát még olyannal, mint a múltkor volt. Amúgy én csak a partvonalról kiabálok be éppen, mert sajnos nem tudok menni (miért pont akkor lesz, he? :flame:), ez csak jótanács. Na üdv.

• Látogató

Kelt 2003.03.13, 01:58

Kérem szépen Május 2-4, Veszprém, ugye.
Lesz:
Modulverseny (DnD,Vampire,Magus)
Live fantasy
Kártyaversenyek (MtG,Magus asszem :aboci:,Vampire)
Figurás bemutatók (Mk,Chainmail,Warhammer)
Mechwarrior verseny
Író olvasó találka (hogy ki jön azt az atis tudja)
Piálás, móka, kacagás.

Biztos hogy még kihagytam dolgokat de majd úgyis ki leszek javítva. :D

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2051 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.11, 20:05

Ha majd Atis adja az infót, akkor felteszem, de eddig még nem szólt, lehet, hogy más intézi majd.

Daoldin

Daoldin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.11, 16:30

ja, én is csak tegnap hallottam az infót, csodálkoztam is, hogy itt még nem volt róla szó :D

Akosh

Akosh

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.11, 16:07

Lassan írhatnának infót a szervezők a tavaszi találkozóról..

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]