Ugrás tartalomhoz

Fotó

Warhammer Online

• Válasz írásához lépj be
1480 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.02, 21:23

Elvileg van egy privát szerver itt:
https://www.returnofreckoning.com

AIRthegamehu

AIRthegamehu

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.02, 16:03

ez egy nagyon jó játék volt régen , kár hogy már nem lehet vele játszani.

mardel

mardel

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.13, 07:19

Warhammer Online - Return of Reckoning

tspawn

tspawn

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.08.14, 20:48

A történetek, storyline fent van valamelyik oldalon? Ahol eddig kerestem ott vagy nem volt rendesen beírva, vagy csak az előzmények voltak fent.

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.28, 09:38

Ezt találtam amikor legutóbb kerestem, esetleg itt kérdezd meg, ez a fórum még él:

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1006468518

iamfred

iamfred

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.13, 07:31

Kb egy hete vettem meg a jatekot, s mivel csak este tudok par orat jatszani, meg nem haladtam nagyon elore, van egy R7/RR9 shaman-om, legalabbis o a fo karim, a tobbi csak probalgatas. Van valami magyar ossznepi akcio, vagy mar elfogytak az emberek?

En csak T1-rol tudok nyilatkozni, de ott mostansag, delutantol estig eleg nagy balhek szoktak lenni, tegnap peldaul volt egy ~40v40-es csata Festenplatz-ert.

Jo erzes kezdo gyogyitokent aktivan reszt venni egy ekkora csataban es vegig eletben maradni. :D

Ronin

Ronin

Anyaszomorító

• Fórumita
  • 1947 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.04, 11:43

Mi újság mostanában a játékkal? Ha be akarok kukkantani, honnan kell egyáltalán letölteni? A warhammeronline.com-on van egy European Trial nevű link, ami egy 1 oldalas war-europe.com-ra visz, ahol semmi nincs... Ha letöltöm az amcsi oldalról, azzal fogok tudni játszani európai szervereken? Ill. a magyar guildek megvannak-e még (és hol)?

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.30, 07:47

Akit érdekel esetleg, be tud nézni hogyan áll a játék:

Following this operation, current and former European subscribers will be able to log-in and play the game for a free transitional period on GOA’s servers until July 6th. During this transitional period, character progression and experience will be suspended. When the process has completed, the European Mythic servers will be brought online and will be continually monitored during this transitional period. All game play during this period will be free, past and current European subscribers wil alsol receive two weeks of free game play beginning 7th July.

Ez elvileg már ma is él, este kipóbálom.

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.25, 22:26

Hát ezt néhányan már két éve szerettük volna látni. De legalább megértük.

Jester

Jester

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1380 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.11.08, 22:07

Most már tudom, hogy mi hiányzott igazán nekem a WAR-ból.

Az, hogy úgy nézzen ki, mint a Dragon Age.

Fionnarix

Fionnarix

Kingslayer

• Fórumita
  • 3294 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.10.22, 13:02

Halihó,

birtokomba került az itt található ingame itemek közül a következő kettőhöz kód:

Bottomless Bowl of Custard
Rivenstaff's Deck of Eight

Mivel nem játszom a játékkal, nincs igazán szükségem rájuk, így valami csekélyebb összegért megválnék tőlük, ha valakit érdekel.

Akit érdekel, dobjon egy U2U-t.

Módosította Fionnarix: 2009.10.22, 13:03

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.19, 22:18

Ma született guild-chaten, amikor szóbakerült az orkok szaporodása:
"Spore... spore never changes."

Jester

Jester

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1380 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.17, 14:35

Hiya!

Decado: Javaslom, hogy egy kicsit tisztítsd meg a windowsodat. Töredezettségmentesítés, temp könyvtárak törlése, temp. internet fájlok kipucolása, nézd át a futó alkalmazásokat (a táska menedzserben) mielőtt elindítod a játékot és azokat amire semmi szükség állítsd le, ne fusson vírusírtó frissítés a játék közben, se egyéb más TSR (aka Terminate and Stay Resident, aka memóriában maradó) program a játék alatt, mert a nagyrésze úgyis felesleges. Ne menjen a skype, MSN, stb. csevegő, csak max., amit a játék alatti kommunikációra használsz. Plusz, ha semmit nem trükközöl, tehát vagy egyáltalán nem használsz add-on-okat, vagy csak megbízható forrást használsz, akkor nyugodtan kiveheted (exclude-olhatod) a virusírtódban a WAR könyvtárát, ezzel is segítve azt, hogy a játék futása közben ne kenegesse szükségtelenül a progit még egy másik alkalmazás. Szóval ilyesmikkel gyorsíthatod a gáma futását. Meg persze memória bővítéssel, vagy videókártya cserével. Röviden ennyi jut eszembe.

Ja és Üdv a társaságnak! :ok:

Lassan már én is megvehetném a játékot. Talán ideje lenne játszani vele?

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.07, 21:18

Azért megkérdem hogy az oprendszer a hibás vagy nálatok is hasonló a helyzet?

Üdv: Decado

XP alatt tolom, egyik este volt erős laggolás, másnap délelőtt maintenance leállás volt, és azóta semmi gond. Karak-Azgal szerver btw (destro oldal).
A térképek közötti váltásnál van nálam gond néha, de csak mert eléggé low-end gépem van.

Szóval szerintem win7 - ami mellesleg tudtommal még béta, vagy nem?

Decado

Decado

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 293 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.07, 19:12

Én is visszatértem, kihasználva az ingyenes napokat :)
Sokmindent javítottak, érezhető a törekvés hogy jobbá tegyék a játékot. DE!
Engem anno a PVP része fogott meg igazán, hogy pöccre, gördülékenyen ment minden, mass PVP esetén se tapasztaltam lagot,j ól el voltak találva a skillek, stb. Ehhez képest azt tapasztaltam hogy most ISZONYATOS lagok vannak folyamatosan PVP közben, rendszeres hogy több másodperces késéssel reagál a történésekre a program -ergo legtöbbször halott vagyok mire végre történne valami. Tapasztaltam ezt mind Order, mind Destro részről is, tehát nem server függő. Ilyen lag eddig nálam sose volt WARban. Nem tudom hogy ez a WIN7 miatt van (ez az egy dolog változott a konfigomon tavaly óta), vagy ti is ezt tapasztaljátok?
Mert hiába tetszik a WAR, megint megjött a kedvem hozzá, de ez így JÁTSZHATATLAN ;) ;)
Azért megkérdem hogy az oprendszer a hibás vagy nálatok is hasonló a helyzet?

Üdv: Decado

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.19, 09:26

Én is erősen gondolkozom rajta, hogy legalább az ingyennapokat kihasználjam. :sor: Nornra térnék vissza, WP 40/31.

Hmm, asszem mégse. A Nornos order összefogásból ennyi lett:
"Well, at least some of us tried! Goodbye all - see you in Aion ;)"

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.19, 09:09

Én is erősen gondolkozom rajta, hogy legalább az ingyennapokat kihasználjam. :sor: Nornra térnék vissza, WP 40/31.

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.18, 15:37

Ez a visszatérések hónapja... én is visszatértem. Örömmel láttam, hogy a két legidegesítőbb dolgot (lowpop szerverek és folyamatos CTD) kiküszöbölték.
Kicsit belekóstoltam a destroba a Karak Azgal szerveren, ahol kollégákkal fogjuk majd tolni... bár még lehet, hogy order lesz belőle Karak Nornon, ahol vár egy rank21 archmage... Azgalon van egy rank10 BG, rank 10 WE, rank 10 Choppa, rank9 chosen, rank7 sorceress, rank7 Zealot, rank8 shamanés egy rank 8 magus. Mindezt úgy... hát, nagyjából egy hét alatt. ;) ...azért sokat segít az xp boost.

Choppa iz gud! Főleg, mikor haver jön mellettem Black Orkkal... egyszerűen nagyszerű volt, amikor rank9-en Ekrundban mi egyből gate switchre mentünk, és... hát, fenomenális volt. :sor: (Hozzáteszem, a srác Nornon talán az egyik legjobb Swordmaster volt, bár ő ezt nem hiszi el...)

Funeral

Funeral

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 78 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.17, 11:22

Nagyon helyes, örömteli hír. :) Én kb 2 hete tértem vissza, újra művelem kedvenc DoK-om, illetve húzok egy mágust is, mivel igencsak híján vagyunk most. Konkrétan 2 darabunk van aki aktív is ugyebár. :-) Egyébként a herdereket tényleg erősítették kissé, bár most pici nerf lesz...öröm az ürömben, hogy a bright wizardokat igencsak gyengíteni fogják, bár egy pug helyzete még így is elég rossz lesz, kivéve ha skilles playerek alkotják.
Bio, nézd majd meg a test server patch notes-okat meg a produceri levelet. Lényegében átdolgoznak teljesen minden kasztot, a sámánnal és az archmage-el kezdve, valamint újraértelmezik a CC-t és az AoE-t is. Talán felvillant némi fény az alagútban? :)

Biohazard

Biohazard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1365 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.16, 00:11

Nna nem mintha barkit erdekelne, csak gondoltam ide firkantom az oromhirt, miszerint visszatertem a Warhammer vilagaba :D
Eddig Magus volt a nagy kedvenc, de most nagyon rakaptam a Squig Herder-re es nagyon elvezem a rengeteg sunnyogast, es alattomos lovoldozest..es hogy rendre az elen tudok lenni scenariokban. Valahogy elkaptam az izet, azota mocskos jo.

Choppa annyira nem jott be elsore. Viszont a napokban (szinten scenariokban) osszefutottam kollegakkal. Eszemf*szom megall, amit 3 squig herder kepes muvelni, ha odafigyelnek magukra. Nem akarok nagyokat mondani, de szinte a kozelunkbe nem ert senki (mondom SENKI), meg a tokig pancelozott tank fajtaju ellenek sem. Valahogy mindig raereztunk, hogy a kozelgo ellenekbol ki celoz meg minket, ki fog lekopni a sajat tankjainkon. Es szinte mindig sikerult megtalalni a kozos celpontot es folyamatosan ossztuz alatt tartottuk. Ez ilyen moment of zen pillanat volt. Termeszetesen mi harman voltunk az osszesito lista elen (xp alapjan). Felvaltva lassitottuk az ellent, amikor elfogyott akkor mentek a 'what blocka?' kepessegek es MINDIG kuldte ra valaki a 'lot of arrers' kepesseget.
3 tok random jatekos, teljesen mas realmekrol es valami brutalis modon ossze tudtunk dolgozni. Frenetikus elmeny volt. Egyszer nem volt nalunk (harmonknal) a zaszlo, megis baromira jol szorakoztunk es hullottak az ellenek, mint a legyek!

Valoszinuleg meg TS-en egyeztetve sem ment volna ilyan olalyozottan a dolog.. :D

Ugyhogy visszatertem! :D

Bio

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]