Ugrás tartalomhoz

Fotó

Warhammer Online

• Válasz írásához lépj be
1480 hozzászólás érkezett eddig

Verminaard

Verminaard

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.10, 10:56

Hi Embörök!
Úgy tudom minden WAR accounthoz jár alapból trial meghívó 3, aztán havonta +1. Teljesen véletlenül nincs valakinek egy elfekvőbe? :)

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.02.09, 21:40

Szasztok!

Egy fontos kérdést intéznék hozzátok, akik tolják a warhammer online-t. Az a helyzet, hogy kb 2 éve wowozom és az új kieg után bekövetkezett unballanced játék miatt kezd a tököm tele lenni vele, ezért megfogant bennem a gondolat, hogy esetleg warhammerre váltanék, viszont az a gond, hogy gyakorlatilag semmit nem tudok a játékról, csak a szokásos promó marhaságokat, amikkel tele van a net. Úgyhogy Titeket kérdeznélek, hogy érdemes-e váltani, illetve, akinek van összehasonlítási alapja, miben jobb és miben rosszabb a játék. A válaszokat előre is köszönöm, mivel elég nagy döntés ez számomra :).

Én játszottam mindkettőt. Sajna utálok egy MMO-t szólózni, és mindig is gondjaim voltak azzal, hogy PUGokat béreljek. Ha le tudnám ezt küzdeni, még mindig WAR-oznék. A kasztok egyensúlyozottabbak, mindegyik variálható egy kicsit (bár csak a saját role-ján belül - egy melee DPS-ből nem lesz healer); nincs farmolás az epixxekért. Mire eljutz rank 20-ra, hogy meglegyen a lovad, nem kell még pár órát farmolnod, hogy legyen rá elég pénzed, AH-zás nélkül is simán van. Röviden: tapasztalataim szerint a WoW első 60-70-80 szintje főleg a szóló farmolásról és grindelésről szól, aztán pedig a raid farmolásról a jobb lootért, amit a köv kieg lerosszabb dropja is überel; ezzel szemben a WAR a játékról.

Más: a WoW alapvetően PvE, amit aztán elkezdtek PvP irányba tolni. Az eredmény... lesújtó. PvP szerveren nem vagyok hajlandó játszani, mert nincs kedvem a gankelők miatt idegeskedni. Ezzel szemben a WAR alapvetően PvP, amihez járul PvE content is. A PvP nagyjából balance-olt, és folyamatosan balance-olják tovább. A kasztok kiegészítik egymást, mindenkinek megvan a szerepe... tapasztaltaim alapján sokkal jobban, mint máshol. Egy példa: warban kipróbáltam a warriort, aki elvileg a tipikus tank (leszámítva a tankadint, és a ... tudom, tudom...). Alacsony volt a DPS-em, és ugyanúgy leöltek, ha 3-an jöttek rám. Kipróbáltam WAR-ban a három orderes tankot. Alacsony volt ugyan a DPS-em, de még healer nélkül is perceket töltöttem folyamatosan csatázva anélkül, hogy halálközeli élményem lett volna, legalább 3-4 mobot folyamatosan magamon tartva...

Nekem a WAR mindenképpen jobban bejött, a kezdeti bugok ellenére is... csak sajnos kétszer is megjártam a szerverválasztással (először sikerült kifogni egyet, amin annyian voltak, hogy kb 2 órás login sor volt; másodszor találtunk egy olyat, ami gyakorlatilag elnéptelenedett...), és ezért hagytam abba a játékot. Jelenleg Guitar Hero-zok. :)

Shinean_Velyr

Shinean_Velyr

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.09, 21:00

Szasztok!

Egy fontos kérdést intéznék hozzátok, akik tolják a warhammer online-t. Az a helyzet, hogy kb 2 éve wowozom és az új kieg után bekövetkezett unballanced játék miatt kezd a tököm tele lenni vele, ezért megfogant bennem a gondolat, hogy esetleg warhammerre váltanék, viszont az a gond, hogy gyakorlatilag semmit nem tudok a játékról, csak a szokásos promó marhaságokat, amikkel tele van a net. Úgyhogy Titeket kérdeznélek, hogy érdemes-e váltani, illetve, akinek van összehasonlítási alapja, miben jobb és miben rosszabb a játék. A válaszokat előre is köszönöm, mivel elég nagy döntés ez számomra :).

Campman

Campman

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.03, 08:34

Kösz Para ezt a linket, nem is nagyon nézegettem még a Mythic oldalát:D
Mostanában in-game beszélgettem emberekkel h mit tudnak a kiegről, de mindenki más-más "érdekességeket" :aaaaa: mondott.
De a Mythic úgy néz ki nagyot alkot, ezekkel a kiegészítésekkel a játék már több lesz mint egész, szerintem minden versenytársát odaveri :) !
Nagyon várom! (és lehet elkezdem második törpe karimat :aaaaa: )

Módosította Campman: 2009.02.03, 08:39

Parasikoly

Parasikoly

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 129 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.02, 19:35

Ha az európai oldalon nem írja pontosan, érdemes ellátogatni a másikra.
Itt azt írja, hogy márciusban kezdődik a Live Event. Ha kimaxoltad az influt, máris elérhető számodra. Amúgy szvsz 1-2 héttel később lesz elérhető mindenki számára.

Módosította Parasikoly: 2009.02.02, 19:36

Garvey

Garvey

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2698 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.02.02, 19:26

Engem az érdekelne csak hogy mikortól lesz elérhető a két új laszt

Campman

Campman

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.02.02, 10:29

Gondolom sokan hallottatok arról h hamarosan jön a két elmradt kaszt: orc choppa és dwarf slayer, és h hamarosan érkezik egy kiegészítés, Call to Arms néven.

Az lenne a kérdésem h tudja-e vki h ez az expansion fizetős lesz-e vagy a patchelős-rendszeren keresztül jön le?

andaxin

andaxin

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 561 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.28, 14:46

a black guard, az amivel egyszerű játszani
DPS ág, 2 kezes fegyver 4 tactic (10 hate-tel kevesebb az aoe ütés, ha hate-t költesz +15% critical esélyt kapsz, ha kritikusat ütsz kapsz 10 hate-t, meg még poénból ha criticalt ütsz akkor 120al csökken a megütött arc wounds-ja)
egy gombot kell nyomogatni az esetek 95%ában

ironbreakerrel sokkal élvezetesebb a játék, könnyebb zavarba hozni az ellenfelet az állandó aoe ellökéssel meg lassítással :(

Campman

Campman

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.27, 19:14

Hát igen ha vkit életben tartrok az nem hátrány, főleg egy keep raiden :)
Különben én is a healelésre fektetem a nagy hangsúlyt, elég erősen el vannak tolódva willpower felé a stajaim, ez abból a szempontból jó h nagyon erősek a healek de mivel viszonylag kevés a woundom könnyebben halok, ami nek túl szerencsés ha egy WE kerül a hátamba...
De rájöttem h wb közben a rp legerőssebb fegyvere a Blessing of Valaya, amikor az egész partimat gyógyítom, elég ütősen

Én nagyon szeretem a runepriestet bár lehet h hülyén hangzik de túl egyszerű vele játszani:D

andaxin

andaxin

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 561 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.26, 10:14

sajnos én nem ismerem a healereket annyira, hogy bármilyen tanácsot tudjak adni. ironbreakerrel viszont szeretem, ha kísér egy runepriest és gyógyít is, mert amíg életben tart, addig ő is él :)

Campman

Campman

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.22, 16:12

Van vki itt aki Rune priest-tel nyomja?

Ha igen írja már meg nekem h meik mastery pakol ő!

Jekyll

Jekyll

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 554 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.21, 11:20

Jekyll, köszi a linket, de ez már több mint egy hónapos cucc (magam dec. 10-e körül találkoztam vele, még akkor meg is kaptam a gyűrűt)... Persze lehet még belőle raktáron. :D

Nekem ez még friss hír: tegnap találtam. Lehet, hogy nem podcast-ekből kéne informálódnom? :D

Nahon

Nahon

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 239 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.20, 23:40

Jekyll, köszi a linket, de ez már több mint egy hónapos cucc (magam dec. 10-e körül találkoztam vele, még akkor meg is kaptam a gyűrűt)... Persze lehet még belőle raktáron. :D

Jekyll

Jekyll

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 554 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.20, 21:23

(EU ONLY) Limitált ingyenes ingame cucc:

http://www.gamerzines.com/downloading-mmozine_8.html

Dudly01

Dudly01

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.14, 20:34

Köszi Rubint a jó hírt. :ugri:
Mert a játék szimpatikus csak a havidíj eléggé visszariaszt

Rubint

Rubint

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.13, 10:41

Amúgy sajna rájöttem h ez a fileplanetes cucc nem a 7 napos trial, hanem csak a játék, és így kód nélkül meg ugye nem lehet accot csinálni és nemlehet feljelentkezni. :)
Amúgy másol is ovlastam közbe h ez az "invite a buddy" (vagymi) dolog sajna csak az amerikai szervereken elérhető és így sajnos nemtudom kibróbálni a játékot, de próba nélkül meg fix h nemveszem meg :D

war-europe.com január 9-i hírek:

Kimásolni nem tudom a szutyok flash-es oldalról, de a lényeg, hogy dolgoznak rajta és európában is lesz invite buddy hamarosan.

andaxin

andaxin

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 561 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.12, 20:23

mostanában nem tudok screenshotot csinálni, miért lehet ez? régebben megnyomtam a print screent és ment rendesen, de az utóbbi időben semmi

ötletek?

közben rájöttem :P :pirul:

Dudly01

Dudly01

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.12, 15:39

Amúgy sajna rájöttem h ez a fileplanetes cucc nem a 7 napos trial, hanem csak a játék, és így kód nélkül meg ugye nem lehet accot csinálni és nemlehet feljelentkezni. :P
Amúgy másol is ovlastam közbe h ez az "invite a buddy" (vagymi) dolog sajna csak az amerikai szervereken elérhető és így sajnos nemtudom kibróbálni a játékot, de próba nélkül meg fix h nemveszem meg :pirul:

andaxin

andaxin

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 561 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.01.12, 13:33

mostanában nem tudok screenshotot csinálni, miért lehet ez? régebben megnyomtam a print screent és ment rendesen, de az utóbbi időben semmi

ötletek?

Dudly01

Dudly01

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.10, 21:02

Köszönöm szépen! :)
Mostmajd megtudom h megérné-e megvenni ^^

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]