Ugrás tartalomhoz

Fejlesztés, forditás

• Válasz írásához lépj be
684 hozzászólás érkezett eddig

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.10.25, 15:31

Nekem megvan a D20, de őszintén megvallom, még nem igazán nyálaztam át, mert nem tetszik, hogy most már minet D20 kompatibilisre kell csinálni, nekem kicsit windows95-ös ize van, mikor is hirtelen minden windows lett, mindenki imádta, majd hirtelen elkezdtük szidni és fikázni, de senki sem csinált jobbat helyette...Viszont vannak benne jó ötletek, amik nagyon bejönnek..

Tantris

Tantris

Lovag

• Fórumita
  • 729 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.22, 19:18

Hi!

Van valakinek kedve lefordítani a Fallout D20-at? Ha igen, én szívesen beszállok és vállalok belőle valamekkora oroszlánrészt.
A játékhoz szükséges a D20 modern alapkönyv - nekem ebből is van egy, így a szabályrendszert is össze tudnánk dobni.
Ha érdekel valakit dobjon egy U2U-t.

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.02, 11:43

Most találtam a special egyszerűsített változatát. Simple a neve, és egy van burenes srác fejlesztette.
http://www.diogenes-lamp.info/wiki/index.php?title=Main_Page

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8182 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.24, 22:09

Fent van. :D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8182 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.24, 21:52

Akkor lehet, hogy felteszem majd az FTM-re...

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.24, 20:39

Sajnos már nincs fenn...

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8182 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.06.10, 22:27

Fallout d20-as szabálykönyv:
http://falloutd20.shanara.nl/
Ez talán egyszerűsít bizonyos dolgokon...
Aki ráér, olvassa el, és írjon róla ide egy kis véleményezést!

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 18:01

Hali!

Nos, képesség, és képzettség próbáknál a KM megteheti, hogy levon a képességből a próba idejére a próba nehézsége miatt. Namost ilyen magas képzettség értékekre azért van szükség, mert annyira nehéz lehet egy-egy próba (annyi levonódik), hogy már a képesség értéke a "maximum" alá kerül. Szóval nagyon nehéz próbáknál ilyen nagy értékeknél sem biztos a siker.

_Thamas (NPC/NJK)

_Thamas (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.07, 16:18

Sziasztok!

A Fallout PNP-be ugyebár d10-es kockával vagy kockákkal kell dobni, és mi van azokkal az értékekkel ami fölötte van? Pl.: Erő 13, erre egy d10-essel kéne dobni, és akkor tuti siker lenne. VAgy: Tudományok 156%, na erre két d10 jut, azzal a maximum 100, akkor ez is tuti siker?
Mert így akkor hülyesége lenne. Remélem van rá megoldás.
Válaszokat köszönöm.

Thamas

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.01, 17:52

Látom, haladás van, most már eljutottunk odáig, hogy a felét elküldtem, és kaptál pár ötletet, ill. javaslatot. Félúton vagyunk, persze hozzátartozik, hogy utolsó kommunikációnkban, mielőtt hosszabb időre leléptem, én még átküldtem a kész és javított dolgot, meg még pár apróságot. No mind1... mint azt már próbáltam érzékeltetni: nem azért írok, hogy a dicsőség / hírnevet / világhatalmat elragadjam, az nem engem illet, az írás a tied, én csak belekontárkodtam. Mindösszesen az a rólam tett megjegyzésed vágott a plafonra, mert az ilyeneket nem veszem jó néven. Ha meg se említed azt, hogy résztvettem a dologban, valószínűleg meg se szólalok.

Részemről lezártam a dolgot, elmondtam, amit akartam,nem dől össze a világ. Ez van.

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.30, 19:59

Azt mondtad segíteni akarsz. Azt mondtam, szkeptikus vagyok. Azt mondtad segíteni akarsz. Azt mondtam ok. Adtam egy feladatot. Nem csináltad meg, azt mondtad, várjunk, mer' most dolgom lesz egy darabig. Azt mondtam ok. Ezután a munka kb. felét megkaptam tőled. Aztán eltűntél fél évre. A kiegemet pedig a kutya se sz@rja le, úgyhogy engem se érdekel, nincs jelentősége, hogy csináltam valamit.

Valóban kaptam pár oldalnyi ötletet, javaslatot, ezekért most köszönetet mondok.

Felejtsük el ezt az egészet, azt gondolom.

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.29, 21:40

Helló mindenki!

Hát szóval elég sok kihagyás után újra itt vagyok, és olvasgattam is vissza, igaz ebben a topicban nem volt olyan sok válasz. Azonban volt amin fennakadt a szemem... Nem akarok flame-war-t, vagy akármit, de ettől függetlenül e mellett nem tudok szótlanul elmenni.

Igen, Conquerorx kiegészítőjéről van szó.

Eltűntem, (jó okkal, amit nem kívánok mindenkinek az orrára kötni) miután a "kiosztott feladatot" megcsináltam, és elküldtem. Szóval azért ezt nem kéne. Ha ez nem így lett volna írva, akkor valószínűleg egy mukkot nem szólnék, de ha már így vagyunk, akkor azt is megemlíteném, hogy mind a fórumon, de méginkább magánban, segítettem, ötleteket adtam a már meglevő szabályokhoz, segítettem reálisabbá tenni őket, új szabályötleteket is juttattam, és ugyan maga a kiegészítő nem az én munkám, ezt nem vitatom, de ha már a segítőkészségemről szó esett, akkor annak realizálódásáról is lehetne pár kurta betűvel megemlékezni. Mindenesetre nagyot csalódtam.

Maradok tisztelettel: Derfel

weres

weres

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 119 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.27, 21:05

Gyere az aláírásomban szereplő linkekre ott mindent megtudhatsz.

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 14:21

HÉ srácok mi a helyzet ezzel a fallout Mo.-val, jó lenne ha ha hivatalos kiegészítőként meg lehetne csinálni, ha gondoljátok segítehetek én is..Bár a pnp formátumban még nem játszottam vele, de biztos jó... :gyagya: :lol: :) ;) :nono: :lol: :D :D

Hao

Hao

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 9 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.05, 13:00

:lol: :( :szent: Hali Mindenkinek ! :lol: ;) ;)

Azért írok ebbe, a fórumba, mert van egy Fallout karaktergenerátor progim, amit én írtam, és szeretném közkincsé tenni.

Annyira nem nagy szám: Annyit csinál, hogy megadod neki a képességeidnek az értékeit (erő, érzékelés, stb.) és kiszámolja a karakter többi értékét. Lehet benne különböző fajokat is választani.

Szóval, ha valakit érdekel, dobjon egy e-mail-t a haomaoru@freemail.hu -ra, és elküldöm neki a progit.
(Tömörítve: kb. 400 kb)

Ja, és ha megnézte, tesztelte, várom a véleményét ide az rpg-s fórumba.

Na, befejezem!

Üdv mindenkinek!

Hao

Vincent

Vincent

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 1040 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.08, 07:01

thx all, megjött a mail, én voltam bamba. A hotmail a junk e-mail tárba és nem az inboxba rakta, emiatt nem is értesített, hogy van új mélem, de ma reggel szemfüles voltam és megnéztem ott, hátha.

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.07, 18:24

Elküldve mindenkinek.

Úgy látszik, beigazolódott a sejtésem. Az, hogy vannak, akik látogatják ezt a fórumot, csak nincs téma. Fel kéne éleszteni a Fallout fórumokat. Lehet, hogy feldobok, valami témát, ha valami okos dolog eszembe jut.

Cain

Cain

Walkin' Dead

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.07, 16:03

Hali !

Én is kérnék egy példányt ! :felvon:

email : cain@timba.biz

Üdv. : Cain :buszke:

weres

weres

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 119 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.07, 15:36

Továbbküldtem neked az enyémet hátha úgy jó lesz.

Vincent

Vincent

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 1040 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.07, 09:36

Elküldtem mindkét címre. Nyugodtan kritizáljátok építően, vagy destruktívan :-/ Utóbbi esetében csináljátok meg jobban, ha tudjátok.  :nono:

Há nemtom, lehet, hogy a hiba az én készülékemben van, de nem kaptam meg a mailt.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]