Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fallout és társai #2

• Válasz írásához lépj be
1684 hozzászólás érkezett eddig

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.30, 20:44

Szerintem nem lehet kijutni a házból harc nélkül, én is sokat próbálkoztam vele. Mondjuk én lazán ledaráltam a gangsztákat. De úgy emlékszem, a csapattársak megmaradtak az első emeleten, vagy ahol fel kell szedni a csajt.
Marcust akkor lehet felvenni, ha megcsináltad a broken hillsi küldetéseket.

Módosította kukurbuki: 2006.08.30, 20:45

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.30, 20:19

Kösz, akkor majd körülnézek :pirul:

Valaki segítsen!Renoban lefeküdtem az egyik maffiavezér nőjével, és most sehogy sem tudok élve kijutni az épületből.A harmadik emeleten vagyok, és ha le akarok menni a lépcsőn akkor azonnal rámtámadnak, hogy miafrancotcsinálokénitt.Sehogy nem tudok kijutni a kaszinóból, editorral csináltam 500 hpt a karinak de hát úgyis kb másfél óra volt kijutni arról a területről, mert kb 40 ember lövöldözött rám..Ez így nem is lenne baj, mert a hp-t vissza tudom álllítani az eredetire, csak eltűntek a segítőim is(Sulik és Cassidy), és semerre nem találom őket.Broken Hillsben próbáltam Marcust vagy kicsodát(a nagydarab szupermutáns)bevenni a csapatba, de lerázott hogy neki még dolga van..Van valami ötletetek hogy mitcsináljak?Régebbi mentésem van, de az meg még kb 4-5 szinttel ezelőtti szóval ennyi erővel új karit is cisnálhatnék.. :sor:

_J'role (NPC/NJK)

_J'role (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.30, 16:32

Vannak itt is, de véletlenszerű a dolog. Legalábbis nekem még nem sikerült rendszert felfedeznem benne :sor: Bár rémlik hogy a Menedékvárosban van egy árus akinél mindig van, de nem 100% :pirul:

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.30, 16:21

Köszi, a szekrényben volt :felvon:
Egyébként hol lehet találni olyan kis könyveket vagy újságokat amiket ha elolvasok ad pár %-ot bizonyos képzettségekre?(pl. small guns vagy ilyesmi)Vagy ilyenek csak a tacticsban vannak?

_J'role (NPC/NJK)

_J'role (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.30, 04:19

Valahol igen :felvon: De a házban viszont mindig volt egy(ugyanott ahol a szellem is)

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.29, 22:28

De a városban valahol mindenképp.

_J'role (NPC/NJK)

_J'role (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.29, 16:04

Bár már elég régen játszottam vele, de úgy rémilk, az autószerelő szekrényeiben is rejtezik egy.

Amennyire én tapasztaltam ez véletlenszerű. Nálam volt már olyan, hogy ott energiacella rejtőzött, de olyan is hogy csak egy újság :felvon:

KriiTheia

KriiTheia

Sárkány

• Fórumita
  • 892 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.29, 15:59

Bár már elég régen játszottam vele, de úgy rémilk, az autószerelő szekrényeiben is rejtezik egy.

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.29, 13:05

Üdv!

Valaki mondja már el hol lehet ásót szerezni, mert el akarom ásni a szellemcsaj(asszem Ana) csontjait, csak nem emlékszek már hogy merre találok lapátot. :felvon:

Legjobb emlékezetem szerint abban a romos házban is van egy, amelyikben Annával találkozol. Ha minden igaz, akkor a beomlott fal jobb oldalán, egy könyves(?)polcon kell lennie.

Tisztelettel:
R'naggol

viola_arpadka

viola_arpadka

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 454 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.29, 10:36

valahol mellette a házakba kutakodjál.arra kell lenni egynek..

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.29, 10:34

Valaki mondja már el hol lehet ásót szerezni, mert el akarom ásni a szellemcsaj(asszem Ana) csontjait, csak nem emlékszek már hogy merre találok lapátot. :punny:

_J'role (NPC/NJK)

_J'role (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.29, 06:08

Nekem társak nélkül is sima ügy volt :aboci: Mondjuk az is igaz, hogy kicsit táposra vettem a figurát: körönként 5 lövés maxra fejlesztett plazmapuskából :punny:

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.28, 20:14

Ja, a rádióval el kell küldeni a népet, aztán a mardék 2 mutánst (tán még fegyverük sincs) gyorsan szét kell kapni (ami nem lehet nehéz társakkal + erősítéssel + az akkori felszerelés/statokkal).

_J'role (NPC/NJK)

_J'role (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.28, 17:45

Üdv!

Én most csak a direkt módszert tudom: repair az erőtérgenerátorra (erőtér kapufája). Ha ez nem megy, még mindíg szét lehet lőni (ugyanazt). Akkor sebez, de legalább át lehet menni rajtuk.

Ha jól emlékszem a másik megoldás a rádió használata...

Tisztelettel:
R'naggol

Ha jól emlékszek az a lényeg, hogy mikor kint(!) megölöd a mutikat ne legyen idejük riadóztatni a bázist. Azaz kb. két kör alatt szét kell kapni őket, különben fújhatod. Ha jól csinálod, akkor le tudsz menni legalulra, anélkül, hogy 2-3-nál több kapun lenne erőtér :punny:

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.28, 11:27

Üdv!

Én most csak a direkt módszert tudom: repair az erőtérgenerátorra (erőtér kapufája). Ha ez nem megy, még mindíg szét lehet lőni (ugyanazt). Akkor sebez, de legalább át lehet menni rajtuk.

Ha jól emlékszem a másik megoldás a rádió használata...

Tisztelettel:
R'naggol

_Laceee (NPC/NJK)

_Laceee (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.26, 20:54

Hát ez eszembe nem jutott volna! remélem beválik :dilis: Köszi :ugri:

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.26, 18:36

_Laceee (NPC/NJK)

_Laceee (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.26, 16:45

Nekem még van egy utolsó problémám... A katonai bázisnál tartok (a katedráist felrobbantottam). ahogy bemegyek, van sok hely, ahova nem tudok eljutni, mert az erőterek megakadályoznak... számítógéphez, ami esetleg csinálna valamit, csak 1hez tudok hozzáférni, annál is 150%-os tudománnyal azt mondja, hogy csak félig sikerült feltörni a rendszert... ráadásul az első szinten van egy hely, ahol van vagy 3 gép, de az erőterek miatt nem férek hozzá! Kérdésem... hogy a fenébe lehet kilőni az erőteret... hanyadik szinten és melyik géppel!

_J'role (NPC/NJK)

_J'role (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.26, 14:59

A problémám a következő: régebben minden gond nélkül játszottam a Fallout Tacstics-sal, most viszont folyamatosan akad a game.
A legutóbbi telepítés óta két dolog változott:
-Fennt van az XP SP2
-A régi GF2-t GT6600-ra cseréltem
Ráadásul néha már játszhatatlanul szaggat
A patch-et próbáltam, de nem lesz jobb :dilis:

_Laceee (NPC/NJK)

_Laceee (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.26, 10:07

Köszike :szent:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]