Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fallout és társai #2

• Válasz írásához lépj be
1684 hozzászólás érkezett eddig

blarke

blarke

Krystallide templar

• Fórumita
  • 2249 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.10, 09:23

már bocs, de a magnum defaultból jobb, mint a desert eagle, mert olcsóbban lehet vele lőni :buszke:

egyébként meg a patchekkel defaultból együtt szoktak járni játékmenetet befolyásoló módosítások, ergo a patchek is modok ilyen értelemben.

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.10, 07:24

csak egyetlen szóra (és ebből nem engedek, tehát felesleges szidni):

patch: javítás (bugok és egyéb hibák)
mod: módosítás (ide rakja be a "kedves" fejlesztő az olyanokat, mint mikor a játék egyik leggyengébb fegyveréből a legjobbá változtatja (pl. F2-ben a magnumot emlegetitek így "patch" után)

pl. Diablo 2: patch után új skillek jelennek meg! Az kérem nem az eredeti játékmenet része! Tessék velük békénhagyni! Lehet, hogy egyesek szerint jobb tőlük a játék, én viszont valami mást vettem/szoktam meg. (Ellenben ott a felmerülő 2 hibát: textúrák összeakadása, skillváltás-közben-megütnek-aztán-nem-tudok-mozdulni tényleges hibákkat egyáltalán meg sem próbálták kijavítani.)

No, elég belőlem, lehet egyetérteni, vagy útálni érte, de ez az, amiért én csak akkor rakok fel "patch"-et, ha anélkül nem lehet megcsinálni a játékot (egyéb programot).

blarke

blarke

Krystallide templar

• Fórumita
  • 2249 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.09, 23:37

sokkal inkább azt mondanám, hogy kiegyensúlyozza... és a jutalmakhoz szerintem nem nagyon nyúltak.

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.09, 23:31

Tanker feltöltése: valami olyasmi volt, hogy hagytam a f***it lebukni a hackeléssel, de mikor jött volna a videó, hogy a Hubologisták (vagy a Shi?) likvidálják, akkor kifagyott, mikor bementem a szektorba, ahol a hajóra lehet feljuti.

New Reno maffiatagság:
igen, tényleg apró programhibán alapul, de: amikor fentvolt a patch és mentem Salvatoréhoz többé nem tudtam elhagyni a szektort, míg patch nélkül nem volt hiba. A Mordino+Wright vszont mindíg összejön.

az meg külön bajom, hogy egy patch újraírja a cuccok/történések jutalmait/értékeit/létszámát/stb. Az úgy már kiegészítő, esetleg teljesen új játék.

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.09, 23:08

Üdv!

patch után: nem lehettem tag mind a négy maffiaklánban

Ez a lehetőség az eredeti, peccseletlen verzióban is csak programhiba volt...

nem teljesíthettem minden úton (egyszerre) a tankhajó feltöltését

Már bocsánat, de ezt én valahogy így tartom reálisnak... o_O

a kocsi ugyanúgy el-eltűnt, a kocsi eljött V13-ba, ahonnan nem tudtam többé kivinni

Különös... nekem sem voltak gondjaim az autóval többé az 1.51 után... még akkor sem, ha a bugokat okozó autó-fejlesztéseket bevállaltam (fuel cell controller, vagy mi, aztán csomagtér kibőví³tés, meg a NCR Bazaar-os ürge mahinálása...)

100% outdoorsmannél a Radereknél ugyan rögtön a kútnál jelentem meg (nem csak 1% eséllyel, mint patch nélkül), de mikor visszajössz a kocsi végleg eltűnik...

Nálam ez is korrektül működött, azaz az autó mindig logikus helyen volt... :\

Konklúzió: én nem használok patchet.

Én a helyedben adnék még egy sanszot az 1.51-nek. Tényleg egy baromi jó javításról van szó, minden tekintetben. :buszke:

Tisztelettel:
R'naggol

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]