Ugrás tartalomhoz

Fotó

Szecskavágók

• Válasz írásához lépj be
408 hozzászólás érkezett eddig

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.18, 10:43

Nos lehetséges, hisz nem is tudtam, hogy felemésztődik ez az összeg. Ez esetben feltehetően nem támogatom a zölit majd az összes aranyammal.
Szerintem amikor a mecénás lettem, még nem volt ilyen szabály. Említetted a "folyamatos finomhangolást". Feltételezem a támogatás után került képbe ez.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.03, 10:19

Aleister
itt szerintem nem ez az ok-okozati osszefugges.

Az miért lehet, hogy pár nappal ezelőtt egy zöldslgharcos mecénása voltam X arannyal, és most csak X-Y arany van jelölve?

Hosszútávon a támogatásnál számolt időablak folyamatosan gördül előrefelé. Erre azért van szükség, hogy annak is lehetősége legyen majd valamikor egy harcos mecénásává válni, aki most regisztrál, másképp szinte kizárólag a régi felhasználók részesedhetnének ebben.
(Rendszeresen finomhangoljuk a rendszert, hogy a súlyozás optimális legyen.)

nem lehetseges, hogy 3 vagy 6 honapnal regebben volt egy nagyobb adomanyod, amit a harcos `felelt` azota?

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.16, 21:23

BePe:

Vasevő Kurumplee mecénása voltam rengeteg arannyal. Tán 1000.
Feltehetően kivégezték szerencsétlent. Valaki feltámasztotta jól, de a rajta lévő mecénási támogatások nullázódtak.

Ezt nem tartom túl korrekt megoldásnak. Mivel a zöldség tulajdonságai sem vesznek el, nem látom be, hogy a támogatói ráfordításnak miért kellene. Légyszi gondold át a jelenlegi rendszert!

Köszi!

Ha visszaolvasol, nálam ugyanez volt a helyzet, később azonban visszaállítódtak a támogatók

Nos, én aztán visszaolvastam, de a helyzet az azóta is eltelt jó pár 24 óra után is változatlan.

BePe, kérlek, csinálj valamit!

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.27, 14:12

kelemzol: frissitettem a FAQ-t a szomszedban erre a kerdesre.

Cal

Cal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.01.27, 08:45

BePe:

Feltehetően kivégezték szerencsétlent. Valaki feltámasztotta jól, de a rajta lévő mecénási támogatások nullázódtak.

Ezt nem tartom túl korrekt megoldásnak. Mivel a zöldség tulajdonságai sem vesznek el, nem látom be, hogy a támogatói ráfordításnak miért kellene. Légyszi gondold át a jelenlegi rendszert!

Köszi!

Ha visszaolvasol, nálam ugyanez volt a helyzet, később azonban visszaállítódtak a támogatók

kelemzol

kelemzol

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.01.16, 20:57

Hello!

Az miért lehet, hogy x nappal ezelőtt Aranylándzsás mecénása voltam 449 arannyal, és most csak 239?

A választ köszi előre is!

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.16, 10:17

BePe:

Köszi!

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.07, 14:09

ugy tunik gyakorlatilag majdnem mindenki ugyanarra fogadott, az osszes tetet pedig a nyertesek szetosztottak maguk kozt.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6195 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.06, 22:54

ilyen esetben mi a helyzet: "12 órája feltettél 40 zsetont Bivalynyakú Banana-ra, és visszakaptál 40 zsetont." Tehát gyakorlatilag a nyereményem 0 zseton? :nos:

Módosította Orastes: 2012.01.06, 22:54

Cal

Cal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.21, 17:08

Meghalt a támogatottam, feltámasztottam, erre nyilván 0 arannyal képviselem magam nála. Hát így jelen helyzetben a 200 aranyas feltámasztás totál értéktelen mert ezt beleölhettem volna akárki másba is...

Időközben rendbejött 24 óra múlva, nem szóltam :)

Cal

Cal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.19, 09:07

Meghalt a támogatottam, feltámasztottam, erre nyilván 0 arannyal képviselem magam nála. Hát így jelen helyzetben a 200 aranyas feltámasztás totál értéktelen mert ezt beleölhettem volna akárki másba is...

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.29, 16:52

BePe!

Miert van az, hogy ma delelott harom kulonbozo harcost is fejlesztettem (Rombolo Sah-La-Taa, Buzzoghanyos Gombah, Aszott Petrezs), de ezek kozul csak a legelsorol kaptam visszajelzest?

Nocturna - harcos fejlesztése 08:44:00
Nocturna 60 zsetonnal fejlesztette Romboló Sah-La-Taa-t

Amikor a fejlesztes utan leokeztam oket, mindharomnal azt irta ki, hogy Sikeres fejlesztés. A 3 dolog nagyjabol egyidoben tortent, max. 1-2 perc kulonbseggel.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.16, 12:51

Ez szerintem olyankor fordulhat elo, ha szinte mindenki az eperre fogadott, es a masik harcoson alig bukott zseton, amit szet lehetett volna osztani. Lehet, ha mondjuk 50 zsetont tettel volna fel, akkor 55-ot kapsz vissza. :) (Gondolom aranyosan kalkulalja a nyereseget is, ami a 10 zsetonod eseteben a nullahoz konvergalt.)

Udv!

Cal

Cal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.09.16, 11:26

"feltettél 10 zsetont Sunyi Eperke-ra, és visszakaptál 10 zsetont. "

Hát ez remek, de miért is? Nyert az a szerencsétlen eper, de 0 zsetont kapok mert helyesen tippeltem? Ne már :P

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.15, 08:20

Hella!

Bonuszt kap a harcertekeire. A pontos szamot nem aruljuk el. :)
Nem latni, hogy mas mennyi penzt adott az aldasra, de ha osszejon egy adott osszeg, akkor utana jobban fog tamadni/sebezni a harcos.

- from Szecskavágók FAQ -

Ezzel kapcs. volna egy eszrevetelem.
Ha azt sem tudom, hogy kb. mekkora osszeget kell elerni az aldas letrejotteig, es azt sem, hogy mas mennyi zsetont nyomott mar bele az aktualis merkozesbe, ill. hogy egyaltalan nyomott-e mar bele valamennyit, az erosen korlatozza az opcio hasznalhatosagat. Legalabb valami nagysagrendi tol-ig erteket jo volna sejteni, ha pontos erteket nem is akartok mondani, hogy az ember ne hajigalja ki a zsetonjat az ablakon feleslegesen es minden hatas nelkul.

Udv!

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2043 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.08, 19:37

Friss: Tápold fel áldással harc előtt a kedvencedet! (Az adatlapján a kép alatt.)

A linkek viszont a kép felett vannak. :dilis:

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.05, 10:43

Kösz, BePe!

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.05, 09:39

elkezdtem a kerdesek alapjan egy faq-t:
http://lfg.hu/forum/index.php?showtopic=19672

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.04, 08:22

Ujra en. :)

A Szecskavágók játékunk is fejlesztésen megy keresztül, már elkészült a Mecénás/Támogató funkció, amely segítségével számoljuk és kiírjuk, hogy az elmúlt hónapokban kik fejlesztettek legtöbbet a zöldségharcosokon. Ezek a Mecénások százalékot kapnak a harcosok minden nyertes meccsének tétjeiből.

Ez azt jelenti, hogy _csak_ a Mecénás statuszu szponzor kap jutalekot a harcos gyoztes meccsei utan, vagy kisebb mertekben, de a Támogató és Rajongó szponzorok is?
Kb. hany %-os jutalomrol van szo?

Köszi!

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.09.03, 14:49

Hella!

Attol tartok, kerdes domping kovetkezik. :pirul:

Arra volnek kivancsi, hogy az uj opcio a harcosok mellett, az "xx zsetonert aldast kerek a harcosra" milyen modon, aranyban javitja a harcos eselyeit? Szoval ez mennyiben befolyasol?
Lehet-e latni, hogy az eppen merkozo harcosokra mennyi aranyert kertek mar aldast? (En nem talaltam ilyet.)

Amikor az egyes harcok utan megnezem a reszletes harci naplot, az egyes tamadasoknal, talalatoknal kulonbozo szinu szovegdobozokat latni, egyazon harcosnal is. Ezek a szinek pontosan mit jelolnek? Kritikus talalatot? Vagy az ellenfel eleterejenek csokkeneset?

(Hasznos lenne legalabb egy alap tutorial a jatekhoz, nem reklamaciokeppen irom, csak sugallatkent ;). Igy intuitivan kell probalgatni a dolgokat...)

Köszi!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]