Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hová szervezzük meg az őszi LSZT-t?

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

Szavazás: Hová szervezzük meg az őszi LSZT-t? (24 felhasználó szavazott)

Hová szervezzük meg az őszi LSZT-t?

Nem láthatod az eredményt amíg nem szavaztál.
Szavaz Vendégek nem szavazhatnak

Agnus_con_Cidian

Agnus_con_Cidian

LUMINA CORNU ELNÖK

• Fórumita
  • 206 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.26, 15:05

Üdv!

A LUMINA CORNU KLUB mindenképpen szeretne részvenni az LSZT-n!
(Ha csak nem zuhan a nyakunkba az ég!)

Azzal ért egyet klubbunk, hogy több csapat is mutassa meg magát, ehhez viszont elengethetetlen, hogy otthon tegye mindezt.

Valóban Sopron nagyon sok embernek messze van, de azt kell figyelembe venni, hogy LSZT, 1 évben csak 2 alkalommal van. Azt hiszem, hogy ezt ki lehet bírni, főleg, hogy a cél sokkal nemesebb és fontosabb annál!

Mi szívesen megyünk Sopronba, bár nekünk is kuporgatni kell a pénzt az utazásra!

Tisztelettel:

LUMINA CORNU IFJÚSÁGI SZEREPJÁTÉK és TÖRTÉNELMI KLUB
(Jászfényszarun, és már Jászberényben is!)

Agnus atya

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.10, 15:45

Budapest és környéke. Egyetem alatt nem tudunk máshová elmenni.

Dob

Dob

Archbishop

• Fórumita
  • 161 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.10, 14:48

Én mindennek ellenére Pestre szavaztam, mert szerintem lényeg, hogy eljöjjön több ember, és Sopronban nem tudom realizálni, hogy eljönne akiknek el kéne jönni.

M_Sanyi

M_Sanyi

Tesco gazdaságos larpszervező

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.08, 12:01

Sopron, mert egyrészt így egyszerűbb megszervezni, másrészt nekem rövidebb, és ne csak a vidéki szervezők utazzanak mán :gyagya:

Vivax

Vivax

Gloria Határvidék

• Fórumita
  • 368 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.08, 07:42

Na vajon melyik városra szavaztam... :)
1. azt a pénzt amibe a vonatjegyem, vagy a benzinköltség kerül inkább feccölném a kajára, vagy a kényelmetek javítására... :aboci:
2. Mi innen jópárszor el tudtunk menni, akkor ide is el tudtok jönni... :felvon:
3. Nem tudom, hogy innen mennyire tudnánk megszervezni a Bp-n lévő találkozót... :nono:

Lehet kontrázni! :D

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 14:32

Hali!

Bpest környékét szavaztam. Szerintem elég egyértelmű, ha Sopronban lesz, akkor igen hiányos lesz a létszám. Tudom magamról, hogy pestre még csak-csak felutazik az ember, de hogy onnét még tovább az ország túlfelébe... háááát.... Nekem min 5 óra az út innen szfvárról, de még pestről is sacc 3 körül akad... Amennyire ismerem az embereket sokan nem vállalják be ezt az utat... (jah, és az 5-6 ezret kifizetni aki felnőtt jeggyel megy pl...) Tehát szerintem is jogos a félelmük.

A szervezőcsapat lehet mindig más ez dicséretes, de helyszín már jóval kritikusabb pont... Szvsz azt kevésbé kéne toligálni...

Üdv!

ui: az sem lenne rossz koncept ha lenne egy "fix" helyszín ami adna némi állandóságot a rendezvénynek. Persze ez vszeg nem a szervezőkön múlik csak...

Módosította Homár: 2006.09.07, 14:35

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 2037 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 08:32

Még tavaly beszéltük meg a többi szervezőcsapattal, hogy a Live Szervezői Találkozó házigazdája minden alkalommal más és más csapat lesz attól függően, hogy ki vállalja a megrendezését.

Az utolsó LSZT már nem Budapesten volt, hanem a Teut Os bázisán Dunakeszin. A létszám hiányos volt, pedig utazásban nem volt több, mint a hasonló, de budapesti társaik.

Az őszi rendezvényt a soproni csapat vállalta, de jogos a félelmük, mely szerint kevesen vállalják majd az utat Sopronba.

A kérdés tehát adott: kik azok, akik szívesen látogatják meg a történelmi várost az LSZT kedvéért, s kik azok, akik csak a budapesti helyszínre hajlandóak eljönni.

Kérlek titeket, hogy csak az szavazzon, akinek szándékában áll eljönni.

Az őszi LSZT pontos időpontja nincs kitűzve, várhatóan október vége, november eleje lesz majd.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]