Ugrás tartalomhoz

Fotó

Újjászületés

• Válasz írásához lépj be
461 hozzászólás érkezett eddig

xinaf

xinaf

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 999 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.25, 12:20

Engem sajnos elijesztett ez a rengeteg ikon a játéktól...
Minden játékban vannak ikonok, de az, hogy egy lap szövege kb így fest:
Legyőz egy "kislabda", "domino", virág", ha az ellenfél "auto" "hajó" "fa", és senki nem "doboz" "fényképezgőgép".
Kár, mert az ötlet fantasztikus, és grafikailag is nagyon bejön. Amúgy gondolom, hogy aki benne van, annak nem gond a sok ikon, de annak, aki el szeretne kezdeni valamit...
(U.I.: a szimbólumok csak jelképesek, hogy véletlen se legyen olyan, ami létezik)
Xinaf

_baddude (NPC/NJK)

_baddude (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.03, 11:02

Sörös Tomi: ha ezt olvasod még ma, hívj fel pls a 06/20 201 60 50 es számon. köszi

Conravin_Dawa

Conravin_Dawa

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.02, 22:43

Ez a hetem elég necces, de jövő héten tudok menni pénteken a Szellemlovasba.

Menyus

Menyus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.02, 11:08

Szia,

Gyere pénteken a Lovasba (és/vagy) gyere a versenyre, viszek régit is.

Menyus

Conravin_Dawa

Conravin_Dawa

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.01, 16:45

Hali!

Van valakinek kedve régi Mítoszt játszani?

_baddude (NPC/NJK)

_baddude (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.01, 10:32

Sziasztok,

a mitosz.hu szervercsere miatt nem üzemel, most beszéltem az üzemeltetővel, november 6-7 környékén áll vissza az oldal. A legközelebbi Mítosz verseny 2006 november 18.-án lesz a megszokott helyen, a Fanyűvő étteremben 12 órakor. Hagyományos verseny, tehát kevert mítoszok is jöhetnek, Tiltott lapok az Ősi Átok és Anti Átka. Azt hiszem, a leggyengébb isten Teutates teória is megdőlt, egymítoszos versenyen legalábbis megállta a helyét :D

Friss indulóknak egy kis bíztatás: most is hazavitt egy Csuklyát egy olyan játékos, akinek ez a második versenye volt :aboci:

A pénteki összejövetel a Szellemlovasban szintén áll, 6 órától gyülekezünk.

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.31, 23:35

Hoi!

Csatlakoznék. Nem tudom, hogy a hiba nálam van-é, de a mitosz.hu nem akar nyílni, s érdeklődnék, hogy mikor és merre lesz a legközelebbi verseny.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6223 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.10.15, 17:37

baddude,

beírhatnátok ide is a versenyek időpontjait, mer mindig elfelejtek fölmászni a Mitosz.hu-ra. :D

ps. összeraktam egy egészen kellemes, egymítoszos Khnum-paklit :rohog:

MORGAN

MORGAN

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.15, 15:30

Ja,ha vki emailben akar keresni,akkor csak bátran:

podiceps@freemail.hu

Üdv.:

Morgan

MORGAN

MORGAN

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 58 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.15, 11:42

Sziasztok!

Van egy adag régi MÍTOSZ kártyám.Ha valakit érdekel készíthetek róluk egy listát aszt megegyezünk valamiben(MAGUS kártya csere vagy pénz)...
Üdv.:

MORGAN

Fellegh

Fellegh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.12, 13:50

Hoppá!
Lesz egy rakás lapotok és ráültök? Vagy elégetitek? :pirul:
Ezért megéri kártyajátékot kiadni, hogy egy másik játék lapjait összegyűjtsétek...

_baddude (NPC/NJK)

_baddude (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.10, 16:55

Akkor ezek szerint nálatok most van egy rakás régi Mítosz lap...
Lehet belőlük vásárolni??? :)

Nem, ezek a lapok nem kerülnek vissza kereskedelmi forgalomba.

Count_Zero_Interrupt

Count_Zero_Interrupt

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 296 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.03, 09:06

baddude:

Akkor ezek szerint nálatok most van egy rakás régi Mítosz lap...
Lehet belőlük vásárolni??? ;)

Üdv!
A Gróf

_baddude (NPC/NJK)

_baddude (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.02, 15:34

Sziasztok, felvésném ide a régi mítoszosok kedvéért, hogy a régi paklikért most lehet újat kapni, szóval aki szeretné beforgatni a régi gyűjteményét újba annak hajrá :). A lényeges infók a Mítosz honlapján :para:

DiN

DiN

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1599 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.08, 17:45

Ha már folyik a konkurencia harc, -aminek sztem nem sok teteje-, a melyik ajobb akkor ajánlom figyelmetekbe hazánk harmadik kicsiny kártya-büszkeségét, a még mindig talpon maradt MAGUS-t. Ez tényleg eredeti, tényleg magyar, és tényleg szép (elég ha annyit mondok hogy az utolsó kiegészitő ÖSSZES lapját Boros-Szikszai festette, akik azért nemzetközi szinten is odab*nak). És csak egy apró pillantást érdemes vetni a játék fórum forgalmára, összvetve a többivel (pl HK, igaz picit érettebb korosztálynak szól).
Amúgy a Mítosz varázsa sztem is a világában rejlik és ha ennek a hangulatát vissza tudják adni akkor egy bizonyos célközönség csalódni nem fog.

D

Módosította DiN: 2006.05.08, 17:48

_baddude (NPC/NJK)

_baddude (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.15, 11:35

Na a haláldémon képessége egyáltalán nem erős, mivel 10ért jövő lappal ált. nem játszanak az emberek...

Jó tudni, hogy egy olyan lap az ultraritka (ezt versenyen lehet nyerni gondolom), amivel általában nem játszanak az emberek... :titok:

Mellesleg az a tekercs az ultraritkákat jelöli és bizony azok is egy-egy kiegészítőhöz jelennek meg, igazad van a paklikból kibontani nem lehet őket, de a haláldémon ehhez a kieghez jelent meg.

Igen... szerintem nem árulok el nagy titkot azzal, hogy az ultraritkákat egy íven nyomják (mondjuk évente egy fajta ívet), aztán szép lassan egyesével "beadagolják" a játékosoknak. Mondjuk az összehasonlítás lényege az lett volna, hogy egy kiegészítő. Nem tudom, hány lapos egy booster, de kár, hogy már az ultrához kellett nyúlni a harmadik lapért.

Magic vs. HKK - No comment, mindent elmondtál amit én is mondtam volna a hasonlóságokról és a Magicek lapok konvertálásáról.

A THK eltalált, ez tény. Sajna nem magyar, így összehasonlítani bármelyik magyar készítésű játékkal felesleges. Gondolom, ha "nyugati" büdzséből gazdálkodhatna, a HKK-ban sem lennének már olyan képek, amik itt-ott felbukkannak még a Mítoszban (sajna). Apró nüansz csak, hogy a HKK 10 éve indult és a legbefutottabb a piacon.

No de béke, erről már nem mi tehetünk! :gonosz:

_Wizardry (NPC/NJK)

_Wizardry (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.11, 16:21

Na a haláldémon képessége egyáltalán nem erős, mivel 10ért jövő lappal ált. nem játszanak az emberek, ekkora befektetés egy olyan lényért amely passzívan jön játékba (vagyis csak a következő körben tud ütni) és az egyetlen védelme, hogy nem lehet counterelni a játékba jövetelét eléggé sok, ráadásul feltételesen nyersz vele csak hisz ha van sok lénye az őrposztban idő mire ledarálja őket a démon, na mind1 :)

Mellesleg az a tekercs az ultraritkákat jelöli és bizony azok is egy-egy kiegészítőhöz jelennek meg, igazad van a paklikból kibontani nem lehet őket, de a haláldémon ehhez a kieghez jelent meg.

A HKK a magic magyarulhoz meg annyit, hogy mivel a két játék alapja nagyrészt ugyanaz nyilván van és lesz is átfedés a két játék lapkészlete között, ellenben a HKK lapok nagyrésze nem magices koppintás (az 1-ért jön 1/1 nem tud semmit meg sztem nem számít ebből az esetből :D)
Ismerem a megicet és a HKKt is és nagyon nem ugyanolyanok a lapok, ráadásul a lapok kitalálása sem úgy megy, hogy most akkor mi is van az új magic kiegben? :P (tudom mert én is tesztelő vagyok) (bár a pithing needle nagoyn megtetszett és a köv. HKk kiegben meg is fog jelenni egy asonló lap :felvon: )

Megnéztem a grafikákat amiket linkeltél, hát az a hidra engem anynira nem ragadott meg, nem rossz kép, de sztem nem olyan nagy szám.

A bunkó az nekem is tetszik, bár sztem még mindig jobbak a HKK képek.

Ré képe pedig sztem nagyon ronda :)

Megjegyzés: A HKK-ban sztem az a jó, hogy nagyon változatos paklikat lehet összerakni, mondjuk időhiány miatt a játékosok nagyrésze inkább a biztosan kitesztelt versenydeckekkel indul, de ez van :D
Az a játék ami sztem szintén nagyon jó, bár sztem ezerszer bonyolultabb, mint a HKK az a Trónok Harca és annak vitán felül jobbak a képei, mint ennek a két játéknak :rohog:

_baddude (NPC/NJK)

_baddude (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.10, 17:39

Igaz hogy a grafika volt a fő vonal, de ezt a lap képességet nem hiszem el.

Nem nagy ügy. A képesség nem olyan erős, mint amilyennek látszik, emlékeim szerint a Magic-ben is van hasonló, nem véletlen, hogy sok más mellett ezt is konvertálták.

Hát nekem már volt szerencsém mind a MtG-hez, mind a HKK-hoz, mind a Mítoszhoz, és szerintem grafika és játszhatóság terén is a HKK a legallja. Pedig jó sok évig játszottam én is. A Mítosz sokkal ötletesebb, és legalább nem egy szar másolat.

Na igen, de a HKK-ban (nagyon okosan) arra építettek, hogy amíg lesz Magic, addig nem kell félni, hogy elapad az ötlet-bőségszaru a HKK-hoz. A magyar piac túl kicsi, hogy feltűnjön ez a picike játék bárkinek nyugaton...

Lehet nem értek annyira a HKK-hoz, de a bal oldalon az a kiadás jele, nem? Márpedig a margaréta nem tekercs :( de mindegy, a Mítoszból csak egy kiadás van, én nem tudok többet belinkelni. A három választott lapom, amelyek sztem kacagva felveszik a versenyt a HKK-s lapokkal (mellesleg a belinkeltek talán ugyanilyen szépek):

A Lernéi Hidra, Héraklész egyik legkeményebb ellenfele:
http://www.mitosz.hu/forum/openimg.php?cmd=lap/0066.jpg
Dagda bunkója, melyet szekéren kell szállítani, olyan nehéz:
http://www.mitosz.hu/forum/openimg.php?cmd=lap/0024.jpg
És végül az egyiptomi panteon leghatalmasabbika, Ré napisten maga:
http://www.mitosz.hu/forum/openimg.php?cmd=lap/0008.jpg

Nekem ez a 3 tetszik a legjobban, aztán lehet, hogy vannak szebbek is. Bár itt valamiért mindegyik olyan sötétnek látszik, de lehet, hogy az én monitorom van rosszul beállítva.
Még egy gondolat a végére: a Mítosz legnagyobb varázsa számomra, hogy olyan történetekről szól, amiket még az írás feltalálása előtt kezdtek el mesélni a tábortüzek mellett. Ez az, ami felülmúlhatatlan.

Menyus

Menyus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.10, 07:23

ÖÖöööö, jól látok?

Haláldémon:
"Ha a harc ütési fázisában megsebzi az ellenfeledet, akkor azonnal megnyerted a játékot."

Tényleg nem kötözködni szeretnék, de nekem nem tetszik a HKK. De ez teljesen magánvélemény. Igaz hogy a grafika volt a fő vonal, de ezt a lap képességet nem hiszem el.

Menyus

_Wizardry (NPC/NJK)

_Wizardry (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.09, 19:59

Belinkelek neked hármat tessék:

http://www.beholder.hu/?m=hkk&in=hkk.php&kartya=4098

http://www.beholder.hu/?m=hkk&in=hkk.php&kartya=4127

http://www.beholder.hu/?m=hkk&in=hkk.php&kartya=4141

Egyébként ezek nem a legutóbbi hanem az azelőtti kiegből vannak (mivel a legutóbbi kieg felújított lapokat tartalmaz és azok nagyrészén régi kép van)

Sztem ezek jobb képek sokkal, mint a mítoszosok, legalábbis amiket én láttam azoknál mindképpen :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]