Ugrás tartalomhoz

Fotó

Nemzetközi rendezvények

• Válasz írásához lépj be
1296 hozzászólás érkezett eddig

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.23, 15:53

Na srácok, hogy tiszta legyen a dolog:

A következő embereknek van eddig bemondott szállása:

Vicomte

AnatAkhan

Vincu

Alta

Krisztian (Veszprembol)

Najdzsel

en+1

úgy néz ki hogy még egy ágy van a szobában amit használhatunk, esetleg még 1 földönmatracos megoldás ha minden kötél szakad.

MINDENKI KÜLDJE A PÉNZT VINCUNAK!!!

Ma vége a dalnak!

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.19, 08:34

Kerestem a Vincut de nem elérhető. 

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.15, 10:50

Aki szándékozik Stahleckbe jönni, az hozza magával a szállás költségét. Mivel elég inaktív a társaság, ezért bennem egyre inkább fogalmazódik meg a gondolat, hogy nem megyek.

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.11, 08:29

Régen jártam erre, a lényeg, hogy Krisz is szándékozik jönni Stahleckbe, vele is számoljatok! Majd írd meg Nico légy szíves, hogy  mennyit, hova és mikor utaljunk. 

Kriszt is belevettem, jelenleg 8 személy van a szobában. Wolfgang arra kért hogy véglegesítsem most, mert már betenne embereket a 12fős szobába.

Egyébként a 130Euro/fős szobát foglaltam, 3 éjszaka, mosdó a szobában.

Vincu, ha neked utalunk az jó? És ha lehet akkor a héten kellene (ez a többieknek szól, hogy küldjétek Vincunak a pénzt ha ő intézné, de hát ugye vajon csinálja-e vagy nem...).

Akkor vasárnap a Team Event/Side eventek után indulunk is haza? Mert akkor éjszakai sofőrködést kell bevállalnotok. Bár tavaly felmerült kifelé a dugóban, hogy miért nem megyünk éjszaka. :)

LCG 1.0 szombaton véget ér

LCG 2.0 vasárnap lesz 10-től kezdődően és résztvevőszámtól függ.

Erre nem tudtam alapozni; de alighanem ha akarjuk meghosszabbíthatjuk 1 nappal, de ez talán nem oly sürgős.

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 21:18

Régen jártam erre, a lényeg, hogy Krisz is szándékozik jönni Stahleckbe, vele is számoljatok! Majd írd meg Nico légy szíves, hogy  mennyit, hova és mikor utaljunk. 

Kriszt is belevettem, jelenleg 8 személy van a szobában. Wolfgang arra kért hogy véglegesítsem most, mert már betenne embereket a 12fős szobába.

Vincu, ha neked utalunk az jó? És ha lehet akkor a héten kellene (ez a többieknek szól, hogy küldjétek Vincunak a pénzt ha ő intézné, de hát ugye vajon csinálja-e vagy nem...).

Akkor vasárnap a Team Event/Side eventek után indulunk is haza? Mert akkor éjszakai sofőrködést kell bevállalnotok. Bár tavaly felmerült kifelé a dugóban, hogy miért nem megyünk éjszaka. :)

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 15:09

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 13:48

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 11:48

Idézet Wolfgang leveléből: "Megtelt a kastély Stahleckben. Aki a kastélyban akar lakni, azonnal küldjön költséget, vagy valamennyit, hogy ne foglaljuk feleslegesen a helyet.

ERGO TÖMÖREN ÉS RÖVIDEN: aki nem jelez, csak olvassa a hozzászólást, azt úgy veszem/vesszük, nem jön. Ez most nem az a rész, ahol ráérünk a fizetéssel. Szóval mindenki írja és mondja, hogy mikor tud küldeni/adni pénzt.

Vincu, nagy segítség lennél az utalásnál.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.09, 14:16

Mekkora összegek? Egybe megint tudná Vincu küldeni?

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.09, 10:14

Nico: Facebook-ról: Vincu, Alta, Najdzsel jelezték részvételüket, velem is számolhatsz. Többek semmilyen módon nem jelezték részvételi szándékukat.

Ez, ha jól számolom már hat fő. Szerintem a 10 fő meglesz a szobára.

Nekem is viszonylag korán van még, de idén szeretnék végre én is eljutni Stahleckbe. Úgyhogy számoljatok velem is. :)

Skacok, érdemes a malacperselyt elővenni, mert érdemes lenne ezen a héten vagy kifizetni, vagy 50% előleget átutalni Wolfgangnak, hogy megmaradjon a foglalásunk. Egyelőre még nem utaltam. Vincu, te hogy állsz a témához az ingyenes utalási lehetőségeddel? :) Odaadom a pénzt a héten, ha végre el tudlak érni...

Vicomte11

Vicomte11

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 617 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.01, 05:09

Nico: Facebook-ról: Vincu, Alta, Najdzsel jelezték részvételüket, velem is számolhatsz. Többek semmilyen módon nem jelezték részvételi szándékukat.

Nekem is viszonylag korán van még, de idén szeretnék végre én is eljutni Stahleckbe. Úgyhogy számoljatok velem is. :)

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.31, 19:28

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.29, 17:01

Hát nekem ez még nagyon korai döntés.

Meg hogy őszinte legyek, én már kicsit öregnek érzem magam ezekhez a körülményekhez, szóval ha mennék, erős lenne a kísértés, hogy valahol a városban szálljak meg.

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.29, 10:29

Nah, akkor kezdődjék! Kis busz bérlés adott. Vezetést vállalom, de sofőr társat keresek. smile hangulatjel Számolgassuk!

Srácok!

Ha lehet akkor még a héten küldjük el Wolfgangnak a szobabérlésről az emailt. Hirtelen jelentkeztek már most 100-an...

Úgy látom pörög az oldal ezerrel.

Csak hogy tudjátok; írtam Wolfgangnak, elkezdtem lefoglalni egy szobát.

Megkérdezte, hogy leszünk-e 10-en (egy saját fürdőszobás szobát kértem(10-12 személyes), ilyenből ez volt az utolsó).

Nagyon szeretném, ha június 4-ig mindenki szólna, hogy tervezi-e jönni és a kastélyban megszállni, vagy nem. Ebből az infoból akarom megmondani Wolfgangnak hogy esetleg valaki mást is beköltöztessen a szobába, vagy kitöltjük mi magyarok.

Én két személyt jeleztem eddig.

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.28, 13:58

Nah, akkor kezdődjék! Kis busz bérlés adott. Vezetést vállalom, de sofőr társat keresek. smile hangulatjel Számolgassuk!

Srácok!

Ha lehet akkor még a héten küldjük el Wolfgangnak a szobabérlésről az emailt. Hirtelen jelentkeztek már most 100-an...

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.17, 11:28

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.16, 21:43

http://www.eaglecard.org/tourneyofstahleck/index.html

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.20, 01:18

Júniusban tudnánk csak megrendezni a saját 'Goes To Stahleck' nemzetközi versenyünket, mert júlusban London, augusztusban Varsó, szeptemberben Varberg, októberben Párizs, novemberben Stahleck, decemberben meg Tél és hideg van. Viszont itt van a nyakunkon, csak 3 hónap addig!

Módosította Alta: 2015.03.20, 01:23

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.20, 00:53

KB. 50 euró lenna a lakás 3 éjszakára, elég jókat láttam. Egy héten belül el kellen dönteni, mert az árak gyorsan változnak :)

Bocs Frerin, én le is mondom Milánót. Álvaroval most beszéltem és nagyon nem ajánlja. Nem rivalizál Madrid Milánóval, hanem személyes tapasztalata (kevés játékos, kevés nyeremény és kevésbé jó szervezés) és pár olasz véleménye miatt (sok olasz sem megy el a saját kupájukra) inkább tartalékoljunk másik ütközetre. London nyáron lesz, oda is olcsó a repjegy, vagy gyűjtsünk Varsóra, esetleg érdekes lehet még a svédek Varberg Morghulisa, csak ott bűn drága a szállás meg minden.

frerin

frerin

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.03.19, 22:04

KB. 50 euró lenna a lakás 3 éjszakára, elég jókat láttam. Egy héten belül el kellen dönteni, mert az árak gyorsan változnak :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]