Ugrás tartalomhoz

Fotó

WoD könyvek

• Válasz írásához lépj be
2162 hozzászólás érkezett eddig

anonymusx

anonymusx

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.09.16, 10:57

Üdv, Terveztem hogy hamarosan belekezdek a WoD könyvekbe, de a félbemaradt sorozatokba nem akarok belekezdeni.  Ez menyire maradt félbe?

A 2014.06.10, 13:31 Dorka üzenete elég  aggasztónak tűnik.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8609 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.17, 14:35

Humble RPG Book Bundle: Vampires & Werewolves - A World of Darkness

Get ready for a howling good time. Sink your teeth into Werewolf: The Apocalypse with this bundle of ebooks perfect for your next tabletop game night! Explore the dangers of the World of Darkness in Book of the City, travel to the Year of the Reckoning in Rage Across the Heavens, and take back the Earth in Rage Across the Amazon. Plus, your purchase will support a charity of your choice!

Link: https://www.humblebundle.com/books/vampires-werewolves-world-of-darkness

Daxner

Daxner

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.28, 22:59

Üdv Mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Az itthon megjelent WoD könyveket elolvastam és szomorúan vettem tudomásul, hogy kis hazánkban leállt a kiadás. A Delta Vision szerint nem érte meg. 

Sok angol oldalt böngésztem pár karakter további sorsát illetően, és találtam is érdekes információkat.

Ami igazán érdekelne az a Gehenna: Final Night részletes cselekménye-történései. Egy oldalon találtam pár morzsát, de a leírás szerzője spanyol volt, és olvasva rájöttem, hogy egyikünk sem valami jó angolból, mert csak összevisszaságokat tudtam kivenni. 

Ha valaki tud egy rendes linket, ahonnan pdf-ben le lehet szedni ingyen a könyveket már az is nagy segítség.

Annyit sikerült kivennem, hogy Victoria Ash elpusztul, egy nosferatu megöli, pedig elvileg a szövetségesük. (Victoriának és Beckttnek.)

Előre is köszönöm a segítséget és az információkat.

Ennyit tudok neked segíteni :)

Kayamakli Leple
Nemrégiben megtalálták Nód Könyvének egy részletét egy barlang mélyén. A legendák szerint Cappadocius több ezer ivadékát csalta csapdába ebben a barlangban, a bejáratot pedig elátkozta: halandó nem léphet be rajta, s káinita nem távozhat itt. Ezt a helyet nemrégiben fedezte fel Okulos, a Nosferatu, s az őt kísérő Beckett, a Gangrel. A Gyehennára és Nód Könyvére vonatkozó információforrásokat kerestek. Beckett megpróbálja Okulost életben tartani addig, míg módot talál a kiszabadítására. A részletet magát kiszabadították börtönéből, s a róla elterjedő hírek nagy felbolydulást okoztak. 

Módosította Daxner: 2015.12.28, 23:00

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8609 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.14, 11:54

A nWoD-ot mostantól CofD néven keressétek:

http://lfg.hu/75100/hirek/uj-nevet-kap-a-nwod/

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8609 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.29, 15:29

Új kézben a White Wolf:

http://lfg.hu/74774/hirek/a-paradox-megvette-a-white-wolfot/

doktorka

doktorka

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.06.10, 14:31

Üdv Mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Az itthon megjelent WoD könyveket elolvastam és szomorúan vettem tudomásul, hogy kis hazánkban leállt a kiadás. A Delta Vision szerint nem érte meg. 

Sok angol oldalt böngésztem pár karakter további sorsát illetően, és találtam is érdekes információkat.

Ami igazán érdekelne az a Gehenna: Final Night részletes cselekménye-történései. Egy oldalon találtam pár morzsát, de a leírás szerzője spanyol volt, és olvasva rájöttem, hogy egyikünk sem valami jó angolból, mert csak összevisszaságokat tudtam kivenni. 

Ha valaki tud egy rendes linket, ahonnan pdf-ben le lehet szedni ingyen a könyveket már az is nagy segítség.

Annyit sikerült kivennem, hogy Victoria Ash elpusztul, egy nosferatu megöli, pedig elvileg a szövetségesük. (Victoriának és Beckttnek.)

Előre is köszönöm a segítséget és az információkat.

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2012.12.19, 11:00

Sziasztok!
Elolvastam a tizenharmadik kötetet is a kálnregényekből, és nem értem mi történt Ramonával. Valaki esetleg segítene nekem megérteni? Szájbarágósan is lehet, sőt! :D

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1385 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.15, 16:39

Hát gyerekek megérkezett a World of Darkness: Inferno könyv...áhhhhh.

Egy infernalista sokat megél, mint játékos mint mesélő...... vannak jó pillanatok és vannak rosszak (gyakorta). Azt hittem,hogy az új Wod-ból elveszett a tűz ami a régiben megtalálható volt és úgy gondoltam,hogy nem tud meglepni. Tévedtem, méghozzá nagyot.

Az Inferno könyv remek, szinte a könny kicsordult a szememből mikor fellapoztam. Abszolút nyerő nálam hisz az Infernalizmust taglalja töviről hegyéig. De nem csak ennyi az egész, kimerítő információt képez minden frakcióhoz: legyen az vámpír vagy Mágus...stb.

Remek Új párja az Infernalism: Path of Screamsnak és a Book of Madnessnek. Összegzésül ajánlom mindenkinek.

Mesélők az éterben egyétek vegyétek mert megéri ez a remekmű!!
:ok: :sor:

Gratula! :felvon: :sor: Akkor innentől nWoD? :titok:

Hát egyenlőre még maradok a réginél....egyenlőre.

RedSign

RedSign

Régi fórumozó

• Archívum
  • 3179 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.07.15, 10:44

Egy infernalista sokat megél, mint játékos mint mesélő...... vannak jó pillanatok és vannak rosszak (gyakorta). Azt hittem,hogy az új Wod-ból elveszett a tűz ami a régiben megtalálható volt és úgy gondoltam,hogy nem tud meglepni. Tévedtem, méghozzá nagyot.

Az Inferno könyv remek, szinte a könny kicsordult a szememből mikor fellapoztam. Abszolút nyerő nálam hisz az Infernalizmust taglalja töviről hegyéig. De nem csak ennyi az egész, kimerítő információt képez minden frakcióhoz: legyen az vámpír vagy Mágus...stb.

Remek Új párja az Infernalism: Path of Screamsnak és a Book of Madnessnek. Összegzésül ajánlom mindenkinek.

Gratula! :felvon: :sor: Akkor innentől nWoD? :titok:

valeriusblack

valeriusblack

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 727 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.07.15, 10:03

(OFF) Ez beteg... :normaalis: (/OFF)

(OFF)Egyet értek(/OFF)

Olman

Olman

Magiszter

• Fórumita
  • 2484 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.15, 08:19

Örök törvény a WOD-nál,hogy a kiegészítőket nem magyarosítják. Pedig ez igen jó lett, de sajna csak annak aki konyítja az English-t :D

Az alapkönyveket szokták magyarosítani, ritka esetben....de nagyon ritka esetben kikerül egy fordított kiegészítő is......de olyan ritka pillanatok közé tartozik ez akár a fehér holló megpillantása.

- nWoD-ból semmit sem fordítottak le a megjelent regényeken kívül.
- a régi WoD-nál egyetlen játékvonalat kezdtek kiadogatni magyarul, Vámpír címen, amihez lefordítottak jó pár kiegészítőt (klánkönyvek, Éjszaka-sorozat, mesélők könyve, szabbat/kamarilla kieg. stb.) is.

Itelethozo

Itelethozo

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1873 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.14, 22:00

(OFF) Ez beteg... :normaalis: (/OFF)

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1385 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.14, 20:25

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1385 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.13, 18:15

(OFF)Zaethusnak mióta van lelke?XD(/OFF)

Van infernó magyarul is?:O

(OFF) Rég eladtam a lelkem,de a korrumpálható emberkék által összelopkodtam egy újat :D(/OFF)

Örök törvény a WOD-nál,hogy a kiegészítőket nem magyarosítják. Pedig ez igen jó lett, de sajna csak annak aki konyítja az English-t :D

Az alapkönyveket szokták magyarosítani, ritka esetben....de nagyon ritka esetben kikerül egy fordított kiegészítő is......de olyan ritka pillanatok közé tartozik ez akár a fehér holló megpillantása.

Csütörtök délután érkezik.....gyors a csomagküldés :sor: Amint megérkezik leírom a tapasztalataimat :D

Módosította Zaethus: 2011.07.13, 18:16

valeriusblack

valeriusblack

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 727 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.07.12, 22:27

(OFF)Zaethusnak mióta van lelke?XD(/OFF)

Van infernó magyarul is?:O

Módosította valeriusblack: 2011.07.12, 22:28

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1385 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.12, 21:04

Ez Új-SV cucc, nem ismerem...de aki szereti az infernalizmust, annak semmi se drága, nemde...??? :felvon: :gonosz:

Jelen esetben a lelkemmel fizetnék,de a netes rendelés nem fogadja el csak a KP-t :D

Itelethozo

Itelethozo

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1873 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.12, 20:56

Ez Új-SV cucc, nem ismerem...de aki szereti az infernalizmust, annak semmi se drága, nemde...??? :felvon: :gonosz:

Zaethus

Zaethus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1385 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.12, 19:55

World of Darkness Inferno könyvről van valakinek valami tapasztalata?
Az eddigi róla olvasott részletek igen jól visszatükrözik a Wod sötét hangulatát megspékelve egy kis Infernalizmussal, karaktervázlatokkal, Mese ötletekkel...stb

Érdekelne a véleményetek mivel fontolgatom,hogy megvásárolom.

noren

noren

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 183 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.03, 10:55

Sziasztok!

Eladó néhány WoD regényem, jó állapotúak.

Vampire klánregényekből a Tzimisce, a Malkáv és a Brujah, ezen kívül a teljes Brujah trilógia.

Hunter: the Reckoning sorozatból A Vámpír(1.) és A Vérfarkas(3.) rész.

Minden könyvet 700 ft-os darabáron adok, több könyv esetén még némi kedvezmény lehet.

Érdeklődőket itt kérek pm-ben!

Noren

Sahra_Stanfield

Sahra_Stanfield

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.31, 19:15

Szerintetek a brujah sorozat vagy a viktoriánus a jobb? Ugyan annyi pénzből melyiket érdemes venni?

Hát szerintem a Viktoriánus sorozat jobb választás, igaz lassan indul de érdekes bemutatja a vámpírok világát szép fokozatosan és közben kisebb nagyobb rejtélyekkel számolnak le a főhösök/nők. Kellemes hangulatú sorozat.

Persze a Brujah trilógiát se nézem le, jó lett bár ott túlsúlyban van a fizikai erőszak, ( Vajon miért? :rohog: ) és néha fárasztó poénok. Az alapkoncepciója a soraozatnak érdekes, a megvalósítás és a veszteség lista a végén kevésbé.

Persze ez csak az én véleményem.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]