Ugrás tartalomhoz

Fotó

Panaszkönyv #2

• Válasz írásához lépj be
1589 hozzászólás érkezett eddig

morgorito

morgorito

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 344 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 18:03

Megoldottam,viszont megkérnék egy moderátor hogy töröljön egy Grashnak nevű regisztrációt? Mert hibásan küldte el. Elnézést hogy ilyen "béna" vagyok ( rondább szóval szerencsélten ).

morgorito

morgorito

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 344 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 18:00

Valami részletesebb segítséget is kaphatnék?N em nagyon vagyok otthon a böngészők működésében...

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 16:46

Az új verziót használod? Mert nekem most az van de nem igazán megy...

Az internet exlorernek elvileg a gépen van olyan verziója, hogy bővítmény nélküli (nekem hetes windowsom van, abban rákeresek a keresőben, hogy expore... és akkor feldob három verziót, abból az egyik az), és én abban szoktam a karakterleírásomat módosítgatni, egybe bemásolni a készt (ami ugye több, mint 400 karakter).

morgorito

morgorito

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 344 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 16:17

Az új verziót használod? Mert nekem most az van de nem igazán megy...

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 15:35

Üdvözletem!

Mint régi/új játékos azt szeretném megkérdezni, hogy miért van az hogy a karakter leírása (még IE-n is, tudom ez régen működött de most már nem...) nem lehet több mint 400 leütés? Mert így kb. háttértörténetet nem lehet írni, max annyit hogy honnan származik, de ha mondjuk pl. egy mágikus lény, akkor azt is majdnem érthetetlen szinten tömörítve. Így is elfogadjátok vagy van valami különleges módszer, amivel ez megoldható?

Előre is köszönöm a választ

Explorerrel nekem gond nélkül működik

morgorito

morgorito

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 344 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.11, 14:53

Üdvözletem!

Mint régi/új játékos azt szeretném megkérdezni, hogy miért van az hogy a karakter leírása (még IE-n is, tudom ez régen működött de most már nem...) nem lehet több mint 400 leütés? Mert így kb. háttértörténetet nem lehet írni, max annyit hogy honnan származik, de ha mondjuk pl. egy mágikus lény, akkor azt is majdnem érthetetlen szinten tömörítve. Így is elfogadjátok vagy van valami különleges módszer, amivel ez megoldható?

Előre is köszönöm a választ

talian

talian

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 79 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.06, 15:12

Trys a pedofil? XDDDD
Hát, a magam részéről az említett tünde mágust fiatal felnőttként játszom ki, aki az ezer évtől is odébb van még, nemhogy a hatezertől. :D

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.06, 14:11

Trys és Elad esetében ha a fajok szerint nézzük, mindkettő fiatal felnőttnek számít. Persze Trysnél ebben nem vagyok biztos, mivel nem illik hölgyet a koráról faggatni :D

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.06, 10:26

Naora - Trys és Elad?

Alew örül, hogy ez a pletyka, és nem más. :)

Alew

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 22:22

*Bölcsen hallgat a 15 éves Lanaya és a 60+ éves félelf Sinister történetéről*
De komolyan, ez miért téma? XD

Lana pedig még bölcsebben, mint akinek semmi, de semmi köze sincs az egészhez :flower:

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 22:17

Mert Teráliának szüksége van pletykákra, s mert Enriell módfelett kedves személyiség :D

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 22:10

*Bölcsen hallgat a 15 éves Lanaya és a 60+ éves félelf Sinister történetéről*
De komolyan, ez miért téma? XD

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 21:33

Hypa: Örülök, hogy az általam elvetett szó-magvak virágzásnak indultak a buksidban :D :D :D :D :D

Diab: Naora meg cigarettázni, mert user láncdohányos, s mert mint mindent, ezt is ki lehet magyarázni :D

Mellesleg arra lennék kíváncsi, mit reagálna a nép, ha egy hatezer éves elf összeszedne magának egy 200 évest :D Konkrétan az ükükükükükükükükükükükükükükükapja lehetne, s náluk mégse lenne probléma :D

Taplo

Taplo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 15:21

Az elf serdülő, Wolf és Diab pedig továbbra is szivarozni fog a teremben, mert középkor és kész :D
Egyébként ha meglátom, hogy egy 50 éves kari egy 12 éves karit tapizik, nem érdekel, hogy nem lehet a gazdi engedélye nélkül a karit megölni, feltápolom az aktuális karimat 1Kyl értékre /fulltáp :D /és legyakom a francba. Középkor ide vagy oda.

Nanana! :( (XD)

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 14:31

Én már tegnap se értettem miért kellett ezt leírni :D Félelf és 15 éves boszorkány-lány, Lucien, ez nyilvánvalóan egy olyan IN sértés, mint Elysától a golyóid emlegetését, most azt is magyarázgathatnád, hogy mert a karakter így erkölcsös, meg úgy fél a vámpírtól outban, de a nagy kérdés, hogy: MINEK?!

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 14:13

Az elf serdülő, Wolf és Diab pedig továbbra is szivarozni fog a teremben, mert középkor és kész :D
Egyébként ha meglátom, hogy egy 50 éves kari egy 12 éves karit tapizik, nem érdekel, hogy nem lehet a gazdi engedélye nélkül a karit megölni, feltápolom az aktuális karimat 1Kyl értékre /fulltáp :D /és legyakom a francba. Középkor ide vagy oda.

hypatia

hypatia

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 12:21

És ha még abba is belegondolunk, hogy napjainkban is nagy divatja van annak, hogy a 14 éves jányokat 20 éves legények "törik be" (szvsz undorító módon)

Bár dunsztom sincs, miért robbant ki a vita, de ezzel a mondattal mélységesen egyetértek.

lucienmontfort

lucienmontfort

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 12:15

Alew... Első felszólalásom elejét is olvastad?

A félreértések és a jövőbeni, esetlegesen elmérgesedő viták elkerülése végett...

Nem fenékkerítés, hanem a hibából erendő tanulság-konzekvencia levonása. Viszont legyen, nem vita tárgya a dolog, csak megjegyzés volt.

Lucien

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 12:10

Lucien, a "pedofil" jelző egy karakter szájából származott, és a karakteredet célozta. Nyilvánvaló, hogy Enriell usere tudja, mit jelent ez a szót, tudja, mire vonatkozik, és tudja, hogy nem állt fent ez a helyzet. Sértés volt, szándékos, jól kiszámított sértés. Inben. Ne keríts neki fenekedet, főleg ne ekkorát, és főleg ne outban. Nem vádaskodás, hanem sértés. Ne keverd össze a kettőt.

Naora, :)

Ne lihegjük túl ezt a dolgot. Tessen szépen felnőttként viselkedni. Legalább outban. Ha meg inben nem megy, akkor tessék viselni a következményeket is.

~~~

Alew

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 11:59

Maradjunk az említett példánál:

Egy fél-elf átlagosan 105-160 évig él, így szellemileg másképp érnék. Ez alatt nem azt értem, hogy egy 30 éves félvér 15 éves ember szellemi szintjén áll, csupán más a világlátásuk.

Ha ez alapján figyelembe vesszük, hogy a szóban forgó férfi 20 éves, akkor nyugodtan kijelenthetjük, hogy fajtársai szemével nézve ő még erősen kölyök kategória (M.A.G.U.S. - Új Törvénykönyv, 33. oldal - Félelf: 15-40: Serdülőkor).

Persze nem csak ezt a könyvet vehetnénk alapul, de a legtöbb fantasy ebben egyezik. Ha így vesszük figyelembe, hogy a szóban forgó hölgy 16 éves, máris más a leányzó fekvése.

És ha még abba is belegondolunk, hogy napjainkban is nagy divatja van annak, hogy a 14 éves jányokat 20 éves legények "törik be" (szvsz undorító módon), akkor már IRL sem annyira problémás a dolog...

A Trónbitorló egy fantasy alapú szerepjáték. Tessék hát így végiggondolni a dolgokat.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]