Ugrás tartalomhoz

Fotó

Panaszkönyv #2

• Válasz írásához lépj be
1589 hozzászólás érkezett eddig

Carun

Carun

The Living Armor

• Fórumita
  • 906 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.29, 18:51

mitől lesz dartonita egy karakter?

Mondjuk, mert akkora divatvallás, mint Arelé :aboci: Ez az én véleményem, de tény, hogy majd minden M*-os karakter Arel vagy Darton hívő. Félreértés ne essék egyikkel sincs bajom, de van még rajtuk kívül kismillió istenség ;)

_Phoinix (NPC/NJK)

_Phoinix (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.29, 18:18

Hát ezt megkapta az a Gilraen, de érdekes, hogy most már sehol se lehet megtalálni... kíváncsi lettem volna az ő véleményére is a témában. De hát akkor kérdezlek titeket: mitől lesz dartonita egy karakter?

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.29, 18:04

Kedves Becca!

Ha jól látom,amit beidéztél,azt a delikvens éppen mondta valakinek...mondani pedig sokmindent lehet,akár igaztalant is ugye!
Darton is azok közé az istenek közé tartozik,akik szemet hunynak híveik ilyetén kijelentései fölött,főleg,ha később mégis hasznukra válik a dolog.(egy közös ismerősünk például ócsárolta már néha Dartont,mégis fanatikus hívő amúgy :( )
Szóval,a beidézett dolog fölött nyugodtan el lehetne siklani...csakhát a karileírás,az valóban nemhogy egy dartonitát,egy normális karaktert sem takar,ígyhát természetesen tökkkéletesen egyet kell értenem veled.
Ki Dartont pocskondiázza (jelen esetben puszta létezésével :aboci: ),nos....az hulljon!

Byez! ;) :P

Módosította Karl Odemayer: 2006.11.29, 18:05

_Rebecca Loyd (NPC/NJK)

_Rebecca Loyd (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.29, 17:48

17:39:56 [Gilraen]: Ahogy tetszik.Én hittel élek,mégis kiröhögöm az istenemet,ha lehet*von vállat ő is*

mindezt amugy egy ilyen leírás mellé: Egy Kitaszított, aki ráadásul dartonita harcosként járja a világot.

Tehát hívő.. :aboci:

Egyébként ezt a leírást Gab már berakta egyszer gyöngyszemnek ide nekünk... pocsék leírás, szánalmas játék... remélem hosszú csíkot húz maga után ha repül.

maradok tisztelettel de főleg nélküle. Csak én.

Sena/ Celeb / Becca

_Mortymer Nadraque (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.11.27, 17:13

Rendben, így már világos! Köszönöm az információkat :bravo:

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 07:45

Igen! Firefox az oldal karbantartásáért felelős. A karaktere nem játékos karakter csak a munkája ellátása érdekében van regisztrálva.

Borg

Borg

Lasombra Antitribu

• Fórumita
  • 1502 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.26, 22:10

[
Újabb gyöngyszemem:

FireFox (ID: 3661)
Druidák klánja

Az univerzum diktátora

Karakter leírása : Csupán egy tesztkarakter, amellyel szeretném az új moderátori funkciókat tesztelni... // FF

EZ MEG MIII? :)

Firefox az oldal fejlesztői közé tartozik/tartozott....úgyhogy felteszem a kari az ami a leírásában szerepel.

• Látogató

Kelt 2006.11.26, 22:05

Megfogadva Gab tanácsát, megpróbáltam kiszűrni a - számomra - elég fura, vagy egyáltalán nem odaillő (druida) karaktereket... íme:
(sorrend lényegtelen, fentről lefelé haladtam az egyszerűség kedvéért)

Cahtarine (ID: 2186)
Druidák klánja

A locsolókanna királylánya

Karakter leírása : Catharine fiatal nő, úgy 20-21 éves körül van.A kastély kertésze, de szeret lazsálni, néha csak úgy ül, és nem dolgozik, viszont ha csinál valamit, gyönyörűek lesznek a növények. Tömött göndör vörös haja van, kissé markáns arca, zavaros palackzöld szemei. Általába egy lábszárig érő, szinte átlátszóan vékony anyagú ruha, derekán egy barnás övvel erősítve, alatta franciabugyi, melltartót nem használ az átlátszó anyag ellenére sem.Lában hajlékony, kopott barnás-feketés szandál, könnyen mászik vele fára. Természete szenvtelen, érdes, mégis bájos. Nyakában szalma szálakból fonott nyakláncot visel, rajta egy szárított zsályalevél, így mindíg kellemes illatot áraszt magából. A tópart melletti kis kunyhóban lekik.Hajlékony mint egy macska, néhány szaltó nem is kotytan meg neki, a tőrrel is egész jól bánik, viszont fizikai ereje nagyon kevés.

Az esetleges "letámadások elkerülése végett hozzáfűzném magyarázatomat is :D

Összességében a megfogalmazással vannak esetenként gondjaim. Néhol úgy érzem, hogy egy állatról olvasok >>> úgy 20-21 éves körül van (mint egy piacon példának okáért lóvásáron a kupecek mondogathatnak ilyesmit bajusszpödörgetés közben :sor: )
>>> Tömött göndör vörös haja van... nem a macskának van tömött szőre??? :)
>>> könnyen mászik fára :) Esetében valóban egy kertészről vagyon szó és így előfordulhat, hogy fára is kellene másznia, no de fontos ezt megemlíteni a karakterleírásban?
A "palackzöld" szem és a "franciabugyi" igen-igen megmosolyogtatott :sor:
>>>illatot áraszt magából... jóhogy nem már terjengnek a szagok :P

És végül a számomra következetlen részek:
A tóparti ház után hogy kanyarodtunk oda, hogy hajlékony, mint egy macska??? :punny: No meg a néhány szaltó meg se kottyan :)

A többit rátok bízom, remélem nem voltam túl szörszállhasogató...szvsz csak reális és következetes ;)

Újabb gyöngyszemem:

FireFox (ID: 3661)
Druidák klánja

Az univerzum diktátora

Karakter leírása : Csupán egy tesztkarakter, amellyel szeretném az új moderátori funkciókat tesztelni... // FF

EZ MEG MIII? :)

Azután a szokásos probléma, ami már a szárnyak kapcsán is felmerült:

balimaharaja (ID: 4826)
Druidák klánja

A galaxis istene

Karakter leírása : balimaharaja kb185cm magas,4 karú formában is meg tud jelenni,mert egy isten által felhatalmazott személy,de 4karú formáját csak azok előtt fedi fel,akik megvilágosodtak.vonzó,átlagos testalkatú.bőre szine az aranyhoz hasonló,vonásai békét ,szeretetet sugallnak.alapvetően nyugodt,meggondolt,bölcs,és együttérez az élőlényekkel amikor szenvedni látja őket.vegetáriánus,fontos neki a rend tisztaság kívül belül.1 dótiban jár,ami indiai hagyományos viselet.lábán indiai fapapucsot visel

Először is már maga a titulus is némi iróniára adhat okot :)

És ha azt mondom, hogy megvilágosodtam, akkor kibújnak a bónusz kezei... vagy ezt mégis hogy gondolta? :cool:
vonásai békét ,szeretetet sugallnak :) :sor: :punny:
Együttérez a szenvedő élőlényekkel, no de segíteni rajtuk..az már luxus ugyebár :)
Indiát nem hiszem, hogy ismerik Terália lakói, mint ahogy a franciabugyit sem :)

És végül még vagyon 2 karakter: Elrain és Elrann Naeries
A leírások alapján valószínűsítem, hogy ugyanazon user multijai... igazság szerint nem tudom hova tenni őket. A leírással katartikus problémák nincsenek, csak a képességek résletező kifejtését mellőzném...SZVSZ

Várom a véleményeket, akr U2U-ban is, igyekszem minél hamarabb válaszolni rájuk!

Tisztelettel és üdvözlettel: Mortymer

Tallas_Scout

Tallas_Scout

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.26, 18:59

Még egy utolsó hozzászólás, aztán befejeztem, mert nagyon elegem van már ebből az témából.
Madfox!

Köszi, hogy végre valaki megértette :)

Steve!

Azt, hogy egy gondolattal bénít, azt hiszem egyszerűan rosszul fogalmaztam. Elnézést. Egy egyszerű " ne mozdulj " parancsal bénít, akart lenni. Remélem azért emlékszel az esetre. Akkor még ott volt Verimar is, meg a kis pártoltja. Sajnos, a neve most nem ugrik be. Elnézést. És emlékszem arra is, hogy alig várták, hogy sorra kerüljenek.
Na mindegy.
Még valami.

Hallottam olyat is, hogy igen is meg akarod ölni a karimat. Csupán azért, mert nem tetszik az arca. Lehet, hogy a hír forrása némiképp megkérdőjelezhető, de én bízok benne. Tényleg nem vagy JK halál párti. Ezek szerint...

Tallas nem fog vadászni. Addig nem, míg azt ki nem érdemli bárki is. Belefáradtam ebbe.

Tisztelettel, Tallas Scout.

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.26, 17:44

Nem hiszem el, hogy az előző már is betelt. Mindegy...szégyen-gyalázat. Jó szórakozást.

Alew

Módosította conBarten: 2006.11.26, 17:45

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]