Ugrás tartalomhoz

Fotó

THK Nemzeti bajnokság 2006

• Zárt téma Téma lezárva
216 hozzászólás érkezett eddig

MrDeath

MrDeath

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 18:17

Jelen esetben úgy néz ki, hogy 19.40kor indul vissza egy vonat, amivel ha minden összejön akkor 11-re akár otthon is lehetek... Persze az utasbarát menetrend mindenben bekavarhat.

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 17:24

A Nemzetit sztem 10-nél hamarabb nem szabad kezdeni, mert a 9-es kezdéssel egy csomóan el sem indulnának.

megkérném az idelátogató tisztelt vidékieket, nyilatkozzanak róla, hogyan preferálnák a kezdés időpontját.

purka

purka

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 292 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 17:02

Végre Nemzeti!
A Nemzetit sztem 10-nél hamarabb nem szabad kezdeni, mert a 9-es kezdéssel egy csomóan el sem indulnának. A díjak jók, persze sztem igazából senki sem hitte el az egymillás fődíjat. Ugye Vincu :bravo: Vagy csak ezzel akartál becsábítani a játékosok közé, és én benyaltam ;)

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 16:21

oké, bocs, most látok ilyet hogy:

"Két hét múlva ugyanis a MÁV az ország egyharmadán vezeti be az utasbarát menetrendet."

szóval mégiscsak :bravo:

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 15:34

Ulv bakter, veszünk neked angol aranysárkányokért Stark jelölőket, csak ne sírjál már annyit :cool: (tényleg, Dávid, mikor rendelünk?)
egyébként szívesen adok kölcsön új lapokat neked is meg Attilának is a versenyre, úgyse játszok (bíró leszek), úgyhogy ez se kifogás.
tessék jönni! :)

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 15:30

Hát már nem 1 milla a fődij.Biztos elírták még régebben. :punny: Jó,hogy nem tudok váltani AS-t.Csak 1 éve várjuk azokat a cuccokat.Hurrrrráááá! :cool:
Én meg teljesen szétvagyok pakli ügyileg.Már több mint 1 hete nem is játszottam,Attilát leszámítva.Neki meg ugyebár jobbára csak régi lapjai vannak.Eltünt mindenki,nem érnek rá.Szóval mennék de,fő a szokásos hozzáállásom.Ugyis az utolsók között lennék. :punny: Ha meg ott elöttem osztják ki a Stark hatalomjelölőket másoknak hülyét is kapnék! :)

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 15:28

aszongya az index a vasútleépítős cikkben:

az első változások csak januárban jelennek meg a menetrendben.

nemtom ezen kívül lesznek-e még más változások, amik valóban december elején várhatóak, de ha nem, akkor lehet bátran számolni a mostani menetrenddel.

az meg azért sokszor necces

hát, egyszer belefér az a hajnal 4es kelés, mi is csináltunk már olyat :) necces, necces, de még mindig kevésbé az, mint szállást keresni.

Aeren

Aeren

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1640 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 15:18

Aeren: a korai kezdést - korábbi befejezést azért gondoltam, mert egyszerűbb hajnalban felkelni és elindulni, mint Pesten szállást keresni, ha már az utolsó vonat is elment.

Igaz, de ha pl fél10re csúszik be a vonat(ami velünk is gyakran megtörtént), akkor a 9 nem lesz jó. Általában az előző vonal meg fél6 előtt indul vagy ilyesmi(pécsről még korábban) az meg azért sokszor necces. Egyébként teljesen igazad van.

Módosította Aeren: 2006.11.27, 15:19

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 15:17

Hála az égnek December elején fogják majd módosítani a vasút menetrendet, így még csak tippelni sem lehet, hogy mikor és hogyan fognak közlekedni a vasútak.

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 15:08

Aeren: a korai kezdést - korábbi befejezést azért gondoltam, mert egyszerűbb hajnalban felkelni és elindulni, mint Pesten szállást keresni, ha már az utolsó vonat is elment.

Aeren

Aeren

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1640 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 15:06

Mr. Death: Jaja, a nemzetiről ne csússzatok le ilyenek miatt. Útközben meg tanulhatsz :)
Egyébként ha csak a kedvezmény lenne a gond, azt lezsírozhatjuk(persze mennyiségtől is függ).

Ami a kezdést illeti pestre menni gondolom ugyanolyan mint onnan indulni, ezért nem hiszem, hogy a vidéki emberkéknek jó lenne, ha 9kor kezdenénk(bár ezt döntsék el ők).

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 14:56

Mr. Death: mindenképp jó lenne úgy intézni, hogy messziről is meg lehessen járni a versenyt... az 5 + 3 forduló az 8 óra alatt lemegy, szervezkedést beleszámíva mondjuk 9 óra a nap... ha 10-19ig tart, akkor még nem tudod elérni a vonatokat? vagy jobb lenne 9-18ig? vagy valahogy így....

MrDeath

MrDeath

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 14:52

Goldontam rá, hogy elmegyek, de Pécsről jönnék, és ha esetleg bekerülnék az első 8ba, akkor aznap haza sem érnék, továbbá szívás lenne, mert a 18-ával kezdődő héten minimum 3 vizsgám lenne...

Szóval ezen megfontolások után azt hiszem ezt kihagyom... Bár az a 30%-os kedvezmény érdekelne...

_Edoc'sil (NPC/NJK)

_Edoc'sil (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.11.27, 14:36

VÉGRE NEMZETI!!!
Ez szerintem, hogy egyáltalán megcsinálták jó, bár kicsit hirtelen jött.
Pesszimista módon azt hittem tavaszig ne is reménykedjünk. :) :cool:
A 3000 Ft-s nevezés meg előny, mert többre számítottam. És szerintem az 50000-nek is örülni kell.

Aeren

Aeren

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1640 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 13:20

THK NEMZETI VERSENY

de tényleg  :punny:
az időpont biztos, a többi majdnem biztos :)

Végre! :cool:
Pedig ma írtam a panasztopikba megint. Egyébként a honlapjukon semmi sincs kiírva továbbra sem.
50000-es fődíj az tényleg nem lesz 1 milla :punny:

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 11:31

- na végre van időpont! :cool:
- 3000 a nevezési díj :sor:
- 3000 Ft-ért mindenki csak "valamire" számíthat (persze, tudom, mit vészmadárkodom itt, nincs még lefixálva semmi) :sor:
- lesz egy csomó termékdíj :punny:
- promó cuccok!!! :punny: :)
- utalvány. NAGYON szimpatikus dolog! Komolyan. :)
- 30% engedmény. Ennek meg örülünk. Egy display 25200 lesz. :sor:
- nincs meg a beígért főnyeremény, valószínűleg még összesítve sem, és, valószínűleg tárgynyereményben sem. :)
- az, hogy még semmi sem biztos egy ilyen rendezvénnyel kapcsolatban... :)

De összességében örülök.

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 11:17

THK NEMZETI VERSENY

de tényleg :cool:
az időpont biztos, a többi majdnem biztos :)

időpont: December 16., Budapest, Sárkánytűz szaküzlet

nevezési díj: 3000 Ft

formátum: hagyományos
5 svájci forduló után az első 8 helyezett egyenes kiesésben játszik.
Az első helyezett 50.000 Ft pénzdíjat kap. (és egy szép kupát.)
Ezen kívül lesz sok termékdíj, az első 8-nak erősebben, azon belül az első 4-nek, de mindenki számíthat valamire.

további részletek majd amint kiderülnek, addig is tessék rá készülni lelkileg-anyagilag.

(az utolsó HunTour januárra csúszik.)

felmerült gondolatok:
- a promo cuccok, amikből nemrég küldött az FFG egy keveset, itt nyereményként lesznek kiosztva (kő házkártyák, fa hatalomjelzők, illetve amit küldtek, ennek utána kell nézni).
- ha nem jön ki addig a Tövisek háza, akkor lehet majd utalványt nyerni, ami arra beváltható, hogy az is örüljön a boostereknek, akinek a régebbiekből már elég van. Ha meg is jelenik addig, az még nem lesz használható persze.
- a verseny ideje alatt 30% kedvezmény minden THK termékből.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]