Ugrás tartalomhoz

Kérdezz-felelek

• Válasz írásához lépj be
203 hozzászólás érkezett eddig

_Ishmir (NPC/NJK)

_Ishmir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.28, 14:40

Köszi. Nem ártana néha a szememet is használni:)

Vaszilij

Vaszilij

Csendes szemlélődő

• Fórumita
  • 123 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.28, 14:17

Ishmir:

Novellákat nem KELL beküldeni, hanem esetleg lehet :ize: . Pontos információkat az Impresszumban találsz.

http://www.rpg.hu/impresszum.php

_Ishmir (NPC/NJK)

_Ishmir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.27, 16:51

Úgy értem erre az oladlra melyik címre kell küldeni

_Andrew_Field (NPC/NJK)

_Andrew_Field (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.27, 16:27

Hova kell beküldeni a novellákat?

Ha a kérdés a Főnix Páholyra vonatkozott, akkor a honlapon találsz útmutatást:

http://andrewfield.uw.hu

;)

_Ishmir (NPC/NJK)

_Ishmir (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.27, 09:26

Hova kell beküldeni a novellákat?

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.26, 15:50

Akkor csatlakozom LC-hez...

_Romorann (NPC/NJK)

_Romorann (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.26, 14:34

igazábol csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a hangulata visszaadja e ennek a kornak, a hangulatát, vagyis hogy stílusra milyen.
nem akart se történet se semmi értelmes lenni, csak betük, szavak, hasónlatok halmaza szedetvedetten egymás mellé csoportosítva

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.24, 11:16

Szerintem Romorann felvetése egy csalétek volt, hogy vajon az "író" urak és hölgyek rájönnek-e, hogy ez a sztori valójában egy hoax, vagy elkezdenek okosakat beszélni a nagy semmiről...

Megelégedéssel nyugtáztam, hogy az író urak és hölgyek átláttak a szitán. :leborul:

Ha mégis komolyan veendő a szánmdék, akkor meg LC jótanácsa tökéletesen fedi a véleményemet.

_Night_Phoenix (NPC/NJK)

_Night_Phoenix (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.24, 08:57

És mustárral? :leborul:
Vagy majd zene megy alá? :szent:

_Romorann (NPC/NJK)

_Romorann (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.23, 23:08

így magában még semmi

_Night_Phoenix (NPC/NJK)

_Night_Phoenix (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.22, 09:14

Biztosan én vagyok a hülye, de speciel én nem is értem, hogy ez mi akar lenni.

_Romorann (NPC/NJK)

_Romorann (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.22, 00:59

nopersze nem árt átnézni amit ír az ember:)

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1904 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.22, 00:49

a tanács minden tagja a halálos kór elkerülése végett a varázsló palástját hívta segítségül

Ez a mondat nekem tetszik... na nem azért, mert jó, hanem mert tökéletes elrettentő példa.
A többi annyira sem jó.
Azért egy kis gyakorlással felfejlődhetsz egy közepes fülszöveg-írónak, de szerintem nézz más elfoglaltságot :punny:

_Romorann (NPC/NJK)

_Romorann (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.22, 00:49

a helyesírás az 0 azt tudom, sztori meg nincs is benne

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.03.22, 00:44

Romorann: Nos, megpróbálok kíméletes lenni. Szóval, nem gondolkoztál még festészeten, zeneszerzésen, gobleinezésen, balettozáson, csipkeverésen vagy az önkifejezés bármely más módján? Mer' ez az irogatás (szigorúan az alábbi szösszeneted alapján megítélve) nem igazán megy. Szóval szörnyű. Pocsék megfogalmazás, a gyengébbnél is gyengébb sztori(?), sallangos, pózer jelzők, hogy a helyesírást meg ne említsük... tehát egy 10-es skálán nulla. Nem, ne folytasd.

No offense.

_Romorann (NPC/NJK)

_Romorann (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.22, 00:15

leírhatnátok erről a véleményeteket, az előbb írtam hírtelen felindulásból:)
érdemes lenne folytatni? ne természetesem összeszedettebben

A vérbe fagyott ogre látványa még a legsokatlátottab vének ereiben is megfagyasztotta a vért
a tanács minden tagja a halálos kór elkerülése végett a varázsló palástját hívta segítségül
a Bourneszkouri boszorkányok halálthozó átkát csak ez a varázs teheti semmisé
Eufrém vérben áztatta palástját leterítette a halott ogre tetemére.

- a halálthozó
- a halálthozó Kiáltották az emberek
Romorann sarja
a régen kihalt Varnedán törzs utolsó leszármazottja
egy az utolsó Dél-Muradáni renegátok közül

a rég feledésbe merült kór most a feketeárja vér egy csöppje nyomán feléledt, ahogy belecsorgott a kiszáradt füld kis repedésein keresztül a szent folyóba,mint megannyi kis csermely a tengerbe, melyet még Trunísz királynő álldott meg a Trombion királyság korában

ahogy a fekete vér szétáradt a folyó csillogó kék tükrén, Eufrént elfogta valami kellemetlen érzés, mely egészen a szívéig hatolt, minden másodpercel egyre hűvösebben támadt rá a hasító kín

a folyó egyre sötétebb árnyalata a többi embert szívét is félelemmel töltötte el.
Még mindnyájan emlékeztek azokra az időkre amikor kiszáradtak a tavak, alszáradtak a virágok, rabló ogrék, orkok , trollok és más sötét teremtmények szabadon jártak-keltek a földjükön, nem múlt egyetlen pillanat sem félelem nélül.
Látták ahogy a vér felfelé terjeng a folyót életre hívú kicsíny forrás felé, és ahogy elérte a kór, a sötétség , a folyóvíz egyre csak apadt mint ahogy a sújos sebet kapott ember vérének folyása apad a halál beállta után

_Andrew_Field (NPC/NJK)

_Andrew_Field (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.20, 14:42

Megnéztem a honlapot, egész kellemesnek ígérkezik. Kíváncsi lennék, hogy írt-e már valaki a Scriptóriumba. (vagy négy nap kevés ehhez ?  ;) )
Vártok fordító-jelölteket is, vagy csak író-jelölteket?

Mindenkit várunk :rohog:

Író-. fordító-, rajzoló - jelölteket, szóval mindenkit, akinek eddig még sehol sem jutott hely, vagy aki valami másra vágyik :rohog:

Az, hogy a scriptóriumban hányan láttak neki az első körnek, csak április közepén fog kiderülni. Infók már vannak, hiszen aki bejelentkezett a honlapra, az valószínűleg azért tette, hogy részt vegyen a dologban, de természetes, hogy a scriptben való részvételhez nem szükséges feltétlenül regisztrált tagnak lenni :rohog: Az inkább azért jó, mert így konkrétan is kifejeződik, hogy valaki itt van, másrészt azért, mert később a hírlevelek, esetleg belépés egy-egy belső beszélgető helyre csak a regisztrált tagoknak lesz lehetséges. De ez azért még odébb van, most a szerveződés fázisában járunk :cool:

_zelda (NPC/NJK)

_zelda (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.19, 23:42

Andrew_Field,2004.03.13, 01:46 : Végül teljesen kiforrott a Főnix Páholy célja: valóban egy scriptórium lesz, ahol az indulás március idusán történik meg, azaz nagyon hamarosan ;)

Megnéztem a honlapot, egész kellemesnek ígérkezik. Kíváncsi lennék, hogy írt-e már valaki a Scriptóriumba. (vagy négy nap kevés ehhez ? :rohog: )
Vártok fordító-jelölteket is, vagy csak író-jelölteket?

Módosította zelda: 2004.03.19, 23:44

_Andrew_Field (NPC/NJK)

_Andrew_Field (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.13, 01:46

Végül teljesen kiforrott a Főnix Páholy célja: valóban egy scriptórium lesz, ahol az indulás március idusán történik meg, azaz nagyon hamarosan :lol:

A részletekért nézzétek meg a honlapot:

http://andrewfield.uw.hu

Időközben zenei részleggel is bővültünk, ahová várjuk a saját szerzeményeket, és természetesen továbbra is nyitott az írásoknak és a képeknek szánt oldal is.

_Andrew_Field (NPC/NJK)

_Andrew_Field (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.06, 16:43

Jelen pillanatban úgy néz ki, hogy a site "Munkacíme" megvan: Főnix Páholynak neveztük első felindulásunkban (ha lesz jobb, feltétlenül átalakítjuk).

Innentől tehát végre nem Névtelen Oldal lesz a kis drága :lol:

Sajnos a domaint nem tudtam megváltoztatni, ezért mindenki tekintsen el attól, hogy a Főnix Páholy oldalát a http://andrewfield.uw.hu címen lehet elérni ...

Kad: a fizetősséget még alaposan át kell gondolni és dolgozni :lol: De arra én is kezdek hajlani, hogy egy nagy adag tematikus írásnak nagyobb esélye van a külvilágra kerülésben ;)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]