Ugrás tartalomhoz

Kérdezz-felelek

• Válasz írásához lépj be
203 hozzászólás érkezett eddig

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.26, 15:32

De mind1, ezt intézzék veled ők, maguknak.

ezzel , latod egyetertek.
keressenek meg elobb.
ismetelten: 'nema gyereknek...'

Üdv Bepe,

Igazság szerint azért sem fordultunk hozzád, mert Raon önként felajánlotta, hogy segít elintézni ezt a fórum ügyet Herbie-vel, aki alább található hozzászólásában hangoztatta fórum-ellenes véleményét:
"Ami azt illeti, egyelőre nem javaslom új fórum nyitását... az átszervezés éppen arra irányul, hogy ne legyen már ilyen, ezt szépen le is írtuk az új bevezető-bemutató szövegben."
Gondoltam halad az ügy a maga folyamatában és mint ahogy lenienn említette, még alakulunk.

De azért komolyan köszönöm, hogy a lehetőség mégis adott, remélem ez nem okoz majd konfliktust a moderátorok közt.

G.

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.26, 14:30

üdv.

mielőtt a nem létező problémából a fejünkre szakadó hegy nőne:

Kösz, BePe, de még nincs kiforrva a cucc, most alakulgatunk, és természetesen szólni fogunk, ha kell a hely, de még név sincs, meg semmi.

Ngabor nemtom honnan vette, hogy nincs? Hisz nem is kértünk még. Nem is értem az egész cirkuszt...

;) mostanában mindenki mintha feszült lenne :D

szal: köszi, amint az önazonosságunk olyan szintre ér, azonnal szólni fogunk BePének U2U-ban, mint ahogy a dolgok természetes menete azt kívánja.

az aggódó apukáknak meg köszike :D

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4629 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.26, 13:29

ezzel , latod egyetertek.
keressenek meg elobb.
ismetelten: 'nema gyereknek...'

Sics

Sics

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1739 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.26, 13:19

Üdv.

1.
:-)))

2.
Szóval akkor ugye nyithatnak a Scriptorim6-tagok is maguknak egy topicot és irkálhatnak is bele hozzászólásokat, nem fox érte rájuk haragudni ?
:-)

---

bye
Sics - úgy is, mint az ancien evil rpg.hu-s megtestesülése

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4629 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.26, 12:52

Sics:
Sőt, a felsoroltak mellett még Neked és az alkotásaidnak is jut hely az RPG.HU-n. :D

Eddig azokkal, akik udvariasan KÉRTEK tőlem és minőségben is megfeleltek a követelményeknek, szinte minden esetben meg tudtam állapodni.
De hát néma gyereknek...

Sics

Sics

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1739 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.26, 12:29

Üdv !

NGabor
> Az, hogy a társalgó szobában nem lehet
> újabb körnek helyet szorítani,
> nem a körök hibája, és ezt kéretik

De miért nem ?

A játék és valóság futóbolondjainak, a flémen egymást anyázóknak és a MAGUS topicokban évtizede újra ugyanazon a csonton rágódó kiskutyáknak, a fórumot chetelésre használóknak ... mindegyiknek jut tárhely, vonalkapacitás és processzoridő az RPG.HU-n, ugyanakkor a tán legértelmesebb-legértékesebb itteni kezdeményezésnek, a scriptóriumoknak meg nem ???

bye
Sics

Módosította Sics: 2003.09.26, 12:32

_Bergerac (NPC/NJK)

_Bergerac (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.26, 11:41

Üdvözletem, uraim!

Tisztelt Gorbadock Úr! Kérem, hogy jelentkezésemet szintén fogadja el e kompánia nagyrabecsült tagjai közé, mellyel igen nagy örömet okozna nekem.

Szodas_Lova

Szodas_Lova

ötödik kerék

• Archívum
  • 392 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.26, 10:40

Dettó. Szintén szeretnék jelentkezni. És köszi, Lennien, hogy szóltál róla.

Ló napot Mindenkinek!

Szó Ló

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.25, 15:23

Üdv Minenki!

Gorbadock, ha van rá még mód, akkor az én nevem is add a születőfélben lévő új kör tagjainak listájához! Előre is köszönöm!

R.

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.25, 11:21

Ngabor

kéretik a cinikus féliróniát nem pajzsra tűzni, és lovasrohamot bejelenteni ellene(m).
én is a realitások mellett ülök a villamoson, kicsit nyomnak, kicsit büdösek, de nem tudom elhajtani őket a búsba, lévén csak egy egyszerű halandó. :)

meg van az a mondás az inggel, meg a birtokos személyraggal, biztos ismered. :P

nem szemrehányás volt...
nacsá.

Ngabor

Ngabor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 221 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.25, 08:50

lenienn - Azt hiszem Te félre értettél valamit. Mi nem őrizük a territóriumaikat. Egyszerűen nem tudjuk biztosítani számodra azt a figyelmet, amire egy új tagnak szüksége van, főleg azok után, hogy mi a 3. kör, már a tizedik fordulóban tartunk. És itt most nem versenyhelyzetről beszélek. Hanem azokról a hibákról, amiket nekünk magunknak is orvosolnunk kell a saját írásainkban. És ami valószínű, azaz, hogy Te még nem találnád meg azokat a hibákat, amiket mi már tudjuk, hogy ott vannak, csak éppen nem tudjuk, miként javítsuk ki.

Az, hogy a társalgó szobában nem lehet újabb körnek helyet szorítani, meg nem a körök hibája, és ezt kéretik szemelőtt tartani. :P

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.24, 21:19

Sziasztok,

Mivel nincs még egyenlőre megfelelő színtere ennek a hozzászólásnak, jobbhíján ide teszem be.

Nos, jelenleg jelentkeztek az új, szerveződő írói műhelybe:
Lenienn
Messor_
Calien
Gorbadock

Várunk minden jelentkezőt, hogy mielőbb hozzákezdhessünk a lényegi dolgokhoz.

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.24, 15:53

Gorbadock:

megpróbálhatunk vmit, hátha...
ha már a régebbi körök féltékenyen őrzik territóriumaikat...

legyen egy új.
szólj, ha van valami.

Sics

Sics

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1739 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.22, 20:58

Üdv.

a levlista olyan izé, aminek "tagjai" vannak. Ha valamék "tag" ir egy levelet a lista cimire, akkor a többi listatag mind megkapja.

Eccerübb levlistát csinálni és használni, mint hogy mindent N db. cimzettnek irott körlevélben beszéljetek meg.

bye
Sics

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.22, 18:44

Üdv!

Gorbadock:
Remélem én vagyok az első! Na jó elég, ha benne lehetek. Nagyon jól jönne, nincs senki, akivel az írásról beszélhetnék és tanulhatnék.u2u vagy emailben üzenj, ha benn lehetek, és hogy mit kell tenni.
Speciel nem tudom milyen az a levelezésilista, én csak email-t tudok írni. Vagy az ugyanaz?
Na majd üzenj.

Csá!
Varga Gábor
vargag2003@freemail.hu
kösz.

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.22, 15:52

Köszönöm a válaszokat.

Miután Herbie hozzászólásában írja, hogy nem preferálja új fórum létrehozását és az elözőekben érdeklődők nem tolongtak, hogy megpróbáljanak új kört szervezni, ezért én magamra vállalnám ezt a hálátlan(?) feladatot.

Szóval jelentkezzen aki szeretne egy alakuló írói műhely tagja lenni!

u2u, vagy e-mail (gorbadock@freemail.hu), vagy itt a fórumon, bárhogy elérhetnek a jövendőbeli tagok.

A mielőbbi megalakulás reményében...

G.

Ngabor

Ngabor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 221 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.22, 12:52

Sziasztok!

Azoknak akik az írást szeretnék gyakorolni, és alapokat keresnek egy cím: celsior

Ezen kívűl még annyit tudok segíteni, hogy elmondom, a www.primlista.hu -n lehet egyszerű levelezőlistát lérehozni.

Hirundinaceus

Hirundinaceus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.21, 12:55

Üdv Gorbadock,

- valóban egymást "ellenőrzitek", de egyesek régebbi körökből (meg írással régebben/komolyabban foglalkozó emberkékközül haveri alapon) hajlandók szoktak lenni szintén kritizálni.

- "tematika" ügyben zargasd Raon-t

- írói eszközökről és kritizálás mikéntjéről (szempontok pld) van valami neten magyarul fellelhető segédanyag. Vagy kérd el itt valakitől, vagy keress rá, tuti fent van több elérhető helyen is.

H.

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.19, 15:35

Üdv Néktek,

Jómagam is szeretném kipróbálni, mit tudnék nyújtani efféle szervezett írói fórumban, mint az írói műhelyek. Ha jól vettem ki az elöző hozzászólók írásaiból egy új kör megalakítása lenne célszerű. Vállalná-e ezt a feladatot valaki a szabadúszók közül?

A már tapasztaltakhoz intézném következő kérdéseim, mégpedig, ki ellenőrzi a kitűzött feladatok megoldását (ha jól sejtem ez közös munka)? Milyen tematika alapján kell haladnia a csoportnak? Mit csináljon, aki nem ismer egyetlen "írói" eszközt sem (definíció), ki fogja okosítani?

Várom mielőbbi válaszotok, bármilyen formában.

Gorbadock

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.17, 12:34

Larkin:
Először is kell találnod valakit, aki megszervezi a következő kört (script6), majd egy U2U csodákra képes. :P
Én is egyettértek azokkal, akik berzenkednek az új körök megjelenésétől. Sajna megoldást nehéz talállni, hacsak azt nem amit én kaptam anno: " Sajnos a kör megtelet, majd talán valamikor később." :) .

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]