Ugrás tartalomhoz

Fotó

Painkiller

• Válasz írásához lépj be
44 hozzászólás érkezett eddig

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.20, 17:32

Tudod,mikor kirángatta a csapdakövet a plafonból...na akkor pelenkacsere vót :buszke:
A castlenél a híd alattit magamtól megtaláltam...de sose gondoltam volna,hogy még kettő van ott :dilis:
A vízivárosban azóta nem jártam még,mióta láttam a letöltést,de mivel a palace-n még mindig nem bírok a kis dobbantóskővel se felugrani ahova kell,gondolom hogy nem menne nekem se :dilis:

Luciferrel mi van?
Mi van a leölésével?
Meséljetek please!

Byez! :rohog:

Módosította Karl Odemayer: 2007.02.20, 17:33

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.20, 15:44

Melyik liftesre gondolsz? Mert sajnos ilyesmi a Babelről nem rémlik, pedig ott megszereztem minden ereklyét.
Számomra több dolog volt igen beteg: City on Water pályán az első titkos hely (tudom hol van, de máig nem jutottam el oda, mert nem megy az ugrás), a csúszkálás a Snowy Bridge-en ( csak lövök ész nélkül, aztán majd megfog a korlát...) meg a Castle pálán a híd alatti ereklyék. Na ott aztán macerás a levegőben átfordulós ugrások sora.
És persze Hellen a megfelelő pillanat eltafálása, amikor eltalálhatom Lucifer kardját. Az eddig csak mákra ment. Pedig Nightmare-ig minden szinten végigtoltam már ( azt is beleértve).
Ja, közben eszembe jutott a liftezés, és nem, nem jöttem rá. Mi több, még most is nehezen megy, ha nekiesek.

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.20, 15:02

Hy!

A snowy bridge-n csak azt utálom,hogy a pálya "csúcspontján" rohadtul csúszik az egész talaj,oszt alig bírom összeszedni a lelkeket :rohog:

Tényleg: ismertek valakit, aki
(OFF) nem része a játékot megalkotó csapatnak(/OFF)
magától jött rá a "liftes ereklyeszerzési technikára",asszem a Babel-es pályán?
Mert számomra az a betegség csúcspontja :rohog:
Aki meg magától jött rá a megszerzésére,az pedig egy kisebb isten+a példaképem :rohog: :dilis:
De csak őszintén gyerekek,csak őszintén! :buszke:

Byez! :dilis:

Woody_Sheriff

Woody_Sheriff

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1497 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.20, 08:28

Kedvenc pálya:
Snowy Bridge: jópofa az egész pálya, a sok magassággal és a flash-nagy átrakodóállomással :buszke: .

Kedvenc kártyakombó:
Soul redemption, Soul leech - ezüst
Dexterity, Rage, 8x Time bonus - arany

Módosította Woody_Sheriff: 2007.02.20, 08:28

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.19, 16:03

Hy!

Na aggódj!
Az öcsém az egyetlen ember a környezetemben,aki magától jött rá,hogy hogyan lehet kinyírni a dögöt.
Gyakorlatilag neki köszönhetjük igen sokan errefelé,hogy továbbjutottunk ezen az akadályon :)

Byez!

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.19, 12:12

Hali!
Nem ismerem a kieget, de elméletileg bármit meg lehet csinálni kártyák és hasonlók nélkül is. Legfeljebb nehezebb lesz. Szóval, szerintem valamit elnéztetek. Velem Catacombs pályán volt ilyen. Nem bírtam rájönni, hogy a tetőt kell kilőni, és a fénybe csalni a támadó dögöt.

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.18, 17:31

Hy!

Nos,megvan a kieg,s néztem,ahogy a cimborám elkezdte nyomni.
A gladiátorosig nyomta asszem,ott esett bele valami lángoló verembe mindig,nem tudott átugrani.
Szóval ott unta meg a szentem.
Csak tovább kellett volna ugrándozni,vagy csak valami gyorsítással lehet megoldani? :gyagya:

Byez!

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.15, 11:24

kár hogy nem játszottam vele. Sztori nugyan nincs sok az alapjátékban, de... kijut az a szerencsétlen a pokolból? megtalálja a nőjét?
Kedvenc pályák: Asylum, Town, Hell ( a piszokjó hangulata miatt- megfagyott fegyverek, csatazaj, a rengeteg korból összeszedett háborús képek)
Kártyakombó: ezüstnek Soul Leech+ nemtom a nevét, de 50 után nyomat be demon morphba
aranynak meg 4x sebzés+ sebezhetetlenség+ gyorsabb töltés. :hc: :titok: :felvon: :D

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.14, 16:38

Húúúúúúúha!
Kösz vazze' :dilis:

Byez! :sor: :dilis:

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2690 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.14, 15:53

Üdv!
Karl: kiegről igen. 2 új fegyó és 10 pája van benne és iszony durvák. Átviheted az alapjáték kártyáit u.is. Fegyverek: sorozatkaróvető/gránátvető: 5 fémkarót lő ki kb. 1 s alatt. Távcső is van rajta. Alterként 10 pattogó bombát lő ki.
lángszóró/gépfegyver: a gépfegyverrel csak rövid sorozatok adhatók le. Cserébe nagyobbat üt, mint az alapjáték géppityuja.
Páják sorrendben:
1. Árvaház: ne sérülj meg
2. Vidámpark: max. 88? ellent nyírj ki (a végén be kell ülni 1 hullámvasútba. Na, onnan kezdve senkit sem szabad kinyírni!)
3. Labs: csak az új karóvetőt használd -ez egy könnyű pája.
4. Leningrád?: 20 perc alatt csináld meg. 365 ellen van...
5. Főellen, csak 4. fokozaton elérhető. 4 perc alatt nyírd ki.
6. Sztálingrád: gyere ki legalább 150 életerővel. Tele van gépfegyveressel, örülj, ha élve kijutsz.
7. Gladiátoros: pontosan 5* alakulj át démon módba. Könnyű.
8. Kalózos1.: nyírj ki mindenkit. Itt csillében kell szaladgálni. Lassítás nélkül problémás.
9. Kalózos2.: találd meg az összes (10 db) secretet.
10. Főellen: nyírd ki x perc alatt.
Összesen 5 páját sikerült megcsinálni (3-as fok) kártyástul. Nem igazán emlékszem az új kártyákra, mert annyira nem jók. Az egyik, h. úgy lősz a fegyókkal, mintha felvennéd az ördögfejet. A másik meg a last breath: ha meghalnál, újraéledsz. A legutolsó meg regenerál.
Új erősebb ellenek: abomination. Mint a butcher a diablo1-ben. Elszívja előled a lelkeket és addig sebezhetetlen, iszony nagyot üt és k. sok skúró kell neki. Cserébe lassú. A 4. páján 5 jön egyszerre...
Óriáspók: egy hatalmas robotpók. Ha dobbant, repülsz és sebződsz. Közelről lefúj. Igazából nem tudom, konkrétan hol lehet sebezni. 4*-es sebzéssel is 5 lövés a sörétessel. Ebből se 1 van és ált. nem egyedül...
Tank: Stalingradban T34-esek és Tigrisek próbálnak meg feltartóztatni. Csak a tornyuk sebezhető.
Ágyús kalózok: 3m-es kalózok. Az egyik egy óriás ágyúval, a másik 2 kisebbel. V.mi 75-öt sebeznek és van robbanásrádiuszuk.
Sámánok: ha a közel mész, kiált. Ettől sebződsz. Ez 20-25-öt sebez. Na, amikor 5 jön egy szűk teremben...

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.14, 15:27

Hy!

A palotában soha a jó büdös életben nem fogok tudni rendesen felugrani azzal az istenverte dobbantókővel,azt hiszem :sor: :dilis:
Annak a pályának is a zenéjéért rajongok egyébként.

Az operaházban a nézőtérről hallatszó sikolyokat szeretem.
A pálya is ki van dolgozva rendesen,de az ellenfeleit nem tudtam hova rakni : miért pont ninják meg szamurájok? :sor:
Amik meg a ládákból jönnek ki,azok meg egyenesen idétlenek.
Tudjátok,amelyiket ha szétlövöd,valami kullancsszerű izék jönnek ki belőlük.
De amúgy imádom a pályát,mint ahogyan már említettem is ;)

Byez!

(OFF)Nem sokan járnak erre úgy látom. :sor:
A kiegről/második részről tudtok nekem mondani valamit?
Hány pálya meg ilyesmi?
Thx! :dilis: (/OFF)

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2690 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.14, 09:37

Kedvenc? Opera és Palace. De leginkább a Palace.

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 15:29

Huhh! :dilis:

A modern pályák közül: Opera,Abandoned Factory,Military Base,Docks.
Ez utóbbiért egyszerűen rajongok,főleg a hatalmas magasságok miatt,meg az alap - nyugis - zene miatt,ami megy alatta.Sokat időztem egy-egy toronydaru tetején,az egész pályát figyelve a nyugtató zene közben.Lehet hogy beteges,de engem elragadott :rohog:

A "középkori" pályák közül mindet szeretem,főleg a Castle,Palace,Babel triót.

Byez! :D

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 11:42

Kérdés: nektek mi a kevenc pályátok, kártyakombótok, stb.?

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.11, 20:38

hogy érted hogy négyet? Alapból öt mehet a használt lapok paklijába, három arany (brutális tápok, de csak rövid ideig, külön el kell sütni) és két ezüst (kevésbé erős tápok, de folyamatosan hat).
Hidd el, szükség lesz rájuk - lesz olyan ami sebezhetetlenséget ad, meg ilyesmi.
Csak hát minden pályán megvan a feltétele a dolgonak és sokszor nagyon szívatós. Venni nem lehet, nem tom hogy értetted.

Hy!

Először is,én is nagyon örülök ennek a topicnak.
Stratégia-párti voltam mindig is,zsigerből nem kötöttek le valahogy a "lövöldözős" játékok,ámde a Painkillernél megmozdult bennem valami ( nemnem,az emésztés folyamatán kívül :aaaaa: ).
Ha jól emlékszem,már vagy egy éve kértem errefelé segítséget a titkos helyekkel kapcsolatban,és asszem akkoris Sigmund segített,ugyanezzel a linkkel.
Tényleg jó,és tényleg megmutat mindent,bár némelyik megszerezhetőség hihetetlennek tűnt számomra ( Pl. olyan ugrások,mintha meg lenne babrálva a gravitáció,stb. ).
A kártyák szükségessége: nos,közepes fokozaton kezdtem el nyomni régen a játékot.
Lövésem se volt kártyákról,titkos helyekről,ereklyékről,stb.,mégis átvittem :aaaaa:
Nem nagyképűzés,csak megemlítettem,hogy lehet nélküle is.
Aztán persze felfedeztem titkos cuccokat,s a játék ennél a pontnál ragadott magával igazán.
Később jött a link,ott meg má' a nyálam folyt szinte.
Szóval mégegyszer kösz a linket,hajrá mindenki!

Byez! :aaaaa:

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.13, 10:27

G46: érdekes én is pont ezzel a kombóval toltam, bár néha inkább az 50 soul után demon morph kártáyt raktam be ezüstnek. Iszonyat nagy irtásokat lehetett így véghezvinni olyan pályákon mint a Military Base vagy az abandoned Factory, ahol a szokottnákl is többen jönnek egyszerre.

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.11, 17:58

//to G46 - Igen tom, hogy ha megvan minden akkor csillaggal jelöli. Gyakorlati hsznát még nem látom, de törekszem rá. Igaz az elején sotival csak azért lövöldözök a levegőbe, hogy a lőszeres dobozokat fel tudjam venni. :P

A leges legelső pálya érdekelne, hogy hol van a maradék 2 titkos rész. Sehol sem találom, kódot meg nem akarok használni, mert megöli a játékot.

Akkor majd gyűjtöm szorgalmasan őket.

2 óra alatt, meg 8? :para: :rohog:
Te jó ég. Ekkora kockákad! :rohog:
Ezek tuti végigtolták Traumán vagy 100x már az egészet.

Kérdés:
A legelső pályán a templom mögött van egy villódzó piros fényspirál vagy mi. Az mi a francra jó? Felvenni nem tudom, sőt nem tok vele semmit sem kezdeni. :rohog: -.-

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2690 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.11, 15:07

Üdv!
Nagyon örülök, h. sok+1 év után felbukkant egy Painkilleres topic.
Urakil: az öcsém megtalálta minden páján az összes dolgot. Ha v.miből megvan az összes cucc egy páján, akkor csillagot kapsz rá. Ha minden páján összeszeded mind az 5 csillagot, akkor jutalmat kapsz. Azt azért elárulom, h. a 4. világ főellenségénél az enyhén szólva vicces kategória volt mindent összeszedni- az 1. lőszert pl. csak úgy lehet, ha hagyod, h. belekalapáljon a földbe...
Az öcsém leszedett v.mi videót, a srác úgy 2 óra alatt viszi végig az egész gamát, legnehezebb fokon, kártyák nélkül. Egy másik videón 8 óra alatt viszi végi a gyerek, úgy, h. minden páján mindent kicsillagoz.

Ha 5 mehet a használtak közé, akkor elvileg megvehető az összes és kedvem szerint cserélgethetem azokat. Cool.

Ja, ez a lényege. Csúnya is lenne, ha a 4*-es lassítást nem tudnád betenni, mert beraktad a 2*-est.
A legjobb kombó az alapjátékban a szürke kártyákból a lélekszívás + 3*-os sárga kártya használat, és hozzá aranyból a 4*-es sebzés + 2*-es sebességű újratöltés + sebezhetetlenség. Ezzel pl. az első világ főellenje úgy 40 másodperc...

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.11, 14:54

Venni úgy értettem, hogy mikor megtalálod a kártyát a játék során, utána meg kell vásárolnod ezt, hogy használhasd. Ha jól vettem észre.

Ha 5 mehet a használtak közé, akkor elvileg megvehető az összes és kedvem szerint cserélgethetem azokat. Cool.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.09, 00:20

hogy érted hogy négyet? Alapból öt mehet a használt lapok paklijába, három arany (brutális tápok, de csak rövid ideig, külön el kell sütni) és két ezüst (kevésbé erős tápok, de folyamatosan hat).
Hidd el, szükség lesz rájuk - lesz olyan ami sebezhetetlenséget ad, meg ilyesmi.
Csak hát minden pályán megvan a feltétele a dolgonak és sokszor nagyon szívatós. Venni nem lehet, nem tom hogy értetted.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]