Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kelta Harci Játékok #2

• Válasz írásához lépj be
316 hozzászólás érkezett eddig

mdr88

mdr88

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.23, 04:17

Kedves Golyszi!

Beszélgethetnénk arról h ki beszél gusztustalanul, de biztos neked van igazad!
Ami a játékot illeti! Lehet h sokat beleadtok meg minden, de ha nem tájékoztattok senkit, csak h október elején van játék, az nagyon szép. Mindenki készüljön el pár nap alatt, meg vegyen ki szabit, még ha le is tépik a fejét.

Szerintem nem egy ember dolgozik a játékon, vegyétek légyszíves észre h vannak olyan dolgok amik kellenek a játékhoz, és vannak olyanok amik nélkül nincs játék!

Vito

Ui.: Ja! Amennyiben szeretnél, most már anyázhatsz!

Golyszi

Golyszi

Fröccsöntött kapuőr

• Fórumita
  • 551 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.22, 18:55

Hali, két dolog!

Első, Dodó, elvileg római-kelta lesz, gyakorlatilag nem tudok én sem többet.

Második, mdr88, te ki a rákomnak képzeled magad? Idejössz pofázni, hogy milyen szarok vagyunk, mikor én nem kis munkát verek itt a dolgokba? Veled is, és tibivel is korrekten beszéltem, nem akartam egyből anyázást, de most elegem van. Attól, hogy neked a névtelen fórumozás péniszpótlék, még ne viselkedj így. Tudod te mekkora munka van egy-egy játék mögött? Voltál te akár egy rohadt játékon is amióta kinőtt a szőr a pöcsödön? Örülök, hogy már nem érdekel, mert egy ilyen gennyes alakot nem szívesen látnék sehol.

Jöhet a ban. Kapja be a f***om mindenki, aki azt hiszi, hogy van respektje, mert sikerült egy liveon leszúrnia egy ellenfelet, aztán ilyen gusztustalan módon beszél. Azt hiszem jogos a kifakadásom.

Golyó

mdr88

mdr88

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.15, 07:07

engem már túlzottan nem is érdekel, majd szóljatok ha valaki tud normális játékot szervezni

Dodo

Dodo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.14, 22:11

Most akkor végülis mi lesz?

Római vagy Robin Hood? Mert akkor úgy csinálunk felszerelést.

Golyszi

Golyszi

Fröccsöntött kapuőr

• Fórumita
  • 551 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.08, 19:25

Üdv!

Folyamatos egyeztetések folynak a háttérben, mert úgy néz ki, elbeszéltünk páran egymás mellett. Sajnos túl nagy hévvel jelentettem be a Robin Hood Live-ot, mert nem voltam tudatában, hogy Brenn beígért egy játékot (ugyan ide ki volt írva, de nem volt róla szó élőben) kelta-római viaskodás tárgyával. Ezt a GKJ-t természetesen nem szeretnénk szabotálni, ezért valószínűleg ez lesz, és a Robin jövőre.

Elnézést kérek, ha valaki erre már elkezdett rákészülni, de ne csüggedjen, már csak egy telet kell aludni :sor:

Owden

Owden

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.08, 13:48

Üdv!

Remélem mi is lejutunk egy jót zúzni. De kéne már egy szabálykönyv, mert a múlthét már régen volt!

Vahista

Vahista

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.04, 13:27

szerintem teljesen jó lesz a játék legalábbis amit én hallottam idáig róla az nekem nagyon bejön:)
az hogy később lesz az meg nem baj csak ne legyen semmivel ütközésbe:)

Golyszi

Golyszi

Fröccsöntött kapuőr

• Fórumita
  • 551 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.02, 19:48

wow, ezt nem is figyeltük, ebben az esetben viszont áttoljuk későbbre, egy hétvégével. Akkor kvázi 8-9. lesz az időpont, bár meg kell nézni, hogy más játék ne legyen akkor valahol.

De most őszintén, kelta játékot akarsz? Rendben, akkor választhatsz a két téma közül:

1. rómaiak ülnek az erődben, kelták néha felkenődnek, rómaiak egyszer kitámadnak, viszik a zászlót, köszöntem.
2. Arthur király hetvenedszerre is, itt már az elveszett lábkörmét kell megtalálni a játékosoknak, természetesen ugyanabban a felállásban, mint eddig. Aki megtalálja, megeheti.

Nem értem, miért gond az új téma...

Módosította Golyszi: 2010.09.02, 19:48

mdr88

mdr88

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.02, 07:46

csatlakozok az előttem szólóhoz

tibi

tibi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.02, 07:13

Ba#ki! Ti mindig kispécizitek hogy mikor nem a legjobb. Választások lesznek és mivel bizottsági tag vagyok merészen elkerülném azt hogy mondjuk ne érjek oda időben. Okt. 3.-án.
Ráadásul Rábin Húúdnak mi a tököm köze van a keltákhoz?
Úgy látom ma már mindegy hogy a bré a játéktéma. Na részemről ennyi volt a készülés a "keltára". :D :D :) :)

Golyszi

Golyszi

Fröccsöntött kapuőr

• Fórumita
  • 551 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.09.01, 15:46

Hali!

Ezennel meghirdetném a gödi erdőben október első és második napján megrendezendő Robin Hood Live nevű játékot.

Igen, kétnapos lesz a ramaty időjárás miatt, viszont ezért szeretném, ha megérkeznének a csapatok péntek este, hogy időben elkezdhessük szombat reggel, és este mehessenek haza, ha akarnak. Ha gond, akkor egy nappal későbbre tolhatjuk.

A nagyobb csapatokat a héten meghívom, de természetesen szívesen várunk mindenkit.

Szabálykönyv még a héten lesz.

Puszi,

Golyó

email: golyo91@vnet.hu
teló: 06/70/38/39/518
msn: markopolo1991@hotmail.com

mdr88

mdr88

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.08.11, 09:12

Akkor ezek szerint Vahista, nem is hallott semmit se a szabálykönyvről, se a történetről, csupán önkényesen szédíti a népeket egy maga álltal kreált összevagdalt képpel?
eeej :sor:

Golyszi

Golyszi

Fröccsöntött kapuőr

• Fórumita
  • 551 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.08.10, 18:01

A képnek semmi köze hozzá, a béta szabálykönyvet még nem adjuk ki, elvileg hamar kész lesz a pre-release, és meg lesz beszélve az időpont is.

tibi

tibi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.08.10, 07:40

Tehát akkor Robin Hood témakörben rendeződik a játék?
Vagy a keresztbe tett lábszárcsontokra hivatkozva, Jack Sparrow is felbukkan Gödön? :aboci:
Ha van lehetőség még mindig könyörgök a bétás szab.könyvért!

Vahista

Vahista

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.07.31, 19:20

Egy kis ízelítő kép a játékhoz :drool: :
2010 GJK Live játék
Kép

Vahista

Vahista

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.07.31, 18:25

Sziasztok!
Mint tudjátok ősszel egy új stílusú játék lesz. Szerintem nagyon jó lesz mert halottam már a bétát és nekem személy szerint nagyon bejön.
Golyszinak irom:
Ha lehet róla szó elvállalom a weboldalt. Már megcsináltam egy test kinézetettet majd adok egy linket hozzá.

ui.:
Gyertek el minnél többen mert ilyen játék még nem volt és szerintem Legen waite for it dary.

tibi

tibi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.07.28, 08:47

Üdv!
Golyszi lehetne arról szó hogy a részemre is küldjetek egy példányt?
Tudod több szem többet lát effektus. :)
E-mail: Ide küld

Módosította tibi: 2010.07.28, 08:48

Golyszi

Golyszi

Fröccsöntött kapuőr

• Fórumita
  • 551 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.07.26, 16:48

Béta-verzió elkészült, gőzerővel teszteljük, egy-másfél héten belül elküldöm néhány embernek véleményezésre.

tibi

tibi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.07.02, 11:54

Üdv!
Kiváncsi leszek mit sikerül összeoktojálniuk a srácoknak de mint már mondottam segítünk ha kell.
De lenne egy kérésem!
Biggyesszétek már bele ha lehetséges, úgy mint a Legendában hogy nagyon kevés out legyen mert szerintünk nagyon feeling az éjszakai játék.
Igazából ennyi!
Köszi hogy jelezted a változást!
Csecs!

Golyszi

Golyszi

Fröccsöntött kapuőr

• Fórumita
  • 551 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.28, 21:02

Üdv!

Ugyan sokan nem olvassák, de azért beírom. Meg lesz tartva valóban az őszi játék Gödön, viszont jelentős változások fognak életbe lépni. Az Arthur-mondakör lerágott csont, még egy bőrt lehúzni róla botorság lenne. A római-kelta hadijáték pedig bizonyítottan működésképtelen. Eljön 40 ember legfeljebb, rómaiak ülnek az erődben, kelták felkenődnek rájuk, rómaiak elszedik a kelta erőd zászlóját, és egy óra alatt vége a játéknak.

Mint említettem, radikális változtatásokat hajtunk végre, gőzerővel dolgozunk az új rendszeren, kikérve tapasztalt hazai játékosok véleményét később. Vallom, hogy változtatnunk kell a jelenlegi módszereken, és meg kell próbálni rávenni a hazai hadijátékos közösség maradványát, hogy megéri eljönni.

Egyelőre ennyi, dolgozunk keményen, Rab Kristóf és én. Hamarosan jelentkezünk béta-verzióval, és meghívásokkal.

Golyó

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]