Ugrás tartalomhoz

Fotó

Offtopic #2

• Válasz írásához lépj be
8111 hozzászólás érkezett eddig

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.08, 22:25

Azt csiripelik a kismadarak, hogy augusztus végén már a boltokba kerül a Core Set, és ekkor már Európában is elérhető lesz.

Szóval szeptemberben talán már itthon is lesz.

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.04, 08:00

Ma ős-meta, gyertek játszani!

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.03, 11:32

Bár én még nem adtam fel a rendelést, mert nem tudom mennyi lesz a lapokból a Core Setben ( 1 vagy 2 darab/lap ). Bár az a gyanúm, hogy mindenből egy. :)

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.03, 11:05

Ketten már fogunk játszani Morbiczer. :D

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.03, 01:15

Megrendeltem a 3 Core Set-et. Remélem nem én leszek az egyetlen!

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 22:59

Nem a Valarral van a baj, hanem azzal, hogy az LCG-ben nem volt egyszer sem használható, könnyen hozzáférhető plot cancel.

CCG-ben ott Outfox meg Outmaneuver, és főleg Outfox-szal nagyon sokan játszottak. Na ott háromszor is meggondoltad, hogy kirakd a Valart vagy sem, mert ha cancelezték, akkor jól megszívattad magad.

Azért volt (szinte) minden plot deckben Valar, mert (szinte) biztos volt, hogy működni fog.

Vicomte11

Vicomte11

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 617 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 21:51

Meglepne, ha október előtt lenne itthon core set.

Új spoiler:

Varys    Lord. Small Council. Spy.

6 arany, 4 erő, Intrika ikon, Stealth.

Interrupt: When the dominance phase ends, remove Varys from play to discard each character from play.

És azt mondják nem lesz Valar a core setben.

Mondjuk én annak személy szerint örülnék, ha egyáltalán nem lenne Valar. 

A Valar olyan agyatlan és (szinte) kivédhetetlen asztaltörlés, amit majdnem mindenki használ, de k***ára amiatt lett alapelvárás a 4-5 lapos setup meg a rengeteg erőforrás+laphúzás, hogy mindenképpen fel tudj állni utána. 

Szerintem Wildfire-rel, meg akár még ezzel a Varyssal sokkal normálisabb módon lehet megszabadulni a nemkívánatos karakterektől.  :lecsap:

Másrészt, ha nincs Valar, akkor máris kicsit több remény van arra, hogy játszanak az emberek a drága karakterekkel is.

CCG-ben voltak 8 aranyért sárkányok, és volt, nem is egyszer, hogy nem csak egy figyelt belőlük lenn a páston. 

Vincu

Vincu

Huligán

• Fórumita
  • 3181 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 21:04

Pont ugyanazt amit egyel :)

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 19:24

Mivel lemaradtam a CP rendelésről a Metában, és nem mondják biztosra, hogy utólag be tudják-e szerezni, amit elfelejtettem, ezért úgy döntöttem, megrendelem Wolfgangtól.

Ha valakinek kellene valami, 1-2 napon belül szóljon, és akkor osztozhatunk a postaköltségen.

Én az elsőt megrendeltem a Metában, de nem érkezett meg január óta, kérdeztem mi van, azt mondják rágják a nagyker fülét. Így nem merek rendelni veled, mert ha meg megjön, akkor kettővel mi a szart kezdek.

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 19:20

Mivel lemaradtam a CP rendelésről a Metában, és nem mondják biztosra, hogy utólag be tudják-e szerezni, amit elfelejtettem, ezért úgy döntöttem, megrendelem Wolfgangtól.

Ha valakinek kellene valami, 1-2 napon belül szóljon, és akkor osztozhatunk a postaköltségen.

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.20, 21:10

Meglepne, ha október előtt lenne itthon core set.

Új spoiler:

Varys    Lord. Small Council. Spy.

6 arany, 4 erő, Intrika ikon, Stealth.

Interrupt: When the dominance phase ends, remove Varys from play to discard each character from play.

És azt mondják nem lesz Valar a core setben.

Módosította morbiczer: 2015.05.20, 21:10

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.20, 20:14

Már azért lesz kedvem játszani, mert nem lesz Meera Reed. :D

netherspirit

netherspirit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 121 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.20, 20:05

Sziasztok!
Nagyjából mikor lesz elérhető itthon is az újgot?
Amúgy nekem bejön. Miután kijött biztosan újra tolom. :)

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.20, 17:20

Az elején olyan kicsi lesz a cardpool, hogy majd a gagyi 4-ért 4 erő, egy ikonos karakterekkel is kell játszani. Meg az elején biztos jóval alacsonyabb lesz a táposság, mint manapság.

najdzsel

najdzsel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 972 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.20, 10:09

De a lényeg akkoris az hogy 2 ért 2 es 2 ikonos.

Látható már kb az hogy a plotoknál 6 lesz a nagy, 4 a közepes. Így pl a 4ért 4es egy ikonos az .... az a szar.

Az hogy ally azt majd meglátjuk hogy nagy baj-e ... a képessége meg középszar. 

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 17:56

Főleg, ha két aranyas karakterek között olyanok lesznek mint a kis Lannister szarzsák. Mekkora lap már??? na abból minden paklimban lesz 3 darab az tuti.

A Ticklerre gondolsz? Az szerintem egyáltalán nem egy jó lap.

Fogyaszt paklit és egy kis szerencsével asztalt is. Szerintem ez elég hasznos lehet, főleg a források ellen, ha valaki ki szeretne játszani pár 6-7 aranyas neves majmot.

Mondjuk lerakod 1. körben, túlél mindent, mindegyik körben használod, akkor lepörgettél vele 7-8 lapot a pakliból - van ennek bármi jelentősége?

Ahhoz meg elég nagy szerencse kell, hogy discardoljon valamit a játékból. Ha eventet pörgetsz le vele, akkor eleve nem működik. Nem számoltam ki pontosan, de meglepődnék, ha 5%-nál nagyobb eséllyel működne a képessége játékból discardolós része. (Persze feltételezve, hogy az eddigiekhez hasonlóan az új kiadásban sem igazán lesz lehetőségünk rendezgetni az ellenfél paklijának felső lapjait.)

Azonkívül egy ally és a dominance-ig kell várnod a képességével, ami lehet, hogy semmit sem fog csinálni. És unique, szóval hármat biztos nem játszanák belőle, mert annyit csak olyan kulcslapokkal érdemes szerintem, mint a Red Viper vagy Tully pakliban Fekete Hal, stb.

Azt a kis pettyet nem is láttam a neve előtt. :) Így már rosszabb, mint ahogy gondoltam, azt hittem egy sima kis nyomi, akiből 3-at kitehetek az asztalra aztán falja a paklit. :)

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1455 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 16:27

Főleg, ha két aranyas karakterek között olyanok lesznek mint a kis Lannister szarzsák. Mekkora lap már??? na abból minden paklimban lesz 3 darab az tuti.

Fogyaszt paklit és egy kis szerencsével asztalt is. Szerintem ez elég hasznos lehet, főleg a források ellen, ha valaki ki szeretne játszani pár 6-7 aranyas neves majmot.

Mondjuk lerakod 1. körben, túlél mindent, mindegyik körben használod, akkor lepörgettél vele 7-8 lapot a pakliból - van ennek bármi jelentősége?

Ahhoz meg elég nagy szerencse kell, hogy discardoljon valamit a játékból. Ha eventet pörgetsz le vele, akkor eleve nem működik. Nem számoltam ki pontosan, de meglepődnék, ha 5%-nál nagyobb eséllyel működne a képessége játékból discardolós része. (Persze feltételezve, hogy az eddigiekhez hasonlóan az új kiadásban sem igazán lesz lehetőségünk rendezgetni az ellenfél paklijának felső lapjait.)

Azonkívül egy ally és a dominance-ig kell várnod a képességével, ami lehet, hogy semmit sem fog csinálni. És unique, szóval hármat biztos nem játszanák belőle, mert annyit csak olyan kulcslapokkal érdemes szerintem, mint a Red Viper vagy Tully pakliban Fekete Hal, stb.

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 16:13

https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2015/5/18/battle-for-the-throne-1/

Agot2 hír. Lesz taxation. Azaz a büdös életben nem fognak a mappából előkerülni az 5-6-7 aranyas karakterek

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1455 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 15:35

Agot2 hír. Lesz taxation. Azaz a büdös életben nem fognak a mappából előkerülni az 5-6-7 aranyas karakterek

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 15:07

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]