Ugrás tartalomhoz

Fotó

The Fallout Universe

• Válasz írásához lépj be
702 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8549 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.10, 21:54

Mit értesz körökre osztottság kiküszöbölésén? Nem igazán értem a problémádat...
Szinte minden szerepjáték kezdeményezés alapján sorban egymás után engedi cselekedni a játékosokat és ellenfeleiket harc esetén. Mindenki akkor lép, amikor a saját köre jön, és ha mindenki lépett, akkor új forduló kezdődik.
Másképp nem is nagyon tudom elképzelni...

Bármennyire hihetetlen, de én még sosem játszottam Fo PNP-vel. Nem is tudom, hogy lesz-e időm rá mostanság, szóval egyelőre velem ne számoljon senki...

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.10, 21:52

Hali!

Mi is a probléma a körökre osztottsággal?

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.10, 20:56

Én továbbra is várom azokat a kreatív javaslatokat, amikkel ki lehetne küszöbölni a körökre osztottságot, úgy, hogy az eredeti endszert lényegében megőrizzük. Ha van ilyen lehetőség egyáltalán.

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.10, 20:04

szerintem gyüjtsünk össze pár nevezőt és lesz.
én pl pesti vagyok, ujpest.
örülnék, ha Strato tudna csatlakozni, és az opcionális szabályok is bekerülnének.
ki jönne még?

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.10, 11:06

Hali!

Lenne egy olyan kérdésem a fórumozókhoz, hogy játszik-e valaki itt Budapesten is Fallout Pnp-t hétvégenként, mondjuk pénteken, vagy vasárnap (szombat annyira nem jó, akkor általában airsoft szokott lenni)?

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.08, 14:33

Mi az official PnP-vel játszunk, vagyis lényegében a játék papír változatával. Nekünk bejön, nincs vele baj, a körökre osztott harc sem olyan vészes, igazából ez az egyetlen amit le kellene cserélni, a többivel nincsen baj. Ezt meg lehetne beszélni, opcionális, de rendszerbe illő ötleteket szívesen várok, bárkitől. :gyagya:

Ami téged illet még kedves XLR8, mi sem vagyunk a rendszer mágusai, csak szeretjük a játékot, a számítógépest éppen most kezdtem el vagy 10-edszer, szóval a rajongásunk emeli ki a PnP-t a tömegből. Nem pedig annak a játszhatósága. Még annyit, hogy mivel a játékhelyszín ugyanaz, mint a PC-s verzióban, lényegében saját szád íze szerint befolyásolhatod a nyugati parti történelmet. És nem is egyedül. :) (Már az elejétől nem egyedül! :sir: )

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.08, 07:37

ami fix hogy nekem hétvégéken lenne jo (föiskola), péntek v szombat éjjel, nem vagyok tápoló, a rendszert nem vágom még, de ahogy láttam a forumokon, a pnp hivatalos rendszer annyira nem is jo.
lehet itt a forumon olvasgatni sokféle opcionális szabályról(fegyverek, etc), plusz más rendszerbe is át lehet tenni (én a WoDot ismerem eléggé, azt modositva sztem szintén elég korrekt rendszer lenne)
ja, és nálam is a havi max 2x élne =) na :felvon: :D :nono: (bár utobbit én nem szeretem ^^)

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.08, 07:14

Nem baj ha pattogsz, ugyanis 6 hónapja először sikerült játszani, és gyakran nicsn elég ember, így ez nem egyedi eset. Jelenleg megvan a létszám, de ez idő kérdése, és megint leapad, hiszen itt a suli. Amúgy egy hónapban max 2x lenne játék, eddig minden héten volt, de ezt a gyakorlatot nem folytatjuk tovább lévén mindenkinek vannak tervei hétvégékre, és nem feltétlenül csak szerepjátékra.

Egyébként 2240-ben indulunk, és nálam a karik alakítják a sztorit, csak akkor erőltetek valamit, ha nagyon nem akarnak csinálni semmit. Emiatt persze pár küldi ismerős lehet a játékből, amiket meg is lehet csinálni, á la Fallout 2. :felvon:

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.07, 22:18

hamarosan lesz diákigazolványom, esetleg le tok majd nézni vmikor.
hetente, kéthetente, havonta, kb? bocs h igy pattogok de érdekel tényleg :felvon:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.06, 22:24

Nem, Veszprém megye, Balatonfűzfő. Sajnaelég messze vagyunk mindenféle tűzfészektől, így ha épp nicns elég JK, akkor nicns játék sem.

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.06, 21:33

Akkor számolom: mivel én mesélek bár az is játék valahol, de ha beleszámít, velem együtt 3-an, esetlegesen 4-en játszunk PnP-t.

bele lehet lesni vmikor? hol játszotok, Bp?

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.06, 20:54

Akkor számolom: mivel én mesélek bár az is játék valahol, de ha beleszámít, velem együtt 3-an, esetlegesen 4-en játszunk PnP-t.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8549 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.06, 13:47

A crpg-k fordítása tekintetében a FTM csapat többi tagja nevében is köszönöm a dícséretet. :normaalis:

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.06, 12:09

jelen pillanatban(napokban, hetekben) kik játszanak PnPt?
megnézném, beszállnék.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.05, 20:11

Whoa! Meg WOW! Röviden ennyi az asztali Fallout. Én csak tudom. Én mesélem. :rohog: Eddig a srácok is élvezik. A legelső kalandjukban szó szerint vért izzadtak, de megérte nekik, szintet is léptek. 2. Tsz-ű a parti! :D

XLR8

XLR8

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 381 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.05, 19:22

na végigolvastam ezt a 27 oldalt.
szép sorban majd a többit is végig fogom.
Strato: :rohog: a forditásért és a hozzáállásért
Vincent, Conq, Lord, Dain, meg a többieknek is reszpekt, tartsuk életben ezt a világot :D

btw imádnám ha játszhatnék asztali falloutot, a netes változat kicsit félmegoldás, de megoldás.. még ahhoz se volt szerencsém.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.03, 21:06

Szerény véleményem szerint nem kell pszi. Elég elvetemült egy univerzum ez mindenféle pszi használó nélkül is. Ezeket az abominationokat hadjuk meg a S.TA.L.K.E.R. nevű szösszenetnek. :lol:

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.23, 19:37

Én csak egy bizonyos fajra gondoltam, akik kicsit hasolóak a ghulokhoz, de van pszijük, viszont baromi sok levonást kapnak, meg hát kevesen is vannak.....

R-pee

R-pee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 122 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.23, 17:49

Sztem lehetne pszi cuccokat használni a kariknak, de akkor már tiszta fantasy lenne a falloutból. ;)

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.19, 18:35

Gondoltatok már olyan fajra, akik valamilyen pszi képességet használnak? kb úgy mint a vadurak című kiegben...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]