Ugrás tartalomhoz

Fotó

The Fallout Universe

• Válasz írásához lépj be
699 hozzászólás érkezett eddig

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.10, 12:51

Mi az a fél-mutáns? Csak mosanában találkoztam a kifejezéssel a Falloutok kapcsán, és igazán nem tudom elképzelni, milyen fajt takar. Írnátok róla némi hátteret?

Atuan

Atuan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 337 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.04, 01:22

Eddig reaverek még csak a tactics-ban voltak. Nagyon ötletes technokrata srácok, bezony. Nagyjából, mint a tactics többi része.

_Vasorrú Thorin (NPC/NJK)

_Vasorrú Thorin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.03, 17:42

Üdv!

Van aki szokott Fallout Warfare-el játszani? Lenne egy kérdésem: A roham és a mozgás+tüzelésnél a mozgás végén tehetünk egy támadást -4-es büntetéssel... na már most a -4, hogy lehet büntetés, ha éppen az a szívás, ha hozzá kell adnunk a dobásunkhoz?

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.26, 16:51

Hali, a fallout d20-ban olvastam, hogy vannak reaver.ek, na most a kérdés, velük csak a tatics.ban lehet találkozni?

R-pee

R-pee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 122 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.28, 17:42

Meg van a WaterWorld kampány (angol). Nem nagyon néztem bele, de annyira sztem nem lehet katasztrófa.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7959 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.17, 19:03

Ezt ismeritek?
http://vault.duckandcover.cx/index.php?title=Main_Page

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.10, 00:53

Ott van még a mintakaland a PnP-ben, meg nekem volt egy részletes városleírásom, meg egy rabszolgahajcsáros modulom is, de már elvesztek sajnos.

A Vatful of FEV az király szerintem.

Módosította kukurbuki: 2006.03.10, 00:54

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.08, 14:09

Hát, nagyon kevés található ehhez a rendszerhez (én 3 db-t ismerek), és ezek közül kettőt neveznék csak "Falloutosnak", (ez a Vat full of FEV és a Seventh circle) a harmadik meg egy horror adaptáció Whispered shadows néven. Utóbbit innen az RPG.hu-ról is leszedheted: http://www.rpg.hu/download/falloutpnp/

Karakterlapot pl itt találsz: http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php...egory&cat_id=63

A többit Google segítségével találhatod meg... nem lesz egyszerű, mert mondom, kevés modul van hozzá.

Steelrat

Steelrat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.08, 12:58

Most jut eszembe... Karakterlap is jól jönne...

Steelrat

Steelrat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.08, 12:56

Keresek kidolgozott modulokat (kalandokat) a Fallout asztali rpg-hez.... Tud valaki egy linket, ahol ilyesmi elérhető?

Köszike...

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.06, 18:08

http://www.nma-fallout.com/forum/album.php

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7959 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.04, 09:33

http://fallout2.ini.hu
Nézz szét a linkek között!

_osalo (NPC/NJK)

_osalo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.03.03, 22:18

Nekem Sulik hangja máshonnan is rémlett. De most megnem mondom honnan.
Engem az érdekelne, hogy tudtok-e még működő Fallout 1-2 oldalakat, ahol sok (működő) képlink van. Emléxem, a régi interplay page-en nem volt kevés. Különböző Loading... screenek meg a kiscsávó a karakterlapról mindenféle skill képek estéestébé... Sehol sem találni már értékes működő oldalt.

ja és screenshotok nem érdekelnek. kivülről fujom a game-t. hacsak nem valami hihetetlen nagy elképesztő eddig senki által fel nem fedezett dologról van szó :sir:

Vincent

Vincent

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 1040 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.30, 20:21

Na akkor megvan, hogy honnan volt annak idején olyan ismerős a nagykutya hangja :buszke:, meg az Én vagyok Menyus.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7959 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.26, 03:09

Ehhe! Eltévedtem az IMDb-re, és elkezdtem keresgélni.
Tudtátok, hogy Sulik hangja megegyezik a Cartoon Networkön játszott Grim and Evil (Billy és Mandy kalandjai a Kaszással) rajzfíilm Kaszásának a hangjával?
Vagy, hogy a Myron hangját adó színész a Gumimacik eredetijében Kevin hangjául szolgált, de az egyik Superman filmben a gyerekkori Clark hangját is ő adta?
Harry, a hülye mutáns hangja pedig megegyezik a 2 Stupid Dogsból a nagy kutya hangjával.
Vannak még hasonló érdekes dolgok...
Például azon túl, hogy Marcus szinkronszínésze adja Horrigan hangját is, ő mondogatja egy bizonyos rajzfilmben, hogy "I Am Weasel!" , illetve hangot kölcsönzött az Emperor: Battle for Dune Achillus hercegének is. Ezen felül rengeteg Star Trekben játszott, mint Lieutenant Worf...

netrunner

netrunner

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.10, 09:06

Megvan!
Benne volt a leírásban, csak magyarul olyan hülye neve volt. :felvon:
"Csáp" vagy mi a túró... :D

netrunner

netrunner

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.04, 11:30

Sziasztok!
Kerestem néhány helyen de nem találtam az "alien"-eknek (wangomingoknak vagy miknek) az értékeiket. Le van az írva valahol, megvan valamelyikőtöknek? Vagy aki már bemesélt néhányat az le tudná nekem írni az általa használt értékeket?

Tudom a fallout bibliában azt írják, hogy kihaltak meg minden de én akkor is be szeretnék mesélni néhányat... :gyagya: :felvon: :gyagya:

Vincent

Vincent

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 1040 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 13:51

Sziasztok!
Újabb játék volt és újabb kérdés merült fel: :szent:
Alapjában véve görülékenynek tartom ezt a harcrendszert, egy dologot leszámítva: a sebzés kiszámítását. Ti milyen módszereket alkalmaztok hogy ez a rész is gördülékeny legyen?

Számológéppel elég gördülékeny. fegyver sebzés-sebzés felfogás, majd ezt százalékolod. ennyi. bármelyik számológépen megvan másodpercek alatt :)

weres

weres

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 119 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 11:45

Az aláírásomban szereplő postnuclear oldalon van egy letölthető Fallout realism nevű anyag ahol csak sfé-re vannak kidolgozva a dolgok, semmi DT,DR...Nézd meg, mi ezt használjuk a fórumon és eddig bejött.

netrunner

netrunner

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.24, 09:12

Sziasztok!
Újabb játék volt és újabb kérdés merült fel: :rohog:
Alapjában véve görülékenynek tartom ezt a harcrendszert, egy dologot leszámítva: a sebzés kiszámítását. Ti milyen módszereket alkalmaztok hogy ez a rész is gördülékeny legyen?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]