Ugrás tartalomhoz

Fotó

The Fallout Universe

• Válasz írásához lépj be
702 hozzászólás érkezett eddig

Vincent

Vincent

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 1040 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.02, 14:12

a ghoulok csak sugárzás hatására képződnek, nem a hagyományos értelemben vett szaporodással

félmutáns meg van, de már ez is valami elkorcsosul FEV-vel fertőzött mutánsból alakul ki, ugyanis a Master által kreált alap mutánsok sterilizálódtak a Vatsban lévő FEV kezelés során.

_Soulfyen (NPC/NJK)

_Soulfyen (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.23, 21:50

A mutánsok képesek természetes úton szaporodni?:cool:
Csak mert a gohulok nemnagyon..
Ez a félmutáns biztos valami öszvér-faj lehet...

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.10, 13:43

Én ahogyan a szabálykönyből kihámoztam, amolyan szupermutáns és ember közötti hibrid, melynek egyik szülője(?) mutáns volt... Nem olyan erőssek mint az eredeti mutánsok, de sokkal gyorsabbak és talán még szebbek is... Amugy én is csak a szabálykönyvben találkoztam velük, de nekem kifejezetten tetszenek, na nem annyira, mint a saját fejlesztésü fajom, de jók....

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.10, 12:51

Mi az a fél-mutáns? Csak mosanában találkoztam a kifejezéssel a Falloutok kapcsán, és igazán nem tudom elképzelni, milyen fajt takar. Írnátok róla némi hátteret?

Atuan

Atuan

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 337 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.04, 01:22

Eddig reaverek még csak a tactics-ban voltak. Nagyon ötletes technokrata srácok, bezony. Nagyjából, mint a tactics többi része.

_Vasorrú Thorin (NPC/NJK)

_Vasorrú Thorin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.03, 17:42

Üdv!

Van aki szokott Fallout Warfare-el játszani? Lenne egy kérdésem: A roham és a mozgás+tüzelésnél a mozgás végén tehetünk egy támadást -4-es büntetéssel... na már most a -4, hogy lehet büntetés, ha éppen az a szívás, ha hozzá kell adnunk a dobásunkhoz?

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.26, 16:51

Hali, a fallout d20-ban olvastam, hogy vannak reaver.ek, na most a kérdés, velük csak a tatics.ban lehet találkozni?

R-pee

R-pee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 122 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.28, 17:42

Meg van a WaterWorld kampány (angol). Nem nagyon néztem bele, de annyira sztem nem lehet katasztrófa.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.17, 19:03

Ezt ismeritek?
http://vault.duckandcover.cx/index.php?title=Main_Page

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.10, 00:53

Ott van még a mintakaland a PnP-ben, meg nekem volt egy részletes városleírásom, meg egy rabszolgahajcsáros modulom is, de már elvesztek sajnos.

A Vatful of FEV az király szerintem.

Módosította kukurbuki: 2006.03.10, 00:54

Conquerorx

Conquerorx

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 650 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.08, 14:09

Hát, nagyon kevés található ehhez a rendszerhez (én 3 db-t ismerek), és ezek közül kettőt neveznék csak "Falloutosnak", (ez a Vat full of FEV és a Seventh circle) a harmadik meg egy horror adaptáció Whispered shadows néven. Utóbbit innen az RPG.hu-ról is leszedheted: http://www.rpg.hu/download/falloutpnp/

Karakterlapot pl itt találsz: http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php...egory&cat_id=63

A többit Google segítségével találhatod meg... nem lesz egyszerű, mert mondom, kevés modul van hozzá.

Steelrat

Steelrat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.08, 12:58

Most jut eszembe... Karakterlap is jól jönne...

Steelrat

Steelrat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 794 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.08, 12:56

Keresek kidolgozott modulokat (kalandokat) a Fallout asztali rpg-hez.... Tud valaki egy linket, ahol ilyesmi elérhető?

Köszike...

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.06, 18:08

http://www.nma-fallout.com/forum/album.php

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.04, 09:33

http://fallout2.ini.hu
Nézz szét a linkek között!

_osalo (NPC/NJK)

_osalo (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.03.03, 22:18

Nekem Sulik hangja máshonnan is rémlett. De most megnem mondom honnan.
Engem az érdekelne, hogy tudtok-e még működő Fallout 1-2 oldalakat, ahol sok (működő) képlink van. Emléxem, a régi interplay page-en nem volt kevés. Különböző Loading... screenek meg a kiscsávó a karakterlapról mindenféle skill képek estéestébé... Sehol sem találni már értékes működő oldalt.

ja és screenshotok nem érdekelnek. kivülről fujom a game-t. hacsak nem valami hihetetlen nagy elképesztő eddig senki által fel nem fedezett dologról van szó :sir:

Vincent

Vincent

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 1040 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.30, 20:21

Na akkor megvan, hogy honnan volt annak idején olyan ismerős a nagykutya hangja :buszke:, meg az Én vagyok Menyus.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.11.26, 03:09

Ehhe! Eltévedtem az IMDb-re, és elkezdtem keresgélni.
Tudtátok, hogy Sulik hangja megegyezik a Cartoon Networkön játszott Grim and Evil (Billy és Mandy kalandjai a Kaszással) rajzfíilm Kaszásának a hangjával?
Vagy, hogy a Myron hangját adó színész a Gumimacik eredetijében Kevin hangjául szolgált, de az egyik Superman filmben a gyerekkori Clark hangját is ő adta?
Harry, a hülye mutáns hangja pedig megegyezik a 2 Stupid Dogsból a nagy kutya hangjával.
Vannak még hasonló érdekes dolgok...
Például azon túl, hogy Marcus szinkronszínésze adja Horrigan hangját is, ő mondogatja egy bizonyos rajzfilmben, hogy "I Am Weasel!" , illetve hangot kölcsönzött az Emperor: Battle for Dune Achillus hercegének is. Ezen felül rengeteg Star Trekben játszott, mint Lieutenant Worf...

netrunner

netrunner

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.10, 09:06

Megvan!
Benne volt a leírásban, csak magyarul olyan hülye neve volt. :felvon:
"Csáp" vagy mi a túró... :D

netrunner

netrunner

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.11.04, 11:30

Sziasztok!
Kerestem néhány helyen de nem találtam az "alien"-eknek (wangomingoknak vagy miknek) az értékeiket. Le van az írva valahol, megvan valamelyikőtöknek? Vagy aki már bemesélt néhányat az le tudná nekem írni az általa használt értékeket?

Tudom a fallout bibliában azt írják, hogy kihaltak meg minden de én akkor is be szeretnék mesélni néhányat... :gyagya: :felvon: :gyagya:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]