Ugrás tartalomhoz

Fotó

The Fallout Universe

• Válasz írásához lépj be
699 hozzászólás érkezett eddig

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 18:26

Más.
Milyen ruhát visel a páncél alatt egy enklávés? A Fallout 2-őben a hydropoliszi polgárok vaultos ruhában voltak, de az kamu, mert Hydropoliszt a kormány építette és nem a Vault Tek. Bár biztosan valami vaultos ruhához hasonló lehet.

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 18:21

Már miért lenne csalás? Ha véletelenül(nem tudva, mi az) felveszi,és utána átrakja másra (persze csak azt változtatja meg) akkor az nem csalás (na jó, természetesen az, de nme olyan, mintha minden skillt felnyomna fullra.)

_Spike (NPC/NJK)

_Spike (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.14, 18:14

Amennyiben trainerrel akarsz változtatni rajt, arra van lehetőséged (teszem hozzá én csalásnak tartom).
Azonban ha mégis ráveszed magad, ajánlom a www.avault.com oldalt. Ott találs egy-két trainert fallouthoz, ajánlom a character editort, azzal meg tudod változtatni az alapbeállításokat.

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 18:12

tök felesleges volt, aki ért hozzá az oda is bekukkant, ergo megkapod a választ OTT.

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 18:11

A számítógépes fórumra is főleg mi járunk, de mindegy.
Szerintem ezt már sehogy sem lehet visszacsinálni, a Fast Shot azoknak kell, akik Big gunokkal akarják tolni. A fallout trainerekben nem vagyok túl járatos, de ha van olyan, amivel meg lehet változtatni a Trainseket, akkor próbáld meg azzal. (Az ilyesmi problémák orvoslása szerintem nem csalás)

_Spike (NPC/NJK)

_Spike (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.14, 18:10

Jester!

Így van, ez nem az a fórum és különben is, válaszoltunk ketten is a számítógépes fórumon. Vajon miből gondolod, hogy mi nem vagyunk valamiféle régóta játszó és a játékot töviről-hegyire ismerő 'karakterek'. A válasz itt is leírom, nem tudod visszakapni a célzást, a játék elején(elkezdése előtt) kiválasztott perkek a karakter alap jellemét alakítják, ami csak később nehezen, nagyon nehezen megváltoztathatók. Tehát, célozni már nem fogsz tudni, esetleg képzeld azt, hogy épp a fejét lőtted stb...

Ennyi

Jester

Jester

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1380 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 15:23

Hi!

Sorry, hogy ezzel idepofátlankodok, tudom, hogy ez itt az RPG és nem a számítógépes játék fórum, csak gondolom itt veterán játékosok mászkálnak és gondoltam tud valaki gyógyírt a problémámra.

Szóval:
A Fallout2-ben csináltam egy karaktert és adtam neki egy olyan Perk-et, hogy FastShooter, vagy ilyesmi, a lényeg, hogy nem céloz az emberke, de viszont gyorsabban lő és kevesebb AP-be kerülnek a lő/dobó fegyverek, de viszont ezzel elvesztettem a célzás képességét, akkor vissza tudom szerezni azt valahogy? Tehát, hogy újra tudjak célzott lövéseket/ütéseket leadni? Van valami ilyen Perk később? Vagy más módon vissza lehet szerezni a lehetőséget? Egészen jól állok és nem szivesen indítanám újra a karaktert emiatt.

Pls help!

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 20:20

ja. ja. Ez az egyik keményebb project (a másik a tűz feltalálása...)
Egyszerűsítés és átszámítás, mivel a programban alkalmazott távolságértékek elég nevetségesek.

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 18:09

Én is ezt javaslom.

_HolyZoly (NPC/NJK)

_HolyZoly (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.12, 08:55

Scottish: lőtáv számítást le kéne egyszerűsíteni, mert így egy játék fele arra megy, hogy hány százalékba találod el az ellent. Ez gépen még OK, de emberek közti játékban... :cool:

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.10, 17:33

>>>Geger

Ha jól rémlik ott issírtam hasonló okokból.

>>>Spike

Nos nem is annyira a fordítás, mint inkább a megírás a nehéz. A biblia címszavakban intéz el egy csomó dolgot, egy rakatról semmit sem ír, amit meg igen az meg hibásan, vagy sehogy :)
Sz'al most ott tartok a bevezetőnél (jómagam a bevezetőt és a vilőágleírást, vmint a kezdő karakter felszerelését vállaltam, ja meg kukacoskodok a lőtáv számítással, de ez régi mese), hogy az újkori eseményeket is bele kellene szőni és kellően átdolgozni a bibliát. Abban meg az a bibi, hogy vmi tudálékos előkapar egy abaddoned page-ről szedett szösszenetet, aminek az enyém szöges ellentéte és jön a partszakadás.

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.09, 16:10

Ott meg nemrég arról folyt a duma,( és NEM miattam )amit pont most feszegetsz :aboci:.
Na mindegy, úgy szép az élet, ha zajlik.

_Spike (NPC/NJK)

_Spike (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.09, 13:42

Eszem fa**om megáll(ala Ford Ferlane). Igazat kell, hogy adjak scottishnak, srácok, úgyis tök halott a Fallout és társai fórum a számítógépes szereprjátékokon. Inkább ott vitassuk meg az effajta dolgainkat. Scottish, lenne viszont egy fontos kérdésem:hogy áll az alapkönyv fordítása, nehéz a nyelvezet? Ha esetleg tudok, szívesen segítenék, ismerek egy pár szót angolból :aboci:

köszi:

Spike

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.02, 22:11

Csókoltatok mindenkit. Nem nyomnátok ezt a témát a számítógépes játékok topicban? He?

http://www.rpg.hu/forum/viewthread.php?tid=163

Jóccakát.

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.02, 16:22

Hát igen, szép is, jó is egy vault, bár a játékban igen
rosszul vannak megtervezve, mert olyan kevés cuccal, amennyi a játékban van, aligha lehetne néhány 100 évet kibírni. Kellene egy csomó ágy, ping-pongasztal, sportpálya, ilyesmi. Gondolom ezeket direkt nem tették
bele, mert így rohadt nagy lenne egy Vault.
A pályát elküldöm, de még jó idő, mire kész lesz,
mert amúgy sincs túl sok időm mostanában, és jelenleg
egy két részes, BOS-os pályát csinálok. Persze alkalomadtán visszatérek a "Gecko strikes back" pályára. Egyébként Lennyvel is kell majd nyomulni rajta ;)

lipty

lipty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 297 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.29, 16:44

Én se nagyon birom a vault cittyet, de a valtukot szeretem.
Jól hangzik a pálya, lehetne egy olyan is, hogy muties strikes back to the chosen one.

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.27, 21:47

hjaj gyerekek.

ezt ugye direkt csináljátok? Miért nem olvassa el senki a topic címét mielőtt bőszen elkezdi az odanem illő szövegeket írni?

Esküszöm kivágatom mindet...

_HolyZoly (NPC/NJK)

_HolyZoly (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.25, 20:20

Geger: Teljesen igazad van, a rohadékok szétlőtték a ghoulokat, a pályát majd elküldenéd? :lol:

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.24, 18:55

>>Lipty: A dumákban igazad van, de én rohadtul útálom VAult City-t. Csinálok is egy Tacticses pályát
Gecko strikes back néven, amiben 6 ghoullal kell végigírtani a várost. :lol:

lipty

lipty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 297 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.22, 08:52

Szerintem is szerezd meg, mert nagyon jó, főleg, hogy ujság mellékletként adják.
Igaz, hogy benne van a filling, de nekem hiányoznak a beszélgetések és szitkolózások, pl. Lynettel, de azért nagyon jó.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]