Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fagyott Világ

• Válasz írásához lépj be
402 hozzászólás érkezett eddig

Cassadra

Cassadra

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.07, 15:12

Üdvözletem

Szeretnék jelentkezni a játékra, s a Hollókkal együtt fogok majd jönni, de nemműkszik ahonlap, szóval kérdésem, hogy hogyan tudom megejteni a regisztrációt ;)

Igen, én is most vettem észre, hogy nem elérhető a honlapunk, igyekszünk megoldani mindent, de addig is a mailcímünkre tudtok írni, légyszi oda küldjétek el a jelentkezéseket!!!!
fagyottvilag@gmail.com
Bocs a malőrért, igyekszünk orvosolni!!!

Brenn

Brenn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.07, 14:53

T. Szervezők!

Küldtem az utóbbi 3 hétben 2 U2U-t Maginak a Teut Os tündéinek részvételével kapcsolatban, de még nem kaptam választ. Kinek hová írhatok???

filionell

filionell

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 71 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.07, 12:15

Üdvözletem

Szeretnék jelentkezni a játékra, s a Hollókkal együtt fogok majd jönni, de nemműkszik ahonlap, szóval kérdésem, hogy hogyan tudom megejteni a regisztrációt ;)

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 363 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.02, 08:58

Üdv!

Én jelentkeztem a tündék közé a 2010-es honlapon, de sajnos, mint kiderült, mégsem tudok részt venni a játékon. Úgy éreztem korrektnek, ha szólok róla.

*automatikus üzenet a fagyottvilag CALL centerből*

-Köszönjük Vettük az üzenetét a "représzer" informaciós központ mindig a szolgálatára áll asszonyom.
- Kérjük nyomja meg a 4-es gombot ...... Kérjük Törléshez nyomja meg és vegye kezébe egézségügyi papirját..........Kérjük kérdezze meg kezelő Orvosát vagy Gyógyszerészét.....Kérjük várjon a kezelő érkezéséig tartsa a vonalat.....Lá-lá-lááááá (ebben a kategoriaban ez leggázabbhttp://www.kemenysepro.hu/)

*CALL center adás vége= prityy-prütyyy......................*

AshiValkoinen

AshiValkoinen

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 24 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.01, 21:12

Üdv!

Én jelentkeztem a tündék közé a 2010-es honlapon, de sajnos, mint kiderült, mégsem tudok részt venni a játékon. Úgy éreztem korrektnek, ha szólok róla.

Módosította AshiValkoinen: 2010.02.01, 21:13

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 363 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.01, 09:34

Hali Magi
Lenne egy kérdésem. Én renegátnak jelentkeztem, ám úgy hallottam nekik is kell fajkövetelményt teljesíteniük. Én embernek készülök, ám inkább afféle tolvaj-zsivány-kincsvadász leszek mint harcos. Nincs vértezetem, pajzsom, stb. Alkarvédőt meg hasonlókat még össze tudok alkotni de biztos nem lesz teljes. Két szál tőr és korhű ruha amit nagyjából teljesíteni tudok. Ez mennyire okés? :)
(Legendán találkoztunk, talán rémlik még :D )

Hali !

Amit leirtal tokéletes...izlelem a szájammal ezeket a szavakat:
tolvaj-zsivany-kincsvadász......mmhh..!..nyam-nyamm

Megfogtad a lényeget Renegat = Szabadság mindenben..NO LIMIT.....pont ilyennek képzeljük el mi is Renegatokat.Persze hogy gyere úgy ahogy leirtad magadat.

Ha kell többször is leirom sose árt:
A Renegátok kinézetre lehetnek emberek,törpek,Orkok,Elfek...csak többségében BARNA színt viseljenek továbbra is.......barmilyen fegyvert használhatnak.

Renegát kinézetre leirok egy példát mert ezt ugyse valositja meg senki:
Törpe nőnek nézek ki szakállal ! ,szürkés-fehér a "tunikám",de bőrvértem van rövid kardom és Íjam..DE ! barna naaaaaagy köpenyt viselek és pl. barna fejkendőt.

Továbbra is várjuk kérdéseiteket,jelentkezéseiteket .........és továbbra is várjuk szállásra való igényeiteket akár a játék előtt akár játék után !
Az időjárásra való tekintettel fogadjátok meg Szikla barátom jatékszabályban leirt legelső mondatát:

Egyetlen kötelező felszerelési tárgy van, mégpedig a KESZTYŰ, ez legyen vastag, hogy biztosan jól tompítsa az ütéseket. Ezen kívül a játékos dönti el, hogy milyen fantasy, középkori jelmezt visel, de mindenképpen be kell öltöznie. Tehát semmilyen civil ruházat nem megengedett (pl. tréning ruha, dzseki...). Minden látható felületen a jelmeznek kell látszódnia, de pl. a köpönyeg és a páncél alatt a polár pulóver, vagy bármilyen meleg ruházat viselhető

Helleon

Helleon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 41 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.01, 08:14

Hali Magi
Lenne egy kérdésem. Én renegátnak jelentkeztem, ám úgy hallottam nekik is kell fajkövetelményt teljesíteniük. Én embernek készülök, ám inkább afféle tolvaj-zsivány-kincsvadász leszek mint harcos. Nincs vértezetem, pajzsom, stb. Alkarvédőt meg hasonlókat még össze tudok alkotni de biztos nem lesz teljes. Két szál tőr és korhű ruha amit nagyjából teljesíteni tudok. Ez mennyire okés? :)
(Legendán találkoztunk, talán rémlik még :D )

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 363 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.29, 08:36

ELŐTÖRTÉNET_01 - 38. Holdünnep után....

-Lu'oh,vel'kar ?- kérdezte csodálkozva I'nor Pos és lassan méltóságteljesen felállt a hatalmas elf tanácsi kőasztaltól.
-Uram a küldöttség megérkezett ! - hajolt meg ezüstholdi szokás szerint a szolga.
-Gyorsan engedd be őket ! Inkább újra velük tárgyalok mint az emberi lényekkel, azokból úgyis sok van. Nahhh gyerünk, nyiss ajtót nekik !

Egy tucat íjakkal, fegyverekkel felszerelkezett elf lépett be finom mívű mithrill láncingükről az alkonyati napsugár visszaverődött a nagytanácsi terem falaira és mágikus ragyogással töltötte be a helyiséget.
Ahogy apáik és nagyapáik ősei is 4512 éven keresztül elhaladtak a teremben lévő Corellon Larethian szobor előtt és fejet hajtottak előtte, majd mélyen meghajoltak I'nor Pos lábainál.
- Keljetek föl nem vagytok Ork rabszolgák, sem talpnyaló törpék, bár tudom sok bosszúság ért titeket az utóbbi 3 évben. Most új feladatot bízok rátok ez az utolsó esélyetek, ha kudarcot vallotok akkor jobb, ha 'mélyvilág' felé veszitek az utatokat!- a nyomaték kedvéért fenyegetően felemelte kezét és a szobor felé mutatott mintha maga az elf főisten ítélkezne a balsorsú társaság felett.
- Uram tudhatja mi mindent megpróbáltunk az utóbbi években.- kezdte el mézes-mázosan mondandóját vezetőjük.
- Elcseréltük mithrillre ezüstjeinket a törpökkel, szövetségre léptünk rohani-és D'ale városi emberekkel, akik legyőzték nekünk az északi Orkokat. Bár amikor a renegátok egy csoportja kezet rázott velünk és a szörnyet....
- Csend legyen ! Harc, harc, harc, ez hiányzik belőletek ! - mordult rá a küldöttségre az elf tanács vezetője.
- Tudtommal a démont "A Szövetség" pusztította el és a testéből felszabadult mágikus füstfelhőből a kincsei szétszóródtak a Völgyben. A hozzám eljutott szóbeszédek alapján a démon elleni harcban a kristály lándzsa örökre kettétört,viszont a Lángoló Kard, a Törpök pörölye és a többi kincs után már régóta kutatnak a Törpök és az Orkok. Ti erre mit csináltok ?? Mulatoztok az emberi lényekkel együtt valahol a Kereskedők Útjánál egy fogadóban. Ezalatt gyönyörű országunkat és szent temetőinket Orkok,törpék és Renegátok fosztogatják a mágikus kincseink után kutatva, megbecstelenítve a démont legyőző tünde harcosok sírjait.
- Tehát ismételten mondom EZ AZ UTOLSÓ ESÉLYETEK. Tüstént induljatok ne késlekedjetek és legfőképpen harccal szerezzétek vissza a démon testéből szétszóródott mágikus kincseket !
- Nade, nade -csodálkozott a tündék vezetője- tisztelt elftanács, odakint 'Neenime' hónapja van és farkasordító hideg !

A Völgyben egy tucat állig felfegyverkezett tünde harcos igyekezett a napfelkelte irányába, a vezetőjük sisakja enyhén horpadt volt...
Keresztülvágtak a frissen esett havas, csillámló tájon hátrahagyva nyomaikat a fagyott világon.. :(

Cassadra

Cassadra

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.26, 21:44

Üdv!

Köszi, hogy sikerült válaszolni egy 2007-es postra :D

Basszus, igen. Nagyon kemény, mindig bedőlök, hogy nem a legfrissebb hozzászólásokat tölti be előre...
Megyek, és dobálok hamut a fejemre... :o(((

QBee

QBee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 410 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.26, 19:24

Üdv!

Köszi, hogy sikerült válaszolni egy 2007-es postra :D

Cassadra

Cassadra

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.26, 09:34

Üdv!

Akkor máris pár gyors kérdés:
-mi minősül bőrvértnek? Bármilyen bőr, ami előző életében nem kabát volt, vagy van valami vastagsági megkötés?
-ha jól értem, bárki használhat bármilyen fegyvert, csak legyen meg a "faji" jellemzőkből legalább kettő?
-a jellemző szín hány %-ot jelent a ruhán?
-ha valaki kézzel véd, mi történik? sebződik egyet, vagy kap valami egyéb büntetést is?

Nah, egyelőre ennyi jutott eszembe, majd ha lesz még valami, írok.

* Igen, bőrvértnek az minősül, ami előző életében nem bőrkabát volt. :o))) Igazából a legfontosabb, hogy annak nézzen ki. Nem szabtunk meg semmiféle vastagságot.
* Minden fajnál tettünk javaslatokat fegyverre, de ez persze áthágható, ha ettől függetlenül azért teljesül legalább két jellemző.
*Nam szabjuk meg, hogy legalább 57,23% legyen a jellemző szín a ruházaton. :o)))) Inkább azt mondanám, hogy legyen ez az uralkodó szín, mondjuk egy köpeny.
* Ha valaki kézzel véd sebződik, külön büntetést nem kap, épp elég baj az neki, hogy fáj. :titok:

Gyertek, jelentkezzetek, végre működik az oldalunk!!!!
www.fagyottvilag.hu

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 363 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.26, 08:35

Kedves Mindenki !

A jelenlegi gazdasagi helyzetben mivel a törpék keveset bányásznak,az emberek elmulatják a fogadóban az ezüstjeinket és persze Orkok és Renagatok csapatai fosztogatjak a zsebeinket a kovetkezo javaslatot tesszük:

Jelenkezési költség: 1500 HUF ,16 év alatt 1000 HUF !

Természetesen minden 18 év alatti játékos weboldalunkról töltse le és hozza el kitöltve a SZÜLŐI NYILATKOZATOT !

http://www.fagyottvilag.hu/letoltesek/FV-nyilatkozat.pdf

Aloha.. :titok: ..Mgx

Módosította magi: 2010.01.26, 08:35

Cassadra

Cassadra

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.25, 11:21

Még egyáltalán nem tudom mivel jönnék, elősegítené a döntést, ha pontosabb választ kapnék., illetve ha a kérdés második sorára is megadnád a megfejtést :sor:

Általában a kötelező szineknek mekkora felületet kell takarni?

Ezt azt jelenti, hogy az választott színnek kell hagsúlyosnak lennie. Tehát első ránézáésre egyértelmű legyen, hogy akkor ez most kék, zöld, vagy barna. Pl. barna köpeny.

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 363 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.25, 10:37

KEDVES egybegyűltek !

Gyönyörű szép,ÚJ weboldalunk MÜKÖDIK !
Dícséret illeti progaramozokat es webdizajnereket:......... Kis Robi-"az árnyék",Perlusz David-Karom,Bumm-bumm-R.István,Szikla-Sz. Mark,"varázskezű+1 Save"-Sz.Péter

I N D U L H A T____A_____J E L E N T K E Z É S ! !

Nézzétek,lássátok:

www.fagyottvilag.hu

weboldalunkon: Eljutási segédlet,információk,képek,jelentkezés,előtörténet,letöltések.....
Továbbra is kontakt,óhaj,sóhaj,bánat: fagyottvilag@gmail.com
Képek aktualis informaciok: Facebook----Fagyott Vilag

SkyRa

SkyRa

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.24, 13:00

Te szerencsétlen, mondtam hogy facebook-on eléred!!!!!!

Köszi tesó, mostmá vágom:D /Burgum/ :sor:

Irgum

Irgum

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.24, 12:29

Te szerencsétlen, mondtam hogy facebook-on eléred!!!!!!

SkyRa

SkyRa

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.24, 01:42

Sziasztok! Maggi, feltudnád veni velem a kapcsolatot e-mailen keersztül? /gyilok2@citromail.hu/
Megköszönném, nagyon fontos lenne... Fagyott világgal kapcsolatos kérdéseim vannak, amit nem tudok magamtol, önerőböl utánajárni.

Módosította SkyRa: 2010.01.24, 01:43

Shadow

Shadow

A szent kanál őre

• Fórumita
  • 565 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.22, 22:25

a flash tökéletesen jó arra hogy teljes mértékben jól kinéző oldalt készítsenek vele a funkcionalitás teljes hiányával :D

magi44

magi44

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 363 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.22, 20:37

Még egyáltalán nem tudom mivel jönnék, elősegítené a döntést, ha pontosabb választ kapnék., illetve ha a kérdés második sorára is megadnád a megfejtést ;)

Felület takarás százalékos arányának a meghatározását javaslom a képek alapjan meghatarozni :... :D
2007
http://www.facebook.com/album.php?aid=1853...mp;l=798f7f86d5
2008
http://www.facebook.com/album.php?aid=4354...mp;l=e8b4fecf95
http://www.facebook.com/photo.php?pid=6323...100000507522359
http://www.facebook.com/album.php?aid=6024...mp;l=5c73ef547b
2009
http://www.facebook.com/album.php?aid=6976...mp;l=ed6e85bc6e
http://www.facebook.com/album.php?aid=6980...mp;l=47c5b3964f

Lyzi

Lyzi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.22, 18:08

Még egyáltalán nem tudom mivel jönnék, elősegítené a döntést, ha pontosabb választ kapnék., illetve ha a kérdés második sorára is megadnád a megfejtést :D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]