Ugrás tartalomhoz

Fotó

Tébolyda

• Válasz írásához lépj be
1732 hozzászólás érkezett eddig

John_Gavin

John_Gavin

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 170 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.09.09, 15:24

"Nehéz kötőféket dobni a kutyára, ha már koronát tettek a fejére.." Tyrion Lannister
Kedvenc :buszke:

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.09.09, 14:41

Hát szia, Nesta! Téges is jó rég láttalak. :) Nyilván a sárkány, zombi, vérfarkas és hasonló próbálkozókat nem engedném be. Ami sokkal fontosabb, az a hangulat, a világkép, a karakterek, házak, események reálciói. Ha úgy tetszik, a kemény, következetes, kíméletlen világ.

Alew

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.09, 07:07

Speciel elég jó vagyok Tűz és Jég Dalában, és abban egy fia vérfarkas nincs Hypa. :) Valóban vannak bőreváltók, de azok olyan emberek, akik szelleme egybeolvad egy állattal, és képesek azt irányítani. De ők maguk nem változnak át. :)

Bár úgy lenne, hogy dúl a Trónok Harca őrület, és látnék végre egy westerosi karaktert bitin. :)

~~~

Alew

Aloha!

Én azért örülök, hogy nem lett mégsem akkora divat a sztori a sorozat képernyőre-vitelével. Sajnos ebből a remekműből is azt venné le a nagyja, hogy gyááágecc...sárkányok, zombik, és vérfarkasok... Már persze tisztelet a kivételnek :). Annak idején én próbálkoztam egy Syrio Forel szerű "tánctanárral", de befuccsolt. Most má' mondjuk mást csinálnék :)

Pusszanat mindenkinek!

halie

halie

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.09.07, 12:39

Üdvözletem!

Szeretnék elnézést kérni a hetekben folyó lelombozó játékért mit a bitire sikerült behozni karakteremmel. :szomoru:

Halie user

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.08.15, 12:57

Voltam már csomo átlagos karakterrel, de unatkozom, mert semmi harc meg ilyenek. Beszélgetések ezerrel...

Azt hiszem, az egészben ez a (két) mondat a legnagyobb baj.

Alew

pupilla

pupilla

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.14, 19:36

Hát persze, még annyira nincs átdolgozva, mikor kérdeztem jó-e felmerültek "bizonyos" kérdések és nem egyből hú most van 100 emberem gyilkoljunk karakter, hanem kis gonosz azt se tudja mi a franc ő csak hogy enyhén visszataszító. Én is még gondolkozok azon mivel mit magyarázok meg. Hogy tud beszélni? Hát még nekem se olyan tiszta. Frank Eistein igen valami olyasmi. Vannak vámpírok, farkasemberek, stb... Próbálkozok valami olyannal, ami hát eggyik sem, mert menne itt az hogy mennyire jó karakter meg minden. Nyilván előfordul az is, hogy játszani nem akar vele senki, de talán mégis. Mesélő karinak képzeltem. A neve pedig pupilla, háát ez egy ismerősömtől jött, ahogy a "lény" kinézete is, a többit én tettem hozzá. Voltam már csomo átlagos karakterrel, de unatkozom, mert semmi harc meg ilyenek. Beszélgetések ezerrel... Megpróbálok egy pontosabb képet adni az egészhez, de nem egy oldal lesz.^^ Szóval még átírom, próbálkozok párszor, kiderül mennyire elfogaható.

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.08.13, 22:08

Nekem egyetlen problémám van, az pedig ez a védtelenek ijesztgetése. Lehet, hogy csak rossz tapasztalatokból indulok ki, de ugye, az ember szórakozni jön egy játékba, és abban szerintem semmi szórakoztató nincs, ha a karakterem halálfélelemtől paralizálva várja, hogy véget érjenek szenvedései, és akkor a másik még csak épphogy belelendül a szadizásba.
Szerintem ha imádja ijesztgetni a védteleneket, akkor ha véletlenül összeakad egy hétköznapibb karakterrel, a korrekt kijátszás miatt ijesztgetnie kell, és leírás alapján nekem nem úgy tűnt, mintha leállna az első "Bu! Itt a mumus!" után... Szóval ha én lennék mesélőnek készülő júzer, akkor ezt vagy törölném, vagy átformálnám, vagy tennék bele megfelelő kiskaput, de a legműködőbb talán az, ha kötődik valami nem fizikai okhoz a védtelenek szadizása: Pl. ha egy adott, gúnyos néven szólítják, amire bepöccen, vagy akár csak olyan apróság, hogy az unszimpatikusakat piszkálja, a többit meg hagyja élni, vagy valami. És akkor ha valaki játszani akar vele mint védtelen lény, annak a karaktere unszimpi lesz.

Szóval.. ha ezzel a karakterrel mesélni akarsz, meg kalandokat, harcot kijátszani, oké, mert nincs sok lehetőség erre csak úgy. Arra viszont nagyon figyelj, hogy ha valaki nem akar beszállni, akkor ne "kelljen" belekényszeríteni, mert abból nem sok jó fog kisülni.

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.13, 15:06

Üdev!

Kezdjük azzal, hogy az alapkoncepció nem rossz. Viszont nem igazán eldönthető belőle, hogy ez most egy karakter szeretne lenni, ami játékba kerülne, vagy mesélő, és inkább a háttérNPC-ket, csatlósokat mozgatná.
Aztán maga Pupilla sem egészen világos. Most akkor több teremtményből lett összerakva, mint Frankeinstein szörnye, és azért vannak rajta a varratok? Vagy valami hüllőféle az alapja és az lett kiegészítve más darabokkal, merthogy a leírás szerint hidegvérű.
A motivációja pedig teljesen érthetetlen. Ha annyira szelíd volt, hogy nem tudták miatta használni, akkor mégis mire fel tört elő belőle ez a hatalommánia. Miért kezdett el ijesztgetni. És persze, ha egyszer már el akarta pusztítani a teremtője, akkor valószínűleg nem hagyta volna annyiban a dolgot csak azért, mert Pupilla kiszökött az ablakon. A minimum, hogy hajtóvadászatot indít a felkutatására.

/Crysa/

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.13, 14:30

Pupilla
Kalandozók klánja
Jelenleg: A nyár illúziója
Email : (Nem publikus)

Karakter leírása : Nocsak, miféle szerzet ez? Szürkés bőr varratok szerte széjjel a testén, nem emberi teremtmény. Akkor mi? Ember alkotta. Pupilla kicsit más, hiszen pár hónapja keltették csak életre. Hogy miért? Egy erős lényt létrehozni, ami majd vért ont falvakban és városokban az éj leple alatt. A kísérlet viszont nem a várt eredményeket hozta. Pupilla igen szelíd volt és kíváncsi, a parancsokat pedig nem akarta betartani. Úgy döntöttek végeznek vele, ami majdnem sikerült is nekik. Pupilla viszont mikor megtámadták elfutott, kitört pár ablakot és megszökött. 198 cm magas nőstény lény teste itt-ott varratos, szürkés színű, 160 cm körüli hosszú úgymond pikkelyes gyíkfarokkal. Lábai nem emberiek, emiatt kifejezetten, nagyon gyorsan fut. Arca nőies, szája tűhegyes, ragadozó fogakat rejt, hosszú zöld haja van és fekete szemei. Szaglása és hallása eléggé jó, de a látásával akadnak gondok, előfordul, hogy csukott szemmel járkál. Keze száraz, szürke pikkelyes, ujjain körmök helyett karmok. Mivel igencsak megbámulták ott ahol járt, lopott magának az egyik boltból hosszú köpenyt, egy inget, egy kendőt, meg egy nadrágot, hogy rejtse szokatlan testét. A kendő arra szolgál, hogy ne zavarja a látása, de olykor lekapja magáról. Szereti a csillogó dolgokat. Főleg a karkötőket. Ha meglát valami csillogót, próbálja megszerezni. Néha-néha sikerült is neki, ezért jó pár kardísz van két karján. Kedveli a meleg helyeket, sütkérezni a napon és elkapni pár erdei állatot, hogy megegye. Szereti a vizet és az esőt is. Kivéve, ha nagyon hideg van. Akkor valami meleg menedéket keres. Besurran egy házba vagy valami. Számára az emberek puhányok és csak úgy vannak. Könnyen haragra gerjed, és megbántani is könnyű. Pár hétig jól bírta szelíden, de viszont kezdett eluralkodni rajta egy érzés. Hatalmat akar. Rájött, hogy az emberektől csak akkor kell félni, ha fegyverük van, nélkülük nem sokra mennek. Ezt ki is használja és embereket félemlít meg azzal, hogy az életükre tör. Persze, hatásos módszerekkel. Ezekből az ijesztgetésekből, viszont talált pár csatlóst, aki szívesen segít neki elérni a célját, a hatalmat. Pár falvacskát sikerült bevenniük, ezzel több csatlóst maguk köré vonzva, például banditákat, fejvadászokat, hatalomra vágyó embereket, tolvajokat, varázslókat, boszorkányokat. Pupilla annyira nem ért a politikához, de az minek? Ha neki nem tetszik valami, nem érdekli. A kérdés meglehet-e hatalomra éhes gonoszunkat állítani? Persze, hogy szépítsek, Pupilla arcát nem mindenki ismeri, hiszen kinézete miatt próbál a csatlósai mögött maradni. Így oly kevesen ismerik, maga szerezhet tapasztalatokat és élményeket. Hogy jutott el odáig hogy csatlósai félnek tőle? Hazugságok, hogy ő egy élőhalott, nem lehet megölni, testberendezése is más, mert a szerveit ide-oda rakosgatták… így hát mindenki meglepődik, hogy átszúrták a szívét, de nem halt meg. Viszont neki is van gyenge pontja, szíve, őt is meglehet ölni. Hogy hogyan? A szerencsés ember rájön. Szóval, ezzel az úgymond kisebb csatlós sereggel, kiszemelte magának azt a Teráliai várat, amiben jó páran megszállnak éjszakánként, és élik mindennapi életüket. Már el is képzelte milyen lenne abban a nagy trónban ülni és a hatalmon gondolkodni.

pupilla

pupilla

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.11, 21:11

most regisztráltam, és akármennyire fog tápnak tűűni, egy biti élinkítést tervezek kissebb épület rombolással élménnyel és drámával, ki hogyan alakítja... aki még nem élt át ilyeneket az most beleélheti magát, harcolhat, legyen egy jó kis csetepaté :D

nurwing

nurwing

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 21:37

Alew, fél év tervezek egy böszme nagy dothraki-t :D Ha szeretnéd, beregelem :D

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 14:36

Twilight- plüssfarkasok
Inni és élni hagyni 5. évad frissen jön ki - vérfarkasok ÉS alakváltók mindenfelé
Ifjú farkasember - vérfarkasok és valami fura alakváltó izémicsoda, de nem bírtam rávenni magam, hogy tovább nézzem azt a sorozatot

talian

talian

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 79 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 14:29

Vigyázz, mit kívánsz Alew, még a végén felharsan a három kürtszó. :D

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 12:57

Én is vettem pár ötletet a trónok harcából. :)

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 12:49

Speciel elég jó vagyok Tűz és Jég Dalában, és abban egy fia vérfarkas nincs Hypa. :) Valóban vannak bőreváltók, de azok olyan emberek, akik szelleme egybeolvad egy állattal, és képesek azt irányítani. De ők maguk nem változnak át. :)

Bár úgy lenne, hogy dúl a Trónok Harca őrület, és látnék végre egy westerosi karaktert bitin. :)

~~~

Alew

lucienmontfort

lucienmontfort

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 12:27

Vagy a Teen Wolf sorozat fanjai veszik be a bitit... :lancoskutya:

hypatia

hypatia

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 12:23

Egyrészt nagyon örülök, mert nincsenek kiugró problémák a regisztrált karakterek között.

Másfelől, valaki, aki sokkal okosabb nálam, árulja el, miért szaporodtak meg az alakváltók, főleg a vérfarkasok most ennyire? Minden második regisztráció vérfarkas. Lemaradtam valami popkult dologról?

~~~

Alew

Dúl a Trónok harca őrület :D A következő fokozat a bőrváltók és vargok (vagy kik) lesznek XD

lucienmontfort

lucienmontfort

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 11:44

Világnak vérfarkasai egyesüljetek! :hedbeng2: Egyébként passz, elég nekem a félelf-vérfarkasom, talán sok a Twilight rajongó... :lmao:

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.07.05, 11:37

Egyrészt nagyon örülök, mert nincsenek kiugró problémák a regisztrált karakterek között.

Másfelől, valaki, aki sokkal okosabb nálam, árulja el, miért szaporodtak meg az alakváltók, főleg a vérfarkasok most ennyire? Minden második regisztráció vérfarkas. Lemaradtam valami popkult dologról?

~~~

Alew

naissa

naissa

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.04.30, 18:08

Nyugi. Én folyamatosan foglalkozom vele, üziben okítom a játékról. Már kezd belejönni

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]