Ugrás tartalomhoz

Fotó

Tébolyda

• Válasz írásához lépj be
1732 hozzászólás érkezett eddig

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.12.23, 16:18

Ez a kész téboly :D

[Gorr]: *morgolódik*
11:11:59 [Gorr]: *bokánharapja a szellemet*
11:37:15 [Gorr]: *morgolódik*
11:54:07 [Gorr]: *összerezzen*
12:25:35 [Gorr]: *riadtan szalad fel a falon és megbújik egy sarokban a plafon környéké*
13:02:37 [Gorr]: *morgolódik*
13:58:21 [Gorr]: *megharapja a szellem nagylábujját*
14:01:44 [Gorr]: *morgolódik*
15:02:21 [Gorr]: *morgolódik*

Vajon mért lett nullázva? :):D:D

Dyreth

Dyreth

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 63 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.23, 19:57

Démonológusok szigete? Az szép hely lehet :)

Asd, a fene, én akartam időanomáliákat büfögni :( Nem baj, akkor én szebbet fogok regelni. Ihletőm, Dörrr De Görrr-Durrr tiszteletére az ő (tippem szerinti) helyesírásával.

Egy mindenen kivüllről érkezet lény. Ő alkota a világegzetemet, szégyeli is de ez van, fályt a hasa.
:)

(aki lenyúlja, annak ép elméje azonnali hatállyal megkérdőjelezésre kerül :) )

Asdaroth

Asdaroth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 211 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.09.23, 18:23

Egy igen fárasztó nap végén erre egyszerűen szükségem volt. Köszi Seru :)
Mellesleg nekem KELL egy ilyen karakter (bár hogy ne plagizáljak nagyon, azthiszem az enyém időanomáliákat büfög majd) Már regelem is. :)

Seru

Seru

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.23, 14:49

Akárhogy is de ezt ide kellet tennem XD :) :) :) :(

Királyok csarnoka
Dörrr De Görrr-Durrr (ID: 13999)
Nekromanták klánja

Jelenleg: A sötétség előkóstolója
Email : jackdownload4227@gmail.com

Karakter leírása : Démonológusok szigetének felemésytője ki feketelyukat huggyozik

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.09.12, 09:16

Elnézést! Az elbírálásnál véletlenül beengedtem egy karaktert mi botrányos volt. Meg fogjátoik ismerni.... sajnos a nevére sem emlékszem, de amint meglátom természetesen törölni fogom illetve előtte közlöm vele a miérteket, hogy a leírása... hogy is mondjam. Nem épp megfelelő. Elnézést a hibáért!

Nistra

Nistra

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 42 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.08.16, 23:25

Királyok csarnoka
Drafake (ID: 13852)
Fejvadászok klánja
Jelenleg: A temetések kalauza
Email :

Karakter leírása : Titokzatos fejvadász,fekete csukjája alatt csak a sötétség rejtőzik.Testén sötét könnyű páncélzatú bőrruha áll. Arcát még sosem látta senki,kivéve a szülei de ők már rég halottak.Normál testalkatú,úgy mozog,mint az árnyék. Kisebb településekben száll meg,azokon belül is a kocsma legrejtettebb zugában. Szűkszavú és nyugodt a legkeményebb helyzetben is. Ez nem sokszor fordul elő,mivel nem rántja elő kisebb méretű adamantium kardját ha nem provokálják. A fejvadászok körében arról híres,hogy mindig elvégzi a munkáját.

Szerintem nagyon aranyos előtöri S)

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.30, 11:13

Vinni kéne betonozni, meg követ fejteni. Egyébként meg naná, hogy a hősök cuccai is visszaköszönnek egy csomó azoktól lesz hős. Meg milyen kajak már ha elősiklik pár penge a kezemből? Nem? Jó a borotválkozást nem könnyíti meg. De sövény-nyíráshoz alap. A srác egyébként kábé Deadpool és Aragorn keveréke lehet ahogy így elnézem. Várom a G.I. Joe-kat, és Transformereket.

KOBRÁK!!! :felvon:

Glen_Rovan_Asgaard

Glen_Rovan_Asgaard

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 274 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.07.29, 18:54

Még hogy a csukLYa alatt sötétség. User fejében is:D És olyan gönc áll rajta aminek még páncélzata is van. Ej. Adamantium. Sejtettem, hogy meg fognak szaporodni a képregényhősök... de hogy még az eszközeik is :( Azon híres tulajdonságáról nem is szólva, hogy mindíg elvégzi a munkáját. Ritka egy fejvadász az ilyen XD XD

Seru

Seru

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.07.09, 07:31

Lévén, hogy a tébolyda még mindig zárolva ide tenném ezt a rövid de annál kedvesebb kis írást^^.

Királyok csarnoka
Drafake (ID: 13852)
Fejvadászok klánja
Jelenleg: A temetések kalauza
Email :

Karakter leírása : Titokzatos fejvadász,fekete csukjája alatt csak a sötétség rejtőzik.Testén sötét könnyű páncélzatú bőrruha áll. Arcát még sosem látta senki,kivéve a szülei de ők már rég halottak.Normál testalkatú,úgy mozog,mint az árnyék. Kisebb településekben száll meg,azokon belül is a kocsma legrejtettebb zugában. Szűkszavú és nyugodt a legkeményebb helyzetben is. Ez nem sokszor fordul elő,mivel nem rántja elő kisebb méretű adamantium kardját ha nem provokálják. A fejvadászok körében arról híres,hogy mindig elvégzi a munkáját.

Az elemzést hanyagolnám mert akkor minden mondatot ki kéne emelnem:D
Puszi addig is mindenkinek^^. :felvon: :) :)

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.19, 18:02

Akkor most mindenki elgondolkozhat azon, hogy mire való a Fórum!

Fheengyy

Fheengyy

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 135 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 23:13

Üdv

Mielőtt eldurvulna ez az egész, és a gondolkodás helyett a sima óvodás kötözködés kerülne előtérbe.

A Spoilerezett rész lehetőleg csak az olvassa el, aki képes poénra venni. (Remélem Fheengyy is annak szánta.)

Bízom benne, hogy azért a dafke(azért sem) átcsap majd gondolkodásba, és más topikokon játék is lesz.

Gab

Spoiler

Módosította Gabriell: 2009.06.19, 05:58

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 22:49

Tipikus kezdő rinya. Amint valaki felhívja a user figyelmét pár hibára, segítő szándékkal, egyből elkezd sírni meg csapkodni. Mint most Te. Nimue...cöcöcö...siralmas a teljesítményed.

Jah, ez is milyen csodás, építő kritika. Ahogy az eredeti "karakterelemzés" is, csak úgy csöpögött a felebaráti szeretettől, és segítő szándéktól. :)

Valeria

Valeria

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 72 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 22:23

Olvasom néha a fórumot, de mint játékos, megszűntem itt létezni. Van rá okom, mikor mi, de többnyire ez, és az ehhez hasonlók. Ha valakinek van fantáziája, miért ne élhetné ki? És ha valakinek nem tetszik, miért csak ilyen kretén módon tudja előadni? Én igenis fogok sarat dobálni. Méghozzá azokra, akik képtelenek tapintatosan közölni a bajukat a másikkal, és nyilvánosan dörzsölik a hibát, a másik orra alá, és verseng azon, tud-e esetleg nagyobbat rugni, taposni a másikba. Ez aztán a felemelő, mert ezt így kell! Ezt követeli meg a fejlődés. Könyökölni kell, másokat megalázni. Jajj, hogy asszociálok? Nem tehetek róla, de ez az élet. És miért menekül az ember a fantázia világába? Hogy megszabaduljon a mocsoktól egy kicsit, és egy olyan világot teremthet maga köré,és azok köré akik esetleg vevők rá, amilyet ő szeret.

Na de, hogy ne csak nyávogjak, hogy milyen szar az élet, a témához is hozzászólok. Nekem úgy tetszik Gil, ahogy van. Félreértés ne essék, a büdös életben nem játszottam vele egyetlen egyszer sem. A sokat emlegetett marmagasságot pedig az is hülye, aki félreérti. Szerintem senki nem olyan ostoba, hogy félreértse. Nekem pl kapásból lejött, hogy az állatnak értette a marmagasságot, az emberi alakjára pedig a 155 centimétert vagy amekkora az emberi alakja, a lényeget tekintve ez most mindegy. Egy számadat és kész. Ezen fölösleges tovább lovagolni.

Magam részéről én sajnálnám elküldeni a gyerekemet, de talán ha rajta múlna a népem sorsa, mint vezető, képes lennék lemondani, mégha a szívem szakadna is belé. De ha ezáltal megmenthetném a népemet, azt kellene tennem, ami a kötelességem, viszont a legjobb embereimet adnám mellé, nem engedném a vészbe egyedül. És kitől tanulhat a legtöbbet az ember az ellenség legyőzéséhez? Magától az ellenségtől. Hozzáteszem, lehet, hogy Gil célja nem éppen ez, a játékát néha napján volt alkalmam megnézni.

Nimué, neked csak annyit mondanék, hogy ha van javaslat, mint ami a bőröket illeti, azon talán lehetne ésszerűen változtatni, mert eléggé visszatetsző a dolog, hogy olyan állat bőrébe bújik a karaktered, aki a rokona. Mit érezhet az, aki ezt látja? Ez viszont csak apróság.

És egy apróság még mindenkinek, ha indiszkrét a dolog, ha nem: Szerintem még mindig a játék lenne a lényeg! Bár azzal töltenétek annyi időt, mint mások sárbadöngölésével! Tisztelet a kivételnek, mert az mindig van!

Jó éjszakát!

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 20:31

No comment. Tőled mást vártam az eddigi hozzászólásaid alapján.
Én nem sértegettem senkit, te viszont igen könnyelműen dobálózól bántó szavakkal,de tudod mit? Nem érdekel. Komolyan mondom ha itt így mennek a játékszabályok, akkor kezdem megérteni, hogy miért is néptelenedik el rohamosan ez az oldal :D

Asszem, egy időre megyek melegebb éghajlatokra, hogy meglegyen az öröme mindenkinek. :)

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 20:19

Hello!

"Már elnézést, de szerintem az a legkisebb probléma hogy miért épp a leányát küldi el egy anya tanulni. Mellesleg, szerintem volt néhány álmatlan éjszakája az anyának, de ami szükséges, az nem feltétlenül kellemes."

Látszik nincs lányod. Azért van különbség a között, hogy elküldi tanulni, meg hogy elküldi oda ahol 90% eséllyel megölik. Hmm...nem lennék a gyereked. :D

"Ami a magasságot illeti, Navia: Gil miért 155? Hát már bocs...nem őzeket írtam. Egy kitalált faj pedig lehet egy csöppnyit magasabb, nemigaz?"

Szóval továbbra sincs fogalmad mi a különbség a marmagasság meg a magasság között, inkább befogott füllel ordibálsz. Nagyon intelligens. :D

"Nem értem, hogy miért kell belekötni egy olyan karakterbe, akit egyszer már beengedett egy mod."

Tipikus kezdő rinya. Amint valaki felhívja a user figyelmét pár hibára, segítő szándékkal, egyből elkezd sírni meg csapkodni. Mint most Te. Nimue...cöcöcö...siralmas a teljesítményed. :)

"Jah, és azért se értem a kötözködés okát, mert szerintem a játékommal sem adtam okot ilyesmire: Gilraen jelleme és feladata szerint játszok..."

Ja, egy saját magad által kreált teljesen illogikus karakternél nem nehéz, hisz nincs viszonyítási alap, így viszont ha ennyire sokan mondják hogy baj van...talán el kellene gondolkoznod kislány, hogy valami probléma van a házad táján. ;)

"Ha valakinek még ezek után is lenne egy naaaagyonnnaaaagyonnaaagy problémája a karival szemben, az fusson két kört és fújtasson dühében, mert közölném: nem fogok változtatni rajta. Véleményem szerint nincsenek benne olyatén eget rengető hibák, amitől sikítani, hajat tépni, körmöt rágni kellene."

Szerintem futhattál volna Te 4-5 kört a postod előtt, és nem azt a látszatod keltenéd vele, hogy egy hisztis tizenéves vagy. :D

"És mivel változtatni nem vagyok hajlandó rajta, hát, ha a mod bácsik/nénik ezért úgy döntenek, hogy a karakter így nem éri el azt a szintet, amivel bitizni lehetne vele...nos...értetlenül bár, de akkor elfogadom a döntésüket, és törlöm Gilraent."

Tévedsz...akkor majd a modok törlik. :D

Szebbeket.

Módosította Morak: 2009.06.18, 20:20

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 19:34

Ó, és még valami...

Gabriell, nem rajtad húztam fel magam, mielőtt még esetleg elkönyvelnél furtancs-pukkancsnak, aki makacsabb egy öszvérnél :)
Tehát, az, hogy közöltem: egy betűnyit sem változtatok a leíráson, kerüljön amibe kerül, nem a személyed elleni lázongásnak szól.
Tudom jól hogy nagyon sokan nem kedvelik az állat/félállat karaktereket, sem a szentimentális elméleteket...Van egy olyan érzésem, hogy valamilyen módon te is közéjük tartozol :D
Én azonban nagyon is szeretem az ilyen csodabogarakat, és képesnek érzem rá magamat, hogy eljátsszak egy ilyet. Nem nyertem rpg versenyeket, nem tudom kívülről a legtöbb rpg törvénykönyvét, és nem játszok 13 vagy mégtöbb éve. Ennek ellenére van képzelőerőm és józan eszem, mégha ez hencegésnek is tűnhet néhányaknak. Én pedig úgyvélem ennyi elég. Vagy netán lehetetlenül játszom el Gilraent?

A viszont olvasásig.

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 19:21

Újra itt...

Nem akartam újra válaszolni, amíg a téma el nem ér valamiféle végkifejletet. Ugyanis nekem sem kenyerem a sárdobálózás...mint ahogy azt Navia már említette. Ennek ellenére minden hozzászóláshoz volt egy-két szava. Nahát. Íme a nagy ellentétek embere.

Ahogy mondani szokás: aki keres,az talál. Pörsze. Bármelyik karakterleírásban lehet hibákat találni, hogyne, akár az élő fában is. Már elnézést, de szerintem az a legkisebb probléma hogy miért épp a leányát küldi el egy anya tanulni. Mellesleg, szerintem volt néhány álmatlan éjszakája az anyának, de ami szükséges, az nem feltétlenül kellemes. De ne menjünk bele. Úgyis találtok még valami kifogásolni valót.

Ami a magasságot illeti, Navia: Gil miért 155? Hát már bocs...nem őzeket írtam. Egy kitalált faj pedig lehet egy csöppnyit magasabb, nemigaz? Adjuk még hozzá azt is, hogy szegről-végről "rokonai" a kentauroknak, akik pedig jóval magasabbak nem csak a fajnál, hanem a közönséges őzeknél is. Megérteném, ha belekötnél, mert mondjuuuk...azt írtam: két méter. De nem írtam ilyet.Természetesen amikor átalakul, az ezüst őz normál méretű. Téma lezárva a részemről: a marmagasság marad. Akinek nem tetszik, álljon fejre és ugráljon.

Mióta beengedtétek a karakteremet, egy betűt nem változtattam a leírásán. Ez nem az én stílusom, kikérném magamnak, ha valaki ilyesmit feltételezne rólam. Azonfelűl szerintem vannak nálam súlyosabb esetek is. Nem értem, hogy miért kell belekötni egy olyan karakterbe, akit egyszer már beengedett egy mod. És most lehet pfujolni, hogy "júúúj,peeersze,az a moderátor biztos lágyszívű,a haverod,azonfelűl le merném fogadni,hogy nagy bociszemeket meresztettél rája". Itt hozzátenném hogy egy moderátor nem véletlenül lesz moderátor, és ha te jobban tudod nála, akkor pályázz a helyére.
Jah, és azért se értem a kötözködés okát, mert szerintem a játékommal sem adtam okot ilyesmire: Gilraen jelleme és feladata szerint játszok...Még ha elkezdenék vele egy nagypofájú, flegma, flörtölős kiscsajt alakítani, megérteném egyesek felháborodását. Így azonban... :)

Hát ennyi. Ha valakinek még ezek után is lenne egy naaaagyonnnaaaagyonnaaagy problémája a karival szemben, az fusson két kört és fújtasson dühében, mert közölném: nem fogok változtatni rajta. Véleményem szerint nincsenek benne olyatén eget rengető hibák, amitől sikítani, hajat tépni, körmöt rágni kellene. És mivel változtatni nem vagyok hajlandó rajta, hát, ha a mod bácsik/nénik ezért úgy döntenek, hogy a karakter így nem éri el azt a szintet, amivel bitizni lehetne vele...nos...értetlenül bár, de akkor elfogadom a döntésüket, és törlöm Gilraent.

Szebbeket.

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1309 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 12:02

OFF: Cimbi, az enyém már magasabb szintű, mint a tied, szerintem pár nappal hamarabb kezdtem :). Azt sajnálom, hogy nem az én "pupilom" lettél. /ON

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 11:44

Azt hiszem el lett mondva a lényeg.

UI.:

Neste rázd csak tovább a pofonfát! ;)

UI2.:
Inkább klikk az aláírásom alatt a linkre Peti! nagyon jó ez a játék!!!! Élvezni fogod. :)

Jha klikkeljen csak rá bárki. nem csak Nesta játszhat. :D Édes kis brutokat lehet nevelgetni ... de ezek tényleg édesek.

- Cs.

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.18, 10:37

Üdvözletem.

Marmagasság: A földtől nagyjából az állat nyakának kezdetéig tart. Kb. ahol a nyaka a hátától elkezdődik. Az első láb mögött mérik, legtöbbször egy bottal, függőlegesen.
Hogy legyen viszonyítási alap, egy tehén marmagassága 105-130 cm között mozog.
A lovak marmagassága mozog 110-170 cm között.(a póni is beleértendő.) Az átlagos őzét meg már leírták. Az ember marmagasságát nem szokás mérni, nem négy lábon jár.

Ami nekem még visszás a leírásban, és ezt már más fórumon meg is pedzettem, az a „rokon” bőrének viselése. Ki lett fejtve már, hogy miért, és a leírásból is az derül ki, hogy egy félénk fajról van szó. Ráadásul sem a Szabír-magyarok, sem a musztáng-vadászok nem tenyésztettek „rokont”.

A másik az-az anyai tanács. Szelídségük, bizalmatlanságuk és félénkségük dacára elküldi szeretett lányát,(akiben népe istene lakozik, és érte bármit megtesznek az Őzbűvölők) tanulni, ismerkedni egy olyan néphez, néppel, akik megölték a férjét, és vadásznak a sajátjaira?
Értem én, hogy a hercegeket is taníttatják, fogadott, megfizetett tanárokkal, meg kihalásra van ítélve a faj, és a túléléshez nem árt megismerni a világban lakozókat, de pont egy ránk vadászó fajhoz küldöm tanulni a gyermekem, amikor tudom, hogy vannak még más fajok is?
Ha neked lenne gyermeked, és hasonló helyzetbe kerülnétek, miszerint nem tudod, milyen a világ, mi van odakint, és vannak, akik vadásznak rátok, de van választási lehetőségetek, hogy megtudj a világodról egyet, s mást, te a vadásztól akarnál először tanulni, vagy egy semleges valakitől? ( Az elég nagy bizalom, és bátorság, hogy „de csak a falusiak vadásznak ránk, lehet, hogy a többi ember nem olyan”…és ha mégis? Elküldöd a halálba egyetlen gyermeked?)

Lehet, hogy a kevesebb több lett volna: Pl.: Elküldte tanulni a nagyvilágba, hogy minél többet megtudjon az itt élő népekről. Ember,elf, törp, vérfarkas, vámpír, ent, kiskutya füle nincs kihangsúlyozva.

A vezér, és a vezérsuta elég zavarosra sikerült. Az én olvasatomban az ezüst őz a nőnemű Őzbűvölőben él tovább, aki a vezérsuta, és ki választott párjával a vezérrel vezeti népét. Remélem, jól olvastam.

Nos, be is fejezem, mert gondolom, megkértek már, hogy gondold át a szívedhez nőtt leírást.

Maradok:

Ui: Mielőtt megsértődnél, nem kötözködés, csak pár észrevétel, amit lehet javítani.

Igen, és ilyen alapon sokaknak át kellene olvasniuk a leírásukat. Már ha javítottak rajta a beengedetthez képest, mert ugye a MODok átolvassák a leírást, mielőtt beengedik, és ha valami nem "tiszta" nekik, akkor várólistára teszik, hogy a többiek is rá tudjanak nézni.

Módosította Gabriell: 2009.06.18, 10:38

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]