Ugrás tartalomhoz

Fotó

Tébolyda

• Válasz írásához lépj be
1732 hozzászólás érkezett eddig

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.28, 18:58

Bolond barátom, és bárki más, félreértés ne essék én abba kötöttem bele, hogy egy 1,60 cm pengéjű sárkánykardot az oldalán visel egy törékeny nő. Lehetetlen. Nincs elég magas hozzá, vagy a földön húzza, vagy megy vele egy pasi és hozza a fegyver végét megemelve. Úgy meg pláne lehetetlen, hogy a másik oldalán egy másik kardot visel. A hátán már okés, úgy, hogy a pajzs közben a kezében van, a másik kard meg nincs nála. Ahogy Delina javította is.

Amúgy, ha egy kezdőnél látom ezt egy szót se szólok. Egy nagyon régi játékosnál, aki fórumon is bitin is nagyonrégen, és több karival is aktív, fájt. Ennyi.

Valaki szóljon már a panaszkönyvben, hogy kötekszem, mikor nem is játszom. KÉÉÉREM :) :D :) :) :D :)

Módosította Scipio: 2007.01.28, 19:00

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.28, 18:22

Egy kard, egy pajzs és tőrök még nem a világ. Mi minden évben szervezünk live fantazi játékokat hol tizen és huszonéves gyerekek cipelnek igaz a valódi fegyvereknek talán ha a felét nyomó holmikat és vértet, de azt egész nap.

A sárkánykard meg bizonyár mágikus még ha böszme is, s talán rá lehet fogni hogy elbírja egy nő. Általában jómagam szoktam szőrszálhasgató lenni, de ez mégiscsak egy szerepjáték méghozzá az általánosnál jóval elrugaszkodottabb. Így nem az egy kard+pajzs+tőrők+vértbe kellene belekötni.

Ezzel szemben naponta van két vödörnyi olyan baromság mi mellett érdekes módon mindenki gond nélkül elmegy. Inkább azokra kellen koncentrálni.

Csaba

Clorel

Clorel

Szakállas fórumozó

• Fórumita
  • 2766 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.28, 16:20

Nem érted a lényeget Delina.

A jobb oldalán lévő kard általában mindig vele van. Hátán a körpajzs. Továbbá az övén a tőrök.
Amikor a sárkánykardot viszi magával, akkor a hátán hordja a kardot. Kezében pedig a pajzsot viszi.

Ehhez egy egyszerű nőnek egyszerűen nincs elég fizikuma. Férfiből is legfeljebb a egy nagyobb darab bombabicepsz lenne képes ezeket cipelni minden különösebb hátrány nélkül (maximum egy kis izomláz esténként, nappal pedig gyorsabb kifáradás, persze mindez páncél nélkül), nőből meg minimum egy hasonló méretű Brünhilda lenne szükséges. Minimum. Egy vékony testalkatú Xenautánzat bőven kevés ehhez...

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.28, 16:00

Én inkább nem írok már ide... a fél napomat kopipészteléssel tölthetném. Legfeljebb majd akkor, ha valamilyen Naggyon Durrva Izzé próbál bejutni...

_Delina (NPC/NJK)

_Delina (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.01.28, 11:26

Sziasztok!

Bocsánatot kérek mindenkitől.
Mostantól Delina csak egy kardot hord magánál, mikor miért.
A jobb oldalán lévő kard általában mindig vele van. Hátán a körpajzs. Továbbá az övén a tőrök.
Amikor a sárkánykardot viszi magával, akkor a hátán hordja a kardot. Kezében pedig a pajzsot viszi. A sárkánykardnak hosszú bitis története van. Egyéb története is van.

Ariadney_Dragonclaw

Ariadney_Dragonclaw

Tűzzel játszó

• Archívum
  • 856 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.28, 11:20

de mi ugye tudjuk,hogy aki szerepjátszani akar,az keres egy hejre kis csapatot,és nem Diabozni vagy WOW-ozni ül le smile.gif

Vagy legalábbis tud különbséget tenni a kettő között. :)

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.28, 01:02

Diablo és társai...
Nagyon trágyalé lenne azér',ha ezeket a játékokat is full életszerűre csinálták volna,legalábbis a tárgyak cipelésével kapcsolatban.
Ha gyorsan megtelne a kis hátizsakud,akkor biz' ötpercenként rohangálhatnál a "felszínre" eladni a felét legalább,ami rettenet unalmas lenne. ;)

Nopersze,hogy mostanság ezen nőnek fel naggggggyonsokan,az sajnálatos...de mi ugye tudjuk,hogy aki szerepjátszani akar,az keres egy hejre kis csapatot,és nem Diabozni vagy WOW-ozni ül le :D

Byez!

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1312 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.27, 23:16

Na jó, de amiket itt felhoztatok példának azok szaros hent játékok... vérrel, erőszakkal, táppal.

Itt meg, ahol esetleg lenne értelme, nem lehet hentkedni (bár a többi talán megvan), mert rögtön levérpistiznek, brühhühhüh.

;)

Azt meg hozzá tenném, hogy nem sokkal különb ez a zseniális WoW nevű betegség sem a Diablonál.

Galaxina

Galaxina

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1090 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.27, 22:11

Így belegondolva, minden épkézláb mmorpg játékban van nálad egy szééép nagy backpack, ahol nagyjából egy helyre a nemtomhánytucatból befér egy bazinagy kétkezes kard is, meg egy pajzs, meg bármi méretes... pl. warcraftban egy kezdő karinál lehet kábé... 13 bármekkora cucc a hátizsákjában, plusz pár heti hideg élelem és ital.. :D És akkor nem is beszéltünk arról, ami nála van.
Kedvencem a gnóm warrior, akkora kétkezes karddal a kezében, ami legaláb kétszer akkora, mint maga a kari ;) Mi ebben a furcsa? :P
(Mondjuk az, hogy ez itt nem az a játék, dehát... magyarázd ezt a Diablo-n felnőtt hentmestereknek ugyebár :D )

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.27, 18:57

Ha 160 a pengéje, akkor legalább 40 centi a markolata, az együtt már 2 méter. Vidám. Ez ilyen Quake-s. Ott is nálad van egyszerre egy valag fegyver. Rakétavető a hátadon, shotgun a kezedben, minigun a válladon, gránátvető a csípődre szíjazva, railgun meg a zsebedben.

Amúgy elég megnézni a Diablot, ott is simán van nálad egyszerre vagy öt-hat páncél, kardokból meg számolatlan. Nem csodálkozni.

Alew

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.27, 00:34

Huhh, ritkán olvasok fórumot, futólag is, de most megragadtam ezen. KU Fórumon láttam, egy amazon karakter leírásában. Asszem ez a szöveg is illhet ide, bár nem vok mod, és nem bitis regisztráció.

Bal oldalán sárkánykardja. Mely hét kiló súllyal bír. Pengéjének hossza 1, 6 m

Hogy egy ismertebb szöveget idézzek: Ez most komoly? Egy ekkora penge, egy törékeny, csinos nő oldalán, és ezenkívül volt még nála legalább egy kard, meg pajzs a hátán, megmittoménmi. De már magában ez a kard. Földön húzza, és tart magánál egy pasit aki forgatja? Minden rossz indulat nélkül, komolyan. Persze, ha én vagyok hülye, lehet bántani nyugodtan... ;)
Alew báci, ha rossz helyre írtam, törölj nyugodtan. :D :D

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.26, 23:49

Amúgymeg, tényleg be lehetne ide másolni ellenpéldákat is, nem csak a rosszat, hanem a jó leírásokat is. Énszerintem.

Akkormár inkább élesszük fel a "szavazás" című topicot, ahol kiosztjuk a legrosszabb és legjobb leírásokra a díjakat :D Kezdjük a legjobbakkal, nyah, lehet küldeni be tippeket, meg ilyenek ;P

Egyébként nekem is tetszik a topic, jót röhögök néha egy-két leíráson én is ;)

Karl_Odemayer

Karl_Odemayer

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 449 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.26, 15:08

Amúgymeg, tényleg be lehetne ide másolni ellenpéldákat is, nem csak a rosszat, hanem a jó leírásokat is. Énszerintem.

Nelégymáhülye !!!
:)
Akkor értelmét vesztené az egész topic,meg a varázsa is eltűnne. :D

Byez!

Ui.: Ja,és üdv a rég nem látott barátoknak :)

Módosította Karl Odemayer: 2007.01.26, 15:10

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1312 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.26, 14:48

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.26, 12:36

Ááááááááá....Eriol, igen. Igen. Most élesztenek újra...hát...ez...kész. Komolyan, szerintem szavazzunk meg a modoknak veszélyességi pótlékot, és/vagy láncfűrészt.

Alew

Janika

Janika

Terália Vajákosa

• Fórumita
  • 1995 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.26, 08:28

Vagy nincs máshol reklámozva az oldal, csak valami "sérült" emberekkel foglalkozó portálon???

Az internet a legtökéletesebb melegágya a sérült embereknek...

Eriol

Eriol

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 134 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.26, 00:08

... csak kihagyta, hogy 8 éves.

Most télleg én vagyok ilyen k* öreg vagy ennyire hülye, unintelligens az új generáció?

Vagy nincs máshol reklámozva az oldal, csak valami "sérült" emberekkel foglalkozó portálon???

AAAAAAAARRRRRRRRGGGGGGGGGHHHHHHHHH...

Töröljétek gyorsan, mert ha Alew meglátja, rögtön tízszeres infarktust kap a nyelvtani gyönyörűségek láttán...

Ezért nem akartam sosem mod lenni. Szegény kis érzékeny lelkivilágomnak nem tenne jót, ha naponta 10 ilyet kéne olvasnom. Valószínűleg pesszimista, cinikus emberből átváltanék együttérző, szociálisan empatikus (vagy empatikusan szociális?) mintapolgárrá, mindenféle fantázia és kreativitás nélkül. Brrrr...

Annyira megkavart, hogy már azt se tudom, mit beszélek... :)

Gabriell

Gabriell

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 1224 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.25, 22:24

Valószínűleg én vagyok a gonosz, és szemét mod, aki nem képes megérteni, hogy mennyire nehéz elolvasni azt az emailt, amit visszaküld a regisztrálónak. Sőt, azt sem képes megérteni, hogy miért nem tájékozódik a regisztráló, mielőt regisztrál. Így ismételten közszemlére teszek egyet a termésből. Én ehhez nem tudok mit hozzászólni, nektek talán sikerül.

Királyok csarnoka
Worms555 (ID: 9675)
Alkimisták klánja

Jelenleg: Az univerzum ura
Email : (Nem publikus)

Karakter leírása : máté vok elmés gyerek .szeretem a szerepjátékot és birom a gördeszkát.szerettem a rockott.legjobban a him rammsteint. állatom 1 kutya van neve "diki".

Ariadney_Dragonclaw

Ariadney_Dragonclaw

Tűzzel játszó

• Archívum
  • 856 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.25, 15:44

Ha a hülyeség fájna... :eeek:
Tudom, nem az én véleményemen múlik, de igazán maradhatna ez a topic. Ha az okítás rész nem is válik be, ha a rekszizmokat nem is, de a mimikai izmokat alighanem erősíteni fogja. :) :lol:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.25, 12:06

Én akkor is örülök a topicnak. Igaz, hogy abból az egy szempontból gáz, hogy pont azok nem olvassák akinek kellene. :) Legalábbis általában.

Viszont a topic témályából eredően elég sok mindenre ad lehetőséget, és már nekem is jól jött, hogy itt a fórumon kérhettem segítséget egy karimhoz, mert elutaították. Nem felesleges ez, csak tudni kell használni. :eeek:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]