Ugrás tartalomhoz

Versenyek, demok #2

• Válasz írásához lépj be
4796 hozzászólás érkezett eddig

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.17, 09:27

Sajnos le kell mondjam a 20-i versenyen való részvételemet. Fontos családi program. Megpróbáltam áttenni, de a rokonságot nem hatotta meg, hogy nekem kártyáznom kellene. :(

Vicomte11

Vicomte11

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 617 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.16, 18:20

Jövök (5): Anakin, Frerin, Morbiczer, Nico, Vincu

Nem, bizonytalan (1): AnatAkhan

Reakció (24): Akazay, Alister, Alta, Armia2, Baratheon, Czoborb, DanzaD, DavidESP, Devilboy, Gtomi, Idey, Jaqen, Lensy, Lezmen, Little Najdzsel, Mephike, Najdzsel, Netherspirit, Onikage, Pfarkas, Rakonc, Santoro, Steelrat, Torozon, Vecktorprime, Vicomte11

Többiek? Nekem egyelőre kétesélyes a dolog.

Én is menni szeretnék.

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.16, 14:43

Reakció (24): Akazay, Alister, Alta, Armia2, Baratheon, Czoborb, DanzaD, DavidESP, Devilboy, Gtomi, Idey, Jaqen, Lensy, Lezmen, Little Najdzsel, Mephike, Najdzsel, Netherspirit, Onikage, Pfarkas, Rakonc, Santoro, Steelrat, Torozon, Vecktorprime, Vicomte11

Nekem ez is kiesik.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.16, 09:54

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.15, 14:28

Egy júniusi verseny kiírása:

Helyszín: Metagames Kártyaklub

Időpont: 2015. 06. 20.

Nevezés és kezdés: 10:00-tól nevezés: 10:30-tól első forduló (páratlan létszám esetén a késve érkező az erőnyerő)

Legalitás: House of Talons

Megjegyzés: 8 jelentkező nélkül nincs verseny megtartva semmiképp. 10 fő alatt csak akkor, ha van hajlandóság.

!!! Ez a további 2.0-ig megtartott versenyekre igaz: 10 fő alatt erős hajlandósággal van verseny, ha nincs, akkor nem lesz megtartva !!!

Jövök (0):

Reakció (29): Akazay, Alister, Alta, Anakin, Armia2, Baratheon, Czoborb, DanzaD, DavidESP, Devilboy, Frerin, Gtomi, Idey, Jaqen, Lensy, Lezmen, Little Najdzsel, Mephike, Morbiczer, Najdzsel, Netherspirit, Nico, Onikage, Pfarkas, Rakonc, Santoro, Steelrat, Torozon, Vecktorprime, Vicomte11, Vincu

nadelegyenmárverseny, én jelentkezem.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.15, 10:48

Helyszín: Metagames Kártyaklub

Időpont: 2015. 06. 20.

Nevezés és kezdés: 10:00-tól nevezés: 10:30-tól első forduló (páratlan létszám esetén a késve érkező az erőnyerő)

Legalitás: House of Talons

Megjegyzés: 8 jelentkező nélkül nincs verseny megtartva semmiképp. 10 fő alatt csak akkor, ha van hajlandóság.

!!! Ez a további 2.0-ig megtartott versenyekre igaz: 10 fő alatt erős hajlandósággal van verseny, ha nincs, akkor nem lesz megtartva !!!

Jövök (0):

Reakció (29): Akazay, Alister, Alta, Anakin, Armia2, Baratheon, Czoborb, DanzaD, DavidESP, Devilboy, Frerin, Gtomi, Idey, Jaqen, Lensy, Lezmen, Little Najdzsel, Mephike, Morbiczer, Najdzsel, Netherspirit, Nico, Onikage, Pfarkas, Rakonc, Santoro, Steelrat, Torozon, Vecktorprime, Vicomte11, Vincu

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.12, 14:29

Akkor úgy tervezek, hogy 20-án megyek, de jó lenne minél előbb tudni pontosan, hogy lesz-e, vagy sem.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.09, 12:05

A verseny 20-ára csúszik!

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.05, 18:19

Akkor gondolom nem lesz holnap semmi sem?

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.02, 05:41

Én akár jönnék is, de ahogy elnézem, nem lesz meg a létszám.

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.01, 18:39

Nem veszek részt.

Vicomte11

Vicomte11

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 617 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.01, 05:04

Helyszín: Metagames Kártyaklub

Időpont: 2015. 06. 06.

Nevezés és kezdés: 10:00-tól nevezés: 10:30-tól első forduló (páratlan létszám esetén a késve érkező az erőnyerő)

Legalitás: House of Talons

Megjegyzés: 8 jelentkező nélkül nincs verseny megtartva semmiképp. 10 fő alatt csak akkor, ha van hajlandóság.

Jövök (0):

Nem (1): AnatAkhan

Nem tudok menni. 

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.31, 23:34

Nevezés és kezdés: 10:00-tól nevezés: 10:30-tól első forduló (páratlan létszám esetén a késve érkező az erőnyerő)

Megjegyzés: 8 jelentkező nélkül nincs verseny megtartva semmiképp. 10 fő alatt csak akkor, ha van hajlandóság.

Jövök (0):

tervezem.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.31, 19:33

Jövök (0):

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.27, 14:21

Tájékoztatás: az idei versenyeken, valamint kiváltképp a regionalson tapasztaltakkal kapcsolatosan felmerültek kérdések miatt a héten ülök le Andrással beszélni, mi legyen az aGoT-tal a 2.0 megjelenéséig. Az eredménnyel kapcsolatosan jelentkezünk.

Mondjuk ez nekem azért lenne érdekes, hogy a rendelésem így felesleges lesz, ha nem lesz az 1.0-val játék.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.27, 12:18

Tájékoztatás: az idei versenyeken, valamint kiváltképp a regionalson tapasztaltakkal kapcsolatosan felmerültek kérdések miatt a héten ülök le Andrással beszélni, mi legyen az aGoT-tal a 2.0 megjelenéséig. Az eredménnyel kapcsolatosan jelentkezünk.

AnatAkhan

AnatAkhan

Yllinori mortel

• Fórumita
  • 1615 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.18, 21:36

Aki netán talált egy alternate art-os Asha Greyjoyt, kérem keressen fel engem, vagy Vecktorprime-ot. A lap az övé, a dobozaimban nem találom a lapot.

Baratheon

Baratheon

Törzs-fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 957 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.17, 07:07

Ki nyerte tegnap a Regionalst, sajnos nem tudtam végig maradni..

Alta

Alta

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.15, 23:18

Alta kért tőlem kölcsön lapokat, de csak most vettem észre hogy van közte olyan, ami a két legutóbbi CP-ben van, és azok nincsenek meg nekem.

Tudna valaki hozni holnap egy Petyr Baelisht, 2 Bloody Gate-et és egy új Jhogót? És ha már itt tartunk, akkor nekem egy Lysa Arrynt meg egy Robert Arrynt?

Köszi

Köszi Morbiczer! Végül csak egy Petyr kellene valakitől, Bloody Gate és Jhogo már nem fér be a paklimba, az nem kell. Köszönöm, aki segít!

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.15, 22:38

Alta kért tőlem kölcsön lapokat, de csak most vettem észre hogy van közte olyan, ami a két legutóbbi CP-ben van, és azok nincsenek meg nekem.

Tudna valaki hozni holnap egy Petyr Baelisht, 2 Bloody Gate-et és egy új Jhogót? És ha már itt tartunk, akkor nekem egy Lysa Arrynt meg egy Robert Arrynt?

Köszi

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]