Ugrás tartalomhoz

Versenyek, demok #2

• Válasz írásához lépj be
4796 hozzászólás érkezett eddig

_Lord Derfel Cadarn (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2007.02.10, 08:21

Még annyit ide, hogy a Targa nem jó.... Nem szeretik a Lannikat, meg a Greyjoyokat. :) De megnézem, hogy mit csinálnak, ha a Targaryenek lesznek a Falnál :ugri:

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.09, 23:32

Apropos, bocsanat es elnezes, de kezdek szegyenkezni, hogy szetoffolom a topicot. Csak ide jottek a reakciok, ezert en is ide valaszoltam. Hova menjek?
Meg annyit mondanek, h elso benyomasaim alapjan abszolut pozitiv hangulatu es tamogato a THK szubkultura. Koszi  :ugri:  :)

Van egy Offtopic fórum, azt talán nem lehet szétoffolni. :szent:

CrazyCush

CrazyCush

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.09, 23:29

PaYa,

fuuu, 1000 koszi :szent: :szent: :szent: hat vagy en nyultam anno melle vminek, vagy ez nyaron meg NAGYON nem igy nezett ki, amikor en keresgelni probaltam :ugri:
De iszonyuan orulok, pont erre vagytam! :aboci:

zizzzz,
lesz bizony :rohog:
en 1enlore csakis ezzel akarok kezdeni, valszeg nevetseges, de a konyv miatt :) :para:

Apropos, bocsanat es elnezes, de kezdek szegyenkezni, hogy szetoffolom a topicot. Csak ide jottek a reakciok, ezert en is ide valaszoltam. Hova menjek?
Meg annyit mondanek, h elso benyomasaim alapjan abszolut pozitiv hangulatu es tamogato a THK szubkultura. Koszi :lol: :sir:

Udv: CC

zizzzz

zizzzz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 499 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.09, 08:37

hello CrazyCush  :aboci:
lehet hogy már többeknek unalmas vagyok ezzel, de ha hiányoznak még C-s lapok, szívesen adok abból ami nálam gyűlik felesleg  :(
igyekszek én is menni a Dungeonbe minden csütörtökön, remélhetőleg a jövőben gyakrabban fog sikerülni mint eddig.

Szia!

1000 koszi :P mas is igert lapokat, en 1enlore mindennek orulok, mert deckem meg nincs :D csak abbol a 2hazas kezdocsomagbol jaccottunk itthon 1-2x, meg a multkor a Thaur adott kolcson. De nagyon szeretnek 1 sajat Targa dekket osszedobni minel hamarabb.

(vannak nehezsegeim, mert lapismeretem a zerohoz tendal, nagyon hianyzik vmi olyan cucc, mint a HKKban a lapkereso... tudom, h van a compaya, probalgattam is onnan beazonositgatni a peldadekkek lapjait, de ott nekem legalabbis nagyon nehez volt az egyes lapokat kikeresni...)

De koszi, ha tamogattok, a lelkesedesem az toretlen :rohog: :ejj:

testvérem az Úrban, lesz más is aki Targákkal akar játszani? Örül a lelkem :sor:

Paya, remek a lapkereső cucc.

Módosította zizzzz: 2007.02.09, 08:38

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.09, 08:16

Ezt csak azért nem mondtam, mert erre már írta CrazyCush, hogy ismeri.

PaYa

PaYa

Ha kell egy játék

• Fórumita
  • 3725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.09, 00:06

Hát angolul van ez:

www.tzumainn.com/agot

meg ez:

http://agot.redlightning.net/

na köszi mindenkinek :aboci:.
Lapkereső a trónok harcához
A promók kivételével minden lap fent van. Kereshető név/szövegtartalam/keyword/trait/jelkép/ikon alapján.
Nem is tudom miért nincs kint az aranykőccség és az erő?? :rohog:

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.08, 23:34

Hát angolul van ez:

www.tzumainn.com/agot

meg ez:

http://agot.redlightning.net/

CrazyCush

CrazyCush

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.08, 23:32

Aeren,

koszi, de azt hiszem, felreertettel.
Nem mas lapot kereso kartyakra gondoltam, hanem pl a HKKhoz van a beho oldalan egy lapkereso szoftver, amibe ha beirom a kartya nevet, megmutatja a kepet, szoveget es a hozza keszult osszes kommentet. De lehet tipusra, szovegreszletre stb. is keresni, szal fincsa, no :rohog: Na 1 ilyen hianyzik nekem, hogy itthon szabadidomben konnyebben ismerkedhessek a lapokkal... Tudom, almodik a nyomor... :aboci:

Aeren

Aeren

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1640 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.08, 22:43

(vannak nehezsegeim, mert lapismeretem a zerohoz tendal, nagyon hianyzik vmi olyan cucc, mint a HKKban a lapkereso...

A plotokon kívül elég kevés lapkeresés van, a teljesség igénye nélkül azért megpróbálom felidézni.
Plotokkal kereshetsz: karaktert, helyszínt fegyvert illetve akármit(az országokra azért figyelni kell)
Eseménnyel pedig kereshetsz helyszíneket, bár elég korlátozottan illetve a targák tudnak csatolt lapokat keresni. Ezek az események viszont mind ritkák(A nép kegyeltje, Ajándékok a királynőnek, életemet a valamiért).

CrazyCush

CrazyCush

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.08, 22:32

hello CrazyCush  :aboci:
lehet hogy már többeknek unalmas vagyok ezzel, de ha hiányoznak még C-s lapok, szívesen adok abból ami nálam gyűlik felesleg  :sor:
igyekszek én is menni a Dungeonbe minden csütörtökön, remélhetőleg a jövőben gyakrabban fog sikerülni mint eddig.

Szia!

1000 koszi :P mas is igert lapokat, en 1enlore mindennek orulok, mert deckem meg nincs :D csak abbol a 2hazas kezdocsomagbol jaccottunk itthon 1-2x, meg a multkor a Thaur adott kolcson. De nagyon szeretnek 1 sajat Targa dekket osszedobni minel hamarabb.

(vannak nehezsegeim, mert lapismeretem a zerohoz tendal, nagyon hianyzik vmi olyan cucc, mint a HKKban a lapkereso... tudom, h van a compaya, probalgattam is onnan beazonositgatni a peldadekkek lapjait, de ott nekem legalabbis nagyon nehez volt az egyes lapokat kikeresni...)

De koszi, ha tamogattok, a lelkesedesem az toretlen :rohog: :ejj:

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.08, 00:52

hello CrazyCush :aboci:
lehet hogy már többeknek unalmas vagyok ezzel, de ha hiányoznak még C-s lapok, szívesen adok abból ami nálam gyűlik felesleg :rohog:

Fitzlovag_Latnok

Fitzlovag_Latnok

Káoszbajnok

• Fórumita
  • 297 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.07, 19:09

Először is Ballstad! Kikérem Tyrion nevében! Ő nem manó, csak az átlagosnál talán egy picit aacsonyabb :( És akkor viszont gyere az azutáni héten. Erre sürgős választ várok, hogy könnyebb legyen eldöntenem, hova menjek.
Ez ugyanis a másik dolog. Ugyanis nem tudom eldönteni, melyikre mennyek :nono: Fitzlovag! Te melyikre mész? Csak hogy hol nincs esélyem :)

Nyugi minden pesti versenyen ottleszek! ;)

• Látogató

Kelt 2007.02.07, 18:47

Először is Ballstad! Kikérem Tyrion nevében! Ő nem manó, csak az átlagosnál talán egy picit aacsonyabb ;) És akkor viszont gyere az azutáni héten. Erre sürgős választ várok, hogy könnyebb legyen eldöntenem, hova menjek.
Ez ugyanis a másik dolog. Ugyanis nem tudom eldönteni, melyikre mennyek :nono: Fitzlovag! Te melyikre mész? Csak hogy hol nincs esélyem :)

CrazyCush

CrazyCush

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.07, 16:36

Sziasztok!

En vagyok az a csaj, aki mult csutortokon lent voltam dungeonban kartyazni. Beszeltuk, hogy jovok most is - hat sajnos nem jon ossze :) beteg a fel csaladom :nono:
Remelem, jovo het csutortokre sikerul osszeszedni magunkat, mert nagyon mehetnekem van ;)

Jo jatekot mindenkinek! :(

CC

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.07, 16:09

hahó!
17-én lesz verseny a pesti Sárkánytűzben!
kezdés 10-kor, 1000 huf beugró.

egyébként a továbbiakban minden hónap 3. hétvégéjén lesz itt verseny, be lehet irkálni a naptárakba.

Ballstad

Ballstad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.06, 22:28

A manó rúgja meg. Akarom mondani Tyrion rúgja meg. Hát én nem megyek, pedig idénre datáltam a nagy visszatérésemet. Persze, hogy rokonlátogatunk Fehérgyarmaton. :)

• Látogató

Kelt 2007.02.06, 20:05

Ha délben kezdődik, az tökre nagyon jó, és megyek, bár örülnék, ha jönnének többen Érdről, de én mindenképp megyek.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]