Ugrás tartalomhoz

Fotó

Volutax Liber

• Válasz írásához lépj be
685 hozzászólás érkezett eddig

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.11, 07:57

Ash:

Nos igen, nekem is szex után szoktak eszembe jutni dolgok, mert előtte ugye épp másra gondolok.. :aboci: :eeek: :P
No meg hát persze a fontossági sorrend, a Maslow-papa féle szükségleti hierarchia stbstb... :buszke:

Khaos:

Há vazze ez gáz... Nem tudtad volna ezt a pénzt már jó előre betartalékolni? Tudom, hogy nem kevés, de két havi költségvetésből lecsípve már nem is olyan sok.

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.10, 13:10

Khaos: óóóóó!.. :buszke:

?

ashura

ashura

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 96 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.10, 13:04

húúúú.. sex után eszembe jutott nem e ez az a hétvége.... :buszke: de nem.. :P ...jövőhét :D ...huhh...

Khaos: óóóóó!.. :(

:aboci: :eeek: :P

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.10, 12:31

Ja. :buszke:

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.10, 10:56

Khaos:

Vagyis? Nincs píz hogy Szegedre utazz?

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.10, 09:11

Minden további a valután múlik...

És ilenkor miért nincs valuta? Miért?!

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.09, 06:45

Khaos:

:rohog: Csóró Oidipusz! Hol vannak már a régi szép idők, amikor valaki infóhiánnyal küszködve "lépett be önnön köreibe"... :langol:
Hát igen, voltaképp minden kisgyerek az anyukáját-apukáját akarja férjül-feleségül venni... És van aki nem növi ki...
A te konkrét témádnál maradva, ez a tesós dolog meg érdekes. Elvileg pedig a tudomány azt pedzegette egy időban, hogy a genetika gondoskodott erről, miszerint a genetikailag összeillő párok találják igazán egymást vonzónak / feromonok, stbstb / aztán itt van az emberi értelem, ami mindnet keresztülhúz. Ugyanakkor megkülönböztetnék esetenként gyerek ill. fiatalkori közösen elkövetett szexuális játékokat testvérek között, és felnőttkori komoly, tudatos szexuális életet vérrokonnal.
A genetikailag különböző, örökbe fogadott és testvérként felnevelt házastárs ötlete viszont megmondom őszintén nem is annyira hülyeség. Így a két fiatal valóban egymáshoz szokhat, egyazon elvrendszer keretein belül nő fel, és így később is nagyobb valószínűséggel maradnak együtt. Emellé a módszer mellé odaraknám az adott területen dívó válási statisztikákat, meg a félrelépések becsült számát is. Kíváncsi lennék mennyire hatékony az euro-amerikai "hagyományos" elvekkel szemben.
Jah, amúgy az eszkimóknál, vag yhol van az hogy nem sokkal a születés után örökbe fogadják egymás gyerekeit, és nem a vér szerinti családban nő fel a gyerek? Ott is poén lehet, amikor esetleg elveszed feleségül a vér szerinti apád és anyád által nevelt, de genetikailag a te nevelőszüleidtől származó lánykát... :ize:

Tani:
A kérdés jogos...! :D Jah és remélem sört nem kell vinni.. :) / van ott bót! /

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.08, 20:32

Ogi: amint sikerül kiválogatnom őket átküldhetem, de nem hinném, hogy örülni fogsz neki, mivel az összes anyagom angolul van megírva (nem tehetek róla, hogy a világ tudományos nyelve is az angol).
Eddig találtam a Japán társadalom hagyományos felépítéséről, a Japán család működéséről, a nyugat hatásáról, a keresztény életszemléklet térhódításáról és a Japán vallási életről, a szexualitás történelméről, a távolkeleti házasítási szokásokról (:ez a legérdekesebb, gyakorlatilag örökbefogadtak egy feleségnek/férjnek való gyereket, akit a család tagjaként neveltek, és később összeházasították a 'tesókat') de elmélyült incest és genetikai kérdéseket boncolgató tanulmányok is akadnak.
Felmérések szerint egyébként az amerikai nők átlag 15%-ának volt családon belüli, nem erőszakos kapcsolata, többségüknek "enyhébb," a mostanában pedig egyre elfogadottabb vélemények szerint "az ilyen jellegű kapcsolatok száma meglepően magas, és nem is hinnénk mennyire elterjedt". /nyersfordítás tanulmányból/

Módosította Khaos: 2008.05.08, 20:36

taniko

taniko

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 141 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.08, 16:19

Egy kérdés a szegediekhez! Mit kell vinni? Türölköző, hálózsák, stb?

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.07, 18:42

Khaos:

Testvérszerelem, mint öcsi-hugi + bátyus-nővér egymásra épülős ingyombingyom? :buszke: Jóóóó kis szaftos anyag... :drool:
És akkor az már nem is általánosan anime, hanem néhol célzottan hentai munka lesz. :cool: Majd nekem is lődd át a már meglévő anyagokat, max én is belekotnyeleskedek kicsit. :wow: Pár anime-t azért én is láttam, és minden extrém dolog pszichológiája érdekel... :D

Jah és megjegyzem / Zillah után szabadon, hisz ő is hasonlót nyilatkozott épp az imént a hátam mögül, amikor ráolvasott, hogy mit írtál /, hogy ált. mindenki olyan témákról gondolkodik, és beszél amik érdeklik. Számára absz érdektelen témákat figyelmen kívül szoktuk hagyni, vagy csak lerakjuk mi is a csekélyke információhalmazunk az asztalra a többiek szakértő hozzáállása mellé, és várjuk a témafordultát, amikor talán minket is jobban érintő témák kerülnek terítékre... :D Amúgy pedig absz nem baj, hogy itt nem csak szerepjátékról van szó, mert az a filozófiám, hogy mindenki annál széleslátókörűbb, és értékesebb, hatékonyabb ember, minnél több témában járatos ha más nem de legalább érintőlegesen. Aki beszűkül, és életét csak erősen megszabott keretek között, szakbarbárként éli le, az bár a szakterületén lehet hogy kiváló lesz idővel, de elidegenedik az őt körülvevő sokszínű világtól, és az emberek többségétől, aki nem annyira egy vektoron mozog mint ő. Szóval a hosszú távú fejlődésünket segíted azzal elő, hogy más dolgokra is kinyitod a szemünket, a szerepjátékon kívül... ;) THX. :sor:

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.07, 15:23

Ogi: lesz hungish verzió is, nem kell aggódni. Közben beleakadtam egy mási témába, de az már nagyon erős: testvérszerelem a modern társadalomban egy anime tükrében. Lesz vele munka, de már nagyon ráépültem, pedig csak a vitapontokat gyűjtjük, és hozzá se szagoltunk a tudományos munkákhoz...

(OFF)Tudom, túl sokat beszélek az engem érdeklő témákról.(/OFF)

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.06, 11:46

Khaos:

Vagy... :nemertem: Nekem sem csak ez a hobbim, de ha egyet lehetne csak megjelölni, ezt jelölném. :dilis:

Drukk a munkádhoz, és ha lesz esetleg hungáriánus transzléció hozzá, akkro szvesen elolvasom. Az angollal továbbra sem óhajtok szorosabb barátságot kötni... :D

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.05, 22:06

Vagy nem csak az rpg a legkedveltebb hobbija. Én legalábbis így vagyok.

(Holnaputánután megyek írástudomány profommal közösen lektoráljuk a munkámat, minekután közzé lesz téve a neten :nemertem: Címe: Differences of Two Cultures: Japanese Animation in Hungary)

Módosította Khaos: 2008.05.05, 22:06

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.05, 14:56

Khari'yushin:

Én részemről a színpaletta híve vagyok, de ebben egyetértünk, valamit csak úyg érdemes csinálni ha az ember csinálja és nem csak csinálgatja. Kivéve ha csak fizetgetnek érte. :dilis: Szóval a lényeg az, hogy igazából nincs sok köszönet abban ha az ember nem szvvel-lélekkel csinál valamit. Ugyanakor szerintem oylan nincs, hoyg mindig minden 100%-os.. azt mondom, hogy van egy tűréshatár ameddig még érdemes azt mondani hogy csinálom, meg van amikor ár én is legyintek..

Larren Dilach:

Nos az nem lenne hátrány, főleg tekintve hogy most az agyasabbik kariddal jössz majd, és nem ártana ha hoznád is, ki is játszanád, nem csak sodródnál a tömeggel... :D

Tani:

Ilyen alapon mindneki munkamániás, mert ha épp a legkedvesebb hobbinkkal jár némi munka azt szerintem mindneki szívesen csinálja. Csak max nem mindenkinek az rpg a legkedvencebb hobbija.. :D

Dae:

Köszike! :D :nemertem:

Daelon

Daelon

Könyvtáros

• Fórumita
  • 435 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.05, 12:30

jah es nemtsak fekete meg feher van, vann pl.: a Chaoss, meg a halal is:D

és akkor még a ninnyákról nem is beszéltünk :nemertem:

amúgy meg olvasok én, mint állat, de játszani most nem mék, akad más tennivalóm, kedvem meg kevesebb :D

nektek meg elsüllyedéstől mentes játékot :dilis:)

Dae

Larren_Dilach

Larren_Dilach

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 0 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.05, 09:30

Ez a teljes erobedobassal meg baszottprecizen dolog nallam tsak akkor mukodik ha erdekel is a dolog (akkor se mindig), egyebkent ugy allok a melohoz hogy masis odaferjen...

Ugydontottem vallalok enis aldozatot, game elott nemrugok be mint alban szamar es igy neleszek masnapos (legalabbis megprobalom)
Mondjuk ha lesz pogi arra jol csuszik a sőőőőőőőőőőőőr...

U.I.: jo latni, hogy nemenvagyok az egyetlen renegat:D
jah es nemtsak fekete meg feher van, vann pl.: a Chaoss, meg a halal is:D

Módosította Larren Dilach: 2008.05.05, 09:32

taniko

taniko

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 141 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.05, 08:23

Azt hiszem, egy pöttyet félreértettetek engem. Ez a "Mivel én munkamániás vagyok" enyhe ironia volt magammal, na meg a melóhellyel szemben, mert a már jól megszokott modon az ünnepnapok kavarása miatt szivtam pénteken és azért dolgoztam. Márpedig nálunk mindig én vagyok az, akit az ilyesmi beszívat. Tudjátok, én vagyok a "kicsi". A munkamánia max. az egyesületre vonatkozik, semmi másra nem.

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.04, 18:46

Simon: Úgy teszek, mintha nem olvastam volna. De akkor miért írok? :normaalis: Yohohohohooo...

Módosította Khaos: 2008.05.04, 18:47

_Khari'yushin (NPC/NJK)

_Khari'yushin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.05.03, 22:22

Nekem az az elvem hogy valamit vagy csinálok rendesen teljes erőbedobással teljes felelöséggel precízen pontosan a legapróbb részletekig megtervezve, vagy nem csinálok semmit...
Van fekete meg van fehér, más nincs.

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.03, 16:25

Tani:

Én sem vagyok munkamániás, de van két lánykám akik itt vannak velem, no meg van pár melóság amivel le vagyok maradva. Szóval ha akarok dolgozni akkor csak azt kell eldöntenem, hogy melyiket... :normaalis:

Khari'yushin:

Zsandark hozzád képest gyenge kezdő volt! :) :respect: Szóval akkor te viszed ahátadon a rendezvényt? :) azért maradjon még kis szuflád a kedves Hullipoka-papnőm alakítására is! :P

Khaos:

Milyen "mély íjak"? :( NOde komám, ez itt még nem japán, de még csak nem is az arab emirátusok. Így míg azértnéhány szót beszélsz magyarul, próbálkozz gyakorolni... :ugri: / Well, hod isz mondzsatok ti madzsarok? Aaah, koszonom? /

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]