Ugrás tartalomhoz

Fotó

Volutax Liber

• Válasz írásához lépj be
685 hozzászólás érkezett eddig

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 17:11

Végre az első hozzászólás.. :dilis:

Bezony Tani kolléganő, ahogy az életben is, néha a játékban is tehetetlen az ember. Ezért van az, hogy általában csapatban jobban boldogul az ember, mert ahol az egyik tehetsége nem elég, ott a másik még tehet valamit. Hála a magasságos Yblnek, nem arra utasította az élőholtakat, hogy megöljék behatolókat, hanem csak arra, hogy semlegesítsék. Szintén Káosz-Élet a jelleme..:rohog: És pont te voltál az akivel mint szakmabelivel egyébként is meg akart ismerkedni, miután a kontrollszobából végignézte, hoyg átkutatod a lakrészüket. Csak szegény már nem élvezhette munkája gyümölcsét. :D Hisz tolvaj a tolvajnak nem vájja ki a szemét..:para: Lásd a 2. pont... :sor: Az arénába való bejutáshoz meg tényleg ott lett volna lehetőség, a sárkány egyszerűen levehette és kidobhatta volna karkötőt, és akkro te is bejutsz... Node akkor már fáradtak voltatok, hogy ez az egyszerű trükk eszetekbe jusson... :) Amúgy meg tényleg nem értettem, te mint tolvaj ahelyett hogy szívszélhűdést kaptál volna ennyi potyalóvé láttán még vissza is tetted kislánnyal a cuccost... :D Kezdessz szentimentális lenni, és az emberi élet értékét többre becsülni a puszta vagyonnál? :D De végül is ott az Élet a te jellemedben is... :D

Minden esetre mostmár egy eléggé összerázódott csapat lehettek a következő játékra. Pláne ha ahogy jelezte Balage is beszáll... :) Boszorkányvadászat Ifinben.. Hát meg vagytok ti huzatva? :D

taniko

taniko

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 141 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 16:08

Sziasztok!

Az előbb felsoroltakon kívül kimaradt jelenetek, amik nekem emlékezetsek még:
1. Amikor a kislány ellopja a drágakövet, ami egy fegyverhez vagy mihez kell. Az álatlában flegma tolvaj rászól: "Azonnal vidd vissza! Emberek százai fognak meghalni." Amikor a kislány visszaviszi a követ, akkor pedig felsohajt. "Mi vagyok én, kedvesnővér!"

2. A tolvaj sétál a piacon. Csalinak kinthagyott, minimális mennyiségű pénzt tartalmazó erszényét ellopják. Persze rögtön észreveszi. Utánna indul a kissrácnak, majd annak, akinek átadta az erszényt. Rájön, hogy őt is követik. Megfordul és kedvesen rámosolyog az őt követő bengára. Végül pedig kiegyezik a tolvajklánnal, hogy hagyja őket dolgozni, és ő maga nem dolgozik, ha hagyják tovább sétálni.

Az ÁBSz nem fogalom, hanem képzettség, ami a kislánynak mesterfokon van. :D

Szokás szerint nagyon jól éreztem magam a játékon. Csavaros sztori volt. Az egyetlen problémámat már elmondtam, néha sajnos tehetlennek érztem a karit. Főleg, amikor egyedüliként kintragadt az arénából. Ami egyébként ilyen szinten a lefurcsább volt, nem nagyon tudott kint mit tenni, viszont ott biztonságban volt, és a kari fejében az is felmerült, hogy miért is akarna ő bemenni. Hiszen semmi köze nem volt a bent lévőkhöz, a feladatát meg teljesitette. :dilis: Lehet, hogy inkább a jaátékost idegesítette, hogy nem tud mit csinálni a kari? :rohog:

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 09:35

Mármegintén... :D

Komolyan szeretném, ha megírnátok a véleményteket a hétvégéről, a jó és rossz tapasztalatokat egyaránt. A jót hoyg hízzon a májam, a rosszat, hogy tanuljak belőle és a folytatásnál már ne kövessem el ugyanazt a hibát.

Jamegamimégminigkimaradt:

Ash olyan szinten alakította a kisárkányt, hogy az új fogalmat szült: ÁBSz = Ártatlan Boci Szemek

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.12, 17:29

Jah és még egy szösszenet az evés problémájáról amit a sárkányunk művelt... :)

- Vedd le a ruhádat, nehogy összekend, és szépen egyél, nehogy összecsapd a falat... :eeek:

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.11, 23:07

Mi mást emlegetnék fel, mint az összeborulásomat a toronival :aaaaa:

JK: Végighallgatom ahogy az őrök elviszik helyettem a társnőmet, majd hallván az ajtó záródását, elkezdek vetkőzni. A toroni hallhatja a fegyvereim csörrenését ahogy ledobom őket az ágyra, majd alig valamiben elhúzom az ágy baldachinjét.
KM: A titkár szemeiben haragot vélsz felfedezni, de megjelenik benne a vágy. Juteszembe mit is jelent az hogy alig valamiben?
JK: Egy szétgombolt ing...
KM: A palinak kocsányon lógnak a szemei.
JK: Közelebb lépek, és az ágy felé vonom.
KM: A pasas kapkodva vetkőzik le, majd amikor az akcióra kerülne a sor, a szerszáma lekonyul. Szégyenteljes arccal ül ki az ágy szélére.
JK: -Mi történt? Csak nem valami baj van? - Azzal odabújik a férfihoz.
KM: -Tudod... Odahaza az asszony... Amolyan erőteljes asszony... Mostanában másként szokott menni. Ha érted.
JK: Elmosolyodom, és a hajánál fogva rángatom vissza az ágyba.
KM: A pali szemei felcsillannak, és a szerszáma is feléled...
JK: -Akkor belemegyek a játékba.
KM: A pali egyre jobban élvezi, ahogy kínzod és el is megy, a végén már te is élvezed...

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.11, 22:43

Szióka mindenkibe!

Ez a topik első körben ama hétvéi játéknak kíván emléket állítani, ami most hétvégén követődött el Hajdúszoboszlón általunk. Elvetemült poénjaink némelyike alant olvasható:

KM - A titeket követő emberek hárman háromfelé szaladnak, és eltűnnek a sikátorokban. Aztán pár pillanat múlva az egyik sikátorból egy fej gurul ki.
JK: Anya...?

KM: A boszorkányúrnő eddig rendezett kedves vonásain iszonyatos harag látszik, s bal kezét a vele szemben ágaskodó hatalmas medve felé nyújtva gyűlölettel fröcsögi: - Rettegj kutya!
JK(medvemetorph szerzetes): Oldalra billentem a fejem: -Brumm?
KM: A boszorkány vonásai hirtelen rendeződnek, majd egy barátságos mosoly jelenik meg az ajkán: - Nem dolgoznátok nekem?

KM: A felső arénában a dzsad és a nomád az alsóban a tarka khál...
JK: Thar kakál...

Ha eszetekbe jut még valami, véssétek fel..: :aaaaa:

Jah amúgy azok számára, akik esetleg lemaradtak, de érdeklődnének:

Stáblista:

Ashura: 5 éves sárkány-kislány tolvaj
Borzalom: ember akrobata-késdobálónő
Khaos: ember tiadlani exnemes kalandornő
Tanikó: déli félelf mestertolvajnő
Zillah: medvemetorph pyarr szerzetesnő
Simon Bishop: nőstény aun gladiátor + KM

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]