Ugrás tartalomhoz

Fotó

DnD Miniatures

• Válasz írásához lépj be
360 hozzászólás érkezett eddig

bokorka

bokorka

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 19 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.03.21, 16:56

Gyűjteményem felszámolása miatt eladóak az alábbi tételek.

Dwarf Sergeant 750 Ft
Deepshadow Elf 750 Ft
Ettercap 500 Ft
Destrachan  1 000 Ft
Dwarf Caver  750 Ft
Spellstiched Hobgoblin Zombie  500 Ft
Forest Troll  750 Ft
Dwarf Raider 500 Ft
Wand Expert 750 Ft
Hobgoblin Impaler 500 Ft
Magmin 750 Ft
Troll Slasher 1 000 Ft
Gold Dwarf Soldier 500 Ft
Nentyar Hunter 750 Ft
Mercenary Sergeant 500 Ft
Dark Naga 1 000 Ft
Dolgaunt Monk 750 Ft
Duergar Champion 750 Ft
Half-Orc Executioner 750 Ft
Skeletal Equiceph 1 000 Ft
Troglodyte Captain 750 Ft
Troglodyte Barbarian 500 Ft
Axe Soldier 500 Ft
Combat Medic 750 Ft
Shieldwall Soldier 500 Ft
Warforged Scout 750 Ft
Brass Samurai 750 Ft
Warforged Barbarian 1 500 Ft
Wood Elf Ranger 500 Ft
Goblin Underboss 750 Ft
Karrnathi Zombie 750 Ft
Large Duergar 1 000 Ft
Skeletal Legionnaire 500 Ft
Terror Wight 500 Ft
Derro 500 Ft
Howling Orc 500 Ft
Orc Mauler 500 Ft
Quaggoth Slave 500 Ft
Tiefling Blademaster 750 Ft
Troglodyte Thug 500 Ft
Azer Fighter 500 Ft
Witchknife 500 Ft
Cleric of Laogzed 500 Ft
Dragonmark Heir of Deneith 750 Ft
Greenspawn Sneak 500 Ft
Mercykiller 750 Ft
Doomguard 500 Ft
Gnoll Barbarian 750 Ft
Celestial Giant Owl 1 000 Ft
Knight of the Chalice 500 Ft
Dwarf Battlerager 500 Ft
Wild Elf Warsinger 500 Ft
Torturer 750 Ft
Bugbear Gang Leader 500 Ft
Caller in Darkness 1 000 Ft
Canoloth 750 Ft
Gravetouched Ghoul 500 Ft
Intellect Devourer 750 Ft
Tiefling Warlock 750 Ft
Guardian Naga 1 500 Ft
Greenspawn Zealot 750 Ft
Hobgoblin Marshal 500 Ft
Medusa Archer 750 Ft
Trained Carrion Crawler 1 000 Ft
Gnoll Claw Fighter 500 Ft
Angel of Valor 1 500 Ft
Warforged Infiltrator 750 Ft
Balhannoth 1 500 Ft
Magma Brute 1 000 Ft
Shadow Demon 750 Ft
Troglodyte Bonecrusher 500 Ft
Xorn Ravager 750 Ft
Halfling Archer 750 Ft
Kruthik Adult 750 Ft
Yuan-Ti Swiftscale 750 Ft

DnD figurák egyben: 30 000 Ft

Személyes átvétel Budapesten vagy Gyömrőn. Minden részletre kiterjedő táblázat és fotók elérhetőek az alábbi Google Drive tárhelyen.

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.07.07, 09:30

És még vmi - klasszikus D&D mini szet jön, benne 1E kinézetáű orkok, ogre, sahuagin, troll purple worm, és Demogorgon!

https://icv2.com/articles/news/view/37897/icons-realms-classic-creatures

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.07.07, 09:12

De bezony, ez Xanathar. :)

Régi írtam ide, mert nem vmi aktív ez a hely... De régi motorosok ismét figyeljenek, mert a következő 5E kalandmodul és a hozzá kiadott minik ismét egy régi kedvencet hoznak vissza - a Tomb of Horrors-t! :)

Ezúttal Tomb of Annihilation a neve, Chultban játszódik, de továbbra is Acererak a demi-lich mozgatja a szálakat. A minik nagyon jók lesznek, végre kapunk ennyi évtized után Modronokat, lesz Minsc és Boo a Baldur's Gate-ből, egy hatalmas kő Juggernaut gólem, Acererak lich és demi-lich formában, olyan régi ismerősök mint Dragonbait a Curse of the Azure Bonds-ból, és az exkluzív készletben benne van a klasszikus zöld ördögarcos csapda, a teleportkapu, és rengeteg egyéb csapda. :)

Képek itt: http://www.minisgallery.com/dnd/dnd10.htm

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2875 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.01, 19:30

Kíváncsi vagyok milyen régi motorosoknak lesz ismerős ez a beholder... :)

Ez nem a Xanathar az EoB-ből?

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.02.01, 15:27

C3h7jTqWQAArIQJ.jpg

Kíváncsi vagyok milyen régi motorosoknak lesz ismerős ez a beholder... :)

Mortifer

Mortifer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 334 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.30, 11:05

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek eladó figurája ezek közül:
Gravehound, Skeletal archer, Vampire bat, dread warrior, Ghast, Battle wight, Vargouille, Warforged minion, Bodak, Dark acolyte, Mummy, Skull lord, Spectre, Tomb guardian, Wererat, Direguard, Flameskull, Dire bat, Insect swarm, Zombie hulk, Banshee, Bone naga, Boneclaw, Trap haunt, Death knight, Devourer, Gargoyle, Larva mage, Necromancer, Nightwalker, Specter, Succubus, Vampire dire wolf, Bholder lich, Werewolf lord
A D&D adventure játékaimat szeretném feldobni velük, tehát csak a figurák érdekelnek, nem kell melléjük kártya, stb.
Előre is köszönöm!

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.10.10, 09:49

Fire - írj mailt vagy PMet nekem, van csomó eladó miniatúrám. Szabálykönyvet (angolul) tudok küldeni PDFben, bár idehaza szerintem senki se játssza, de ismerek egy cseh srácot aki igen.

Más - Iceride, ilyet esetleg be tudnál hozni, és ha igen mennyiért? Rohadt jól kinéző vörös sárkány "trófea" a falra. Sajna 300$ és a posta+vám nyilván nem lenne kevés, de gondolom nagykerből olcsóbban kijönne.

http://icv2.com/articles/news/view/35404/a-trophy-worthy-d-d-adventurer

Fire

Fire

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.21, 17:10

Tiszteltek! Ez a játék működik még? Mert terveztem beszerezni pár figurát hozzá, de szükségem lenne a legfrissebb szabálykönyvre és egy térképre meg egy közösségre ;).

Szóval van valaki aki tud segíteni? Esetleg eladó figurája van valakinek?

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1963 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.06.04, 09:17

Sziasztok!

kihasználatlanság miatt eladó (mindegyik csupán bontott, de nem került sor használatra):

Dungeon Tiles Master Set: The City

http://www.amazon.com/Dungeon-Tiles-Master-Set-Essential/dp/B004W419XC?ie=UTF8&*Version*=1&*entries*=0

Dungeon Tiles Master Set: The Wilderness

http://www.amazon.com/Dungeon-Tiles-Master-Set-Wilderness/dp/0786956127

Dungeon Tiles Master Set: The Dungeon

http://www.amazon.com/Dungeon-Tiles-Master-Set-Essential/dp/0786955554?ie=UTF8&*Version*=1&*entries*=0

mindegyik ára 4000 ft, ha az összeset viszed, akkor 10.000,-

üdv

Stipistop, vinném. Küldtem PÜ-t. :)

mclucas

mclucas

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 144 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.06.03, 22:45

Sziasztok!

kihasználatlanság miatt eladó (mindegyik csupán bontott, de nem került sor használatra):

Dungeon Tiles Master Set: The City

http://www.amazon.com/Dungeon-Tiles-Master-Set-Essential/dp/B004W419XC?ie=UTF8&*Version*=1&*entries*=0

Dungeon Tiles Master Set: The Wilderness

http://www.amazon.com/Dungeon-Tiles-Master-Set-Wilderness/dp/0786956127

Dungeon Tiles Master Set: The Dungeon

http://www.amazon.com/Dungeon-Tiles-Master-Set-Essential/dp/0786955554?ie=UTF8&*Version*=1&*entries*=0

mindegyik ára 4000 ft, ha az összeset viszed, akkor 10.000,-

üdv

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.06.02, 22:02

Jön az új booster, óriásokkal!

http://wizkids.com/blog/2016/06/02/wizkids-announces-a-new-dungeons-dragons-premium-board-game-assault-of-the-giants-and-their-next-set-of-dd-miniatures-for-icons-of-the-realms-storm-kings-thunder/

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2875 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.13, 20:14

a nagy fa elég tutin néz ki.

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.05.13, 20:03

Rare-ek no meg az elmaradhatatlan zselékocka. :)

MonsterMenagerieALL03.jpg

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.05.13, 20:01

Nagy csönd van itt - azért remélem nem csak engem érdekelnek ezek. :)

Ihol a Monster Menagerie, majd rakok fel képeket a figurákról külön-külön is.

MonsterMenagerieALL01.jpg

MonsterMenagerieALL02.jpg

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.10, 01:11

Felkerültek a hivatalos oldalra is a képek a minikről! Nagyon jók lettek... irtó szépen ki vannak dolgozva még a kisebbek is.

http://wizkids.com/dd-icons-of-the-realms-monster-menagerie/

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.08, 08:28

Kijött ma a Monster Menagerie. :)

http://wizkids.com/blog/2016/04/06/classic-monsters-return-to-battle-adventurers-in-the-newly-released-dd-icons-of-the-realms-monster-menagerie-miniatures/

Nekem amúgy nagyon tetszenek a repülő miniatúrák - ha annyira zavar hogy kiesnek, ragaszd bele a pöcköt a hasukba! Nekem speciel mióta megvettem őket, ott áll Tiamat, Bahamut és a Gargantuan sárgréz és ezüst sárkány meg a fehér drakolícs a vitrinem tetején, de tervezem hogy pöcökről leszedve fellógatom őket a csillárra. Sokkal dinamikusabb repülő pózokat lehet így elérni.
És szerintem ez jobb megoldás mint a Pathfinder minik, ahol sokszor egybe van öntve a pöcök, a miniatúra és a talapzat, és irtó könnyen eltörik. A D&D miniket szimplán szét tudom szedni tároláshoz - egyszerűbb.
Engem inkább az zavart hogy a Rage of Demonsban két figura is volt amihez vagy a pöcök, vagy a talapzat hiányzott - ránézhetnének a kínai bérrabszolgákra néha. :D

Azt irtónagyoknál valóban nem akkora gond, azoknak stabil rúdja és pöcke van. :)
A sima nagy még oké, a közepesebb és főleg a kicsik elég rémesek már. Tárolni meg persze, lehet külön... de ha használni kéne hirtelen játéknál, most keresgéljem külön-külön a darabjait? ráadásul némelyik figura összerakása maga is hosszas művelet (nem akar bemenni a pöcök a lyukba), valamint a sok ki-be szedésnél hajlamos elvásni a pöcök, és már csak lötyög.

Volt, amelyiket próbálgattam ragasztgatni (pláne, miután beletört a pálcika), de igazából nem tart, nem nyert a dolog. :(

Eleve kis pukkantgatósfóliás zacsiban jön minden miniatúra - én azokban tárolom őket, szétszedve.

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1963 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.04.07, 09:17

Engem inkább az zavart hogy a Rage of Demonsban két figura is volt amihez vagy a pöcök, vagy a talapzat hiányzott - ránézhetnének a kínai bérrabszolgákra néha.  :D

Nekem olyan volt még annó az első 5E-s szériánál (Tyranny of Dragons), hogy 4 figura helyett három volt a dobozban... ilyet soha korábban nem tapasztaltam (meg azóta sem, hálistennek). Megjegyzem, Iceride nagyon korrekt volt, felajánlott érte némi kompenzációt. :)

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2875 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.04.07, 08:58

http://wizkids.com/blog/2016/04/06/classic-monsters-return-to-battle-adventurers-in-the-newly-released-dd-icons-of-the-realms-monster-menagerie-miniatures/

Nekem amúgy nagyon tetszenek a repülő miniatúrák - ha annyira zavar hogy kiesnek, ragaszd bele a pöcköt a hasukba! Nekem speciel mióta megvettem őket, ott áll Tiamat, Bahamut és a Gargantuan sárgréz és ezüst sárkány meg a fehér drakolícs a vitrinem tetején, de tervezem hogy pöcökről leszedve fellógatom őket a csillárra. Sokkal dinamikusabb repülő pózokat lehet így elérni.

És szerintem ez jobb megoldás mint a Pathfinder minik, ahol sokszor egybe van öntve a pöcök, a miniatúra és a talapzat, és irtó könnyen eltörik. A D&D miniket szimplán szét tudom szedni tároláshoz - egyszerűbb.

Engem inkább az zavart hogy a Rage of Demonsban két figura is volt amihez vagy a pöcök, vagy a talapzat hiányzott - ránézhetnének a kínai bérrabszolgákra néha. :D

Azt irtónagyoknál valóban nem akkora gond, azoknak stabil rúdja és pöcke van. :)

A sima nagy még oké, a közepesebb és főleg a kicsik elég rémesek már. Tárolni meg persze, lehet külön... de ha használni kéne hirtelen játéknál, most keresgéljem külön-külön a darabjait? ráadásul némelyik figura összerakása maga is hosszas művelet (nem akar bemenni a pöcök a lyukba), valamint a sok ki-be szedésnél hajlamos elvásni a pöcök, és már csak lötyög.

Volt, amelyiket próbálgattam ragasztgatni (pláne, miután beletört a pálcika), de igazából nem tart, nem nyert a dolog. :(

BBShockwave

BBShockwave

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.04.06, 19:46

Módosította BBShockwave: 2016.04.06, 19:50

seti

seti

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 912 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.04.02, 17:19

Engem továébbra is a pálcikára felszúrós repülők idegesítenek. Nehezen megy be a fele, nem marad benne, elvásik a beilleszkedendő pöcök, nem lehet vele rendesen tárolni, mert leesik...

Nekem annyival szimpibbek voltak a régi megoldások, ahol egyszerűen mondjuk ágaskodtak, szárnyat kitártak a repülő figurák!

Igen, úgy valóban strapabíróbbak a figurák, és szerintem szebbek is. Arról nem is beszélve, hogy mind a játékosok, mind pedig a mesélők tisztában vannak vele, mely lények tudnak repülni, nem kell hozzá külön emlékeztető.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]