Ugrás tartalomhoz

Fotó

Keres - Kínál

• Válasz írásához lépj be
1748 hozzászólás érkezett eddig

Zsofi

Zsofi

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 548 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.04.08, 08:45

Sziasztok!
Ide is beirom, hatha...
L5R 4th Edition Core Rules alapkonyvet keresek megvetelre. Csak jo allapotu konyv erdekel. Arban megegyezunk.
szabozsofia79@gmail.com
Koszi :)

Iron1

Iron1

Áronbácsi

• Fórumita
  • 2534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.23, 14:43

Yoritomo Utemaro xp2-t vennék Bp-i átvétellel korlátlan mennyiségben. 300 Ft/db áron.

"I am surrounded by idiots."

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.28, 00:12

Sziasztok! előkerült egy doboz régi l5r kártya, samurai, tt, kd kiadások. szép versenyen nyert phoenixes karton dobozban, ha valakit érdekel írjon, megegyezünk. :)

Weila

Weila

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 175 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.28, 23:28

Igen, a WoW-osok is ezt hitték... :D Voltam is még 1 versenyen miután megszűnt aztán ennyi. Új lapok nélkül kíváncsi vagyok mennyi ideig fogja bírni a közösség. Ezt most nem rosszmájúságból mondom. A egy CCG-t az új kiegek meg a gyártó támogatása élteti (lásd Magic). Ha ennek vége, akkor onnantól tök mindegy mennyire kitartó a közösség sajnos. Szerintem kb 1 évig lesz még itthon causal játék ebből a CCG-ből.

Aki játszotta az elmúlt időkben ezt a játékot az tudja, h a kártya most átalakulóban van. Az nem igaz h a CCG tökre megszűnik, inkább ilyen játékos/fan styleban él tovább. Lesznek továbbra is versenyek, sőt az egyik story team tag folytatja a történetet. Sok mindenkit meglepett h ily hirtelen eladta a játékot az AEG, amivel sokakat sikerült is kiakasztani. Ez mindig is egy baráti közösséget felvonultató game volt, igaz ez a nemzetközi szintérre is. Itt a játékosok írták a sztorit stb. Sztem 2017 után is megmarad ez a szakadás, lesz CCG meg LCG. A mostani játékmechanika valszeg totálisan átalakul. Ami nagyon sajnálatos mer sztem az L5R a legösszetettebb és a leghangulatosabb játék méghozzá úgy majd pc szinten leképezi a fantasy realitását.

Aki szeretne betanulni stb, az nyugodtan írjon rám és szívesen segítek, segítünk...

Csákó

Természetesen mindenkinek meglehet a véleménye, de azért is írtam, h aki nem ismeri a játékot, annak nem olyan egyszerű reális véleményt, képet alkotni a játékról. A Magic mellett a Legend volt a második legrégebbi aktívan létező CCG. Underground játékká alakulása óta, itt a közzösség összetartó és baráti mivolta adta az egész esszenciáját. Pont ez a baráti társaság viszi előre nemzetközi szinten is, akik nemcsak a játék miatt vannak jóban és nem kizárólag csak a zsuga miatt szoktak találkozni, de term azé az is fontos :D. Mindehez társult egyedi játékrendszere, 2 pakli, a klánok stb. Itt a klánhűség sokszor mindenek felett áll. Nem baj h nem a tiéd a legerősebb klán, de attól te mégis azzal tolod, minden szarság ellenére. Honor is stronger than steel  :D. Vagy pl nem nagyon van olyan játék, aminek a storyját a kártyások írnák és ahhoz igazodna a szerepjáték. És még sorolhatnám az egyedi szépségeit, különlegességeit. Tán a Vámpírhoz tom hasonlítani, klánhűség, közösség, mer ugye az is megszünt és mégis játszák, sőt versenyeket is rendeznek mind a mai napig. Ezé is mondom h nem egy tiszavirág életű és sztem elég gagyin kidolgozott WOW-al kell itt pedálozni. De term nem szeretnék senkit sem megbántani és mindenki azt hisz, gondol amit csak szeretne!

sibati

sibati

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 45 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.28, 23:19

Én Weila-val értek egyet, aki nem ismeri a játékot, annak nehéz reális véleményt alkotni róla. 

Módosította sibati: 2015.09.28, 23:22

Parduckoponya

Parduckoponya

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.28, 20:11

Folytatom privátban.

kissgz

kissgz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.28, 10:21

Igen, a WoW-osok is ezt hitték... :D Voltam is még 1 versenyen miután megszűnt aztán ennyi. Új lapok nélkül kíváncsi vagyok mennyi ideig fogja bírni a közösség. Ezt most nem rosszmájúságból mondom. A egy CCG-t az új kiegek meg a gyártó támogatása élteti (lásd Magic). Ha ennek vége, akkor onnantól tök mindegy mennyire kitartó a közösség sajnos. Szerintem kb 1 évig lesz még itthon causal játék ebből a CCG-ből.

Fene tudja, de a Doomtown CCG is túlélte azt a jó néhány évet a "megszűnése" és a reboot között, és tudtommal a Netrunnernek is voltak helyei, ahol komolyan játszották az FFG-s változat előtt (pl. Franciaországban). Talán az L5R is az utóbbiakat követi majd -- bizonyos értelemben..

Parduckoponya

Parduckoponya

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.28, 08:17

Aki játszotta az elmúlt időkben ezt a játékot az tudja, h a kártya most átalakulóban van. Az nem igaz h a CCG tökre megszűnik, inkább ilyen játékos/fan styleban él tovább. Lesznek továbbra is versenyek, sőt az egyik story team tag folytatja a történetet. Sok mindenkit meglepett h ily hirtelen eladta a játékot az AEG, amivel sokakat sikerült is kiakasztani. Ez mindig is egy baráti közösséget felvonultató game volt, igaz ez a nemzetközi szintérre is. Itt a játékosok írták a sztorit stb. Sztem 2017 után is megmarad ez a szakadás, lesz CCG meg LCG. A mostani játékmechanika valszeg totálisan átalakul. Ami nagyon sajnálatos mer sztem az L5R a legösszetettebb és a leghangulatosabb játék méghozzá úgy majd pc szinten leképezi a fantasy realitását.

Aki szeretne betanulni stb, az nyugodtan írjon rám és szívesen segítek, segítünk...

Csákó

Módosította Parduckoponya: 2015.09.28, 08:18

Weila

Weila

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 175 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.27, 15:58

Csákó

Parduckoponya

Parduckoponya

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.26, 22:04

Jaja, autóval kellett érte menni, mert kézben nem bírtam elhozni :D

Én csak abból indultam ki, hogy amikor a WoW TCG-nek vége lett, három hónap múlva 30 kg lapot vettem 3000 Ft-ért.

kissgz: Ha rám hallgatsz nem veszel kártyát most, megvárod az LCG-t. Ezt a játékot épp a hetekben kaszálták el, fél év múlva kiló számra vehetsz majd lapot 1000 Ft-okért.

Igen, tudom, csak hát ugye érdekel. :) A "fél év múlva kilószámra" dolgot majd meglátjuk, a Doomtown reboottal sem lett így végül, bár az akkor már messze nem volt olyan ismert és elterjedt, mint az l5r most. És persze az FFG sem az AEG. Azért köszi, igyekszem visszafogni magam.

LOL. 30 kiló? Az tüzelőnek sem rossz mennyiség!

kissgz

kissgz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.26, 10:12

Én csak abból indultam ki, hogy amikor a WoW TCG-nek vége lett, három hónap múlva 30 kg lapot vettem 3000 Ft-ért.

kissgz: Ha rám hallgatsz nem veszel kártyát most, megvárod az LCG-t. Ezt a játékot épp a hetekben kaszálták el, fél év múlva kiló számra vehetsz majd lapot 1000 Ft-okért.

Igen, tudom, csak hát ugye érdekel. :) A "fél év múlva kilószámra" dolgot majd meglátjuk, a Doomtown reboottal sem lett így végül, bár az akkor már messze nem volt olyan ismert és elterjedt, mint az l5r most. És persze az FFG sem az AEG. Azért köszi, igyekszem visszafogni magam.

LOL. 30 kiló? Az tüzelőnek sem rossz mennyiség!

Parduckoponya

Parduckoponya

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.25, 13:15

kissgz

kissgz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.25, 11:21

Parduckoponya

Parduckoponya

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 374 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.24, 18:19

Módosította Parduckoponya: 2015.09.24, 18:19

kissgz

kissgz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.22, 09:15

Sziasztok,

naiv kezdőként kérdem, hogy mennyiért és hol lehet beszerezni alkalmi játékra jól kiegyensúlyozott deckeket? Nem szeretném bővíteni ezeket, csak "társasjátékként" játszanék velük. A flavor és a játék alapszinten érdekel, plusz pár érdekes kombó, archetípus, ilyesmik. Jó volna felkészülni velük az FFG-s rebootig.

Köszi előre is a választ; ugyanezt a vtes fórumon is megírom, ha esetleg van átjárás a két tábor között.

G

Deckem nincs, de ömlesztve vannak eladó lapjaim.

kb 1000 db. 8500-ért.

Köszi, de azért és annyiért nem ugranék fejest egyelőre. ;) Nyilván a lapoktól is függne a dolog, meg hogy kijönnének-e belőle játszható és (bizonyos fokig) kompetitív paklik.

Olyasmikre gondoltam inkább, hogy például a demó deckek (az AEG oldalán) mennyire játszhatók, illetve mennyire reprezentatívak a játék szempontjából. Magasabb szinten mennyire más (változatosabb stb.) a játék, mint azokkal?

Köszi ismét,

G

zoleeka

zoleeka

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.21, 09:50

Sziasztok,

naiv kezdőként kérdem, hogy mennyiért és hol lehet beszerezni alkalmi játékra jól kiegyensúlyozott deckeket? Nem szeretném bővíteni ezeket, csak "társasjátékként" játszanék velük. A flavor és a játék alapszinten érdekel, plusz pár érdekes kombó, archetípus, ilyesmik. Jó volna felkészülni velük az FFG-s rebootig.

Köszi előre is a választ; ugyanezt a vtes fórumon is megírom, ha esetleg van átjárás a két tábor között.

G

Deckem nincs, de ömlesztve vannak eladó lapjaim.

kb 1000 db. 8500-ért.

kissgz

kissgz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.20, 18:43

Sziasztok,

G

Norbi

Norbi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.16, 19:16

Sziasztok!

Kihasználatlanság miatt eladó a következő szett: 

2 scorpion starter (Ivory /20Fest.)

1 dragon starter (20Fest.)

1 booster display (20Fest.)

10 booster (Ivory)

Ritkák:

Bayushi Toshimo, Jade Ascension, Investigation, Uncovered plans, Final ruin (foil), Akodo Niito, Overwelming offence, Soshi Kitaiko, The Abbot, Yoritomo Nishigori (foil), Tamori Jinai, Isawa Akime (foil), Bayushi Katsue, Soshi Rei, Red hunger's fang, tiger claw, Kaiu-built defence x2, Clash of blades (foil), Thoers of madness x2, an act of disdain x2, Hidden reserves x2, Test of character , water dragon, earth dragon x2 (1 foil), void dragon, wedge, feign death x2, the uniquet moto x2, poison sake, walking with the earth, feinting, maneuver, control, desperate sacrifice, powerful motivation, the code of bushido, Daigotsu Zenshi, walking with the fire.

Irányár: 20ezer forint, ami (ésszerű keretek között J ) talán alkuképes.

Írjatok bátran.

Üdv!

messd2

messd2

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.12, 17:26

sziasztok! megválnék pár l5r kártyámtól, nem tudom mennyit érnek, egy listám van róluk, ha érdekel írj egy összeget és viheted. a postát a vevő állja :)

elérhető vagyok a messdd@gmail.com email címen, ezt a fiókot nem nézem olyan gyakran szóval emailt írj, ha érdekel

itt a lista:

thunder dragon bay, border keep, bamboo harvesters, utaku gunso, kobune port x3, spearmen x2, thunder’s favor, allure of jigoku, roaring sky, border village, follow the flame x2, offices of emerald magistrates, yorimoto kisho, consumed by five fires x2, yorimoto saburo x2, wrath of elements, yorimoto okitsugu, the wrath of osano-wo, kitsune mizuru x2, shameful tactics, tsuruchi omori x2, unwavering assault, aggressive landing, tsuruchi sanjo, peasant vengeance, moshi kamiya, the height of courage, duty, moshi kazue, wind-borne aid, arjuna singh, yorimoto eita x2, vigilant eyes, no hope  x3, flawless assassin, permanent encampment x2, battle of drowned honor, zanaru x2, rout, large farm, heavy infantry, imperial artificer x2, utaku gunso, sanseki province, spearhead x2, settling the homeless x2, imperial city guards, br’nn, shadow plays, akodo’s grave x5, elite guard, border pass, unproven guardian, barley farm, belly of fudo, counting house, diamond mine x4, clan estate, hiruma gondo x2, mirumoto meisetsu, prayer to hotei, last line of defense, pacify, oyo seido, poorly chosen allies x2, flashy technique, doji kazuo, let none draw near, pacify, oyo seido, hida hebi, the light of justice, family histories, fields of battle x3, collapsing bridge x3, wrathful defense x3, my father’s shrine x3, timely assistance x3, military alliance, the stone discovered, fall back x3, prayer for gudance x3, for my brothers! x3, akodo kurogane, iron fan x3, ikoma igawa, matsu mansaiko x3, token of destiny, heavy regulars x3, kitsuki hanbei, mirumoto ayabe, dutiful yojimbo, tamori masako x2, elite archers x3, kakita toshiro, outmatched, doji kato, obfuscation x3, daidoji harada x3, kyogen x2, mastery of the blade x3, daigotsu shinjitsu x3, rejuvenating vapors, well- defended borders, delayed arrivel

zoleeka

zoleeka

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.22, 15:44

Eladók régebbi L5R kártyák. Használtak, de jó állapotban vannak.

kb 2000 db 17 000-ért.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]