Ugrás tartalomhoz

Fotó

THK Nemzeti bajnokság 2007

• Zárt téma Téma lezárva
141 hozzászólás érkezett eddig

Nico

Nico

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1595 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.27, 10:33

Ja, és Ulv!!!!
A te helyezésed csalódás.......
:szomoru: :dilis: :titok:

És Nico? Nicooooo....!!! :langol:

Hát igen :gonosz: Tudom, tudom, sokan többet vártak... de ha egyszer nem sok játékalkalom van, és annyi-annyi kombó van a fejemben, hogy muszáj kipróbálni őket. És hát ugye versenyen legalább "sokat" tud játszani az ember (pl nemzetin azért 5 forduló, 5 játékos :dilis: ) Nah majd az Örökséggel teszek össze normális letesztelt versenypaklit. De akkor majd ne legyen dühöngés, hogy "Miért megint ezzel a paklival jöttél?" :ok:

Módosította Nico: 2007.05.27, 10:33

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.27, 10:21

Ja, és Ulv!!!!

Hát az egyik Martell ellen úgy benéztem sorba 2-3 dolgot,hogy az nagyon betett.Ja meg 3 kör óta nem vettem vissza az Udvari tanácsadó lapot a halottak közül.Ezeket a dolgokat ha jól csinálom máshogy alakult volna a meccs. :gonosz: Ez az én bénaságom sajna.

Che

Che

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 964 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.27, 09:28

Lennék az egyik aki mesél részletesebben. Előzményektől megkímélek mindenkit aki nem volt. 10:10-re értük a boltba kb, már elég szép számmal jelen voltak a játékosok. Megírtuk a paklilistákat és vártuk a sorsolást. Mint kiderült 27-en voltunk, az elosztást és a résztvevőket lejjebb olvashatjátok Scorba e-tollából. Személy szerint (Morbiczerrel kettesben) Baratheon házzal indultam, egy félig nemes, félig tyrell rengeteget felállítós , hírneves dekket pakoltam össze (viharvég, páratlan tudás, születési előjog, salla hajoja, garlan stb mind mind felállított).

Első meccsemet egy féligmeddig térdeltetős Lanni pakli ellen játszottam, szerencsére huztam bőven felállítást, de igen szoros meccs volt, a királyok csatája plot döntött, összeszedtem a hírnevesekkel a pontot védőben és támadóban egyaránt, a folyóvidék védelmezője pedig lopott 2-t (mert másodszor már nem néztem be). 1/1

Második meccsem Albeck Karcsi ellen iszonyat jó meccs volt, csak sajna borzalmasan felidegesítettem magam, mert volt egy durva benézésem. Tywines helyszíntelen paklival játszott, talán 5-ből 2 kör volt hogy tywin térdelt, 14 pontnál jártam amikor benéztem a viráglovag nyert harca után a tywinen figyelő westeros megmentőjét ami miatt aztán tywin azor ahai reinkarnációjaként megnyerte Karcsinak a meccset, így veretlenül ment később a 8ba. 2/1

Harmadik meccsemen kifogtam mégegy Lanni térdeltetőst, ellenfelemnek mondhatni álomhuzása volt, míg én se helyszínt nem láttam, se felállító lapokat (69 lapbol 20 helyszínnel és 13 felállítással játszottam) így elég hamar eldőlt a dolog. 3/1

Negyedik meccsemen egy Euron-szigony nem térdelek paklit kaptam ki, ennél a meccsnél álomhúzásom volt. Első körben 3 felállítást tudtam eszközölni, ami azt jelentette, hogy a 3 karakterem nyert 3 harcot majd direkt térdelve hagytam őket, de visszaverték mind3x Euront védekezőként is, sőt loptam egy veterán fosztogatót is aki nagyon jol jött hisz euront a 8as erejével kiszedte általában, és elég jo lapokat is dobatott (victarion, fulladás, vassal fizet) 3. kör táján kinyomta egy vihart és mivel kevés aranya volt nem tudott csak 1 karaktert hozni Euron mellé, így bele halt a követelésbe, innentől gond nélkül mentem befelé. Mikor a halottba került Euron elolvastam a lapot és rájöttem és meg is kérdeztem hogy miért nem használta a képességét, mondhatom nem örült. kb 12x2 laptol bucsuztam volna, igy teljesen máshogy alakul a meccs. 4/2

Az utolsó meccsemen az ezüstérmes Csala Danival játszottam, hát emeléseinek köszönhetően rémesen húztam, megint 0 helszínnel (a 3 blokádtörő nem sokat segített) és egy elrontott plottal (kevés arany) plusz a boltonok kedves rémvölgyének hatására elég gyorsan bedarált, ezután abszolút neki drukkoltam a 8-ban. Jó pakli, nekem nem sikerült ilyen jól összerakni. Grat neki!

Sorsoláson nyertünk mindenféle boostereket, bőrtokokat, a legjobb minden házból egy kristály házkártyát, jelölőket... Nagyon hangulatos volt, sajna az FFG a promókat és a standard nyereményeket nem küldte el időben, ejnye! A legjobb 8-ról majd ír valaki más.

Én teljesen jól éreztem magam, pár iszonyatos frusztráción kívül örülök hogy elmentem.
Grat a nyerteseknek mégegyszer!

CrazyCush

CrazyCush

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.27, 08:52

Gratula a gyozteseknek: :titok:
Vigasz :dilis: mindenkinek, aki nem elegedett magaval!
Tengermely tiszteletem mindenkinek, aki vegigcsinalta! :szomoru:

(OFF)Nagyon szerettem volna elmenni drukkolni meg jatekot nezni kicsit, de ezt a brutal torokgyuszat, amiben most fetrengek, asszem jobb, hogy nem passzintottam szet...(/OFF)

Meseltek majd kicsit reszletesebben is?

Udv: CC

Rezovics

Rezovics

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.27, 08:49

Gratula a győzteseknek!

És külön grat. Rezovicsnak, aki a Starkokat behozta a második helyre!

Éljen! :) :dilis: :langol: :gonosz: :dilis:

Üdv!

Hát... a bolton pakli elváráson felül teljesített. Köszönöm mindenkinek aki lapokkal segített (vagy 10 ember :D ) és főleg Laczi Istvánnak, aki rengeteg ötletet is adott a lapok mellé. Ja és kösze annak, aki kitalálta a "rémvölgy" nevű lapot jelen formájában :szomoru: ! illetve mondhatnám, hogy köszönöm anyukámnak, de elég a fényezésből, nem is én nyertem :ok: , Sanyit éljenezzzük :titok: ! mindenesetre legalább nem utolsó lettem, mint a múltkor. Na ennyit rólam.

Módosította Rezovics: 2007.05.27, 08:50

csvg

csvg

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 295 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.26, 23:09

Ja, és Ulv!!!!

Módosította csvg: 2007.05.26, 23:10

csvg

csvg

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 295 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.26, 23:06

Gratula a győzteseknek!

És külön grat. Rezovicsnak, aki a Starkokat behozta a második helyre!

Éljen! :gonosz: :titok: :dilis: :szomoru: :langol:

Módosította csvg: 2007.05.26, 23:07

Thaur

Thaur

Csúf zöld szörny

• Fórumita
  • 1815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.26, 22:52

Gratulacio a gyozteseknek!

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.26, 20:49

no egy gyors eredménylista & statisztika:

1. Tóth Sándor (Martell)
2. Csala Dániel (Stark)
3. Vincze Péter (Greyjoy)
4. Faragó Péter (Martell)
5. Albeck Károly (Lannister)
6. Kassitzky Csaba (Targaryen)
7. Poroszkai László (Greyjoy)
8. Horváth László (Martell)

9. Laczi István
10. Albeck Ákos
11. Nagy Dávid
12. Sárosi Máté
13. Maurer Krisztián
14. Albeck Tamás
15. Takács Károly
16. Tóth Tamás
17. Miklós Roland
18. Beniczky Zoltán
19. Schlitt Gábor
20. Fódi Tamás
21. Tasnádi Ákos
22. Somodi Richárd
23. Győrfi Krisztián
24. Andó Dániel
25. Gott Norbert
26. Veér Zoltán
27. Olaszi Miklós

Házak eloszlása:

5 Stark
2 Baratheon
5 Lannister
6 Greyjoy
3 Targaryen
6 Martell

Ja és Hey! Te távollétedben nyertél Targa fajelzőket meg Greyjoyos bőrtokot. Nálam vannak, majd odaadom őket amikor összefutunk, a fehér üvegkavicsaimért cserébe :titok:

Fargas

Fargas

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 84 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.26, 19:47

Pls vki majd írjon fel egy beszámolót

Módosította Fargas: 2007.05.26, 19:48

Thaur

Thaur

Csúf zöld szörny

• Fórumita
  • 1815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.26, 00:27

Lenne még egy sürgős kérésem: aki tud, hozzon már nekem 2 Tengeri utat és 2 Rózsautat holnapra.

Igyekszem.

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 22:52

Lenne még egy sürgős kérésem: aki tud, hozzon már nekem 2 Tengeri utat és 2 Rózsautat holnapra.

Köszönöm.

csvg

csvg

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 295 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 22:37

Mindenkinek, aki ott lesz a Nemzetin, jó játékot kívánok!

Nagyon sajnálom, hogy nem lehetek ott! :titok:

De aki ismer tudja, hogy imádkozom Észak régi Isteneinek, valamint a Fény Urának dicsőségéért!

CrazyCush

CrazyCush

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 216 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 21:47

Kivanok a holnapi napra minden versenyzonek sok sikert, meg tobb izgalmat, jo szorakozast! :titok: Mivel gyoztes csak 1 lehet, azt kivanom, h mindenki a legjobb formajat hozza ki magabol! :dilis:

Udv: CC

PaYa

PaYa

Ha kell egy játék

• Fórumita
  • 3725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 14:00

Nem csodálkoznék, ha te lennél az egyetlen. :nos:

Spoiler

Ne legyünk ünneprontóak, ami spiler, az spojler.

Aeren

Aeren

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 13:37

Nem csodálkoznék, ha te lennél az egyetlen. :nos:

R'hllor! R'hllor!

KÖHÖMMM!!!

berty

berty

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 231 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 11:17

Hnapra mindenkinek sok sikert kivánunk innen sopronbol sajnos nem tudunk menni...
greyoj-martell a KIRÁLY

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 09:55

Már 2x is a napokba állmottam a versenyről! :nos: Egyiket Nicoval.Kiraktuk a karaktereket aztán elmentük mászlálni. :( Mondom neki lefog járni az idő,erre ő áá van még időnk. :nos: Aztán felébredtem.Ma meg egyik régi haverral.Tök ideg lett,hogy szarul jön a paklija és odavágta az asztalhoz.Aztán én meg válogathattam mert,összekeveredett az én paklimmal. :) Scorba meg közbe idegeseitett,hogy jön az új sorsolás. :) Aztán felébredtem. :) Kész teljesen,pedig nem is izgulok.Eddig...
Amúgy meg:

DERES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zizzzz

zizzzz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 499 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 08:00

Nem csodálkoznék, ha te lennél az egyetlen. :(

R'hllor! R'hllor!

az sem lenne baj, tavaly is díjazták minden házból a legjobbat nem? :nos:

morbiczer

morbiczer