Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fallout LIVE

• Válasz írásához lépj be
64 hozzászólás érkezett eddig

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.12, 09:51

ahogy mondod kedves Maximus! hasolót már én is próbáltam barkácsolni, nem olyan nehéz mint amilyennek látszik. :) Igen látványos megoldásokat lehet összehozni. egyébbként az előbb említett szabályrendszer illetve oldal támogatni fogja a hasonló barkács szellemű megoldásokat, tehát jöhet ezerrel a sufni tuning, minden létező kiegészítővel. A honlapra is fel szeretnék tenni egy külön kis részt ahonnan lehetne letölteni illetve felrakni mindenféle ilyen készítési útmutatókat (bár ez még csak távlati terv)... :) :D

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.12, 09:45

Hát én Fűzfőtől igen messze (kb 300-350 km-re) lakok, de megoldható lenne 1-1 leutazás. Azért jó lenne pár szervezői segítség is, mert 1edül nekem sem juthat minden az eszembe. Egyébbként nekem is van néhány ismerősöm, akit érdekel a dolog, persze konkrétat majd csak az első tesztjáték után lehetne mondani (tudod kinek mi jött be és kinek nem), egyenlőre a szabálykönyvön fáradozok, illetve megpróbálok bele pár illusztrációt találni. Kellene még egy játék tér, amin vannak régi épületek illetve bunkerek, ha valaki tud hasonlót szóljon!!! De a legfontosabb most a honlap elkészítése, ami, ha minden jól megy szeptember-október környékén elérhető lesz (azért ilyen későn, mert a srác aki csinálja akkora ér rá), ott majd minden elérhető lesz, kezdetben sok-sok külföldi anyag (főleg képek a Lengyelektől), de jöhetnek majd a novellák, pnp kiegészítők meg ilyenek... :) :)

_Maximus (NPC/NJK)

_Maximus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.11, 05:18

Csak egy ötlet: a Mad Max óta tudjuk, hogy autógumikból micsoda autentikus-posztapokaliptikus páncélok készíthetőek...

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.10, 20:36

Üdv!

Egyébként érdeklődtem a spannál, ő hallani sem akar arról, hogy bármilyen aprócska mértékben is részt vegyen a szervezésben, de szívesen játszik...legalábbis a közelben (ez nagyjából őt ismerve Balatonfűzfő kb. 60-70 km-es körzete).

Szakalgyepal: És Te hogy állsz?

Tilleo

Tilleo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.06, 14:44

Fallout Live?

RIP!

Tilleo

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.05, 07:36

méirt??? ha a cseheknél müködik, akkor nálunk is bejöhet, nem tudom, hogy mi lehetne rajta olyan valószínűtlen.... :szomoru:

R-pee

R-pee

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 122 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.04, 14:30

Fallout Live? Na erre kíváncsi leszek. :felvon:

_KinFolk (NPC/NJK)

_KinFolk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.04, 13:35

Valahogy sejtettem is, hogy szakalgyepal pont honlapkészítésben vár segítséget. Ezzel csak az a baj, hogy én kezdő cipőben járok, bár egy forumot nem nehéz összehozni, de izléses honlap már nem könnyű. Még nyáron képezgetem magam szabad időben, aztán meglátjuk mennyit is tudnék segíteni.

Faj játszhatósággot tekintve egyet értek Aemaeth-el. Ember és ghoul lehessen játszható, félmutáns úgy 2 méter magasságtól megfelelne. :dilis: Robot ugyan lehetne, ha humanoid forma, de olyan meg Falloutban nem nagyon volt, így hanyagolnadó a többivel együtt.

Mégis melyik rendszert akarod tovább finonítani? Fallout pnp-t, vagy teljesen új lenne? :felvon:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.04, 12:52

Üdv!

Szerintem normálisan 2 faj játszható ki humán adottságokkal: ember, és ghoul. Megkötés lehetne, hogy ghoul csak vékony (nem lehet izmos, sem pedig kövér /már én sem lehetnék ghoul :dilis:/, max szikár) ember lehet, magassági megkötés nincs, és kötelezően smink! (a hófehértől a méregzöldig).

A robot/deathclaw/szupermutáns fajok nagyon macerásak lennének. De kifejezetten megtermett, jó testfelépítésű emberkéknek lehetne engedni a félmutáns karaktert. :felvon:

Megjegyzem, minél kevesebb faj, annál átláthatóbb szabályrendszer. ;)

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.04, 07:34

köszi a segítséget :felvon: hasznosnak látszik, ma este átnézem és elkezdem összerakni a szabályrendszert és a karakter generálást :dilis: szerintetek lehessen más faju karikkal is indulni vagy csak humánnal???? ;)

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Archívum
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.30, 15:41

Hi!

Nah, az első dolog, amiben segíteni tudok.

MASZ: http://veszprem.softair.hu/docs/pdf/MASZ-2006.pdf

Bye!

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 08:20

Segítség alatt azt értem, hogy kellene néhány olyan ember aki ért a honlap készítéshez, tudjátok regisztráció, tárhely, desing, fórum stb.stb.stb... :cool: Elkezdem lassan összerakni a karakteralkotást, úgy képzeltem, hogy hasonló lenne a játékban lévőhöz (pontok elosztása, 2 speciális jellemvonás, 3 képzettség) :ok:
Azért lenne jó regisztrálósra megcsinálni a honlapot, mert akkor lehetne mindenkinek nevesített karija, kaphatna XP meg ilyenek... :D

Kérdés: hol találom meg az airsoft szabályzatot???? :D

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.26, 11:54

Üdv!

Nekem van olyan spanom nem is egy, aki érdekelt a Fallout LARP-ban de a netes intrikázás (vagy bármilyen fórumos játék) nemkívánatos számára. Ez jelenthet esetenként hátrányt is, de nem megoldhatatlan a dolog, nekem tetszik. :titok:

A szabályrendszer alapjául a MASZ-t és olyan LARP rendszereket kell venni, amiben van távolsági harc, a közelharc elég egyértelmű, már olyan sok rendszer dolgozta fel, hogy megszámolni is nehéz. :dilis:

_KinFolk (NPC/NJK)

_KinFolk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.05.26, 11:52

Ha már elkezdi valaki a honlapot, akkor szerintem érdemes lenne a Fallout pnp-s szabályokat és kiegészítőket is odagyűjteni, ne csak a Live-s dolgokat.
Az ötlet tényleg jó, csak sajna nagy munka lesz vele, de mégis milyen segítségre gondoltál?

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.26, 08:58

Ja, meg onlineban mehetne a sztori, todod szerveszkedés, intrikázás stb. csak játékosok regelhetnének és lenne live-os karilapjuk (jó ehez előbb kéne 1 szabálykönyv; de hamarosan elkezdem megcsinálni) :titok: meg minden... :dilis:
Még sztoriban is ki lehetne játszani, hogy megmaradt egy milnet-hez hasonló számítógépes hálózat, és ahhoz elég sokan hozzáférnek (pl pipboy-on keresztül)... :szomoru: Nos??? :langol:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.25, 17:53

Üdv!

Ez a honlap nem rossz ötlet. És akkor az ország különböző pontjain élő Fallout fanok megbeszélhetik, hogy kinek hol lenne elérhető egy live helyszín. :titok:

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.24, 08:37

össze kéne hozni egy csapatot a neten, meg kellene egy jó honlap, ami ezekkel a témákkal foglalkozna (főleg live, de akár pnp-s kiegészítő is lehetnének), és az ott beregisztrálók onlineban 2 élőjáték között tudnának intrikázni információt szerezni illetve beszélgetni, kicsit olyan lehetne mint a glóriások honlapja :para:
Meg próbálom összehozni a honlapot de majd lehet, hogy kérnék hozzá segítséget.... :nos:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.23, 08:43

Szakálgyepál:

Üdv.

Nálunk is haldoklik a téma. :D Lehet nem is lesz. :rohog:

De köszönöm a tippet. :D

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.23, 07:31

mi a helyzet skacok? kicsit belapultunk, mint a halálkarom egy szikla mögé :D :D
Van egy cseh vagy szlovák live-os csapat (falloutterminal) de most az oldal offlineban van, viszont ha a keresőbe beírjátok a "fallout larp" kifejezést érdekes fotokat találhattok a liveokról... :rohog:

szakalgyepal

szakalgyepal

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.03, 07:38

THX a topic-ért!!!! :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]