Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fura szokásaink

• Válasz írásához lépj be
157 hozzászólás érkezett eddig

Clavius

Clavius

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.17, 20:13

Nekem is van egy (több is van, de most ez ugrott be...) fura szokásom: amikor fogat mosok, akkor zenélek a fogkefével. Lehet, hogy már észrevettétek, hogy amikor az ember sikál, van egy hangja, és ha más nagyságúra nyitogatja, csukogatja a száját, akkor egyszerű dallamokat össze lehet hozni. :ok: Nem valami nagy hangtartomány, de elszórakozok vele. Főleg este, amikor már nagyon kómás vagyok. :)

Nekem is szokásom. :rohog:

Sachia

Sachia

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.06.17, 20:05

Ez lehet, hogy nem furcsa, de én mindig elkezdek szélesen vigyorogni, ha Mara Jade tűnik fel az egyik Star Wars könyvben. A többiek meg furcsán néznek.
Aztán ott van még az, hogy mindig van nálam egy könyv. még kaja közben is.
Olvasás közben vakarászom a fejbőrömet.
Ha unatkozok, kismilla apró tincsre fonom a hajam.

LilaKarom

LilaKarom

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.07.17, 18:48

Helló!
1. Ha gondolkozok valamin hosszabb ideig elkezdek körbe-körbe sétálni, ez gyakran szédüléshez vezet, akkor abbahagyom.
2. Mindennek utálom kioltani az életét. (Ez elsőre furcsán hangzik.)Úgy értem hogy pl. utálom leütni a legyeket, hangyákat, békákat. Az egyetlen kivétel az ősellenségem: a szúnyog, azt is utálom leütni de megteszem. ;)

_bencetorok (NPC/NJK)

_bencetorok (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2009.09.16, 21:28

Üdv mindenkinek!

Fú, nekem is van pár érdekes szokásom. A villamosmegállóban nem csak azt az irányt figyelem, amelyikről a villámf*s érkezik, hanem az ellentétes irányt is, hogy miért, nem tudom. Ha várakoznom kell, mindig forgolódok a tengelyem körül :felvon: Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de érzem a vér szagát. Az ismerőseim közül senki sem érzi. Nem tudok egy helyben maradni, mindig a lábfejemet mozgatom össze-vissza. Ha zenét hallgatok, egyszerre több testrészemmel is ütöm a ritmust "normális", és fele akkora sebességgel is (A rekordom 4 testrész: fej, a két lábfej, és a kezem, amiben az empitrít tartottam). Mindig, mindenből zenét csinálok (a lépés zajából, a csoszogásból, stb...) Ha valamire koncentrálok (pl dolgozat), akkor csücsörítek :D

Egyelőre ennyi jutott eszembe a több tucat közül.

Jah, és ha Bevásárlóközpontban járok, mindig a járólapok (vagy mik ;)) közepére próbálok lépi

Köszönöm, hogy meghallgattatok!

Warg

Warg

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.18, 07:29

Nekem is van egy (több is van, de most ez ugrott be...) fura szokásom: amikor fogat mosok, akkor zenélek a fogkefével. Lehet, hogy már észrevettétek, hogy amikor az ember sikál, van egy hangja, és ha más nagyságúra nyitogatja, csukogatja a száját, akkor egyszerű dallamokat össze lehet hozni. :ok: Nem valami nagy hangtartomány, de elszórakozok vele. Főleg este, amikor már nagyon kómás vagyok. :)

Módosította Warg: 2008.09.18, 07:33

bert74

bert74

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.09.16, 07:17

Hoi.Repes a szívem a boldogságtól, amikor azt látom, hogy vannak rajtam kívül is ún. bogaras emberek! Ez cool. De akkor miért érzem magam olyan magányosan a nyeregben, mióta kilőtték alóla a lovat :nos: ?

Valdmur

Valdmur

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.23, 23:53

Ha ez számít, gyakran rám jön, hogy egy kisbetűs mondatkezdés miatt is képes vagyok egy tízsoros hozzászóláshoz az Editet hívni :) . És könnyen felhúzom magam, ha egy nap már sokadszorra pisztergálnak (akkor is, ha csak úgy látszik, hogy pisztergálnak).

varn88

varn88

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 147 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.10, 21:51

Fura (?) szokásod még az is, hogy nem használsz vesszőket. Pedig kéne! :)

előfordul :rohog:

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.08.10, 19:37

Fura (?) szokásod még az is, hogy nem használsz vesszőket. Pedig kéne! :)

varn88

varn88

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 147 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.08.10, 17:47

szerencsére néhány fura szokásommal nem vagyok egyedül, de hát elkezdem.
ha nagyonnagyon unatkozok és nincs semmi a közelben amivel lefoglalhatom magam én is elkezdek buborékokat fújni(mi másból nyálból :) ) és mindenki:"fúj undorító" és csakazértsem szoktam abbahagyni
ha járok akkor szoktam számolni a lépéseimet de csak úgy h. 1-2-3-4-1-2-3-4-1-2...stb.
meg ha járdán vagy csempén vagy ilyen kockás izéken járok nem lépek rá a repedtekre és gyakran 3-4-esével lépkedek rajtuk egyenesen vagy átlósan
az is egy furcsaságom hogy mindig van egy dolog amibe beleőrülök aztán 2 hét múlva nem érdekel annyira(kivéve a rajz, gép tévé meg a fantasy de ezek alap dolgok)mint pl egyszer jött belém h növényeket akarok szép egzotikusakat meg minél szebb annál jobb van egy csomó aztán egy idő után beléjük untam bár kezdek megint érdeklődni irántuk szal vannak 2hetes hóbortjaim :rohog: :broaf: :aaaaa:

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.06, 14:45

Nos, igen. Lehet, hogy a karakterét az átlagtól lefelé hajlító hiányosságok és torzulások domborították ki, de hiányai részletességükben érdekesé tették, sőt, reálissá is.
Ha egy csinos, aranyos tolvajlány fut oda hozzám, akinek zászlóháborúban haltak meg a szülei és egyébként kalandozó, akkor azt hiszem, laposan néztem volna rád.
De egy idegesítő, fontoskodó valaki, akiből ezer színben és tónusban találni a mi világunkban is, sokkal reálisabb. Én mondhatom, nem nekem kell bájologni vele, hanem a karakteremnek!

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.06, 14:22

A ,,kivételesnek ítélt nőszemély'' arra vonatkozik, hogy jól megformált NJK-nak tartottad. :nemertem:

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.06, 11:51

Az, hogy a karakterem mit mondott neki, nem tartozik az őszinte vélemények közé. Még szegény karakterem sem vállalhat felelősséget érte, nemhogy én. Ne féljen kegyelmed, most én mesélek... :nemertem:

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.05, 09:16

Többnyire eszembejut valami, papír híján nem jegyzem le, és később elvész lelkem kaotikus kavargásában. Olykor pedig szerepjáték közben új, hirtelenjében születő gondolatokra építve vezetek fel egy-egy kalandrészt. Leophane, el kell árulnom, az idegesítő, s általad kivételesnek vélt nőszemély(NJK) is így született. :normaalis:

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.01, 20:28

Én, örülök, ha először összeállnak a fejemben a dolgok, mielőtt leírom. A jelenlegi kalandomat pedig... elég részletesen raktam össze. Néhol, egy-egy jelenet lejátszásához (fejben előre tervezés) zenét is használok. Az újításokat mindig konstruktivitásában látom meg, a realitás és a világhoz ragaszkodás fényében. Eközben pedig a kezem között állnak össze a számok, statisztikák, tények emberekké, a kezemben érzem, hogy először dobban a szívük.. és ezért már megéri mesélőnek lenni.
amt

_Hispán (NPC/NJK)

_Hispán (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.05.01, 20:10

Ehh, a furcsa szokások...

Nekem is van egy. Pl ha van egy ötletem akár játékhoz, akár valami novellához vagy ilyesmi, akkor mindig fogok egy füzetet és egy tollat, és elkezdem kiírni magamból a dolgokat. Magamban sose tudom végigvezetni az ötletet, mindig írnom kell, hogy fejlődjön. Aztán azt veszem észre, h hirtelen teli van két oldal szöveggel, amit aztán sose nézek meg, hanem elraktározom az események sorrendjét a fejemben.

Én voltam

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.09, 21:57

Ez az én elszólásom volt...
Mostanság szokásom az ilyesmiket gyűjteni. És megtartok minden kacatot. Másnak szemét.. nekem fontos, egy emlék miat, egy mosoly miatt, egy elfelejtett nyár miatt.... egy félbe tört dugó, egy papírdarab, egy darabka vonógyanta, régi események programfüzete... eh mindegy, furcsa vagyok.

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.09, 00:43

Hm, furcsa szokás még, ami aranyköpésként került az innovációs listára(vifra idegen szavakkal máris okosabbnak tűnhet bárki ;), mellesleg invenció:találmány).
- Párbaj négy vállra fektetésig!
Elgondolkodtunk, vajon milyen ősi fajok vívhattak ilyen párbajokat. Nos természetesen nekünk nem sikerült ezen hagyományt próbára tennünk. :pajzs:

PadreSelmo

PadreSelmo

TöKöS

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 21:12

Júj nálunk is vannak ilyen sztereotípiák ;)
Most hirtelen csak ez jut eszembe:
Kur...khm...Prostituált: --->Boszorkány
Mi az az inchar mód? :pajzs:
Kitartás!

Módosította PadreSelmo: 2008.04.08, 21:13

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 21:07

Nálunk egy élethűen kijátszott üldözési mánia után maradtak meg a hasonló megjegyzések:
-Nagyon csinos nő.
-Persze, persze, meg akar ölni mindenkit, igaz?

-Ez a kocsmáros olyan bambán néz.
-Biztos fejvadász és hülyének tetteti magát és minket követ.

én, ha az msn-re kell vetemedjek, gyakran használom az inchar módot.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]