Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fura szokásaink

• Válasz írásához lépj be
157 hozzászólás érkezett eddig

PadreSelmo

PadreSelmo

TöKöS

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 20:53

Hehe :)
Nekünk ezt a játékot tavaly a fizikatanárunk mutatta :) nálunk csak az alkar nem lehetett a célpont...
Mi MSN-en is szoktunk szerepjátszani, ha nagyon unjuk magunkat :pajzs:
Még szokásunk, hogy egy-egy NJK-n, esetleg elszóláson, 1 - 1,5 elröhögünk... de a legnagyobb f@szságokomn :lol:
Pl: 18as szépségű(utólag elárulta a KM) Kyel-pap. Bisztos buzi... ;)
Hasonlókon tudunk mulatozni...
Nah ennyi voltam
Kitartás!

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 19:58

A mi csapatunk fegyver nélkül is képes harcolni. A mutatóujj-párbaj abból áll, hogy a két fél feláll egymással szemben, megfogják egymás kezét úgy, ahogy szkandernál szokás és előrenyőjtják a mutatóujjukat, ami így a másik felé áll. A feladat a másikat megérinteni, a párbajozó kezén kívül.
Egy igazi szerepjátékos kreatív (is).
Hát, őszintén szólva, óriási dolgokról marad le, aki nem velünk játszik, mint az sms-msn harcok, gitárimprovizációk és a monumentálisan, eónok feszültségét és konfliktusait kicsúcsosító és levezető, saga-kat megtöltő dramatikájú epikus hősi mutatúujj-párbaj Zaraquer és Leophane között.

Ajánlás:
Néha értelmetlen tőmondatokban realizálódó, realisztikus karakterek ábrázolása félelmetes plüssállatok testében. Fura szokás, hogy a csapat kabalája egy félőrült (vagy inkább.. másfélőrült) pszicopata tömeggyilkos papagáj, aki csak annyit hajtogat, hogy "szadi....kaja...szadi...godora..kaja..."?

brachknat

brachknat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 18:37

az sem rossz ;) biztosan hangulatos...egyszer talán felvetem ötletenek a szabadtéri játékot :pajzs:

PadreSelmo

PadreSelmo

TöKöS

• Fórumita
  • 835 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 18:04

Nyáron mi mindíg nálunk a kertben nyomjuk. Tűz, és bogrács mellett ;)
Ezzel csak 1 hiba van: A kert tele van mindenféle harcra használható eszközökkel: gereblye, vasvilla, balta (2 is :pajzs: ), nyárssütő vas, macséta stb.
Ha kicsit a KM mással foglalkozik, akkor valaki ezek közül felkap egyet és elkezd vele hadonászni...ekkor egy másik hülye is felkap egyet és akkor a KM-nek legalább 2 órán keresztül küszködnie kell, hogy megint rá figyeljünk :) :)
Kitartás!

brachknat

brachknat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 17:07

Nálunk kb 2órányi kemény harcba kerül,míg az aktuális házigazdát egyáltalán a gépe mellől el tudjuk kergetni...néha a kávé is szükséges,de hangszereket egyébként sem viszünk magunkkal soha...abbólúgyse sülne ki semmi jó...egyébként szerintem annyi a lényeg,hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát a társaságban...mint egyszem nőnek,nekem néha elég nehéz,mert néha "szobalányként" vagyok kezelve,de csak finoman persze!!! ;) a telefonokat szigorúan kezeljük....kikapcsolásig fajulnak a dolgok...

Módosította brachknat: 2008.04.08, 17:08

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 10:10

Internet, msn zárolása távolról is megoldható... ;)

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.08, 09:32

Van egy olyan érzésem, hogy a következő jobban ösztönözne minket (remélem, Te is így gondolod):
-telefonok leadása a portán
-msn zárolása
-egyetlen lejátszási lista, amihez nem nyúlunk hozzá
-internetkapcsolat bontása
-kávé
-cselló, gitár (alkalmanként zongora) feltörhetetlen hivatalos pecsét alatt tartása
-kávé

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.07, 23:02

Akkor már inkább tea legyen, mint csont-oldószer, nem? ;)

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.07, 12:22

És a kukorica mikrohullámú sütőben való tesztelése minden mennyiségben. Egyébként tényleg jó lenne teázni, bár így is 10-12 liter folyadékot pusztítunk szeánszonként.

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.06, 21:55

Nálunk is be kellene vezetni a teát. Sajnos egyenlőre a csontromboló nedű (bizonyára aquir eredetű, ha M*-ból indulok ki), a kóla. Ha véletlenül van gyümölcslé, azért versengés folyik. Természetesen a KM-nek mindenki tölteni akar... ;)

brachknat

brachknat

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.06, 20:42

Milyen ismerős...általában nő létemre énis efféle "trükkökhöz" szoktam folyamodni ;) a teás csészéről jut eszembe...a mi szerepjátékos körünk képtelen úgy játszani,ha nincsen kb 6 liter tea lefőzve...éppen ezért mindegyikünknél van kb 5-6 féle tea...nagyon szeretjük.. :)

Módosította brachknat: 2008.04.06, 20:42

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.06, 12:48

Igen, elég nehéz, ezért én is csak éjszakai repülés közben szoktam, bár felhőben nem is nagyon tudok másra hagyatkozni, esetleg egy kcisit magasabban a Holdra és a csillagokra, csak az a baj, hogy egyrészt ott hideg van, másrészt az alacsony nyomástól fáj a fülem.

Nekem az az egyik furcsa szokásom, hogy a rendrakást elg "dinamikusan" kezelem. Képes vagyok - látszólag - óriási rendetlenséget hagyni mindenhol (amit persze csak mások nem ismernek fel dinamikus rendként) azonban néhány hetente egyszer rám jön valami rendrakási hullám, amikor egyik percről a másikra rettentően elkezd idegesíteni a szerteszét hagyott papír, könyv, CD, vonó, ruhaneműk, pengetők, fülhallgatók, ásványvizes palackok, mosatlan kávés- teáscsészék, stb, egyszóval, minden. Ez a láz tart jobb esetben is háromnegyed óráig, utána megunom, elkezdek rendrakás helyett már inkább dugdosni, mindent a legláthatatlanabb helyre elsüllyeszteni és egy ideig látványosan nagy, üres felületek uralkodnak a polcokon, padlón, asztalon, székeken, ágyon, stb.

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.06, 06:56

Még nem vettem észre, hogy térkép nélkül, vagy az emlékezetem nélkül tájékozódtam volna. ;)

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.06, 05:16

Bizonyára érzékeny vagy a Föld mágneses erővonalaira. :) Sikerült már tájékozódnod ezalapján? ;)

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.05, 22:26

Ha megállok a házunk előtt, csakis észak-déli irányban tudok leparkolni. Egyszer.. a kukás autó miatt megpróbáltam az ellenkező irányban, de szinte fizikai rosszullét fogott el, ezért meg kellett várnom, hogy a kukások elmenjenek és meg tudjak fordulni, hogy a kocsim a szokásos irányba nézzen.

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.05, 11:07

Én is! Én mindig megjegyzem az oldalszámot és mindig elfelejtem, szóval mindig keresnem kell és minél régebben olvastam, annál nehezebben találom meg. A könyvekel pedig az a baj, hoyg az a tipikus régi, puhakötésű könyv (mint a Rejtő-könyvek, például) nem bírja az írással lefellé elhelyezést. A saját könyveimért pedig már robbantottam ki háborút.

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.04, 18:57

Azt hiszem, én sosem "csomagolnék be" könyvet. Csak a borítóját soktam levenni, már ha van neki külön, mert arra tényleg nehéz vigyázni olvasás-hordozás közben.
Igaz, nem használok könyvjelzőt sem, mert jobb szeretem, hogy "tudom", hol tartok. Úgymond beleolvasásos módzserrel pillanatok altt sikerül ott folytatnom a könyvet, ahol utoljára tartottam. Viszont nagyon kényes vagyok arra, hogyan van letéve, egy könyv. Nem bírom szó nélkül megállni, ha valaki írással lefelé nyitva teszi le a könyvet, vagy behajtogatja könyvjelzőnek a lap sarkát. Utóbbiért "harapok", előbbi esetben általában beleteszek egy könyvjelzőt és becsukom...
És akkor ezek még csak nem is az én könyveim. A sajátra aztán végképp h áklis vagyok :)

Crysa

Leophane

Leophane

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 547 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.04, 17:13

Én nem szoktam becsomagolni, nem érdekel, ki látja és ki nem amit olvasok, vigyázni pedig vigyázok rá. Ha be van csomagolva.. nem tudok "szembenézni a könyvvel".

Zaraquer

Zaraquer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 130 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.03, 23:27

Üdv mindenkinek!

Az emberek talán nem haragszanak meg azért a néhány apró ,,hírért''. :szent:

zhytasso

zhytasso

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 11 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.03, 21:28

Ez fura.
Én csak reklámújságba kötöm az épp aktuális olvasmányom, hogy ha utazom, ne sérüljön nagyon. Meg szerintem kicsit azért is, hogy mások ne lássák, mit olvasok.
-Így viszont láthatják a legújabb élelmiszer, ruha vagy cipő akciókat... :szent:

Szép estét Mindenkinek!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]