Ugrás tartalomhoz

Fotó

Fura szokásaink

• Válasz írásához lépj be
157 hozzászólás érkezett eddig

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.12, 14:03

Flamehuszár Tadeusz szolalt meg. :lol:

_Tadeusz (NPC/NJK)

_Tadeusz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.06.10, 17:51

Én néha azon kapom magamat, mikor rajzolok, hogy halkan brekegek a számmal, vagy számolok magamban. :titok:

Ez egy nagyon jó kis topic! :felvon:

Rettentő tanúlságos... :)

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.10, 10:49

Különcségeket. :felvon:

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.30, 20:20

Én egyszer a kutyámat vittem az iskolába.A házunk az iskola mellet van,nagyanyám pedig a szomszédban.
Megyek nagyanyámhoz pénzt kunyerálni,láttom,hogy Milli fel alá graszál az uton.Gyorsan mrgfogtam,uzsgyi a suliba ahol a kulcsom volt,kutyát leadtam a szolgálatosnak,én pedig felrohanok az osztályba és elveszem a kulcsot.Mivel igencsak sietem az osztály megijedt,hogy mi miat is rohantam el.A szolgálatosnál magamhoz vettem a kutyát és berekesztettem a kis butát.Viszaérve meg kellet magyaráznom a tisztelt taneröknek,hogy miért is tüntem el,de aztán megusztam egy kis elynye bejnyével.

olvastar

olvastar

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.29, 20:54

Én meg direkt nyitva szoktam kicsit hagyni a fiókokat :szent: Régi butaság... Volt egy nőm aki mindig a fenekével csukott be mindent... imádtam :aboci: Mindig becsukogatta az összes fiókot. Nem kicsit volt vérforraló!

_Kiscica (NPC/NJK)

_Kiscica (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.05.29, 14:21

A kispárnámat én is mindenhova viszem.
Viszont hülye szokás, de az nagyon zavar, ha egy fiók nincsen rendesen betolva. Attól idegbajt tudok kapni, ja meg ha nem totál tisszta az evőeszköz. (Egybk. szeretem a kupit) :szent:

olvastar

olvastar

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.27, 22:11

Hááát.. nem tudom, mennyire furcsa szokás, de én mindenhova viszem magammal a kispárnámat. Úgy értem.. ha ott alszok valahol. :cool: Magyarul: nem tudok kispárna nélkül aludni.

Én a macim viszem magammal ilyen alkalmakra, de mikor kijöttem Dublinba anyám lenyúlta... De néha sikerül visszalopnom tőle egy egy éjszakára :ok:

Módosította olvastar: 2007.05.27, 22:13

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.27, 13:27

Ha megkezdödik a vaklácio hazaértemkor azonnal meghalgatom a Guns and Roses Paradise cityt. :titok:

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.02, 15:30

Általában egyedül sétálok ;) Ha meg társaságban vagyok, akkor mellőzöm ezt a furcsa szokásomat. Feltéve, hogy tartják a tempómat, mert totyogni se szeretek :)

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.02, 12:50

of Az egész általában nem több 2 percnél,egyszer figyelmetlenségből egy börfejüt kértem meg had simogasam meg a kutyáját,de aztán beérte egy nemmel.Ha valaki velem akar sétálni jobb ha a valoságban is hord magánál pajzsot :sor:.

Pontifex

Pontifex

Tremere

• Fórumita
  • 1711 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.02, 08:12

(OFF)Nem lehet akkor nagy elvezet setalni menni veled :sor: (/OFF)

shadowguard

shadowguard

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.05.01, 20:29

Nem tudom mennyire fura, de elég furcsán szoktak nézni:
Ha megyek valahova, akkor mindig hallgatom az mp3-at. A jófajta tévéhez való nagy fülessel. És általában énekelni is szoktam. De gesztikulálni mindig :sor:

Eversong

Eversong

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.30, 20:32

Ha nagyon padlón vagyok és nyugalomra van szükségem, akkor általában segít, ha valami egyszerű mechankus tevékenységgel lefoglalom magam. Lehet, hogy ez általánosabban is működik, de talán ritka, hogy valaki nekiáll szórakozásból teleszerkeszteni merőleges vonalakkal egy papírlapot :lol:

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.30, 09:34

Én meg minden sétámkor megkérem a járokelöket had simogassam meg a kutyusukat.Fiu létemre. :lol:

Lloth

Lloth

a Pókkirálynő

• Fórumita
  • 1109 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.29, 13:49

Furcsa szokás-e, vagy sem, de én lassan 20 éves létemre még mindig plüssállatokkal alszom, főleg, ha idegen helyre megyek. A barátomtól kaptam őket, és valahogy otthonosabbá teszik a környezetet.

Ardin_con_Tyrus

Ardin_con_Tyrus

KisMester

• Fórumita
  • 75 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.29, 11:59

Nálam szinte mindíg van tű meg cérna és körömreszelő. Pedig az erősebb nembe tartozom, és nincs hosszú körmöm, hogy használnom kellene :lol:

Vicces volt, amikor középsuliba a 11 fős angol csoportba 10 lány mellett mindenki tőlem kért körömreszelőt, illetve csak nálam volt tű és cérna :dils:

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.29, 10:23

Hááát.. nem tudom, mennyire furcsa szokás, de én mindenhova viszem magammal a kispárnámat. Úgy értem.. ha ott alszok valahol. :lol: Magyarul: nem tudok kispárna nélkül aludni.

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.29, 10:08

A topic létrehozásának oka a kiváncsiság,kiváncsi vagyok másoknak milyen fura dolgaik,bogaraik vannak,ezekröl eltereferélhetünk,és esetenként jokat mosojaghatunk.
A sajátom:A mobiltelefonomba mindenki egy regényhös,játékkarakter,mesehös vagy filmszereplö nevét kapja akinek tuljdonságai ráilenek az illetöre.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]