Ugrás tartalomhoz

Fotó

Online hobby

• Válasz írásához lépj be
215 hozzászólás érkezett eddig

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.12.17, 14:31

Új bejegyzés a 2012 Games Day -ről :)

http://tmtmanufaktura.blog.hu/

MAC

Emerald

Emerald

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 330 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.26, 06:53

Képzeljétek!

A tegnapi nap során kedves barátommal, Szalay Gergővel abban a megtiszteltetésben volt részünk, hogy az MTVA új EPA díjas székházában naponta forgatott, élő adásba menő MM című műsorában szerepelhettünk. A bő 5 perc alatt egy gyors bemutatkozásra volt időnk, de eközben színes forgatagot ismerhettünk meg, bekukkanthattunk a kulisszák mögé, megkóstolhattuk a nemzet új italát és a népes nézőközönség szeme láttára játszhattunk egy jót!

Aki csak ránk kíváncsi az a videóban pörgessen (Bemutatkozás: 2:04-3:28; Vágóképek: folyamatosan; Beszélgetés: 45:24-49:20):

http://videotar.mtv.hu/Kategoriak/MM%20-%20Megoldasok%20Magazinja.aspx

Kis lépés volt ez nekünk (bár most, hogy celebek lettünk Gergővel gondolkozunk egy asszisztens felvételén, aki a rajongói telefonhívásokat fogadja :) ), de remélhetőleg nagy a hobbiközösségnek! ;)

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.28, 15:59

Beszámolók az első hazai Painting jamről : http://tmtmanufaktura.blog.hu/2012/05/28/barati_festos_moka_avagy_az_elso_hazai_paintig_jam

MAC

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.23, 17:59

Kisajátítom a Topickot !

http://tmtmanufaktura.blog.hu/2012/05/23/ww2_terep_masodik_epizod

MAC

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.28, 13:32

Sziasztok!

Három bejegyzéssel bővült a blog ! tessék olvasni és Kommentelni :-D
http://tmtmanufaktura.blog.hu/2012/03/26/ww2_terep_elemek_terve_rettenetesen_szekelyesen
http://tmtmanufaktura.blog.hu/2012/03/27/ww2_terep_elso_epizod
http://tmtmanufaktura.blog.hu/2012/03/27/citadel_failcast_avagy_hogy_analizald_meg_sajat_magad_hatulrol_eroteljesen

MAC

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.21, 03:50

Képzeld, Mac, négyszer olyan jó terepasztalt illetve tereptárgyat csinálok, mint te a legjobb napodon, ötödannyi idő alatt, tizedannyi energia és idő ráfordítással. De képet inkább nem mutatok, mert a fotó akkor felfedi a tényt, hogy valójában úgy vettem készen :)

Hát ez megaLOL :)

Oki ! :D

MAC

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.21, 00:59

Képzeld, Mac, négyszer olyan jó terepasztalt illetve tereptárgyat csinálok, mint te a legjobb napodon, ötödannyi idő alatt, tizedannyi energia és idő ráfordítással. De képet inkább nem mutatok, mert a fotó akkor felfedi a tényt, hogy valójában úgy vettem készen :)

Hát ez megaLOL :)

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.20, 22:18

megaLOL

Ezért nem szeretem a Komoly gépekkel készült képeket mert olyan hibát is megmutat amit nem kellene !

De most miééért ???? :D
Komolyan. Van olyan amit szabad szemmel nem látsz viszont egy ilyen hipercsodával fényképezve beleüvölt az arcodba , hogy itt vagyok ! Sajna csak szeretnék olyan festő tehetség lenni, hogy ilyen hibákat ne ejtsek festéskor!

MAC

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.19, 23:38

megaLOL

Ezért nem szeretem a Komoly gépekkel készült képeket mert olyan hibát is megmutat amit nem kellene !

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.18, 22:23

Valahogy meg kéne tanulnod fényképezni, mert sehogy se jön le, hogy mi ez a figura. Olyan Warheads-feje van, de hogy mi, hogyan, miként festve, hát azt jótékony homály fedi. :) Nem lehetne más fotót? Tipp: makrót NEM és SEMMI ESETRE SEM használunk, csak ha képzett fotósok vagyunk minimum félmillás tükörreflexes géppel, helyette max. felbontású képet készítünk kb. 1-1,5 méterről, majd Photoshoppal kivágjuk a lényeget. Próbáld meg. Biztos nagyon szuper a mini, csak látni kéne nekünk is. :)

Kis túlzással de igazad van ! A vicc az egészben , hogy telefonal fényképeztem :) Szerintem (ha minden részlet nem is ) de azért kivehető a dolog . Egyébként egy Soda Pop miniről van szó egy Super Dungeon explorer figura : Elf íjjász csajszi ! Egyébként készűlt róla az általad említett felszereléssel is kép de az meg nagyon kihozza a festési hibákat amiket egyébként nem látsz szabad szemmel ! Ezért nem szeretem a Komoly gépekkel készült képeket mert olyan hibát is megmutat amit nem kellene !
Egyébként Köszi !

MAC

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.18, 17:00

Valahogy meg kéne tanulnod fényképezni, mert sehogy se jön le, hogy mi ez a figura. Olyan Warheads-feje van, de hogy mi, hogyan, miként festve, hát azt jótékony homály fedi. :) Nem lehetne más fotót? Tipp: makrót NEM és SEMMI ESETRE SEM használunk, csak ha képzett fotósok vagyunk minimum félmillás tükörreflexes géppel, helyette max. felbontású képet készítünk kb. 1-1,5 méterről, majd Photoshoppal kivágjuk a lényeget. Próbáld meg. Biztos nagyon szuper a mini, csak látni kéne nekünk is. :)

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.01.17, 18:28

Tessék olvasni !

MAC

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.09, 22:19

Szerintem meg nem volt erős a mezőny, s ezt nem rosszindulatból mondom, hiszen én nem is neveztem. Volt egy nagy polip, ami szerintem nem lett jó, aztán mi még? Nem maradt meg bennem más semmi, nem hagyott mély nyomot bennem semmi.

Nagyon furcsák az elbírálási alapelvek, persze mindenki úgy ítél, ahogy neki tetszik. Kb. ami nem Rackham, az nem is nyerhet. :nemertem:

Sebaj, nálam ti voltatok az első helyen! :) Főleg, ha megtanulnál festeni is. :) :gonosz:

Nyertetek vele valamit?

ÁÁÁÁ !
Vagy inkább sajna ! Nagyon erős volt a mezőny és még így félkészen is döntős lett ami nagy szó...egyébként teljesen elégedett vagyok az elért eredménnyel :)

MAC

Köszi Zotyó !

Hát sajna nem a festési tudásomm al van a baj (már persze csiszolni lehetne még rajta) hanem a rendelkezésre álló idővel. sajna annak ellenére , hoyg időben kezdtük a kivitelezésre ne mmaradt sok idő : (
na majd jövőre (mindíg ezt mondom :D )

MAC

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.09, 15:56

Szerintem meg nem volt erős a mezőny, s ezt nem rosszindulatból mondom, hiszen én nem is neveztem. Volt egy nagy polip, ami szerintem nem lett jó, aztán mi még? Nem maradt meg bennem más semmi, nem hagyott mély nyomot bennem semmi.

Nagyon furcsák az elbírálási alapelvek, persze mindenki úgy ítél, ahogy neki tetszik. Kb. ami nem Rackham, az nem is nyerhet. :nemertem:

Sebaj, nálam ti voltatok az első helyen! :) Főleg, ha megtanulnál festeni is. :) :gonosz:

Nyertetek vele valamit?

ÁÁÁÁ !
Vagy inkább sajna ! Nagyon erős volt a mezőny és még így félkészen is döntős lett ami nagy szó...egyébként teljesen elégedett vagyok az elért eredménnyel :)

MAC

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.09, 15:04

Nyertetek vele valamit?

ÁÁÁÁ !

MAC

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.09, 12:28

Nyertetek vele valamit?

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.08, 22:23

Nekem ere aszongya: Sajnos nincs megjeleníthető bejegyzés...

Jaaj! Délelött valamiért Sz@raxott a Blog ...most már lehet óvasni !

MAC

Zotyo

Zotyo

-= ZOTYO =-

• Fórumita
  • 7707 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.08, 10:59

Nekem ere aszongya: Sajnos nincs megjeleníthető bejegyzés...

Marneus_AC

Marneus_AC

Lord of Macragge

• Fórumita
  • 911 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.07, 22:46

Nem bírunk magunkkal !
Így készült a WAAAGH on the beach . Transferatu Mester virtuális tollából

MAC

Módosította Marneus_AC: 2011.12.07, 22:47